Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

"Як скінчиться війна  я повернусь і куплю АРКУ."

новий рівень - Уберухилянт!

Купуй в 308. Ствол подлінше, маоксменскій. Я приїду її заберу, нехочу 5.56.

Може забереш, а може й 5.56 отримаєш. Від багатьох факторів залежить.
   
Може забереш, а може й 5.56 отримаєш. Від багатьох факторів залежить.
Такі невоювавщі  купівці арок будуть нарасхват
Це як вистиглий  фрукт, тіки тронь одртвається  з черенка.
Маю сумнів, що встигну , на таких як ти черга буде
   
Такі невоювавщі  купівці арок будуть нарасхват
Це як вистиглий  фрукт, тіки тронь одртвається  з черенка.
Маю сумнів, що встигну , на таких як ти черга буде

Ну-ну. :)
   
Ну-ну. :)
Ось ухилянт з почуттям гумору, це приємно в спілкуванні
Вчиться в людини, ухилянти!
   
Але всеж бери 308
Що зазря гроши переводить
   
Але всеж бери 308
Що зазря гроши переводить

Тільки мушку спиляти треба.
   
Тільки мушку спиляти треба.
  На марксменскій гвинтівці механіка непотрібна.
  Оптика.

За матчасть двійка
За спробу йуморнуть троєчка)
   
Купуй в 308. Ствол подлінше, маоксменскій. Я приїду її заберу, нехочу 5.56.
:lol:

TC, бери зразу дві.

   
:lol:

TC, бери зразу дві.

https://youtu.be/JhqPuy7DOZ8

Згоден
   
Ось ухилянт з почуттям гумору, це приємно в спілкуванні
Вчиться в людини, ухилянти!

Це не питання гумору.
Ти маєш вірні сумніви. Якшо вирішив обрати для себе такий "бізнес" - жити тобі не довго. До мене черга не дойде. Корд в тобі раніше дірок наробить. Згадай про "Сашка Білого" (Музичко).
   
  На марксменскій гвинтівці механіка непотрібна.
  Оптика.

За матчасть двійка
За спробу йуморнуть троєчка)

Оптика оптикою, а мушку краківському тро краще спиляти...
   
Це не питання гумору.
Ти маєш правильні сумніви. Якшо вирішив обрати для себе такий "бізнес" - жити тобі не довго. До мене черга не дойде. Корд в тобі раніше дірок наробить. Згадай про "Сашка Білого" (Музичко).
Який бізнес.
Я її для діла використую. Поки ти  захищаєш краков.
Ти будеш  своєобразним донатером.
Це навіть почесно

Тільки темпоральна неув'язка виходить.
Ти збираєшся потім, а надо зараз.

Вихід правильний один.  Ти її купуєш і відсилаєш на наш підрозділ.
   
Оптика оптикою, а мушку краківському тро краще спиляти...
не буду сперечатись.
   
Який бізнес.
Я її для діла використую. Поки ти  захищаєш краков.
Ти будеш  своєобразним донатером.
Це навіть почесно

Пох, яким саме криміналом ти займатися зібрався. Але шанси чинити зброєний спротив коли руки в кайданках за спиною - у тебе досить високі.
   
Бойові бригади в пошуках ухилянтів...  :facepalm:
https://t.me/voynareal/85878

Дибілізм. Ще хай пожежники шукають наркоманів а швидка займеться доставкою піци. Бусіками наловити кого попало і так не проблема. Проблема якраз знайти тих що потрібно. І злісними ухилянтами повинна займатися в першу чергу поліція. У них для цього є і досвід і можливість. Побачимо що буде з новим законом про мобілізацію. Махновщина і такі от "ініціативи" це останнє що зараз державі потрібно. Треба нормальний закон. І давно
   
В первую очередь, надо декриминализировать все архаичные статьи от "моралистов" с трескающимися мордасами на уровне прогнившей верховной рады, которая на подкормке у кормящихся с порнухи и проституции мусоров. А мусоров этих - в штрафбаты. Как и попавшихся депутантов. Без штрафбатов нам, вообще, ничего не светит, розовые пони никогда не выигрывали войну у варваров.
То же и со всем, что касается наркомании - полная декриминализация. Не говоря уже об успокоительных вроде ксанакса, которые пьет весь мир и живет на 10-15 лет дольше нас, а у нас за их продажу отчаявшимся раздобыть в это сложное время успокоительное можно загреметь (реально такими делами занимается СБУ с масками-шоу), а за провезение тоже масса проблем и как минимум солидный штраф с изъятием. Всех подонков, придумавших подобные законы, и которые, наверняка, с этого кормятся, тоже в штрафбаты. Сократить чинуш и мобилизировать, кто против, туда же, перетрусить врачей в той же БСП, там одни бессовестные остервеневшие хапуги, тоже туда же, начиная, в первую очередь, с высшего руководства.
Судей, которые не хотят работать - туда же, "судят" годами, перенося суды. Менты, которые не хотят даже регистрировать дела. Следаки, которые "теряют" доказательства" и тянут дела. Всю эту кодлу - в штрафбаты! Мобилизировать всех молодых отставников-пенсионеров, которым нет 60, кто не хочет - опять штрафбат. То же с зеками, за исключением разве что каких-то маньяков и серийных убийц, и тех, кто сидит за коллаборантсво.
   
Пох, яким саме криміналом ти займатися зібрався. Але шанси чинити зброєний спротив коли руки в кайданках за спиною - у тебе досить високі.
Санітарний  відстріл  окупантів.
Купуй карпмультук і висилай нам. Все офвційно, будеш почесним донатером.
Так ти гроші для діла витратиш, з користю.

А як  купиш  арку в хату, придут -  недобрі дяді і  ти їм сам віддаш. Бо коли зайдеш в хату...  Ну ти поняв  Залишися живим - будеш жалкувати, що купу грошей викинув, став потерпевшим та запустил дуло в темн ісправи.

   
Бойові бригади в пошуках ухилянтів...  :facepalm:
https://t.me/voynareal/85878
Бойова бригада отримує списки в ТЦК та сама займається пошуком ухилянтів…»

Такий варіант пришвидшення мобілізації пропонує замкомандира бригади «Азов»


Узаконити охоту на громадян всім вільним мисливцям  :D  :facepalm:  :facepalm1:

може тоді точно краще з кацапами на Варшаву ?
   
Ти диви, який герой ТРО обізвався.  :K
ти не то шо не Рембо. Ти ссикун та ухилянт тваріщь ахфіцер
   
ти не то шо не Рембо. Ти ссикун та ухилянт тваріщь ахфіцер

І жадібний.
Нехоче вінтарь купити в ЗСУ.
   
Це не питання гумору.
Ти маєш вірні сумніви. Якшо вирішив обрати для себе такий "бізнес" - жити тобі не довго. До мене черга не дойде. Корд в тобі раніше дірок наробить. Згадай про "Сашка Білого" (Музичко).

ти шо недолугий, підеш в КОРД ?  :lol: купить автомата, шоб дзвонити 102 :lol:
   
Дибілізм. Ще хай пожежники шукають наркоманів а швидка займеться доставкою піци. Бусіками наловити кого попало і так не проблема. Проблема якраз знайти тих що потрібно. І злісними ухилянтами повинна займатися в першу чергу поліція. У них для цього є і досвід і можливість. Побачимо що буде з новим законом про мобілізацію. Махновщина і такі от "ініціативи" це останнє що зараз державі потрібно. Треба нормальний закон. І давно

Дебілізм. І такого не буде. Але потролити ухилянтів святе діло.  :laugh:
   
Ось ухилянт з почуттям гумору, це приємно в спілкуванні
Вчиться в людини, ухилянти!

ага... а ще він тут куй з рота не виймає  :-)o
   
ага... а ще він тут куй з рота не виймає  :-)o
Може в людини саме  такі  предпочтенія,  багатогранна ЕУропа..
Отримує  приємні враження, шо поганого?
   
Дебілізм. І такого не буде. Але потролити ухилянтів святе діло.  :laugh:


Ухилянтів(я не про форум) і так вже зашугали як тільки могли. Такий тролінг ніякого позитиву не несе. Треба думати як ухилянта виманити а не зашугати щоб йому родичі по паролю в квартиру їсти носили.Це абсолютно не те що треба.
   
Ухилянтів(я не про форум) і так вже зашугали як тільки могли. Такий тролінг ніякого позитиву не несе. Треба думати як ухилянта виманити а не зашугати щоб йому родичі по паролю в квартиру їсти носили.Це абсолютно не те що треба.

Але й ніякого негативу також. :laugh:
   
Гм, тобто жінці з інвалідністю вже і одружитися не можна?
Можна - хоч 100 разів на рік, але шлюб можуть визнати фіктивним)
   
Яких вам ще правок не вистачало?

https://t.me/rozvidka_noem/7007
Тищенко тримає оборону Ужгорода, невдячні)
   
Ухилянтів(я не про форум) і так вже зашугали як тільки могли. Такий тролінг ніякого позитиву не несе. Треба думати як ухилянта виманити а не зашугати щоб йому родичі по паролю в квартиру їсти носили.Це абсолютно не те що треба.

А мені сподобалося про родичи носитимуть їсти по пролю. Треба взятися за троллінг ухилянтів зі значно більшим завзяттям!  :laugh:
   
А мені сподобалося про родичи носитимуть їсти по пролю. Треба взятися за троллінг ухилянтів зі значно більшим завзяттям!  :laugh:

Ти тут регочеш, галімо тролиш, паразитуєш у гілці прикриваючись хворою дитиною
У тебе точно дитина інвалід і ти настільки гнида чи то просто прикриття твого сйобу з країни?
   
Ти тут регочеш, галімо тролиш, паразитуєш у гілці прикриваючись хворою дитиною
У тебе точно дитина інвалід і ти настільки гнида чи то просто прикриття твого сйобу з країни?

Та він сам хворий на голову...  :facepalm:
   
Сьогодні побачив нову назву - ТЦКАШКИ ) влучно.
   
Санітарний  відстріл  окупантів.
Купуй карпмультук і висилай нам. Все офвційно, будеш почесним донатером.
Так ти гроші для діла витратиш, з користю.

А як  купиш  арку в хату, придут -  недобрі дяді і  ти їм сам віддаш. Бо коли зайдеш в хату...  Ну ти поняв  Залишися живим - будеш жалкувати, що купу грошей викинув, став потерпевшим та запустил дуло в темн ісправи.



1. Ти дoлбoйoб, шо пропонуєш купити зброю, зареєструвати та віддати комусь. Та ще й зробити це з за кордону.
2. Ти дoлбoйoб, шо пропонуєш цивільну зброю о бойову частину!
3. Ти довбойоб, шо вважаєш, шо потролив та залякав втікача ухилянта? А насправді, ти написав про планування злочину. Пограбування з ціллю заволодіння зброєю, яке обтяжується незаперечним фактом підготовки злочину, у тому числі, цілеспрямованим пошуком жертви. Також написав, шо "прийдуть недобрі дяді" тобто ще маємо створення злочинної групи. Так шо пан майор тебе уже в реєстри вніс.

ФУП - форум старий, політичний, він під наглядом. А така тема вона навіть не програмним забезпеченням моніториться, а очима.

Отака xyйня, хлопче...
   
https://www.youtube.com/watch?v=5q-R4Kqlvtc
1. Ти дoлбoйoб, шо пропонуєш купити зброю, зареєструвати та віддати комусь. Та ще й зробити це з за кордону.
2. Ти дoлбoйoб, шо пропонуєш цивільну зброю о бойову частину!
3. Ти довбойоб, шо вважаєш, шо потролив та залякав втікача ухилянта? А насправді, ти написав про планування злочину. Пограбування з ціллю заволодіння зброєю, яке обтяжується незаперечним фактом підготовки злочину, у тому числі, цілеспрямованим пошуком жертви. Також написав, шо "прийдуть недобрі дяді" тобто ще маємо створення злочинної групи. Так шо пан майор тебе уже в реєстри вніс.

ФУП - форум старий, політичний, він під наглядом. А така тема вона навіть не програмним забезпеченням моніториться, а очима.

Отака xyйня, хлопче...
Ще один підар...
   
Ти тут регочеш, галімо тролиш, паразитуєш у гілці прикриваючись хворою дитиною
У тебе точно дитина інвалід і ти настільки гнида чи то просто прикриття твого сйобу з країни?

Ти, ЧМО, не міряй усих по собі.
   
Ти, ЧМО, не міряй усих по собі.

ЧМО тут ти
І тобі весь форум про це пише
Але тобі, бачу, подобається
   
Ще один підар...
Фигасе как Маша тут распрынделась  :gigi:
   
А я пропонував банити емігів - не послухали - їжте тепер не обояпайтесь)
   

Цю тему переглядають:

Dingo (+ 2 прихованих) і 19 гостей
 
Повна версія