Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Якщо би була можливість почати спочатку

Україна. Київ.
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Україна. Київ.

А чому тоді "Вимушений"?
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

А чому тоді "Вимушений"?
20-ку на телефон скинь...
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

тільки дітям не розказуй...

Дітям хотілось би дати кращі умови для старту, а це важче зробити живучи в джунглях на один долар в день.
   
А чому тоді "Вимушений"?

Гарант Криму США.
Як Крим у підписана гарантій забере США,  бо парашка і США щось там підписали щодо не нападу на Українську територію, то повернусь. А в окупації не бажаю жити.
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Гарант Криму США.
Як Крим у підписана забере США,  бо парашка і США щось там підписали щодо не нападу на Українську територію, то повернусь. А в окупації не бажаю жити.

Тобто, Крим все-таки краще Києва?
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

у пролетарів немає батьківщини (карл маркс)

Родина там где жопа в тепле(брат-2)
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Вам 25 років, ви отримали гарну освіту і перед вами відкритий весь світ. Яке місце в світі ви би обрали щоб мати найкраще співвідношення між кар’єрними можливостями та якостью життя?

Друге питання, після того як ви успішно закінчили свою кар’єру, виростили та відпустили у велике диття людей, у вас немає значних фінансових обмежень, де би ви оселились щоб провести решту життя?


1. Я вважаю, що після здобуття освіти треба пожити і попрацювати y різних країнах. Дуже розширює кругозір.
2. Астуріас/Хорватія/Львів/
   
Тобто, Крим все-таки краще Києва?

Не. Київ по опціям і по людям краще.
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Не. Київ по опціям і по людям краще.

Від Києва в мене завжди були позитивні враження. Столиця, що має свою гідність.
А про Крим судити важко: останній раз був там (на морі), коли мені було 13. Ніби все ОК, лише дещо тепер трохи неоковирним видається з того, що бачив.
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Проблеми з Києвом та Україною в цілому - значно меньший ринок праці що забезпечить гарний по міркам країн першого світу статок працюючи по найму. Це обмежить можливості яку освіту ти можеш дати дітям та скільки грошей ти зможеш відкласти собі н пенсію.

Ні про які Джоржтаун університет, де рік навчання коштує 70 тисяч долларів чи старість на Гавайях, мабудь що важко говорити.
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Щодо освіти для дітей. Живучи та працюючи в Канаді, Австраліі, Німеччині, Скандинавії, ти матимеш звичайно меньшу зарплатню ніж в США, але тобі не потрібно думати про те щоб відкласти хоча б 200 тисяч для того щоб дитина не починала життя з боргу за освіту.
   
Ну вы-то успешный по жизни человек, не так ли? Вы выпускник Кемблиджа, Оксфорда, КПИ или даже Львовской политехники? Что стало фундаментом вашей карьеры?

Освіта в Сполучених Штатах стала тим фундаментом тому я би радив всім вищу освіту по можливості отримувати там.
Крім США я ше навчався у Франції і Україні тому є з чим порівнювати.
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Україна, Київ
Італія, Комо
   
Щодо освіти для дітей. Живучи та працюючи в Канаді, Австраліі, Німеччині, Скандинавії, ти матимеш звичайно меньшу зарплатню ніж в США, але тобі не потрібно думати про те щоб відкласти хоча б 200 тисяч для того щоб дитина не починала життя з боргу за освіту.

Ну вам же ніхто 200к не залишив і нічо бачу вивчились)
Я все більше стикаюся з тим шо більшість дорослих зовсім не розуміє дітей..
я з 40 баксами приїхав в штати.
Навпаки то корисно стати селф мейд мен.
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Ну вам же ніхто 200к не залишив і нічо бачу вивчились)
Я все більше стикаюся з тим шо більшість дорослих зовсім не розуміє дітей..
я з 40 баксами приїхав в штати.
Навпаки то корисно стати селф мейд мен.


І це мені сильно завадило в моїй кар’єрі. Мені не вистачало мови, не вистачало соціально-культурних навиків, не вистачало базових речей, які мали кожен амереканець.
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Там, де є гарний інтернет, мало людей і весь рік температура +22...
   
І це мені сильно завадило в моїй кар’єрі. Мені не вистачало мови, не вистачало соціально-культурних навиків, не вистачало базових речей, які мали кожен амереканець.

У вашому списку ви не вказали шо вам не вистачало 200к

І з цього списку у ваших дітей вже все є.
Короче не плутайте тепле з мягким.
   
Там, де є гарний інтернет, мало людей і весь рік температура +22...

Канари
Острови вічної весни
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Це якраз про тебе, нє?  B-)


хіба ти своїм життям не довів правильність тез класика?
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

хіба ти своїм життям не довів правильність тез класика?

Ну ось скажи: хто інший, як не пролетарій, зумів би так дотепно відповісти "сам дурак"?  B-)
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Ну ось скажи: хто інший, як не пролетарій, зумів би так дотепно відповісти "сам дурак"?  B-)



для мене пролетарій це не образа, так що "сам дурак" не застосовно
мені просто дуже дивно, що ти як емігрант побачив у цій досить відомій істині мене, а не себе

я цю тезу вважаю правильною, але до мене мало застосовно, бо у мене ментальність інша

я стараюсь не місця міняти щоб для себе щось виграти, а місце навколо себе перетворювати, щоб знову ж таки мені краще було
і ще не люблю відмовлятись від чогось, стараюсь всі шанси використовувати до кінця. але якщо уже все, то піду і ні разу не оглянусь
   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Канари
Острови вічної весни

Всі острови - Канари, Гаваі та подібне, може бути не саме краще місце для праці, що часто вимагає бути в офісі чи зустрічі з колегами, замовниками. Як місце для пенсії - то може супер.
   
Всі острови - Канари, Гаваі та подібне, може бути не саме краще місце для праці, що часто вимагає бути в офісі чи зустрічі з колегами, замовниками. Як місце для пенсії - то може супер.

Яке ретроградне мислення..

Ви шо на машинобудівному заводі працюєте чи шо?

І забудьте свій священий піїтет перед працею.
Це у вас совкове виховання плюс імігрантська травма чужака в суспільстві, який мусить старатися шоб не вигнали.

Ми ж говоримо зараз про дітей? Так у них все по іншому відношення до роботи. Запевняю воно не таке як у вас.

Та і у вас було інше як у ваших предків.
Люди стають вільнішими у виборах. Так як ви стали вільнішими відносно своїх дідів які швидше за все працювали в колгоспі.

   
Re: Якщо би була можливість почати спочатку

Так у них все по іншому відношення до роботи.

Безвідповідальне і байдуже. "Після мене хоч потоп" в суміші з "йой! мене образили!"
   
Безвідповідальне і байдуже. "Після мене хоч потоп" в суміші з "йой! мене образили!"

Є таке. Але ми не ставимо цьому оцінку а констатуємо зо воно інше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія