Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Конкретний випадок мобілізації.

Re: Конкретний випадок мобілізації.

ну з такою мобілізацією цілком можливо що кацапи прийдуть

Типун вам на клавіатуру

Маю знайомого - сисадміна. 47 років,  ріст 175см, вага 66кг, сколіоз, аритмія, останнім часом почала прогресувати катаракта. Навіть на операцію збирався. Але сисадмін - від бога.
Затримали на вулиці. Завезли у військомат і більше не випустили. Тричі возили по частинам - ніхто не хотів брати. Але на четвертий раз взяли його - виконавцем допоміжних робіт. Сказали, що після 2-х місяців учєбки буде охороняти якийсь місток чи вокзал, можливо навіть у своєму місті.

Мені цікаво: використовувати кваліфікованого сисадміна як сторожа - це те саме, що мікроскопом забивати цвяхи чи "ета другоє"?

Це типовий випадок

На його місце прийде молодий сісадмін а більш здоровий сторож якого він замінив піде на передову. Десь так я бачу цю сітуацію.
не можу стриматися але  :gigi:

Ну нічого, кацапи проведуть ВЛК за своїми стандартами, чого перейматися?
Тобто це вже буде перемога?  :facepalm:

Тепер питання хто винен що з мобілізацією бардак?
(Залужний святий)

Все правильно, тому що у в/ч медогляд суворіший.

а чому б не поставити медиків з в/ч у ВЛК? Навіщо цей зайвий проміжний крок? Не додумались?

а чому б не поставити медиків з в/ч у ВЛК?

З якої саме? В/ч багато.

А новий закон про мобілізацію передбачає покращення роботи ВЛК в ТЦК чи швидше погіршення роботи медиків з в/ч?  :facepalm:

погіршення роботи медиків з в/ч?

Про медиків з в/ч там вроді нічого.

Незрозуміло з обмежено придатними. Напишуть що придатний і вперед в десантуру  X(

а чому б не поставити медиків з в/ч у ВЛК? Навіщо цей зайвий проміжний крок? Не додумались?

Питання до Залужного

(Залужний святий)

МОУ

Тобто це вже буде перемога?  :facepalm:

Ну кому як, ось для Біллі буде перемога, а для тебе?

Щось не дуже вірю в цю історію. Сторож мабуть охороняє в наряді підрозділ, склад з майном або технікою. Так це всі військові роблять. Сисадміни і комп'ютерні специ потрібні в армії. Дуже багато складної електронної техніки в експлуатації. Сам був місяць на формуванні нової бригади і приймав особовий склад в свій підрозділ зв'язку (145 людей). Розмовляв особисто з кожним. Всі комп'ютерні специ знайшли своє місце. І це звичайна омбр.

Початково у військоматі йому теж сказали, що піде або зв'язківцем або по компах. А вийшло як вийшло. В мене немає підстав узагальнювати але конкретний випадок якийсь неправильний.

зі Хоча він розповідав, що в третій частині він зустрів чоловіка, якого возили вже 11-й раз.  :facepalm:

Останнє редагування: 8 лютого 2024 13:59:43 від Допіру

МОУ

Тобто Резніков і Умеров.

А чому стільки уваги до того, що він системний адміністратор. Часто ж чути думку, що це війна бідних і так не має бути.
Тож більше мобілізуватимуть багатих.

ну з такою мобілізацією цілком можливо що кацапи прийдуть

і заберуть таких "заброньованих" ухилянтів як ти.

Потім будеш скиглити "як це так сталося? все ж правильно робили. Сисадмінів брали в піхоту і чомусь програли" :-o

Так і тебе заберуть  :weep: І Богкуза, і навіть Біллі… А ще приїдуть ті, хто зараз на тимчасовому захисті. Буде цікаво.

Початково у військоматі йому теж сказали, що піде або зв'язківцем або по компах. А вийшло як вийшло. В мене немає підстав узагальнювати але конкретний випадок якийсь неправильний.
Та жобре що сторожем а не на передову.
А там може і сисадмін десь з'явиться.
Забрали туди, куди погодились взяти.

Так і тебе заберуть

І тебе теж заберуть.
Поки не забрали вумничаємо на ФУПі
 [A]

Та жобре що сторожем а не на передову.
А там може і сисадмін десь з'явиться.
Забрали туди, куди погодились взяти.
а фірма як функціонує? звідки його загребли?
кваліфі. спеца на вулиці так швидко не знайдеш

І тебе теж заберуть.

І тебе теж заберуть.
Поки не забрали вумничаємо на ФУПі
 [A]

Я ставлюсь до цього по-філософськи. Погуляли на волі 10 років, і назад у стійло, бо союзників катма.

Я ставлюсь до цього по-філософськи

Та я теж. Фулі скігліті

https://www.youtube.com/watch?v=-jwL78uWFuc
Во-во.

Учебка це ще не служба.  Можна подати резюме в рекрутинг , там адміни бувають потрібні.  І буде замість мукачівського вокзалу охороняти старлінки на передку.

Я ставлюсь до цього по-філософськи. Погуляли на волі 10 років, і назад у стійло, бо союзників катма.

цебто? Нам Європа допомагає вірю що і США роздуплиться

Маю знайомого - сисадміна. 47 років,  ріст 175см, вага 66кг, сколіоз, аритмія, останнім часом почала прогресувати катаракта. Навіть на операцію збирався. Але сисадмін - від бога.
Затримали на вулиці. Завезли у військомат і більше не випустили. Тричі возили по частинам - ніхто не хотів брати. Але на четвертий раз взяли його - виконавцем допоміжних робіт. Сказали, що після 2-х місяців учєбки буде охороняти якийсь місток чи вокзал, можливо навіть у своєму місті.

Мені цікаво: використовувати кваліфікованого сисадміна як сторожа - це те саме, що мікроскопом забивати цвяхи чи "ета другоє"?

Брехня.

Та я теж. Фулі скігліті

Я взагалі не розумію, якого хера ми маємо прикривати сраки НАТО, якщо не буде зовнішньої допомоги.

Початково у військоматі йому теж сказали, що піде або зв'язківцем або по компах.

Сказали, що після 2-х місяців учєбки буде охороняти якийсь місток чи вокзал,

:lol: ви що, не розумієте, що основне де потрібні люди у нас піхота ?

цебто? Нам Європа допомагає вірю що і США роздуплиться

Допомоги Європи вистачить, щоб поступово здавати одну територію за іншою, процес буде розтягнутим. Якось так.

а фірма як функціонує? звідки його загребли?
кваліфі. спеца на вулиці так швидко не знайдеш

Не знаю. Треба буде поцікавитись.

Абсолютно типога ситуація з цим сисадмвном.
Мого знайомого загребди з діагнозом "розумова відсталість" (з дитинства). Також возили по декількох частинах - ніде брати не хотіли. А потім раз, і взяли. А Взяли тому, що ТЦКашники просто викинули з його справи згадку про цей діагноз.
На зараз він вже декілька разів контужений - купа проблем пов'язаних з цим, але ніхто його списувати не збирається.

Я взагалі не розумію, якого хера ми маємо прикривати сраки НАТО, якщо не буде зовнішньої допомоги.
Мт прикриваємо свої, бо прийдуть каци буде Буча.
Я от в окупації жити не хочу.

Мт прикриваємо свої, бо прийдуть каци буде Буча.
Я от в окупації жити не хочу.

Ти же бачиш, скільки вереску через мобілізацію? Як писав тут Біллі, Бучі не буде, це все вигадки пропаганди  :gigi:

(Залужний святий)

Напевне є якась конкретна людина, що зайиається саме мобілізацією. Просто журналісти ще цим не зацікавились. Але у генштабі має бути особа, явнотнерублічна, що займається саме цим. Або в ОП, як у нас часто буває. Ну, коли в ОП - гам точно нічого доброго не світить.

Нам Європа допомагає вірю що і США роздуплиться

Чув думку що в нас ситуація краша ніж була в 22 році.
Європа від того 8о творить сша трохи прифігіла.

Ну кому як, ось для Біллі буде перемога, а для тебе?
Для мене це буде поразка звичайно але для тебе я так бачу що перемога...

Але у генштабі має бути особа, що займається саме цим.

Можливо генштаб цим не займається, а МОУ, як написав Кабс.

Чув думку що в нас ситуація краша ніж була в 22 році.
Європа від того 8о творить сша трохи прифігіла.

Тут казали, що польський міністр закордонних справ збирався їхати до США - вмовляти відновити допомогу - щось про це чутно?

Черговий сказовний піздьош.
Давай для початку хто він, офіцер чи рядовий, схоже що рядовий.
Тоді дєло хужеє, але якщо у військоматі сказав що адмін, то повинні були тулити в підрозділи звʼязку, там беруть навіть обмежено придатних.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія