Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На заході почастішали розмови щодо програшу України :(

Кажу в тебе пластинку заїло. Є вже відповідав. Читай вище.

Ти якого хуя нам тут втираєш про фермерські протести, коли війна насувається на ваших союзників?

Тобто за Нарву Португалія воювати не планує?
як я вже зрозумів ст.5 НАТО може виражатися суто в дружній підтримці. наприклад 1000 аптечок чи 1000 курток.

як я вже зрозумів ст.5 НАТО може виражатися суто в дружній підтримці. наприклад 1000 аптечок чи 1000 курток.

Абсолютно вірно. Ну і ще має воювати лише контрактна армія, а до чого тут манюпас  :weep:

Я ще раз тобі кажу, ті лякалки до сраки. Потрібно буде, піду.
Ну ти підеш... у перших рядах... відсмоктати (td) Тай ще усіх слабкіших позносеш - а шоб не пуутались під ногами...Бо ти ж бажаєш показати резалт!!! (tu)
Підаар з португези... зате на мові!!!
Тьфу,бля... Не, я не против геев - не люблю синюшных и пи даров(((

Ну ти підеш... у перших рядах... відсмоктати (td) Тай ще усіх слабкіших позносеш - а шоб не пуутались під ногами...Бо ти ж бажаєш показати резалт!!! (tu)
Підаар з португези... зате на мові!!!
Тьфу,бля... Не, я не против геев - не люблю синюшных и пи даров(((
Ще один. А ти типу на фронті? Дивись будеш так воювати печінку втратиш.

у Португалії в силу її розміщення є великий запас часу. хвилюватися і ладнати кораблі для евакуації можна буде вже аж тоді коли москалі будуть підходити до Парижа
Ракети, шахеди, ДРГ, терористи швидко наблизять навіть Португалію до війни, це якщо навіть не згадувати про економічну складову війни.

Ще накину.
В Португалії айтішник що працює на іноземну компанію, з зарплати в 5000 євро, сплачує 2000 євро податків. В Україні при тих же умовах 100 євро. Війна в Португалії чи Україні?

Ще накину.
В Португалії айтішник що працює на іноземну компанію, з зарплати в 5000 євро, сплачує 2000 євро податків. В Україні при тих же умовах 100 євро. Війна в Португалії чи Україні?
Айтішники зараз зі мною в учебці ЗСУ, сплачують податки з грошового забезпечення.

от власне і видно різницю між єврейською та українською діяспорами
єврей ніколи не скаже про ізраїльтян - ви
а скаже - ми
 навіть якщо народився в сша чи европі і в ізраїлі ніколи не жив
 а тут бач - він 25 років вже живе португезом
 а про те де він народився - намагається не згадувати

Re: На заході почастішали розмови щодо програшу України  :(

Мабуть, потрібно всім українцям мати план і на найгірший перебіг подій, умовно кажучи: в партизани, чи в екзиль.

Ще накину.

Ти можеш хіба в штани собі накинути. Яке тобі діло до України з Португалії?

Всім нам треба вже зрозуміти, що поки Боневтік при владі, Захід буде допомагати по залишковому принципу і Зєрмаків це влаштовує, тому і зняли Залужного

от власне і видно різницю між єврейською та українською діяспорами
єврей ніколи не скаже про ізраїльтян - ви
а скаже - ми
 навіть якщо народився в сша чи европі і в ізраїлі ніколи не жив
 а тут бач - він 25 років вже живе португезом

Давно про це пишу.
Але особливо помітно це працює саме в інший бік.
Уточню: в бік українців за кордоном, в бік усіх тих, хто "живе португезом/бритом/канадцем/тощо":

іди ти за руським корабльом зі своїми високопарними розпатякуваннями.
Яке тобі діло до України з Португалії?

Давно про це пишу.
Але особливо помітно це працює саме в інший бік.
Уточню: в бік українців за кордоном, в бік усіх тих, хто "живе португезом/бритом/канадцем/тощо":

Шо сказати хотів?

Шо сказати хотів?

Так це ж страждалець, який не витримав звуків сирен у Львові в березні 2022 року, бачиш, уже відчуває себе справжнім італійцем  :weep:

Ту не так працює. Це не тоталітарні системи. Тут народ (електорат) говорить, а політики підлаштовуються. Проти народу (електорату) ніхто не хоче йти, бо будуть вибори і ти пролетить.Якщо в минулому році більшість були впевнені в перемозі України. То зараз частішають розмови в дусі "куме не тратьте сили ідіть на дно". Це просто реальність яку потрібно прийняти і щось з цим робити. Два роки ми розмовляли, що будемо робити після перемоги і як ми перемогли кацапопропоганду. Вже накінець потрібно почати говорити, як перемогти, і кацапів і їх пропоганду. Бо навіть в пропоганді вони нас криються.

І хто ці вкиди ," про програш" вкидує? Можливо це ти кацапське  чмо , яке продвигає кацапонаративи про те щр "Запад уже не тот і кінєт Україну, патамучта он устал".

Всім нам треба вже зрозуміти, що поки Боневтік при владі, Захід буде допомагати по залишковому принципу і Зєрмаків це влаштовує, тому і зняли Залужного

Ти хочеш клептомана сивочолого до влади, за якого  Захід взагалі нічого не давав Україні?

І хто ці вкиди ," про програш" вкидує? Можливо це ти кацапське  чмо ,
Ні це не я.
яке продвигає кацапонаративи про те щр "Запад уже не тот і кінєт Україну, патамучта он устал".

Захід єдиний як ніколи, в підтримці України.  Взагалі ніяких проблем. Ви, це хочете чути? Так краще? Ну добре, нехай буде так.

Ні це не я.
Захід єдиний як ніколи, в підтримці України.  Взагалі ніяких проблем. Ви, це хочете чути? Так краще? Ну добре, нехай буде так.

Нас це не обходить: не хочете допомагати, "втомилися допомагати" - будете воювати самі.

Нас це не обходить: не хочете допомагати, "втомилися допомагати" - будете воювати самі.
Блін! В цього пластинку заїло конкретно.   :facepalm1:

Блін! В цього пластинку заїло конкретно.   :facepalm1:

Це не пластинка, я розумію, що твоїй сраці чи де там у тебе мозок хочеться думати, що якось воно обійдеться, схарчимо Хуйлу Україну і на цьому все закінчиться, але так не вийде  :gigi:

Подивимось що буде з допомогою від штатів.Якщо приймуть то це були натяки на те що треба надати,якщо ні ,то прогрів гоїв на капітуляцію

Це не пластинка, я розумію, що твоїй сраці чи де там у тебе мозок хочеться думати, що якось воно обійдеться, схарчимо Хуйлу Україну і на цьому все закінчиться, але так не вийде  :gigi:
Дурік. Я тобі вже сто разів пояснював. Те, що я думаю, до теми ніякого відношення не має.

Мабуть, потрібно всім українцям мати план і на найгірший перебіг подій, умовно кажучи: в партизани, чи в екзиль.

Враховуючи що тут 50% дописувачів цього форуму вже в екзилі то і так ясно який у більшості "план"

Враховуючи що тут 50% дописувачів цього форуму вже в екзилі то і так ясно який у більшості "план"

У тебе самого такий план: в спідній білизні бігти до Польщі, щойно кацапи до Збруча підійдуть, у чому ти їм дорікаєш?

Дурік. Я тобі вже сто разів пояснював. Те, що я думаю, до теми ніякого відношення не має.

Чого це немає? Ти розповідаєш, що Захід стомився і починає казати, що Україна може програти, а тобі пишуть у відповідь, що тоді буде черга Заходу воювати, а ти ображаєшся. Не хочете воювати - допомагайте Україні. А збоку постояти не вийде ніяк  :weep:

Чого це немає? Ти розповідаєш, що Захід стомився і починає казати, що Україна може програти, а тобі пишуть у відповідь, що тоді буде черга Заходу воювати, а ти ображаєшся. Не хочете воювати - допомагайте Україні. А збоку постояти не вийде ніяк  :weep:
Ти дійсно їбанько? Лікуватися не пробував?

Ти дійсно їбанько? Лікуватися не пробував?

Що тебе так образило? Готуйся воювати за Нарву, сподіваюсь, що ти живеш за місцем реєстрації в Португалії  :weep:

у Португалії в силу її розміщення є великий запас часу. хвилюватися і ладнати кораблі для евакуації можна буде вже аж тоді коли москалі будуть підходити до Парижа

Не буде ніякого нападу на НАТО. Це все тупі лякалки. А якщо буде то авіація НАТО розкатає кацапню за лічені дні. Ніхто там як у нас воювати не буде. Ми так воюємо тому що у нас не те що паритету а навіть третини по авіації нема х того що є у кацапів. І то навіть в таких умовах ті незначні відносно по кількості засоби ППО західні а навіть не авіація кацапів успішно кацапню стримують. Тому не буде ніяких окопів у ЄС і ніяких дуелей арти,а буде роздача кацапам в одні ворота ще на вході.

а ти ображаєшся.
Я на дурачків не ображаюся, не переймайся.

Що тебе так образило? Готуйся воювати за Нарву, сподіваюсь, що ти живеш за місцем реєстрації в Португалії  :weep:
Ні, медицина тут безсильна.  :facepalm1:

Ну, з ними зрозуміло, я про нас, хто в Україні. Гіпотетичні дії при капітуляції (це не зрадойобство, адже люди пишуть заповіти, наприклад, плануючи що буде після їхньої смерті)

сподіваюсь, що ти живеш за місцем реєстрації в Португалії
Повір, з цим у мирній Португалії,  порядку більше ніж у воюючій Україні.

Ну, з ними зрозуміло, я про нас, хто в Україні. Гіпотетичні дії при капітуляції (це не зрадойобство, адже люди пишуть заповіти, наприклад, плануючи що буде після їхньої смерті)

Вже є аналіз німецьких джерел(можна погуглити,в пресі читав) що при гіпотетичній поразці України потрібно бути готовим до 10 мільйонів біженців в ЄС.Нових. Тому тут все зрозуміло.

Re: На заході почастішали розмови щодо програшу України  :(

Не буде ніякого нападу на НАТО. Це все тупі лякалки. А якщо буде то авіація НАТО розкатає кацапню за лічені дні. Ніхто там як у нас воювати не буде. Ми так воюємо тому що у нас не те що паритету а навіть третини по авіації нема х того що є у кацапів. І то навіть в таких умовах ті незначні відносно по кількості засоби ППО західні а навіть не авіація кацапів успішно кацапню стримують. Тому не буде ніяких окопів у ЄС і ніяких дуелей арти,а буде роздача кацапам в одні ворота ще на вході.

Ще нещодавно вважалося, що ніякого нападу на ядерну державу бути не може
А зараз в ядерну державу залітають дрони та палають НПЗ  :weep:
Так що треба бути обережним в прогнозах щодо НАТО
Якщо завтра в Червоному морі потоне натівський військовий корабель, то що буде?

Не буде ніякого нападу на НАТО.
Буде. Хуйло своїх рабів протестував. Майже 400 тисяч вже у фан-групі кобзона - і ноль протесту.
Хуйло також і захід протестував. Війна вже два роки, ленд-ліз виявився паперовим драконом, головний донор не може виділити бабла.
Оберуть Трампа - взагалі буде лафа.

А чому ти вирішив, що авіація США допоможе?

Повір, з цим у мирній Португалії,  порядку більше ніж у воюючій Україні.

Ну тоді дивись, не розчинись у повітрі, якщо тебе покличуть  :gigi:

Не буде ніякого нападу на НАТО.
Додам ще - в НАТО унітази та холодильники лут набагато краще, ніж в Україні. Тому з мобіками проблем не буде ніяких.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія