Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

зараз почнуться репресії проти ворогів зелені. хуйло колись будинки підривав, а бубочка стріляє по шефіру.
   
Зеленський у відеозверненні з Нью Йорка в соцмережах

Пряма мова: "Вважається, що це був замах на вбивство. Відразу після виступу на Генсамблеї ООН я вирушаю в столиці. Хто за цим стоїть, скажу відверто - не знаю. Поки що. Які це сили можуть бути внутрішні або зовнішні. Але силами не вважаю їх. Тому що передавати мені привіт пострілами з лісу в автомобіль мого друга – це слабкість. А ось відповідь буде сильною".

Деталі: За словами глави держави, на міцність і курс команди президента на детінізацію економіки і боротьбу з криміналітетом та великими фінансовими групами це не впливає, а навіть навпаки.
Я даже знаю какая ...
Запрет всех митингов
Как минимум.
   
Я версии тоже не озвучивал, в чем тогда проблемма?

К тебе вопрос был по поводу того что ты написал что люди расстроились что его не убили.А тот кому я писал то сообщение,на которое ты ответил,версии как раз и высказывал.
   
Я даже знаю какая ...
Запрет всех митингов
Как минимум.

Где связь?  :facepalm1: Да и какие могут быть митинги чтобы их запрещать?НК против переследования патриотов разве что,да и то их никто не запрещал.Проще было бы ввести красную зону и запретить собрания под этим сосусом
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Безугла

 "Мені відомо небагато. Стріляли, влучили в водія три кулі".
   
Дев'яності повертаються

   
А ось відповідь буде сильною


Будуть бомбити кривий ріг?
   
Режим Бог: Бабло взял  вопрос не решил и бабки не вернул
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Режим Бог: Бабло взял  вопрос не решил и бабки не вернул

То чому тоді стріляли так, щоб не попасти?
   
Безугла

 "Мені відомо небагато. Стріляли, влучили в водія три кулі".

А Порошенко ?? Вона забула про Порошенка !!!
   
Зеленський у відеозверненні з Нью Йорка в соцмережах

Пряма мова: "Вважається, що це був замах на вбивство. Відразу після виступу на Генсамблеї ООН я вирушаю в столиці. Хто за цим стоїть, скажу відверто - не знаю. Поки що. Які це сили можуть бути внутрішні або зовнішні. Але силами не вважаю їх. Тому що передавати мені привіт пострілами з лісу в автомобіль мого друга – це слабкість. А ось відповідь буде сильною".

Деталі: За словами глави держави, на міцність і курс команди президента на детінізацію економіки і боротьбу з криміналітетом та великими фінансовими групами це не впливає, а навіть навпаки.

Воно вже і видосик накатало з обуреннями і погрозами? Ти ба як оперативно.

Так би воно на вбивства наших бійців і обстріли реагувало.

Відповідь буде сильною мля  :facepalm1:
   
То чому тоді стріляли так, щоб не попасти?

Країна непрофесіоналів в усьому  :pleasantr:
   
Воно вже і видосик накатало з обуреннями і погрозами? Ти ба як оперативно.

Так би воно на вбивства наших бійців і обстріли реагувало.

Відповідь буде сильною мля  :facepalm1:

А воно на це взагалі не відреагувало. А навіщо ?? ну на пару гоїв менше - тю, проблема.

p.s. а чому воно вважає, що то йому привіт передають ? знову не палиться, прихильники певної політсили тупа  :facepalm1:
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Я даже знаю какая ...
Запрет всех митингов
Как минимум.
ага,один уже запрещал)
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського
smx



   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

хуйло должен быть первым подозреваемым во время войны, шо у вас там головах ?
Президент Украины договаривается об увеличении военной помощи, о железном куполе, а вот тебе приветик из масквы. ФСБ замочит твоего друга , и никакой купол тебе не поможет.

почему вы об этом не думаете?
   
То чому тоді стріляли так, щоб не попасти?
попередження. Сподіваються на повернення бабла. Шо взять з мертвого шефіра?
   
И все таки , почему Шефир?
Вот когда нужен Фантомаз его нет.
Шо Шефир такого упорол , что не смогла синагога разрулить и пришлось стрелять?
Подожди , ещё с лежки не вернулся  :D
   
хуйло должен быть первым подозреваемым во время войны, шо у вас там головах ?
Президент Украины договаривается об увеличении военной помощи, о железном куполе, а вот тебе приветик из масквы. ФСБ замочит твоего друга , и никакой купол тебе не поможет.

почему вы об этом не думаете?
Петро Порошенко агент КДБ/ФСБ.
   
Значит ЗЕ не устраивает врагов Украины, в отличие от Свина, в которого никогда и никто не стрелял.

а и правда  ;o
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

   
хуйло должен быть первым подозреваемым во время войны, шо у вас там головах ?
Президент Украины договаривается об увеличении военной помощи, о железном куполе, а вот тебе приветик из масквы. ФСБ замочит твоего друга , и никакой купол тебе не поможет.

почему вы об этом не думаете?

А то хуйло нападе ?? (с) ахахаха :)) Пам'ятаєте, як радісно ржали прихильники певної політсили і відкривали по 20-ть гілок зубоскальства ?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Бабченко ідіот
Костя, сам понимаешь, мне даже не надо голосовалку открывать, чтобы определиться кто из вас идиот, ты или бабченко.
   
а и правда  ;o

Два зегенерата злилися в екстазі  :laugh:
То якщо з зєльца зробити друшлаг  - це буде означати, що він нєвіпєнній патрівот Україні і 10000%  - не агент хуйла ??  :weep:
А ето місль....А потім - гєроіццкоє спасєніє в Шаріте і вуаля - кто іщо может ідті на второй срок ?? Ну конєчно наш Вова - НЄагєнт крємля !
Політтехнологі, дарую ідею !  :D
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

- Стріляйте по Шефіру.
- По шоферу?
- Ше-фі-ру!
- Ой не чує кілер...
   
- Стріляйте по Шефіру.
- По шоферу?
- Ше-фі-ру!
- Ой не чує кілер...


 :lol:

Кстаті, ето ж на Шефіра вовачка пєрєпісав бізнес ?  ;o
   
зараз почнуться репресії проти ворогів зелені. хуйло колись будинки підривав, а бубочка стріляє по шефіру.
100%, що це пов'язано із Законом про антисемітизм.
   
хуйло должен быть первым подозреваемым во время войны, шо у вас там головах ?
Президент Украины договаривается об увеличении военной помощи, о железном куполе, а вот тебе приветик из масквы. ФСБ замочит твоего друга , и никакой купол тебе не поможет.

почему вы об этом не думаете?

Ой навіть не знаю.

Може тому що фірмочка Грін Фемілі і купа інших фірмочок чудово себе почувають у маскві і не чухаються?

Чи може тому що електрика і будматеріали для Великого будівництва закупаються в рашці аж гай гуде, і все йде до закупівель там газу напряму за скаженими цінами?

Чи може тому що розмови про жєлєзний купал ведуться лише у хворих макітрах прихильники певної політсили?
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

Бабченко ідіот
Зелень хуйло
   
А Порошенко ?? Вона забула про Порошенка !!!



Не филюйтесь, от зараз візьмуть і напишуть, що стріляли саме порошенківці, які потім втекли і сховались у його маєтку (бо стріляли в Лісниках, а тікали по Обухівській трасі)  :K
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

хуйло должен быть первым подозреваемым во время войны, шо у вас там головах ?
Президент Украины договаривается об увеличении военной помощи, о железном куполе, а вот тебе приветик из масквы. ФСБ замочит твоего друга , и никакой купол тебе не поможет.

почему вы об этом не думаете?

Потому что рефлексы быстрее срабатывают
   
Ой навіть не знаю.

Може тому що фірмочка Грін Фемілі і купа інших фірмочок чудово себе почувають у маскві і не чухаються?

Чи може тому що електрика і будматеріали для Великого будівництва закупаються в рашці аж гай гуде, і все йде до закупівель там газу напряму за скаженими цінами?

Чи може тому що розмови про жєлєзний купал ведуться лише у хворих макітрах прихильники певної політсили?

 (tu)
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

По его словам, выступление президента Украины ожидается в среду, 22 сентября, около 16.40 по местному времени.

Різниця 7 часов, це по-нашому 23-40  :umnik2:  і перельот часов 12

Зато після виступу срочно вилітає у столицю
   
Костя, сам понимаешь, мне даже не надо голосовалку открывать, чтобы определиться кто из вас идиот, ты или бабченко.
відкривати такі голосувалки на цьому форумі це ідіотизм. Популярний :weep:
   
Ти ба, так виявиться, що Гонтарєва не сама свій дім спалила, а Порошенка облили зеленкою не підставні, не патріоти, а хуйлівці.

Чи в зеленого мокшанського сина пса та шлюхі "ета савсєм другоє дєло?"
Порохоскот искренне считает, что облить зеленкой и спалить пустой дом это тоже самое, что стрелять в машину и ранить водителя.
 :facepalm1:
   
стріляли саме порошенківці
так
   
https://youtu.be/AdGu_KCj26I

Як оперативно. Дійсно це ж не на вбитих на фронті реагувати. Блядота з дешевим спектаклем
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

хуйло должен быть первым подозреваемым во время войны, шо у вас там головах ?
Президент Украины договаривается об увеличении военной помощи, о железном куполе, а вот тебе приветик из масквы. ФСБ замочит твоего друга , и никакой купол тебе не поможет.

почему вы об этом не думаете?

потому что они прекрасно знают, что это не хуйло и не его приветики :K  даже не рассматривают как возможную версию

Сразу скажу, что мы, безусловно, связываем это нападение с агрессивной и даже воинственной кампанией противодействия активной политике главы государства. Политике, направленной на существенное снижение традиционного влияния теневых олигархов на общественные процессы, а также на уничтожение политико-финансовых группировок, откровенно работающих на наших внешних оппонентов. Прямо сейчас мы видим, что уже произошло ситуативное объединение полукриминиальных политических и экономических субъектов, для которых детенизация, деолигархизация и проведение судебной реформы — прямая угроза их безбедному существованию. Не имея общественной поддержки, они явно пошли по пути прямых угроз и попыток физического устрашения", — подчеркнул советник главы Офиса президента.
   
Re: Стріляли у авто першого помічника Зеленського

відкривати такі голосувалки на цьому форумі це ідіотизм. Популярний :weep:

vox populi, надо ж иногда блядоте антиукраинской указывать на ее место.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія