Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пьяный охотник расстрелял 7 спящих рыбаков на Житомирщине.

Кровь - только под ним. Т.Е.  - упал после выстрела в грудь-живот. Следов волочения нет. Но бежал босой и с оружием, то есть, понял что столкновение. Довольно правдоподобная поза.


А чому штани догори задерлися? Може трохи тягнули чомусь?
   
Відповзав назад,поки живий був?
   
Кровь - только под ним. Т.Е.  - упал после выстрела в грудь-живот. Следов волочения нет. Но бежал босой и с оружием, то есть, понял что столкновение. Довольно правдоподобная поза.

Прицельная планка откинута то ладно но вот затворная рама кажись на задержке стоит... даже и не знаю как нужно постараться шоб так получилось при падении оружия на землю с телом в таком положении
   
А чому штани догори задерлися? Може трохи тягнули чомусь?
Потому шо люди падают и умирают как бревна только в кино. В реале есть еще конвульсии.
   
разве шо клинонуло патроном
   
Відповзав назад,поки живий був?
И это тоже может быть И конвульсии.  Ранение не сквозное - на спине следов нет.  Скорей всего не пулевое, а дробь или картечь.
   
Прицельная планка откинута то ладно но вот затворная рама кажись на задержке стоит... даже и не знаю как нужно постараться шоб так получилось при падении оружия на землю с телом в таком положении
С каких пор есть затворная задержка у калашоида? :S
   
С каких пор есть затворная задержка у калашоида? :S

Ипать :facepalm:

Возьмите калаш и отведите затвор до упора и медленно отпустите, затвор останется в таком положении до того момента пока вы его не толкнете.
При падении он конечно слетит с упора.

Останнє редагування: 27 травня 2020 20:56:52 від Renegade
   
Кровь - только под ним. Т.Е.  - упал после выстрела в грудь-живот. Следов волочения нет. Но бежал босой и с оружием, то есть, понял что столкновение. Довольно правдоподобная поза.

 Да я не про то.

Я про то, что вантажник  "собрал" у всех автоматы, кроме тех, у кого  нельзя из рук вырвать.   Я ему дал фотку, где можно просто поднять без усилий.   Он пишет -   "да, но нет.  У етого не забрали, потому что могли сказать что у него базука."

ОМГ, похоже надо прекращать переписываться в етом чате.
   
И это тоже может быть И конвульсии.  Ранение не сквозное - на спине следов нет.  Скорей всего не пулевое, а дробь или картечь.



Ліва рука якось неприродно розташована. Великий палець на лівій руці нібито скалічений. Враження, нібито автомат йому вклали в ліву руку,а великий палець не розігнувся.
   
Да я не про то.

Я про то, что вантажник  "собрал" у всех автоматы, кроме тех, у кого  нельзя из рук вырвать.   Я ему дал фотку, где можно просто поднять без усилий.   Он пишет -   "да, но нет.  У етого не забрали, потому что могли сказать что у него базука."

ОМГ, похоже надо прекращать переписываться в етом чате.
Та да. Версий уже наплодили на сто сценариев, хотя информации очень мало.  Хронологии нет, показаний единственного живого нет, а все уже все решил. Это уже хождение по кругу.
   
Ліва рука якось неприродно розташована. Великий палець на лівій руці нібито скалічений. Враження, нібито автомат йому вклали в ліву руку,а великий палець не розігнувся.
Да какое уж тут "природне" расположение, при умирании с трехкилограммовым карабином в руке?
   
Ипать :facepalm:

Возьмите калаш и отведите затвор до упора и медленно отпустите, затвор останется в таком положении до того момента пока вы его не толкнете.
При падении он конечно слетит с упора.
Мне первый раз в руки мне Калашников почти полвека назад попал. Никогда такого не замечал. Нет там никакого упора.
Другое дело, что рукоятку затворной рамы нужно бросать в заднем положении, а не медленно доводить, во избежание задержек.
Но внешне на положении затворной рамы это никак отражается. Она дойдет до конца.


Останнє редагування: 27 травня 2020 21:05:25 від serg60
   
Да какое уж тут "природне" расположение, при умирании с трехкилограммовым карабином в руке?



Схоже,що вклали йому .
   
Та да. Версий уже наплодили на сто сценариев, хотя информации очень мало.  Хронологии нет, показаний единственного живого нет, а все уже все решил. Это уже хождение по кругу.

 Отож.

Перехожу на рид онли   на недельку.
   
Отож.

Перехожу на рид онли   на недельку.
Та похоже шо и читать тут до появления новой информации нечего.  Десятый раз про одно и то же?
   
нагадаю, щоб не забулося: десь тут писали, що здавався в руки правосуддя за умови, що це буде не місцева поліція, а обласна
   
Пашол вон зі своїми інсинуаціями, придурочне )
Вбивця буде гнити в тюрмі, якби тобі не хотілось його відмазати
Якщо ти не помітив, тільки в твою одну дурну головешку закралось це порівняння
Коротше, свабодєн, дебіл
      Все это понятно. Только чей-то, ты, мил человек, так перепужалси, что аж дерьмо изо всех дыр полезло? А может, ты сепар и не любишь украинцев?
   
      Все это понятно. Только чей-то, ты, мил человек, так перепужалси, что аж дерьмо изо всех дыр полезло? А может, ты сепар и не любишь украинцев?

ти щось плутаєш, сепарська морда
це твої шаловліві ручки спочатку робили з дєда робінгуда проти банди атошників
а потім, коли з самообороною не дуже клеїлось, прирівняв психопата-мясника до воїнів на передовій
   
ану скажи "паляниця"
   
які новини по справі? тезисно

   
ану скажи "паляниця"

 :facepalm1:
Яке ж ти рябеньке телятко  :weep:
   
які новини по справі? тезисно

О, привiт, де був, чого не писав?
Тезicно?
Слава Українi!
   
ти щось плутаєш, сепарська морда
це твої шаловліві ручки спочатку робили з дєда робінгуда проти банди атошників
а потім, коли з самообороною не дуже клеїлось, прирівняв психопата-мясника до воїнів на передовій
    Я понимаю, хлопци, чего вы так истерите. Дошло, что теперь вас так будут встречать ВЕЗДЕ.  Не огнем, так сокирой, не сокирой, так ломакой. Но шляться по чужим дворам  и хозяев трясти вы не будете. Забывайте. Работать идите.
   
О, привiт, де був, чого не писав?
Тезicно?
Слава Українi!

життя не лиш дозвілля
тре працювати

навіки слава.
але ж цікаво що ж  там відбулось насправді
7 сімей мають непоправне горе. 1 сім.я - мегагеморой
   
О, привiт, де був, чого не писав?
Тезicно?
Слава Українi!
Мамчур!
   
    Я понимаю, хлопци, чего вы так истерите. Дошло, что теперь вас так будут встречать ВЕЗДЕ.  Не огнем, так сокирой, не сокирой, так ломакой. Но шляться по чужим дворам  и хозяев трясти вы не будете. Забывайте. Работать идите.

Кармілєц сдалбаса? :facepalm:  цей ідіотський апломб ні з чим не сплутати

Работнічєк, це пздц

   
Давай, Масі, виводь на чисту воду цього психопата
Можливо, там і по сину дещо спливе
і що там за історія була з покійним сином
   
Тому він здався заїзджій поліції  :facepalm1:
Что то Наема понесло в фантастику.
   
https://www.facebook.com/100001066002053/posts/3070560822989421/

Т.е. местный полицай замял дело про напад а дед его сдал ДБР и перестрелял кучу народа. Маси видно в селе был только на картинке
   
близится время сбора урожая и этот случай уверен воодушевил многих фермеров.
если к фермеру на поля сейчас приедет группа рыбаков агрономов с оружием , то надо валить всех
   
Кармілєц сдалбаса? :facepalm:  цей ідіотський апломб ні з чим не сплутати

Работнічєк, це пздц
    Форуму прекрасно известно, кто я и откуда. Особо не скрываюсь. Да и как тут скроешься, Интернет-дырявое ведро. И поэтому резкое оскорбительное слово всегда может закончиться неприятной встречей в реале.
   Я это всегда помню и стараюсь следить за своими словами. Никогда не позволяю писать того, что не посмел бы сказать собеседнику в лицо.
    Что касается "Далбаса".... Да здесь, на форуме много и переселенцев, и жителей Донбасса, которые и сейчас под оккупантами. Это разные люди, хорошие и не очень, одних уважаю, других-наоборот.
   Но вот чего никогда себе не позволю, так это гамузом оскорблять их всех просто за то, что они родились и жили немного восточнее Збруча. Потому как это не делает их недоукраинцами, людьми второго сорта. Или делает?
   
https://www.facebook.com/100001066002053/posts/3070560822989421/
     А дедушко-то таки маньяк--серийник. Я ж говорю, Чикатило его покусало. Ну ниче, щас Найем его на чистую воду выведет, лиходея такого...
   
https://www.facebook.com/100001066002053/posts/3070560822989421/

Олексій Бланар Masi Nayyem видана інфа про підозрюваного - то тиск на слідство, суд і таке інше. Простіше кажучи - "піар на крові". Якби то зробили якісь журналісти в гонитві за сенсацією - півбіди, а от адвокат, що представляє одну зі сторін, то біда. Ну, виглядає, як "насрав перед дверима суду" - дуже бридко і неетично. Представляйте матеріали слідству, суду, а не на сторінках ФБ, причому як факт. То "одна баба сказала". От і питаю за думку "іншої баби".
А з приводу загиблих і замовлення - давайте інфу, чого туди поїхали, що робили, чому так "крепко спали", про що говорили, що каже єдиний, хто залишився в живих, що каже брат підозрюваного, хто залякав дружину підозрюваного тощо. Не стидайтесь, навалюйте. Бо оця плітка на сторінці адвоката викликає єдину думку - ЗАМОВЛЕННЯ!
І великий подив викликає висновок, зроблений адвокатом "мав зв'язки у поліції" по відношенню до людини, яка задала поліцейського начальника за здирництво.

Masi Nayyem Олексій Бланар здивую вас, але до адвокатів таки звертаються. Тому я й пишу по цій справі.
Окрім того, те що в змі з‘явилась інформація що «атошники віджимали ставок» не відповідає дійсності. Саме тому вважаю, що важливо щоб суспільство не вводили в оману.
Ці матеріали будуть в дбр;)

Олексій Бланар Masi Nayyem не робіть висновки - то маніпуляція. Просто давайте інфу. І відповіді на усі запитання, а не лише ті, що вам вигідні. Суспільство вводять в оману яказ такі ганебні пости. Нехай висновки робить суд. Бо сусідів "масі найєма" теж можна знайти багато і не факт, що вони скажуть про нього щось хороше і правдиве.
   
это брат Мустафы так зашкварчал? или однофамилец?
   
Олексій Бланар Masi Nayyem видана інфа про підозрюваного - то тиск на слідство, суд і таке інше. Простіше кажучи - "піар на крові". Якби то зробили якісь журналісти в гонитві за сенсацією - півбіди, а от адвокат, що представляє одну зі сторін, то біда. Ну, виглядає, як "насрав перед дверима суду" - дуже бридко і неетично. Представляйте матеріали слідству, суду, а не на сторінках ФБ, причому як факт. То "одна баба сказала". От і питаю за думку "іншої баби".
А з приводу загиблих і замовлення - давайте інфу, чого туди поїхали, що робили, чому так "крепко спали", про що говорили, що каже єдиний, хто залишився в живих, що каже брат підозрюваного, хто залякав дружину підозрюваного тощо. Не стидайтесь, навалюйте. Бо оця плітка на сторінці адвоката викликає єдину думку - ЗАМОВЛЕННЯ!
І великий подив викликає висновок, зроблений адвокатом "мав зв'язки у поліції" по відношенню до людини, яка задала поліцейського начальника за здирництво.

Masi Nayyem Олексій Бланар здивую вас, але до адвокатів таки звертаються. Тому я й пишу по цій справі.
Окрім того, те що в змі з‘явилась інформація що «атошники віджимали ставок» не відповідає дійсності. Саме тому вважаю, що важливо щоб суспільство не вводили в оману.
Ці матеріали будуть в дбр;)

Олексій Бланар Masi Nayyem не робіть висновки - то маніпуляція. Просто давайте інфу. І відповіді на усі запитання, а не лише ті, що вам вигідні. Суспільство вводять в оману яказ такі ганебні пости. Нехай висновки робить суд. Бо сусідів "масі найєма" теж можна знайти багато і не факт, що вони скажуть про нього щось хороше і правдиве.

Ох здається Наєм почне банити - йому типу статус буде важливіший ніж повна інфа....
   
    Форуму прекрасно известно, кто я и откуда. Особо не скрываюсь. Да и как тут скроешься, Интернет-дырявое ведро. И поэтому резкое оскорбительное слово всегда может закончиться неприятной встречей в реале.
   Я это всегда помню и стараюсь следить за своими словами. Никогда не позволяю писать того, что не посмел бы сказать собеседнику в лицо.
    Что касается "Далбаса".... Да здесь, на форуме много и переселенцев, и жителей Донбасса, которые и сейчас под оккупантами. Это разные люди, хорошие и не очень, одних уважаю, других-наоборот.
   Но вот чего никогда себе не позволю, так это гамузом оскорблять их всех просто за то, что они родились и жили немного восточнее Збруча. Потому как это не делает их недоукраинцами, людьми второго сорта. Или делает?

А цей спіч кому адресувався:

Я понимаю, хлопци, чего вы так истерите. Дошло, что теперь вас так будут встречать ВЕЗДЕ.  Не огнем, так сокирой, не сокирой, так ломакой. Но шляться по чужим дворам  и хозяев трясти вы не будете. Забывайте. Работать идите.

Посмієш сказати в лице родичам вбитих, що вони (загиблі), замість працювати, шлялися по чужих дворах і трясли хазяїв?

Хто такі "ви" і хто такі "ми", які будуть готові зустрічати "хлопців" вогнем, сокирою і ломакою?
   
https://www.facebook.com/100001066002053/posts/3070560822989421/


Микола мабуть порибачити вирішив на шару  8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія