Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте добьем тему авто и растамжка?

Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

? на які дешевше?
во франции 11500 евро, в украине 220 т  . Так шо заканчивайте с брехней что вас ланосы заставляют покупать . Новые в украине дешевле чем в европе.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

во франции 11500 евро, в украине 220 т  . Так шо заканчивайте с брехней что вас ланосы заставляют покупать . Новые в украине дешевле чем в европе.

ну ну яка модель детально хочу анекдот послухати :)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

во франции 11500 евро, в украине 220 т  . Так шо заканчивайте с брехней что вас ланосы заставляют покупать . Новые в украине дешевле чем в европе.


Лол порівняти пежо 108 із 107 :) ух красота !  :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

во франции 11500 евро, в украине 220 т  . Так шо заканчивайте с брехней что вас ланосы заставляют покупать . Новые в украине дешевле чем в европе.

отже ланос конкурує із пежо 107 :) он воно що
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Итак, брехня что в украине цены выше развеяна. На новые цены такие или ниже чем во многих странах европы.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Итак, брехня что в украине цены выше развеяна. На новые цены такие или ниже чем во многих странах европы.

це ти брехню сюди приніс порівнявши 2 різні моделі - тай вони коштують дорожче ланоса
а ти давай в ціну ланоса - наприклад німечина чи британія чи США і україна  :fuck:  :lol:  :weep:  :lol:   :weep:  :lol:

ну і крім того в фрації авто продаеться уже встановленим на облік а у нас треба ще сплатити податки довбню - але ідійоту немісцевому можна пробачити він хомо совєтікус
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Итак, брехня что в украине цены выше развеяна. На новые цены такие или ниже чем во многих странах европы.
крім того ідеться про авто які вартують в 4 рази менше лайноса - тому давай розказуй що в Україні купити можна за 2 тисячі і у франції/німечині/США
слухаємо
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Крім того довбню в європі загальнопринята формула що авто не вартує більше річної зарплати
а середня річна зарплата манюпаса 3 тисячі грн  що становить 36 тисяч гривень що становить 1650 у.є. - того розкажи чому ланос коштує в 4 рази більше ніж він має коштувати :)
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Крім того довбню в європі загальнопринята формула що авто не вартує більше річної зарплати
а середня річна зарплата манюпаса 3 тисячі грн  що становить 36 тисяч гривень що становить 1650 у.є. - того розкажи чому ланос коштує в 4 рази більше ніж він має коштувати :)

в європі ? с ума с тебя можно сойти!
ну кто тебе  внушил , что ты должен жить как в Европе? покажи мне этого гада кто испортил тебе жизнь!
Ты шо самолёты эйрбас делаешь как в европе? ты может станки делаешь как немцы в европе?
Шо ты прозводишь шоб жить как в европе?
Три китайские деревни шьют больше одежды чем вся твоя лёгко-легёнькая промышленность. Два квартала в Мумбае выдают больше кода чем все твои программисты вместе взятые.

ты бурштына нарыл, сигареты наконтрбандил, у мамки пашущей в Италии ойро натырил и хочешь мерседеса шоб поблядушек катать по раздолбаным дорогам!
   
панове, скажіть мені будь ласка, оцей А.І. - він дебіл і його просто ігнорувати чи шанси ще є?  :shuffle:
   
Його вже збили, бачиш, перекреслено?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

мдя...
найболючіша проюлема "маленького українця"
"хачю купить у бюргера машину за 1000 євро!!!"
   
саме так. а чому я маю купувати у бюргера машину за 1000 євро і давати ненажерливій сарані чоколядно-кролячій ще 3000 євро за це?  ;o
грошей в бюджеті немає? то хай чеботарів гузирєй потрусять, а то  б***ь там вже бріліанти не знають куди дівати, а з мене останню сорочку за це зняти готові? нахуй-нахуй  :K
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

в європі ? с ума с тебя можно сойти!
ну кто тебе  внушил , что ты должен жить как в Европе? покажи мне этого гада кто испортил тебе жизнь!
Ты шо самолёты эйрбас делаешь как в европе? ты может станки делаешь как немцы в европе?
Шо ты прозводишь шоб жить как в европе?
Три китайские деревни шьют больше одежды чем вся твоя лёгко-легёнькая промышленность. Два квартала в Мумбае выдают больше кода чем все твои программисты вместе взятые.

ты бурштына нарыл, сигареты наконтрбандил, у мамки пашущей в Италии ойро натырил и хочешь мерседеса шоб поблядушек катать по раздолбаным дорогам!

йо так як ви ж говорите про те шо все має буде капець дорого - от дорого це стільки - тобто ланос має коштувати 36 тисяч а не 180 -220 тисяч - а при такій ціні він уже конкурує із 15 ауді - яка цікава ринкова економіка як розтавляє на свої місця
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

мдя...
найболючіша проюлема "маленького українця"
"хачю купить у бюргера машину за 1000 євро!!!"

ця проблема є основним чинником корупції -

саме на бажаннях маленького українця - аферисти яля Порошенко/Васадзе і розігрують
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

саме так. а чому я маю купувати у бюргера машину за 1000 євро і давати ненажерливій сарані чоколядно-кролячій ще 3000 євро за це?  ;o
грошей в бюджеті немає? то хай чеботарів гузирєй потрусять, а то  б***ь там вже бріліанти не знають куди дівати, а з мене останню сорочку за це зняти готові? нахуй-нахуй  :K

думаю в районі десятки (10000) у.є
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

ненажерливій сарані чоколядно-кролячій ще 3000 євро за це?  
грошей в бюджеті немає? то хай чеботарів гузирєй потрусять, а то  б***ь там вже бріліанти не знають куди дівати, а з мене останню сорочку за це зняти готові? нахуй-нахуй

Три штуки згори - то мало. Десь-сім-вісім буде. Не жартую
   
Три штуки згори - то мало. Десь-сім-вісім буде. Не жартую

 :suicide2:
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

во франции 11500 евро, в украине 220 т  . Так шо заканчивайте с брехней что вас ланосы заставляют покупать . Новые в украине дешевле чем в европе.

так ми про ВЖИВАНІ...
по нових ціни приблизно однакові.
   
так ми про ВЖИВАНІ...
по нових ціни приблизно однакові.

Якщо ціни на нові однакові, то й ціни на вживані приблизно в однаковому стані і однакового віку мають також бути такими самими, хіба ні?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

:suicide2:

Угу, а ті два довбні ще щось тут виправдовують
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Якщо ціни на нові однакові, то й ціни на вживані приблизно в однаковому стані і однакового віку мають також бути такими самими, хіба ні?

Ні. Розмитнення вживаного авто, пдв і перша реєстрація - до ціни машини 2000 там долл набіжить ще 8000. В сумі - десть тут. Приблизно
   
Якщо ціни на нові однакові, то й ціни на вживані приблизно в однаковому стані і однакового віку мають також бути такими самими, хіба ні?

У немца машина стоит 1000 евриков. У нас она же стоит 6-7000...
К тому же, машину 2000 года, например, Мицубиси Спейс Раннер (типа джипчика) хер поставишь на учет. Его тупо по нашим законам нельзя регистрировать, бо он, видите ли, не соответствует нормам евро 5. На ввозимую машину нужен сертификат соответствия :). Я свою машину сертификаторам даже не возил. 2000 грн сделали свое дело. Сертификат с галаграммищей прислали из Киева через 2 дня. И в нем было написано, шо моя машина  2000г.в. СООТВЕТСТВУЕТ нормам евро 4:). Хотя по факту там евро 2. Гаишник в МРЭО даже начальнику перезванивал, мол, тут евро 4 на  15-летней машине? Хня какая то тов. майор? Но ежели бамажка есть, то регистрируй.  За первую регистрацию пришлось выложить около 13000 грн. Сколько бы еще затянула растаможка (машину купил через аукцион) - не знаю. Но дохера и больше. Вот так оно на практике.

Останнє редагування: 17 серпня 2015 13:21:23 від votimyuh
   
Ні. Розмитнення вживаного авто, пдв і перша реєстрація - до ціни машини 2000 там долл набіжить ще 8000. В сумі - десть тут. Приблизно

і головне ж ні одна гнида провладна нічого не робить з цього приводу .... як же ці підараси вже заїбли .... що ригі, що бпп, що нф, що бют .... ну бля, підараси ж усі  :X
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

в Україні немає транспортної інфраструктури для дешевих автомобілів , виїхати з двора та стати в затор між купи чадящого автохламу бажання мало. Але для електромобілів має бути льгота. Ну ладно, хочаб до обїємів 1.2л знижка, щоб заохотити людей на малогабаритний транспорт. А от з колхозом 4Х4 на хуй.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

і головне ж ні одна гнида провладна нічого не робить з цього приводу .... як же ці підараси вже заїбли .... що ригі, що бпп, що нф, що бют .... ну бля, підараси ж усі  :X

Вони всі з того гешефт мають, сфуя ім дьоргатись?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Вони всі з того гешефт мають, сфуя ім дьоргатись?

+100500
   
Ні. Розмитнення вживаного авто, пдв і перша реєстрація - до ціни машини 2000 там долл набіжить ще 8000. В сумі - десть тут. Приблизно

Я кажу про нову машину куплену в Україні за ціною, яка є однаковою з ціною у Німеччині чи Франції.
Через 10 років ця машина в Україні має коштувати стільки ж, скільки в Німеччині, правильно?
Чи в Україні машини не дешевшають?
Наприклад, я пару місяців тому в Києві їздив на ФВ Поло, товариш дав для роз'їздів, так от він його купив нового у ґрудні за 8 500 доларів у дилера. Не топ комплектація, але все, що потрібно є - електропідйомники, кондер. Це я до чого? В Німеччині новий Поло коштує майже удвічі дорожче.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Я кажу про нову машину куплену в Україні за ціною, яка є однаковою з ціною у Німеччині чи Франції.
Через 10 років ця машина в Україні має коштувати стільки ж, скільки в Німеччині, правильно?
Чи в Україні машини не дешевшають?
Наприклад, я пару місяців тому в Києві їздив на ФВ Поло, товариш дав для роз'їздів, так от він його купив нового у ґрудні за 8 500 доларів у дилера. Не топ комплектація, але все, що потрібно є - електропідйомники, кондер. Це я до чого? В Німеччині новий Поло коштує майже удвічі дорожче.

Ціна вживаних машинин, куплених в Украіні, падає точнісінько до такого ж рівня, скільки б коштував ів аналог, привезений з-за кордону і поставлений на облік.  Ось такий паритет, а  меценатів у нас нема.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Ціна вживаних машинин, куплених в Украіні, падає точнісінько до такого ж рівня, скільки б коштував ів аналог, привезений з-за кордону і поставлений на облік.  Ось такий паритет, а  меценатів у нас нема.

он поетому и так стоит .. потомучто пошлины...

снимут пошлины наши автомобили на внутреннем рынке будуть стоить также ....

Я бы ксатити не называл это пошлинами .. ибо пошлиной можно считать ну 50% стоимости, ну 100% стоимости ... более это уже не пошлины это банальный грабеж и защита интересов одного олигарха ...
   
он поетому и так стоит .. потомучто пошлины...

снимут пошлины наши автомобили на внутреннем рынке будуть стоить также ....

Я бы ксатити не называл это пошлинами .. ибо пошлиной можно считать ну 50% стоимости, ну 100% стоимости ... более это уже не пошлины это банальный грабеж и защита интересов одного олигарха ...

а чому одного? це ви зараз Порошенка виключили із переліку олігархів чи Васадзе?
П.С. Ну і огроменнішу армію ментовсько-прокурорської гідри, котра підіймає на цьому питанні таку купу бабла, що б вистачило на пару заводів Мерседес в Україні  :X
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

У немца машина стоит 1000 евриков. У нас она же стоит 6-7000...
К тому же, машину 2000 года, например, Мицубиси Спейс РаннерПоказати зображення... (типа джипчика) хер поставишь на учет. Его тупо по нашим законам нельзя регистрировать, бо он, видите ли, не соответствует нормам евро 5. На ввозимую машину нужен сертификат соответствия :). Я свою машину сертификаторам даже не возил. 2000 грн сделали свое дело. Сертификат с галаграммищей прислали из Киева через 2 дня. И в нем было написано, шо моя машина  2000г.в. СООТВЕТСТВУЕТ нормам евро 4:). Хотя по факту там евро 2. Гаишник в МРЭО даже начальнику перезванивал, мол, тут евро 4 на  15-летней машине? Хня какая то тов. майор? Но ежели бамажка есть, то регистрируй.  За первую регистрацию пришлось выложить около 13000 грн. Сколько бы еще затянула растаможка (машину купил через аукцион) - не знаю. Но дохера и больше. Вот так оно на практике.
та лано тут євро 5 з нового року
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Якщо ціни на нові однакові, то й ціни на вживані приблизно в однаковому стані і однакового віку мають також бути такими самими, хіба ні?

ні тому що у нас нову може дозволити лиш 5% і то... а решта не встані
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Я кажу про нову машину куплену в Україні за ціною, яка є однаковою з ціною у Німеччині чи Франції.
Через 10 років ця машина в Україні має коштувати стільки ж, скільки в Німеччині, правильно?
Чи в Україні машини не дешевшають?
Наприклад, я пару місяців тому в Києві їздив на ФВ Поло, товариш дав для роз'їздів, так от він його купив нового у ґрудні за 8 500 доларів у дилера. Не топ комплектація, але все, що потрібно є - електропідйомники, кондер. Це я до чого? В Німеччині новий Поло коштує майже удвічі дорожче.

у нас нема такої кількості людей що можуть купити нову машину - тому такі аналогії не підходять - для того щоб так працювало треба щоб кількість заможних громадян була в 6 раз більша, тоді б цей процес став подібний до європейського.
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Ціна вживаних машинин, куплених в Украіні, падає точнісінько до такого ж рівня, скільки б коштував ів аналог, привезений з-за кордону і поставлений на облік.  Ось такий паритет, а  меценатів у нас нема.

+1000000 тому що нових авто одиниці
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

он поетому и так стоит .. потомучто пошлины...

снимут пошлины наши автомобили на внутреннем рынке будуть стоить также ....

Я бы ксатити не называл это пошлинами .. ибо пошлиной можно считать ну 50% стоимости, ну 100% стоимости ... более это уже не пошлины это банальный грабеж и защита интересов одного олигарха ...

+99999999999
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

а чому одного? це ви зараз Порошенка виключили із переліку олігархів чи Васадзе?
П.С. Ну і огроменнішу армію ментовсько-прокурорської гідри, котра підіймає на цьому питанні таку купу бабла, що б вистачило на пару заводів Мерседес в Україні  :X

йо порошенко - богдан і саїпа
васадзе - лайнос і калос
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

йо порошенко - богдан і саїпа
васадзе - лайнос і калос

до речі не замислювались про національну гордість?

годо так купили заїпу лайнос і калос !!!!
а сьогодня я поїду ні ні на заїпі і буду саїпістом!!!
   
та лано тут євро 5 з нового року

Не понял реплики?
   
Re: А  давайте добьем тему авто и растамжка?

Вы ввели следующие данные:
Стоимость автомобиля   EURO 2000
Объем двигателя   1800 куб.см
Тип двигателя   Бензиновый
Возраст автомобиля   Б/у от 5 до 8 лет


Суммарные таможенные платежи, EURO   5363
В том числе:
Ввозная таможенная пошлина, EURO   200
Акцизный сбор, EURO   3924
Таможенное оформление, EURO   15
НДС, EURO   1224
Стоимость растаможенного автомобиля Шкода, EURO - 7363
 
Транспортный сбор, грн.
(первая регистрация в ГАИ)   320
 
Суммарная стоимость
с учетом растаможки и транспортного сбора   EURO 7363 + 320 грн.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія