Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гра престолів, 8 сезон

Re: гра престолів, 8 сезон

Я на разі дійшов до 13 хвилини ... просто немає слів ... куди побігли дотракійці ? 
Який сенс атаки. Чому на полі не забезпечили "умовне світло", я маю на увазі лінію багать, щоб розмітити на якій відстані ворог.

Перша атака - просто в нікуди ... режисери нас за ідіотів мають ?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

меншого дракона покусав дракон Короля Ночі. А більший наче втік неушкоджений. Але то все фігня. В фільмі логіки - нуль

його мертвяки добряче потикали списами
але добре хоч обидва живі, я за драконів найбільше переживала

Джораха і Теона шкода  :weep:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ну наскільки я з серії зрозуміла, обидва досить серйозно постраждали

Так,що Джона,що Дейнерис.Питання тільки в тому,який з них більше
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Мала б бути. Це вона розгромила військо Болтонів. На нараді перед битвою за Вінтерфел можна було бачити Джона Ройса - їх безпосереднього командира в Битві Бастардів.
Хіба що її кудись відіслали, але це дуже дивно.
Мобілізуються усі сили для захисту північної столиці, а найбоєздатніша частина, навчена важка кіннота, яка практично не брала участі в боях, кудись відсилається.

Тоді це був тимчасовий союз і та кіннота прибула тільки під кінець битви.А зараз в перших двох серіях я жодного разу їх не бачив в кадрі
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А де можна подивитися наявні серії? Бо при спробі кудись вийти на ю-тьюбі вискакує інфа, що ю-тьюб блокує...
та забей в Гугле игра престолов онлайн...вылещен несколько вариантов с разной озвучкой.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

який сенс подальших серій? війна з Серсеєю? Це так тупо...
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Тоді це був тимчасовий союз і та кіннота прибула тільки під кінець битви.А зараз в перших двох серіях я жодного разу їх не бачив в кадрі
Що тоді робив Джон Ройс на нараді перед останньою битвою?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Ну так, послати легку кінноту дотракійців в нічну таранну атаку на величезні маси піхоти можна було лише з однією метою.
Щоб було більше проблем в наступних серіях з Серсеєю.

Тут ще варто відмітити, що кіннота Долини, яка куди краще підходить для прямого удару, чомусь задіяна не була. Або я не помітив.

Я
 Вообще не понимаю с кем север остался воевать с серсеею...там же просто из живых осталось хуй да нихуя.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

який сенс подальших серій? війна з Серсеєю? Це так тупо...
так серий то херня осталось всего 3
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я на разі дійшов до 13 хвилини ... просто немає слів ... куди побігли дотракійці ? 
Який сенс атаки. Чому на полі не забезпечили "умовне світло", я маю на увазі лінію багать, щоб розмітити на якій відстані ворог.

Перша атака - просто в нікуди ... режисери нас за ідіотів мають ?
С точки зрения логики обороны, нужно было построить как можно больше рвов и постепенно их поджигать, орудия поставить за рвами, а весь народ должен был остаться в замке. А вот красивая пара на зверушках должна была летать и сжигать упырей. Но вот по сценарию, армию Дейнерис нужно было серьезно ослабить, так что вмешались свинарчкуки из HBO и послали на убой пехоту  :gigi: 
   
Re: гра престолів, 8 сезон

дякую сценарістам, що більше не потрібно чекати довбаних понеділків!

такого трешу,сценарної імпотенції, не поваги до  історії, що самі тягнули 7 сезонів,  не очікував, певно, ніхто!
не дивлюсь комікс-муві, але , щось підказує, шо вони дуже схожі  :laugh:


Схиляюсь до думки,  Мартін не пише кінцівку, саме тому, що тупо не знає як все розкрутити.   
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а Король ночи на хуйла похож... или мне показалось
кстати , его выдумала Украинка для сериала  :D
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я
 Вообще не понимаю с кем север остался воевать с серсеею...там же просто из живых осталось (x) да нихуя.
Та трохи нашкребуть.

Бездоганні ніби відступали в бойовому порядку. Втрати в них великі, але якась кількість повинна вижити.
Зомбаки замок повністю не встигли взяти, по різних будівлях мала б якась частина військ зберегтися.
От якщо б той Король Ночі, трохи почекав і не ліз сам за Браном - був би повний розгром.

Знову ж таки. Що робили рицарі Долини  і де вони взагалі - незрозуміло. Це важка кіннота в значній кількості.

Два дракони, хоч і потріпані, але загалом істоти живучі, також не варто списувати з рахунку.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

який сенс подальших серій? війна з Серсеєю? Це так тупо...

 А який сенс був 7.5 сезонів? Гра Престолів серіал називається. Люди за престол воюють. Якраз уся ідея Гри Престолів це боротьба за владу між людьми. Фінал де в кінці усі взявшись за руки вбивають головного нежитя абсолютна дурня для такого серіалу.

Останнє редагування: 29 квітня 2019 20:38:05 від Ukrainian
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Що тоді робив Джон Ройс на нараді перед останньою битвою?

Не знаю.Але лицарів Долини ви бачили хоча б раз в кадрі протягом перших двох серій? Джеймі Ланістера ми теж бачили на полі болю,але самих Ланістерів там не було.Будемо вважати це ще одним проколом сценаристів.Хоча я дуже сумніваюсь,що навіть важкі лицарі змогли б щось кардинально змінити на полі бою
   
Re: гра престолів, 8 сезон

С точки зрения логики обороны, нужно было построить как можно больше рвов и постепенно их поджигать, орудия поставить за рвами, а весь народ должен был остаться в замке. А вот красивая пара на зверушках должна была летать и сжигать упырей. Но вот по сценарию, армию Дейнерис нужно было серьезно ослабить, так что вмешались свинарчкуки из HBO и послали на убой пехоту  :gigi: 

Рви продемонстрували свою неефективність в фільмі.Затратність їх зведення,вочевидь, і близько не корелювала з втратами мертвих
Аналогічно і з драконами:згадайте,що сталось,коли вони на самому початку наблизились до основних сил
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Не знаю.Але лицарів Долини ви бачили хоча б раз в кадрі протягом перших двох серій? Джеймі Ланістера ми теж бачили на полі болю,але самих Ланістерів там не було.Будемо вважати це ще одним проколом сценаристів.Хоча я дуже сумніваюсь,що навіть важкі лицарі змогли б щось кардинально змінити на полі бою
Я і дотракійців в двох попередніх серіях не особливо бачив.
Джон Ройс - зараз лідер Долини, хоча і неформальний. А Джейме втікач. Порівняння трохи недоречне.
І Джона Ройса я і в бою також не бачив, але на нараді він був. Тобто якась роль йому і його військам відводилась.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Та трохи нашкребуть.

Бездоганні ніби відступали в бойовому порядку. Втрати в них великі, але якась кількість повинна вижити.
Зомбаки замок повністю не встигли взяти, по різних будівлях мала б якась частина військ зберегтися.
От якщо б той Король Ночі, трохи почекав і не ліз сам за Браном - був би повний розгром.

Знову ж таки. Що робили рицарі Долини  і де вони взагалі - незрозуміло. Це важка кіннота в значній кількості.

Два дракони, хоч і потріпані, але загалом істоти живучі, також не варто списувати з рахунку.

Бездоганних з самого початку була якась обмежена кількість.І протягом останніх сезонів їх так само було вбито немало.Чи їх кількість поновлювали новими?
Бездоганні фізично не могли відступити через вузький прохід,бо саме вони до останнього стримували відступ основних сил.Саме тому під битви в замку їх в кадрі вже практично і не було
   
Re: гра престолів, 8 сезон

http://gamebomb.ru/gbnews/24002

Стала известна реальная цель белых ходоков и Короля Ночи в «Игре престолов»
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Я і дотракійців в двох попередніх серіях не особливо бачив.
Джон Ройс - зараз лідер Долини, хоча і неформальний. А Джейме втікач. Порівняння трохи недоречне.
І Джона Ройса я і в бою також не бачив, але на нараді він був. Тобто якась роль йому і його військам відводилась.

Та ну.Дотракійці і в кадрах були,і говорили про них постійно
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Просто взяла і убила кинжалом .... серйозно ?!?!??!?!?
7 сезонів ми чекали, як просто Короля Ночі уб'ють кинжалом ... як пересічного вояку.
Сценаристи, ви обкурилися ... немає слів ... епік бій на годину часу, і така халтурна кінцівка.


   
Re: гра престолів, 8 сезон



якщо серсея залишиться правити , я буду лазити по рейтингам серіалу і ставити 1 бал ...
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Не понимаю что Бран делает в сериале. В последней серии так темно что я не знаю что он делал и в ней
По крайней мере один дракон жив
 Это автоматическая победа в любых человеческих битвах
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Бездоганних з самого початку була якась обмежена кількість.І протягом останніх сезонів їх так само було вбито немало.Чи їх кількість поновлювали новими?
Бездоганні фізично не могли відступити через вузький прохід,бо саме вони до останнього стримували відступ основних сил.Саме тому під битви в замку їх в кадрі вже практично і не було
Відступ був можливий і через рів, поки його не підпалили.  Багато людей так і робили.
Євнухи і були основними силами - кістяком,  який найдовше тримав зомбі, надавши час іншим , а також певній частині своїх відступити.

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Відступ був можливий і через рів, поки його не підпалили.  Багато людей так і робили.
Євнухи і були основними силами - кістяком,  який найдовше тримав зомбі, надавши час іншим , а також певній частині своїх відступити.

Так,я так само бачив це.Перед ровом була ще й загорожа і всі відходили через вузенький прохід біля центральних воріт замку.Можливо,хтось і встиг з них відійти,але це була,вочевидь, невелика кількість
   
Re: гра престолів, 8 сезон

У меня чудовищная сила воли))——
Я перемотал ветку не читая))
По—моему это заслуживает не то что на пожизненный бан, а еще и на пожизненный цик с гвоздями(((
пс. В Пеклі чекають спеціальні котли на спойлєрів Гри Престолів(((
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Не понимаю что Бран делает в сериале. В последней серии так темно что я не знаю что он делал и в ней
По крайней мере один дракон жив
 Это автоматическая победа в любых человеческих битвах

два дракона живы

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Просто взяла і убила кинжалом .... серйозно ?!?!??!?!?
7 сезонів ми чекали, як просто Короля Ночі уб'ють кинжалом ... як пересічного вояку.
Сценаристи, ви обкурилися ... немає слів ... епік бій на годину часу, і така халтурна кінцівка.

А ти  підійди до нього і отримай можливість вбити його кинжалом із "драконового" скла... Він жеж не дурний, і не підставиться. Потім нам пояснять, шо по іншому до короля ночі немогли підійти чи дістатися, неподвижний Бран був відволікаючим маневром...  :shuffle:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Вопщим народ выдвигает версию, что Арья - Азор Ахай, и кинжал Ланнистеров, которым она убила короля ночи - огненный меч.

Потому он и помер)))

А Красная жрица прикрыла Арью магией, и та смогла подобраться незамеченной.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

https://youtu.be/ksTqLXLUvQ4
якщо серсея залишиться правити , я буду лазити по рейтингам серіалу і ставити 1 бал ...
это было бы реально логично ,пока те все воевали она сыкономила силы и людской ресурс.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А ти  підійди до нього і отримай можливість вбити його кинжалом із "драконового" скла... Він жеж не дурний, і не підставиться. Потім нам пояснять, шо по іншому до короля ночі немогли підійти чи дістатися, неподвижний Бран був відволікаючим маневром...  :shuffle:

Тю! Так во второй части - когда они все разрабатывали план битвы ,малой же всем сказал ,что ходок пришел за ним...и вызвался быть наживкой ...так сказать на ловца валить демана ночи...только честно говоря , думал шо с главным ходоком должен был возле дерева сразиться король севера ,как там оказалась Арья непонятно..но думаю мы получим на все вопросы ответы уже в 4 серии.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а Король ночи на хуйла похож... или мне показалось
У нас тепер два хуйла, на якого з них?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А який сенс був 7.5 сезонів? Гра Престолів серіал називається. Люди за престол воюють. Якраз уся ідея Гри Престолів це боротьба за владу між людьми. Фінал де в кінці усі взявшись за руки вбивають головного нежитя абсолютна дурня для такого серіалу.

судячи з усього попереднього перебігу цього серіалу перемогти мусило якесь уособлення зла. але шото пішло не так.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Просто взяла і убила кинжалом .... серйозно ?!?!??!?!?
7 сезонів ми чекали, як просто Короля Ночі уб'ють кинжалом ... як пересічного вояку.
Сценаристи, ви обкурилися ... немає слів ... епік бій на годину часу, і така халтурна кінцівка.
так его кинжалом и создали дети леса. Кроме того, Мелисандра много сезонов назад сказала Арье,что она закроет много глаз, в том числе и голубых.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Вопщим народ выдвигает версию, что Арья - Азор Ахай, и кинжал Ланнистеров, которым она убила короля ночи - огненный меч.

Потому он и помер)))

А Красная жрица прикрыла Арью магией, и та смогла подобраться незамеченной.
Та непотрібні були ніякі Азор Ахаї і вогняні мечі. Скільки раз писалося, що не варто сприймати це все буквально.
Мартин створював цей "всесвіт" досить прискіпливо. В тому числі він ввів купу історій і міфів, які б мали утворитися за період між першою появою Інших і подіями циклу.
З самого початку було зрозуміло, що основну роль в серіалі відіграватимуть люди. Так є деякі нюанси, як то "вогнестійкість" певних персонажів, різні ""воскресіння",  та інші ознаки фентезійності.
Але загалом, автор жодного разу не дав запідозрити, що "магія" вийде в циклі на перше місце.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

не смотрел ранее от слова вообще.
несколько серий первого сезона не впечатлили для дальнейшего просмотра.
просто не люблю подобной бредятины.
такая же муета, как и сериалы про жытие вампиров.

Сегодня в пол-глаза смотрел и в пол-уха слушал 3 серии 8 сезона, пока жена внимательно втыкала.

"Игра идиотов"
редчайший бред ниочем.

ЗЫ. Даже в ХХ веке люди предпочитали воевать днем. Но воевать в средневековом стиле ночью - нереально по миллиону причин. Разве что мелкие наскоки. Я, конечно, понимаю желание киношников прикарманить как можно больше бабла, бо ночные 3д спецэффекты  на порядок дешевле в изготовлении, чем более-менее реалистичные  полноцветные дневные. В кадре - какая-то хаотическая черная муть, хаос, мелькание хз чего  и нихрена не видно.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ЗЫ. Даже в ХХ веке люди предпочитали воевать днем.

Там люди воевали с НЕлюдями.

и НЕ люди решали, когда воевать.

Классическое "не смотрел, но осуждаю".
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Там люди воевали с НЕлюдями.

и НЕ люди решали, когда воевать.

Классическое "не смотрел, но осуждаю".

ну чего ж не смотрел?
Написал же, что подсматривал три серии.

желания смотреть следующие, или предыдущие серии этой пафосной чуши не возникло.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

кстати , его выдумала Украинка для сериала  :D

взагалі мені здається, шо продукування цього серіалу придумало і оплатило хуйло. особливо цікаво, що якраз саме хуйлостанці тут на форумі використовували меми про зима наступає в момент запуску тим нетфліксом стріму цього епік фeйлу.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Тю! Так во второй части - когда они все разрабатывали план битвы ,малой же всем сказал ,что ходок пришел за ним...и вызвался быть наживкой ...так сказать на ловца валить демана ночи...только честно говоря , думал шо с главным ходоком должен был возле дерева сразиться король севера ,как там оказалась Арья непонятно..но думаю мы получим на все вопросы ответы уже в 4 серии.

Так, план був тупим до неможливості. Вивести всі війська з замку, і, поки зомбаки, завдяки суттєвій чисельній перевазі, розбираються з ними чистому полі, заманити тупого Короля Ночі в пастку, де наживкою є Бран. Вбити його дійсно мали Джон або Деєнеріс за допомогою драконів, чи іншим способом.

Власне протистояти цьому "геніальному" плану Королю Ночі було просто. Варто було дати зомбі завершити свою справу, а там залишалось максимум пару хвилин. Потім він міг зайти, закурити сигару на пожарищі Вінтерфела і рушити далі на південь.  Але в останній момент він все-таки виправдав всі сподівання людей щодо його розумових здібностей і поліз в замок, коли там ще було достатньо захисників. Хоча для його смерті достаньо навіть не удару кинжала, а звичайної стріли з обсидіановим вістрям. І його вбивцею міг стати рядовий безіменний лучник.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія