Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На заході почастішали розмови щодо програшу України :(

Зате тут всі програмісти ниють що їм хочуть підвищити податки...
Мені було цікаво, бо багато їх зараз працює в Португалії під українською юрисдикцією (на час війни це дозволено).

Якщо програє Україна, опинимося по інший бік паркану. А далі вже час покаже, куди Хуйло полізе і чи полізе взагалі. Може так статися, що ці єбаньки, які зараз розповідають про втому від Україну, потім будуть дивитися на кишки вже своїх громадян...

Якщо програє Україна, опинимося по інший бік паркану. А далі вже час покаже, куди Хуйло полізе і чи полізе взагалі. Може так статися, що ці єбаньки, які зараз розповідають про втому від Україну, потім будуть дивитися на кишки вже своїх громадян...
Всі ці лякалки до сраки. Ніхто на них не реагує, крім деяких країн східної Європи. Ви не переймайтесь іншими. Буде в українців жага до перемоги, буде підтримка серед простого народу. Не буде, не буде підтримки. Вони цю війну розглядають як війна за незалежність.  Ні більше ні менше.

Всі ці лякалки до сраки. Ніхто на них не реагує, крім деяких країн східної Європи. Ви не переймайтесь іншими. Буде в українців жага до перемоги, буде підтримка серед простого народу. Не буде, не буде підтримки. Вони цю війну розглядають як війна за незалежність.  Ні більше ні менше.

Я тобі нагадую, що країни Східної Європи - це твої союзники. І може так статися, що тебе мобілізують на їх захист  :gigi: Чи ти скажеш, що ну його на хуй і до Анголи поїдеш?

Я тобі нагадую, що країни Східної Європи - це твої союзники. І може так статися, що тебе мобілізують на їх захист  :gigi: Чи ти скажеш, що ну його на хуй і до Анголи поїдеш?
Я ще раз тобі кажу, ті лякалки до сраки. Потрібно буде, піду.

Я ще раз тобі кажу, ті лякалки до сраки. Потрібно буде, піду.

Не треба називати лякалками, коли тебе обіцяють вбити. Я би на твоєму місці уважніше до цього ставився.

Не треба називати лякалками, коли тебе обіцяють вбити. Я би на твоєму місці уважніше до цього ставився.
До сраки. Переймайся Україною,  ми тут якось без тебе розберемся.

До сраки. Переймайся Україною,  ми тут якось без тебе розберемся.

А що ти робиш тоді тут, на українському форумі?

Що мені доставляє в емігрантах, так це свята віра в те, що їх війна точно не торкнеться  :weep: І починають розповідати про те, що, бачте, Україні бракує жаги до перемоги. Та ідіть ви на хуй, після всіх цих втрат таке писати.

Що хочу те і роблю. Ти хто такий, такі питання задавати?
А по суті, ти хочеш допомоги від Європи, але лякає, що якщо не допоможете. То з кацапами підемо на Європу. Чи розумний ти? Від шантажу користі не буде.

+

Що хочу то і роблю. Ти хто такий, такі питання задавати?
А по суті, ти хочеш допомоги від Європи, але лякає, що якщо не допоможете. То з кацапами підемо на Європу. Чи розумний ти? Від шантажу користі не буде.

А ти хто такий щоб твоя думка тут когось цікавила? Займайся Португалією, без тебе розберемося.
Заіпали імбецили  :facepalm1:

Що хочу те і роблю. Ти хто такий, такі питання задавати?

Перечитай історію, що стається, коли агресору дають додаткові ресурси для агресії, особливо мобрезерв. Звісно, українці підуть із кацапами разом на Європу, якщо вони вирішать їх туди погнати. А ти як думав?

Перечитай історію, що стається, коли агресору дають додаткові ресурси для агресії, особливо мобрезерв. Звісно, українці підуть із кацапами разом на Європу, якщо вони вирішать їх туди погнати. А ти як думав?
Блят, як ви заїпали.  :facepalm1:
Ну перечитаю я історію, що це змінить. Про мене мова?

Блят, як ви заїхали.  :facepalm1:
Ну перечитаю я історію, що це змінить. Про мене мова?

Хуйло погрожує твоїм союзникам на сході Європи. А ти починаєш розповідати, що це просто лякалки.

Хуйло погрожує твоїм союзникам на сході Європи. А ти починаєш розповідати, що це просто лякалки.
А нафіга ви тим переймаєтесь? Вони в України допомоги просити не будуть. Якось самі розберуться.

А нафіга ви тим переймаєтесь? Вони в України допомоги просити не будуть. Якось самі розберуться.

Ну ти же починаєш дорікати українцям, що вони, як виявляється, потім підуть із кацапами на Європу, якщо програють. Звиняй, але з лопатами проти кацапських танків ніхто воювати не буде. Не буде допомоги - чекайте в гості, якщо Хуйло так вирішить. Так працює логіка історичних подій.

Ну ти же починаєш дорікати українцям, що вони, як виявляється, потім підуть із кацапами на Європу, якщо програють. Звиняй, але з лопатами проти кацапських танків ніхто воювати не буде. Не буде допомоги - чекайте в гості, якщо Хуйло так вирішить. Так працює логіка історичних подій.
Я вам нічим не дорікаю. Кажу як є те, що бачу. Ви хочете інше чути? Вибачте брехати не вмію.
І ще раз, не лякайте, це працює негативно на Україну. 

Прогрес повинен бути.
І може бути.
Але не у кількості посадок, завалених трупами.
А у розвитку України.
Треба брати курс на швидкий розвиток України.
Чтобы взять такой курс нам требуется грамотный премьер, конструктивная оппозиция, и скорее всего другой президент. Кто из нынешних полиитических лидеров вообще способен хоть что-то развивать кроме собственного кармана?

Я вам нічим не дорікаю. Кажу як є те, що бачу. Ви хочете інше чути? Вибачте брехати не вмію.

Нам по хуй. Або допомагаєте - або будете самі воювати, якщо Хуйло вже полізе далі. Тут логіка дуже проста.

Нам по хуй. Або допомагаєте - або будете самі воювати, якщо Хуйло вже полізе далі. Тут логіка дуже проста.
Потрібно буде. Будемо воювати. Тобі яка до того справа? Ти ж кажеш, що пoxyй..

Сумніваюсь що ти будеш воювати, будеш драпати. Ти вже здриснув, і зробиш це знову.

яким чином це працює негативно на Україну?

Звісно, нам по хуй, ми не маємо прикривати ваші сраки в теплі, якщо ви нам не допомагаєте.

будете воювати... самі...

Сумніваюсь що ти будеш воювати, будеш драпати. Ти вже здриснув, і зробиш це знову.
Від кого здриснув? Я живу тут вже 25 років.

Готовий вести дискусію по темі гілки. Всім  довбойопам що хочуть перейти на особистість більше відповідати не буду.

Ти легковажиш цілком реальною загрозою для своїх союзників: війна вже стукає у двері до тебе, а ти кажеш, що це лякалки. Це якийсь Педро з Аргентини може казати, що війна в Європі його не стосується, а ось Жуану з Коїмбри треба вже задуматись, чи вистачить ресурсів Європи для захисту.

Та яка різниця, ковбасня це ті хто здриснули замість розбудовувати власну країну.
Так само здриснете знову, ніхто з вас ніколи не буде воювати.
Такшо іди ти за руським корабльом зі своїми високопарними розпатякуваннями.

Ти легковажиш цілком реальною загрозою для своїх союзників: війна вже стукає у двері до тебе, а ти кажеш, що це лякалки. Це якийсь Педро з Аргентини може казати, що війна в Європі його не стосується, а ось Жуану з Коїмбри треба вже задуматись, чи вистачить ресурсів Європи для захисту.
Я вже відповів на це питання,  читай вище. І взагалі в тебе пластинку заїло.

Якщо Україна впаде то українців справді поженуть далі і це нажаль не лякалки...

Якщо Україна впаде то українців справді поженуть далі і це нажаль не лякалки...
Та там намагаються про погане не думать, сподіваються на НАТО.
НАТО не допоможе, хуйло нашим мʼясом попре на Європу.
Ще раз хуйло вже казало, НАТО в кордонах 1997 року і берлінську стіну взад.

Та там намагаються про погане не думать, сподіваються на НАТО.
Ще в 2008 році після Грузії було зрозуміло, що наступною буде Україна. Ти сильно тим переймався?

Ще в 2008 році після Грузії було зрозуміло, що наступною буде Україна. Ти сильно тим переймався?
Ну ти ж не перймаєшся, тобто робиш нашу помилку, значить станеш наступною жертвою.

Ну ти ж не перймаєшся, тобто робиш нашу помилку, значить станеш наступною жертвою.
До чого тут я? Тема не про мене. Так народ тут тим не переймається. Це моя вина? Багато внутрішніх проблем, які перекривають тему України.  Чого тільки страйки фермерів вартують. Впевнений там без кацапів не обійшлося. Кацапо пропоганда працює. Вже не від одного чув. " Краще ви б здалися, можливо і жертв було б менше". Кацапопропоганда розповсюджує ролики як в Україні виловлюють чоловіків. Якось так.

у Португалії в силу її розміщення є великий запас часу. хвилюватися і ладнати кораблі для евакуації можна буде вже аж тоді коли москалі будуть підходити до Парижа

До чого тут я? Тема не про мене. Так народ тут тим не переймається. Це моя вина? Багато внутрішніх проблем, які перекривають тему України.  Чого тільки страйки фермерів вартують. Впевнений там без кацапів не обійшлося. Кацапо пропоганда працює. Вже не від одного чув. " Краще ви б здалися, можливо і жертв було б менше". Кацапопропоганда розповсюджує ролики як в Україні виловлюють чоловіків. Якось так.

Ну бачиш, у вас набагато важливіші проблеми, ніж готуватися до війни  :weep: Тільки чому ви вирішили, що війна вас не торкнеться, якщо забити на підгтовку?

у Португалії в силу її розміщення є великий запас часу. хвилюватися і ладнати кораблі для евакуації можна буде вже аж тоді коли москалі будуть підходити до Парижа

Тобто за Нарву Португалія воювати не планує?

Ну бачиш, у вас набагато важливіші проблеми, ніж готуватися до війни  :weep: Тільки чому ви вирішили, що війна вас не торкнеться, якщо забити на підгтовку?
Кажу в тебе пластинку заїло. Я вже відповідав. Читай вище.

Останнє редагування: 10 лютого 2024 17:51:43 від Oleksandr

Тобто за Нарву Португалія воювати не планує?
Нє

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія