Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

https://www.youtube.com/watch?v=5q-R4Kqlvtc
1. Ти дoлбoйoб, шо пропонуєш купити зброю, зареєструвати та віддати комусь. Та ще й зробити це з за кордону.
2. Ти дoлбoйoб, шо пропонуєш цивільну зброю о бойову частину!
3. Ти довбойоб, шо вважаєш, шо потролив та залякав втікача ухилянта? А насправді, ти написав про планування злочину. Пограбування з ціллю заволодіння зброєю, яке обтяжується незаперечним фактом підготовки злочину, у тому числі, цілеспрямованим пошуком жертви. Також написав, шо "прийдуть недобрі дяді" тобто ще маємо створення злочинної групи. Так шо пан майор тебе уже в реєстри вніс.

ФУП - форум старий, політичний, він під наглядом. А така тема вона навіть не програмним забезпеченням моніториться, а очима.

Отака xyйня, хлопче...
Ти такий тупий,  що аж жаль тебе.
Ти  такий  трусливий, що аж огидно.
І такий одноманітний,  до примітівізму.

Я авансом приписав тобі почуття гумору - та який  гумор може бути  такого  довбня як ти.
   
Вдобавок повний нуль по зброї.
Яка тобі арка.  Тобі  граблі  неможна навіть видавати.
Вночи наступиш та розіб'єш собі хлебало
   
А я пропонував банити емігів - не послухали - їжте тепер не обояпайтесь)

Всіх не треба банити
   
Всіх не треба банити
Та і цього не треба.
Хай являє  світу шо воно тупіздень.
   
Та і цього не треба.
Хай являє  світу шо воно тупіздень.

Я про адекватних фупчиків, які реально допомагають. А цей просто клован унилий, пистякає з-за паркану.
   
А що потім з такими вмотивованими бійцями робити? В одноразовий штурм відправляти? Чи «Замполіт» це питання вирішить?
То ти не знаєш як мотивує не стати бійцем якого не шкода.
Патамушта це питання твого виживання на війні. B-)
   
Я про адекватних фупчиків, які реально допомагають. А цей просто клован унилий, пистякає з-за паркану.
Модеративна селекція спрямована на якись інтелектуальний  рівень тут відсутня. 
Якась цензура спілкування теж.

То кількість клованів, пятякающіх з безпечного сідала  в  бизькому забугор'є буде тільки расти.
В них так спрацьовують їх компенсаторні психичні механізми.  Вони  підсвідомо  відчувають   свої повну  безпорадність,  слабкість,  та нікчемність.
Знають що збігли, замість захисту країни.
 
  Щоб якось  заглушити ці  відчуття  подібні бабИ в штанях  починають  генерувати  бред  - приїду потім в Україну, куплю арку.
  Типу - я теж вааружон і  очень  тоже чоловік.

Але це не чоловік, а просто штани.
   
Модеративна селекція спрямована на якись інтелектуальний  рівень тут відсутня. 
Якась цензура спілкування теж.

То кількість клованів, пятякающіх з безпечного сідала  в  бизькому забугор'є буде тільки расти.
В них так спрацьовують їх компенсаторні психичні механізми.  Вони  підсвідомо  відчувають   свої повну  безпорадність,  слабкість,  та нікчемність.
Знають що збігли, замість захисту країни.
 
  Щоб якось  заглушити ці  відчуття  подібні бабИ в штанях  починають  генерувати  бред  - приїду потім в Україну, куплю арку.
  Типу - я теж вааружон і  очень  тоже чоловік.

Але це не чоловік, а просто штани.
Ми ще здивуємось кількості емігрантів після війни які воювали і не мігрантів також)
   
Модеративна селекція спрямована на якись інтелектуальний  рівень тут відсутня. 
Якась цензура спілкування теж.

То кількість клованів, пятякающіх з безпечного сідала  в  бизькому забугор'є буде тільки расти.
В них так спрацьовують їх компенсаторні психичні механізми.  Вони  підсвідомо  відчувають   свої повну  безпорадність,  слабкість,  та нікчемність.
Знають що збігли, замість захисту країни.
 
  Щоб якось  заглушити ці  відчуття  подібні бабИ в штанях  починають  генерувати  бред  - приїду потім в Україну, куплю арку.
  Типу - я теж вааружон і  очень  тоже чоловік.

Але це не чоловік, а просто штани.

Я розумію, що не всі воїни і готові ризикувати власним життям. Плюс страшно. Це нормально для людини.
Але нафіга з себе щось корчити, коли ти з'єбав за кордон і тепер патякаєш про власний патріотизм
   
Ми ще здивуємось кількості емігрантів після війни які воювали і не мігрантів також)
В спілкуванні це вскривається  швидко і таких воювалів  будуть жорстко бити.

Ще,  якщо   перемога , дай Боже  буде явною , (посипеться уряд раши і каци почнуть масово тікати) то  РАПТОВО  виявиться купа бажаючих призватись та заскочити в останній вагон)
   
Я розумію, що не всі воїни і готові ризикувати власним життям. Плюс страшно. Це нормально для людини.
Але нафіга з себе щось корчити, коли ти з'єбав за кордон і тепер патякаєш про власний патріотизм
Бо гніда)
   
Бо гніда)

Якось так
   
В спілкуванні це вскривається  швидко і таких воювалів  будуть жорстко бити.

Ще,  якщо   перемога , дай Боже  буде явною , (посипеться уряд раши і каци почнуть масово тікати) то  РАПТОВО  виявиться купа бажаючих призватись та заскочити в останній вагон)
В тому і справа що бити не будуть - досить згадати псевдоветеранів другої світової - вони на відміну від тих хто воював дожили до 80-х та на уроках розказували про свої подвиги)
   
В тому і справа що бити не будуть - досить згадати псевдоветеранів другої світової - вони на відміну від тих хто воював дожили до 80-х та на уроках розказували про свої подвиги)

  Це якщо  "розкащчики" будуть чекати коли ми всі повиздихаємо.
  Але в штурмових бригадах достаньо молоді. А емігі - псевдовоїни вже старі пні за полтос.
Так шо їм так не буде)
Будуть бити.
   
...Так шо пан майор тебе уже в реєстри вніс.

ФУП - форум старий, політичний, він під наглядом. А така тема вона навіть не програмним забезпеченням моніториться, а очима.
шо блєать??  :lol:

пане авіатехнік без вакансії(с)
краще вже складай казки які після війни будеш розказувати корєшам в барі, про свою героїчну оборону
як ти в F-16 колеса міняв без домкрата в той час як дрони Zala засипали все кулями і т.д.
   
Є і другий варіант. Амеріка обирає трампа і виходить з гри,  ЕУропа  звертає військову допомогу, або вона недостатьня,  з критичними запізненнями, неефективна.

Оці гніди  першими почнуть волати шо воювали не так, воювали куйово, не так, як вони казали і  тому  все просрали. 
 І  перевзуються за один стрибок   - а ми ваще цю війну не підтримували, ми самі по собі,  ми ніпоічьом, Владімір Владіміравіч...

   
Фигасе как Маша тут распрынделась  :gigi:

Маша з Кракова (ТС) взагалі береги втратила. Болукан на мінімалках по поведінці.
   
Ти, ЧМО, не міряй усих по собі.

тобі вже як і Ляшку УБД старший зробив ?
розкажи де воював. на яких колчаківських фронтах ?
   
Ти такий тупий,  що аж жаль тебе.
Ти  такий  трусливий, що аж огидно.
І такий одноманітний,  до примітівізму.

Я авансом приписав тобі почуття гумору - та який  гумор може бути  такого  довбня як ти.

Я тобі дав натяк, з корисною порадою.
От тиж дурко невдячне...
   
тобі вже як і Ляшку УБД старший зробив ?
розкажи де воював. на яких колчаківських фронтах ?

Гей, друже теоретик бандерівщіни, де ж ті дівчата, шо зі Львова до Кракова ще у грудні виїхали.  :laugh:
   
шо блєать??  :lol:

пане авіатехнік без вакансії(с)
краще вже складай казки які після війни будеш розказувати корєшам в барі, про свою героїчну оборону
як ти в F-16 колеса міняв без домкрата в той час як дрони Zala засипали все кулями і т.д.

Господи, яку же ти херню несеш. :)
   
Гей, друже теоретик бандерівщіни, де ж ті дівчата, шо зі Львова до Кракова ще у грудні виїхали.  :laugh:

та вони якось без тебе вирішили свої питання у Кракові.
ти не відповів тому повторюю, Болукан ти наш на мінімалках :
тобі вже як і Ляшку УБД старший зробив ?
розкажи де воював. на яких колчаківських фронтах ?
   
та вони якось без тебе вирішили свої питання у Кракові.
ти не відповів тому повторюю, Болукан ти наш на мінімалках :
тобі вже як і Ляшку УБД старший зробив ?
розкажи де воював. на яких колчаківських фронтах ?


Отакої...
А ти мені так хоробро погрожував дівчатами.
   
Є і другий варіант. Амеріка обирає трампа і виходить з гри,  ЕУропа  звертає військову допомогу, або вона недостатьня,  з критичними запізненнями, неефективна.

Оці гніди  першими почнуть волати шо воювали не так, воювали куйово, не так, як вони казали і  тому  все просрали. 
 І  перевзуються за один стрибок   - а ми ваще цю війну не підтримували, ми самі по собі,  ми ніпоічьом, Владімір Владіміравіч...

А ось тут ти, Мікі, трохи неправий: без зовнішньої допомоги ми банально не встоїмо, і внутрішні срачі тут ні до чого. Буде окупація.
   
А ось тут ти, Мікі, трохи неправий: без зовнішньої допомоги ми банально не встоїмо, і внутрішні срачі тут ні до чого. Буде окупація.
які внутрішні, він з Кракова пише  :laugh: цей рольнік при окупації поїде до Канадійщини або піде примусово до Армії польскої крайової
   
https://t.me/truexanewsua/88695
для тих, хто тричі проігнорував повістку і не з'явився до ТЦК.

Тричі законно вручену чи просто тричі кинуту у поштову скриньку ?
   
Тричі законно вручену чи просто тричі кинуту у поштову скриньку ?
законно
   
які внутрішні, він з Кракова пише  :laugh: цей рольнік при окупації поїде до Канадійщини або піде примусово до Армії польскої крайової

Я ставлю на те, що ЄС таких чоловіків швидко оформить у щось на кшталт Іноземного легіону  :gigi:
   
Я ставлю на те, що ЄС таких чоловіків швидко оформить у щось на кшталт Іноземного легіону  :gigi:
нє, він двічі такого не допустить. Збере манатки на інший континент, як тільки кацапи гіпотетично підійдуть до дніпра чи збруча. Цей обісраний ахфіцер буде тікать далеко на цей раз
   
якась п***а в Полтаві
https://t.me/lviv_letters/1572

Це явна дупа. Але абсолютно не ясно чи це ТЦК чи якийсь військовий просто пі.дить цивільного
   
нє, він двічі такого не допустить. Збере манатки на інший континент, як тільки кацапи гіпотетично підійдуть до дніпра чи збруча. Цей обісраний ахфіцер буде тікать далеко на цей раз

Канада так просто не впускає
   
Канада так просто не впускає
так він кует собі виробив давно  :gigi: або шукає кому дати 2-3к баксів за u4u
   
Це явна дупа. Але абсолютно не ясно чи це ТЦК чи якийсь військовий просто пі.дить цивільного
До такого призводить наратив що ухилянти то не люди і їх можна отак п***а...  :facepalm:
Це вирішить проблему мобілізації? Після цього всі побіжать в ТЦК?
   
Канада так просто не впускає

Є Бразилія, Аргентина, Мексика. Гондурас зрештою.
   
Електронних повісток не буде: Комітет нацбезпеки відхилив цю норму у законопроєкті про мобілізацію.

В той же час, каже нардепка Фріз, Комітет підтримав:

▪️можливість для тих, хто сам прибув у ТЦК з відношенням від конкретних військ.частин, служити там після навчання;
▪️електронний кабінет як право, а не обов’язок;
▪️Повноваження по оповіщенню і заходам мобілізації перекласти на райдержадміністраці ї, а не на старост – у громадах, де до 10 тис. населення.
   
Нардепи допускають, що ухилянтів, які тричі проігнорували повістку і не з'явилися до ТЦК, можуть подавати у розшук

"Ми знаємо за ініціативу з приводу того, що будуть збільшуватися штрафи та адміністративна відповідальність.
Якщо ти отримав першу повістку – цей штраф буде збільшений. Якщо ти не з'явився вдруге по повістці в ВЛК, військкомат, то буде ще більший штраф. А втретє, можливо, якщо ти спеціально уникаєш і так далі, за рішенням суду, я думаю, може людина подаватися і в розшук.
Це все те, що в принципі пропонує уряд... Я впевнений в тому, що фахово депутати правоохоронного комітету (це не комітет нацбезпеки) будуть розглядати відповідні пропозиції", – сказав депутат Івченко.
При цьому він зазначив, що це може статися тільки після того, коли законопроєкт про мобілізацію пройде комітет нацбезпеки і сесійний зал Верховної Ради.

   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія