Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

Стою в метро, дощара  ллє((
   
Re: жіноче питання

я просто люблю біля моря лежати)))

а гдє фотодокази?.. 8-)
   
Re: жіноче питання

а гдє фотодокази?.. 8-)
Ви шо, моря не бачили? :)
   
Re: жіноче питання

Ви шо, моря не бачили? :)

море всє бачили.
али чибачили наморі Asti??? :shout: 

всьоголише одна морська хвотка зчиймсь ніжками... мо, то не Asti савсєм... 8-)
   
Re: жіноче питання

Європейців дуже видно влітку, до речі. Якщо червоний/а, як рак, то точно з Європи турист.

 :gigi:

Британка "загоріла" на Кубі:

там є фотки (хто не боїться глянути)

https://metro.co.uk/2019/07/26/teenagers-horrific-sunburn-injuries-despite-wearing-cream-10465919/?ito=cbshare



   
Re: жіноче питання

Лагидне уже не слишком. Статистику меланом гляньте. Лучше не жариться на солнце. Особенно дневном. Утренние часы и вечер и то с кремом фильтрующим.

якось заснув на пляжі...
потім вся спина покрилася суцільним пухирем
пізніше злазило і шкрібся
нунах
не люблю море
річковий загар кращий
   
Re: жіноче питання

:gigi:

Британка "загоріла" на Кубі:

там є фотки (хто не боїться глянути)

https://metro.co.uk/2019/07/26/teenagers-horrific-sunburn-injuries-despite-wearing-cream-10465919/?ito=cbshare

То мо і несовсєм сонце. Бовкрокодила шось неясне було вКриму-2011. Ніколи незасмагав, був на ногах. Зверху звично згорів, канєшно, а ноги були яскраво-червоні. Після повернення додому обнаружил під штаньми 2 отаких блямби: https://i0.wp.com/metro.co.uk/wp-content/uploads/2019/07/PRI_77479132.jpg?quality=90&strip=all&zoom=1&resize=540%2C652&ssl=1 потім їх стало кілька (і спереду іззаду) + підросли до розміру курячого яйця. Пішов до докторши, та посовітувала: "береш ножиці - проколюєш - спускаєш".

Ото крокодил 2рази надень проколював іспускав кількаднів... післячого безкремів - НІКУДИ, хочя логіка підказуе, шо тут була добавочно якась хуйня - морськокусюча чи/та алергічьна 8-)
   
Re: жіноче питання

може то в тьотки так жир поплавився? :laugh:
   
Re: жіноче питання

Помидоров не еште перед загаром. Там хитрая фигня в них антоциановая, кажется, что сильно повышает чувствительность кожи к загару и обгорания.
   
Re: жіноче питання

та то "сестра" Гайди До Байди
але з Гайди До Байди колись було весело
а цю просто пропускаю, щоб не мозолити очі

Де мовоматері? Та антисуржикожінки? - Ото питання! - Хтось повсюди пише російською - отож нічого не розуміє із вродливої феміні-містичної української!

Каснаїзьічная-МФА:[kəsnə(ɪ̯)ɪˈzɨt͡ɕnəsʲtʲ] сублімація женскава-[b]сучьєва[/url] русскава[/b] ув мовочоловіче - у нього неуспішна! 
   
Re: жіноче питання

Отжеж БЛ ЯДІЩІ :-G

"Даже по статистике некоторых изданий, более 50 % женщин готовы на неформальные отношения в отпуске, причем около 20 % готовы на это, имея семью и детей."

 :-G

 :zrada:

 :X
   
Re: жіноче питання

Отжеж БЛ ЯДІЩІ :-G

"Даже по статистике некоторых изданий, более 50 % женщин готовы на неформальные отношения в отпуске, причем около 20 % готовы на это, имея семью и детей."

 :-G

 :zrada:

 :X

А статистики про те, скільки чоловіків готові на неформальні стосунки під час відпустки, включаючи "одруженатиків", там не було, випадково?
   
Re: жіноче питання

А статистики про те, скільки чоловіків готові на неформальні стосунки під час відпустки, включаючи "одруженатиків", там не було, випадково?

азачєм? Ізмєна крис та крокодилів - абсолютно нєравноценная вещ. Дотогож, більшість чоловіків йде наце задля задоволення частой та гострой фізіологічьной потреби (запхати), жінки ж в більшості - "задля пріключєній" (бляццтво). Бхаюцця навіть халодниє всексі. 

ГАНЬБА!!! :shout:  :zrada:
Їм тре зашити ачько :X
   
Re: жіноче питання

Це нестача солі в організмі. У мене таке буває дуже часто - нудота легка та дуже хочеться квашених огірків. І це не жіноче питання.

А звідки вона візьметься, ця нестача? я у той день поїдала піцу на ланч, а на вечерю грильований сквід із соусом і там достатньо було солі ...
   
Re: жіноче питання

ок. я "жарюся", але з кремами. а все дитинство без нічого. обгорала, як рак червона була.

Не мажтеся тими жахливими протизагарними кремами .. в них купа шкідливої хімії, яка  набагато гірша для вас та вашої імунної системи, ніж трошки вітаміну Д, яку здорова шкіра виробить на сонце.

Звичайно ж, треба знати, коли ловити сонце, і не смажитися, як кури гріль.  А якщо хочеться побути на сонці під час активної фази (між 10:30 і 5:00), то вдягайте футболки для плавання і насолоджуйтесь.
   
Re: жіноче питання

до речі, я ніколи не роблю доповіді на жіночі ніки. виходить, що для мене гендерної рівності не існує.

А у мене всі рівні перед законом. Якщо я бачу хамство, антиукраїнську пропаганду і порушення правил, я натискала, натискаю і буду натискати.

Не натискати - це як  коли бачиш, що бандити ріжуть людину чи гвалтують дівчину, і не повідомити в міліцію.
   
Re: жіноче питання

у мене море відпадає, хоч я його й не люблю
поїду в Карпати і в Прагу на Пиво пізніше
зате купив жінці і собі нові телефони за 60 штук  :facepalm:
не можна мені пити :laugh:

Обережно із такими заявами! Зараз прийде Світлана, скаже, що ти живеш на помийці, не можеш дозволити собі поїхати на курорт і почне тикати фотки свого 2-зіркового відпочинку, включаючи "пажрать, пас?*?ать".

А жінку твою назве шльондрою. Бо красива і має телефон за 60 штук  ;o .
   
Re: жіноче питання

розкрию трохи інформації з моїх часів адмінування
Було у нас один раз в пдмінці голосування адмінів з приводу бану одного фупчика
Я втрималася від голосування, бо була упереджена щодо нього (особиста неприязнь, такий тут один), бо я впринципі проти банів ( хоча в ті часи не було кацапів на фупі, або добре маскувалися).

А з цього боку детальніше. Будучи модератором, ти прекрасно бачила, що я пощу із іншого ай-пі, ніж Ольга Тейлор. Але сиділа і мовчала, коли Слав про мене брехав, так само як і Світлана.

Бо Слав бабло платив, значить, правда не мала значення і можна було закрити очі на відверте порушення модераторами правил та знущання над юзерами?
   
Re: жіноче питання

А з цього боку детальніше. Будучи модератором, ти прекрасно бачила, що я пощу із іншого ай-пі, ніж Ольга Тейлор. Але сиділа і мовчала, коли Слав про мене брехав, так само як і Світлана.

Бо Слав бабло платив, значить, правда не мала значення і можна було закрити очі на відверте порушення модераторами правил та знущання над юзерами?
на тебе теж можна до суду подати за наклеп як на Вєру?
Мені ніхто нічого не платив!
Я беспанятія які у вас з Олею айпі, перевірку робили інші адміни.
   
Re: жіноче питання

на тебе теж можна до суду подати за наклеп як на Вєру?
Мені ніхто нічого не платив!
Я беспанятія які у вас з Олею айпі, перевірку робили інші адміни.

Де я написала, що Слав тобі платив? Слав платив взагалі, за інфраструктуру.

Інші адміни? а що ж ти тоді там робила? чи ти не бачила, що відбувалося?
   
Re: жіноче питання

Де я написала, що Слав тобі платив? Слав платив взагалі, за інфраструктуру.

Інші адміни? а що ж ти тоді там робила? чи ти не бачила, що відбувалося?
ти що, не читаєш свої дописи?
Ти ж написала що Слав платив)))
Коли Свєта запропонувала бути адміном, я одразу попередила, що часу у мене обмаль і я не зможу виконувати в повному обсязі ці функції.
Я поєднувала гілки за однією темою.
Перевірка юзерів не входила в мої повноваження.
   
Re: жіноче питання

Не мажтеся тими жахливими протизагарними кремами .. в них купа шкідливої хімії, яка  набагато гірша для вас та вашої імунної системи, ніж трошки вітаміну Д, яку здорова шкіра виробить на сонце.

Звичайно ж, треба знати, коли ловити сонце, і не смажитися, як кури гріль.  А якщо хочеться побути на сонці під час активної фази (між 10:30 і 5:00), то вдягайте футболки для плавання і насолоджуйтесь.
прекрасный совет. Но... Даже он неправильный. Мой ребенок имеет белоснежную кожу и волосы цвета апельсин. Он никогда не загорает вообще. Но он купается в речке или море естественно. Вечером после 16 крем для загара не нужен. А если это происходит утром.... Например летом у него тренировка по спортивному ориентированию с 9 до 12.  Старт на пляже. Тогда только крем для загара. Иначе плечи и щеки у него сгорят еще в 9 утра.
   
Re: жіноче питання

Бо Слав бабло платив, значить, правда не мала значення і можна було закрити очі на відверте порушення модераторами правил та знущання над юзерами?


Моя пряма цитата:

Бо Слав бабло платив, значить, правда не мала значення і можна було закрити очі на відверте порушення модераторами правил та знущання над юзерами?

Де тут написано, що він платив тобі? чи комусь іншому? але оскільки він оплачував існування форуму, ніхто його не хотів зачіпати. Свєта вибачалася за його поведінку мені в приват, але ніхто не намагався і не збирався на нього вплинути.

Хоча, мене могло вже і не бути, коли ти модерувала. З якого це місяця було?
   
Re: жіноче питання

прекрасный совет. Но... Даже он неправильный. Мой ребенок имеет белоснежную кожу и волосы цвета апельсин. Он никогда не загорает вообще. Но он купается в речке или море естественно. Вечером после 16 крем для загара не нужен. А если это происходит утром.... Например летом у него тренировка по спортивному ориентированию с 9 до 12.  Старт на пляже. Тогда только крем для загара. Иначе плечи и щеки у него сгорят еще в 9 утра.

Для тіла футболочку для плавання, можна і шортики для плавання. Плечі, груди, верхні частини рук та ніг, які найшвидше загаряють, будуть захищені. А на голову шапку з козирком і спеціальним козирком, що спадає на шию.

Але кожен вибирає, що для них функціональніше. У нас продають натуральні креми від загару, вони кращі за складом. Працюють непогано.
   
Re: жіноче питання

А статистики про те, скільки чоловіків готові на неформальні стосунки під час відпустки, включаючи "одруженатиків", там не було, випадково?


 :laugh:  :lol:

Піонери завжди готові!  :take_exam:
   
Re: жіноче питання

Моя пряма цитата:

Бо Слав бабло платив, значить, правда не мала значення і можна було закрити очі на відверте порушення модераторами правил та знущання над юзерами?

Де тут написано, що він платив тобі? чи комусь іншому? але оскільки він оплачував існування форуму, ніхто його не хотів зачіпати. Свєта вибачалася за його поведінку мені в приват, але ніхто не намагався і не збирався на нього вплинути.

Хоча, мене могло вже і не бути, коли ти модерувала. З якого це місяця було?
місяць не пам‘ятаю, перед їх сваркою за пару місяців
   
Re: жіноче питання

Для тіла футболочку для плавання, можна і шортики для плавання. Плечі, груди, верхні частини рук та ніг, які найшвидше загаряють, будуть захищені. А на голову шапку з козирком і спеціальним козирком, що спадає на шию.

Але кожен вибирає, що для них функціональніше. У нас продають натуральні креми від загару, вони кращі за складом. Працюють непогано.
после треньки они купаются в речке. Вобщем если я не хочу проблем то лучше побрызгать его спреем. Чем думать сгорит он или нет
   
Re: жіноче питання

місяць не пам‘ятаю, перед їх сваркою за пару місяців

То я вже там тоді не писала.
   
Re: жіноче питання

Не мажтеся тими жахливими протизагарними кремами .. в них купа шкідливої хімії, яка  набагато гірша для вас та вашої імунної системи, ніж трошки вітаміну Д, яку здорова шкіра виробить на сонце.

Звичайно ж, треба знати, коли ловити сонце, і не смажитися, як кури гріль.  А якщо хочеться побути на сонці під час активної фази (між 10:30 і 5:00), то вдягайте футболки для плавання і насолоджуйтесь.
без Уф захисних кремів я буду і під парасолею обгоряти. і під нею повністю не сховаєшся. футболка чи сукенка повністю тіло не закриє. + лице. один раз взяла не водостійкий засіб, то ходила руки мила до моря, і трохи ноги замочила. то такий опік був, + ще з алергією(вперше в житті), що сильно набрякла та частина, де змилася емульсія, і ще по приїзду додму деякий час  не проходило.

а так да, на пляжі з самого ранку до 10-11, а потім після 16 години.
   
Re: жіноче питання

Ни разу не пользовался кремами от солнца, сгорал не раз, потому поддерживаю их полезность. А тонкий хлопок футболок всяких без краски не задерживает ультрафиолет даже на половину.
   
Re: жіноче питання

Помидоров не еште перед загаром. Там хитрая фигня в них антоциановая, кажется, что сильно повышает чувствительность кожи к загару и обгорания.
а коли поїсти моркви перед "морем" і в дні засмагання, то загар буде, як в індіанаців(американських).
   
Re: жіноче питання

якось заснув на пляжі...
потім вся спина покрилася суцільним пухирем
пізніше злазило і шкрібся

заснути на пляжі в перший день, це класика жанру :laugh: . причому наближення песця не відчуваєш, бриз обдуває. а ввечері приходить лисичка. і вже мастишся сметаною і спиш під мокрим простирадлом.
потім і плечі до м"яса облазили, і коричнева корка.
   
Re: жіноче питання

заснути на пляжі в перший день, це класика жанру :laugh: . причому наближення песця не відчуваєш, бриз обдуває. а ввечері приходить лисичка. і вже мастишся сметаною і спиш під мокрим простирадлом.
потім і плечі до м"яса облазили, і коричнева корка.

Ще має велике значення, де відпочиваєш..  ми якось років десять підряд їздили влітку то в Чорногорію, то в Хорватію,  в Італію,  в Грецію,  на південь Франції, то там так і робили: зранку без кремів,  в обідню пору ніде не шастали,  після чотирьох знову на сонці без крему,  все було класно...  але потім заманулося на Тенерифе з'їздити з дітьми, обгоріли в перший же день від того, що ненамащеними кремом десь після дев'яти ранку  пройшли  кілометр чи трохи більше  під сонцем від готелю до моря... 
чим ближче до екватора, тим небезпечніше в цьому плані

Останнє редагування: 10 серпня 2019 09:55:03 від ценительница алей
   
Re: жіноче питання

чим ближче до екватора, тим небезпечніше в цьому плані
треба запам"ятати.
даю лайфхак, як не обгорати: часто робити запливи - раз на годину, півтори. а коли засмаaгєте, часто перевертатися. чим ближже до дня, тим чатcіше - раз на 10-15 хвилин. лице я закриваю постійно. воно і через заслін засмагає.
і на шезлонгу не загориш рівномірно. нaiкраший загар, це на піску, в позиції морської зірки. ну і як я вже казала, якнайчастіше перевертатися.
   
Re: жіноче питання

Раз в час то сильно часто, ибо заплывы у нас тоже на час - полтора -два. И берег, если не гористый, бывает не очень виден. Спать надо днём, а море рано с утра, до девяти, и вечером, после шести. И нефиг днём шастать по солнцу. Вампиры мы.
   
Re: жіноче питання

Раз в час то сильно часто, ибо заплывы у нас тоже на час - полтора -два. И берег, если не гористый, бывает не очень виден. Спать надо днём, а море рано с утра, до девяти, и вечером, после шести. И нефиг днём шастать по солнцу. Вампиры мы.
:-B це в ідеалі. якщо я більше години буду в воді, то зморщуються пушки пальців. що це, зневоднення? чому саме в воді?
   
Re: жіноче питання

Вы, Мышка, как и я, не только какашками наполнены, но и такой себе полупроницаемый мешок с солёным содержимым. Соленость содержимого 0.9%. попадая в среду с меньшей соленостью, вода идёт в вас, а с большей соленостью - вода идёт из вас. Чёрное море уникально, оно почти физраствор. В черном море, уверен, у вас и не разбухала кожа и вы не обезвоживались. И вообще. Кожа становится вот как мятой, скорее в пресной воде. Эти солевые перетурбация осмосом зовутся.
   
Re: жіноче питання

азачєм? Ізмєна крис та крокодилів - абсолютно нєравноценная вещ. Дотогож, більшість чоловіків йде наце задля задоволення частой та гострой фізіологічьной потреби (запхати), жінки ж в більшості - "задля пріключєній" (бляццтво). Бхаюцця навіть халодниє всексі. 

ГАНЬБА!!! :shout:  :zrada:
Їм тре зашити ачько :X
Чому це "нєравнаценная вєсчь"?
Неприємно від рогів та обману обом статтям однаково.
І у жінок ця фізіологічна потреба не менш гостра. Тільки це не прийнято показувати
   
Re: жіноче питання

треба запам"ятати.
даю лайфхак, як не обгорати: часто робити запливи - раз на годину, півтори. а коли засмаaгєте, часто перевертатися. чим ближже до дня, тим чатcіше - раз на 10-15 хвилин. лице я закриваю постійно. воно і через заслін засмагає.
і на шезлонгу не загориш рівномірно. нaiкраший загар, це на піску, в позиції морської зірки. ну і як я вже казала, якнайчастіше перевертатися.
Вибачаюсь, але Ваш лайфхак у субтропіках та тропіках не працює, якщо Ви з помірної зони.
Запливи - солона вода погіршує дію сонця. Перевертатися не допоможе.
Треба пройти період адаптації у декілька днів, щоб засмагнути потрошку до певного рівня (а Ви засмагнете навіть під парасолем і під шаром крему і у футболці), а вже потім вилазити прямо на сонце.
   
Re: жіноче питання

Чому це "нєравнаценная вєсчь"?
Неприємно від рогів та обману обом статтям однаково.
І у жінок ця фізіологічна потреба не менш гостра. Тільки це не прийнято показувати

1. Коли крокодил був молодим (менш розумним - більш дурним) він теж був толераст і підтримував красівиє лозунгі всєобщєво равєнства. Але тепер для нього важливіше - Правда, Справедливість, Аргументи. Жіноча та чоловіча ізмєни - нєравноценни. Якшо коротко:
а) Чоловік - їбе, жінку - їбуть. Чоловік бере, жінка - дає.
б) По нинішнєй моралі чоловіча ізмєна не щітаецця постидной. А якшо ізміняють йому - "лошара, якому наставілі роги"
в) Нагуляні діти - найобка чоловіка.
г) Читай п.2

2. "У жінок ця фізіологічьна потреба не менш гостра"? ОМГ :facepalm: Коли у жінок ця фізіологічьна потреба зрівнюецця з чоловічой - це називають бєшенством маткі і хоробой. Якшоб вона була така ж - вониб давали крокодилам разів в 100 більш. Чоловіче бажання - гостре, потребуе швидкого вгамовування, жіноче - просто "томлєніє".



Останнє редагування: 10 серпня 2019 14:41:20 від Зєльоний крокоділ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія