Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

ну тим більше якщо російські змі

російські змі спростовують російський фейк
Які змі? Це з розряду Сотник ТВ. Ютюб канал.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Які змі? Це з розряду Сотник ТВ. Ютюб канал.
Я почему-то считал, что связано с "Дождём".
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Я почему-то считал, что связано с "Дождём".
Я не знаю з ким вони зв'язані. Просто кажу, що це ютуб канал, на подобі Сотник ТВ.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Які змі? Це з розряду Сотник ТВ. Ютюб канал.


ютюб канал це не змі?
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

ютюб канал це не змі?
Та змі, змі, кацапи розбивають український фейк про розп'ятого мальчика. Це нам хочеш довести?
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Хто бачив, як хуйло ухилився від відповіді на питання Собчак?
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

ну тим більше якщо російські змі
ходячий діагноз бліа  :facepalm:
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Та змі, змі, кацапи розбивають український фейк про розп'ятого мальчика. Це нам хочеш довести?


у даному випадку майже так
українка із Донецька запустила фейк, а одні російські ЗМІ його поширили, а інші російські змі спростували

трохи складно в житті буває
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

у даному випадку майже так
українка із Донецька запустила фейк, а одні російські ЗМІ його поширили, а інші російські змі спростували

трохи складно в житті буває
Не так. Запускают фейки не люди, рассказывающие всякие безумные истории, придуманные или где-то услышанные, по-пьяни или просто ради красного словца. Фейки запускают сми, которые выбрасывают непроверенную инфо на массовую аудиторию и обеспечивают ротацию брехни. Так шо запустил этот фейк рос 1 канал, который управляется из ихней администрации. Опровергли его давно, и наши и рос журналисты, спрашивая местных об этом. Никто не подтвердил, при этом гнали на ВСУ по поводу других вещей. Щас еще одно опровержение с грустной видео-историей этой тетки, которая сама стала одновременно лицом и жертвой анти-украинской пропаганды.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

у даному випадку майже так
українка із Донецька запустила фейк, а одні російські ЗМІ його поширили, а інші російські змі спростували

трохи складно в житті буває
Запустив фейк  кацапський державний телеканал, українка з Донецька найнята пропагандонами актриса.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

В українській Вікі є стаття по цю блядину.
Батько - білорус, тому вимова схожа на януковича.
Пила, нагуляла дитину і кинула її матері, яку, навіть, погрожувала вбити!
В Києві зійшлась з екс-беркутівцем дсошником донбасянином Пишняком,
народила від нього 4-х дітей.
Разом з чоловіком пішла "визволяти Донбас"...
Визволила. В результаті, після того, як її використали для російської пропаганди
з розп'ятим хлопчиком в таборі для переміщених осіб, їх було викинуто в якусь затхлу діру,
де її діти стали хохлами, яких треба повернути додому.
Здавалося б: в людей було нормальне життя, в Києві жили, впевнений, не в такій халабуді,
в чоловіка - нормальна робота, діти не були унтерменшами...
Так цій тварині і треба.
Безумовно, не вона вигадала цього хлопчика, оскільки до неї це в Дугіна вже було,
їй пропагандисти надиктували цей сюр. 
Але ж, одурманена кацапня повірила... Скільки людей загинуло з-за цієї блядини!
Зрозуміло, що це інформаційна війна.
Тому і висери олдбоїв - не просто провокація. Це теж інформаційна війна проти України.
Здавалося б: погано тобі тут, їдь до своїх соратників в ДНР, так ні.
Тут годують краще.
От і сидить така потвора, якій Україна дала все, жре і гадить під себе.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X


і стоп фейк це не російська пропаганда, це українська пропаганда.


Це не український стоп-фейк, а російський фейк-ньюс. Передивіться ще раз. зовсім різна подача матеріала.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Запустив фейк  кацапський державний телеканал, українка з Донецька найнята пропагандонами актриса.


що найнята це така ж сама не перевірена і не підтверджена інфа як і распятий мальчик  8-)
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Це не український стоп-фейк, а російський фейк-ньюс. Передивіться ще раз. зовсім різна подача матеріала.

та уже розібрались
то я наплутав
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Галина Пышняк (в девичестве — Астапенко) родилась в 1975 году в селе Соймы, расположенном недалеко от райцентра Межгорье. Село известно своими санаториями, сюда приезжают туристы со всей Украины. И гостей, в том числе и с Донбасса, всегда принимают радушно и гостеприимно. Поэтому откровения землячки российскому телевидению вызвали в Соймах и недоумение, и потрясение.

— Я помню Галю с детства, — рассказывает секретарь Соймовского сельсовета Анна Глеба. — Хорошо знаю ее маму, которая 31 год проработала в нашем санатории и фактически в одиночку воспитала четырех детей. Муж оставил троих сыновей и дочку, когда те были еще маленькими. Он белорус, отсюда такая непривычная для Закарпатья фамилия — Астапенко.

https://fakty.ua/185109-brat-galiny-pyshnyak-sestra-nam-zayavila-vy-bandery-proklyatye-kotoryh-veshat-nado
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

це все говорить тільки про те, що погляди людини дуже легко трансформуються під впливом обставин

незначний випадок може віднести людину по один або інший бік барикад, а вже опинившись там вона з піною біля рота буде доводити свою правоту і вгризатись у горло кожному, хто думає інакше
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

що найнята це така ж сама не перевірена і не підтверджена інфа як і распятий мальчик  8-)
В принципі є ненульова імовірність що  кацапські ЗМІ, які за неперевіреною й непідтвердженою  інформацією займаються пропагандою  показують очевидців, які наприклад на власні очі бачили рептилоїда чи чупакабру.
   
це все говорить тільки про те, що погляди людини дуже легко трансформуються під впливом обставин

незначний випадок може віднести людину по один або інший бік барикад, а вже опинившись там вона з піною біля рота буде доводити свою правоту і вгризатись у горло кожному, хто думає інакше
погляди не людини, а звиняйте, звичайного довбойоба, якими кацапи в своїй масі є.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

В принципі є ненульова імовірність що  кацапські ЗМІ, які за неперевіреною й непідтвердженою  інформацією займаються пропагандою  показують очевидців, які наприклад на власні очі бачили рептилоїда чи чупакабру.


є ненульова імовірність, що аби вона була найнятою акторкою, то не дала би того вью, яке ми бачимо у СТ
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

погляди не людини, а звиняйте, звичайного довбойоба, якими кацапи в своїй масі є.


можна звичайно вірити, що по один бік воюють довбойоби, а по інший високі інтелектуали...  мабуть це допомагає
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

от на фупі були Джонні Юз і Донєцкій Вася

Джонні завжди був риг класичний, а Вася із симпатією до більше прозахідних.
потім у 2014 Джонні виїхав а Вася залишився.

зараз Джонні ярий порошенківець і віщає в принципі в рамках доктрини прямого каналу. а Вася залишився, займається там благодійними проектами, допомагає постраждалому мирняку, і на фуп не пише, бо, здається, його погляд звідти тут навряд буде сприйнятий.

або у моєї тещі є дві сестри, одна з нею в Полтаві живе, а одна в Сєверодонецьку. І, о диво, та що в Сєверодонецьку ватна на всю голову, хоча виросла в селі на Полтавщині переїхала туди уже в молодості.

середовище формує погляди. а низький інтелект зводить ці погляди до догми, радикальної упоротості. не дозволяючи сприймати точку зору інших.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

є ненульова імовірність, що аби вона була найнятою акторкою, то не дала би того вью, яке ми бачимо у СТ
Їй же не розказали для якого репортажу  беруть інтерв'ю, всі інші причетні  в кого більше  розуму відмовились.
   
можна звичайно вірити, що по один бік воюють довбойоби, а по інший високі інтелектуали...  мабуть це допомагає
канєшно, ми ж не довбойоби в кацапстан лізти, на відміну від кацапів, які лізуть до нас.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

у даному випадку майже так
українка із Донецька запустила фейк, а одні російські ЗМІ його поширили, а інші російські змі спростували

трохи складно в житті буває
Сама б Українка не впоралася б у розповсюдженні фнйка.
Тому правильно - російські пропагандисти знайшли українку і зробили з нею фейк-новину.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

канєшно, ми ж не довбойоби в кацапстан лізти, на відміну від кацапів, які лізуть до нас.


панімаш, якби кацапи нікуди не лізли, то не було би і українців ні в Криму, ні на Донбасі, ні в Одесі тій же

всьо сложно
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Прррр.... Що тут  можно вкраце???
Насрэддін виправдовує жиночку?
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Сама б Українка не впоралася б у розповсюдженні фнйка.
Тому правильно - російські пропагандисти знайшли українку і зробили з нею фейк-новину.


саме так
я абсолютно не хочу виправдовувати перший канал, чи хто там поширив
там достатньо розумні люди, і вони прекрасно розуміли що це брехня, але їм саме такі новини і потрібні були тоді

тому що війна потребує від пропаганди двох основних речей:

1. дегуманізація ворога
2. подання своєї позиції як захисту


проблема в тому, що:

1. це значно глибше і серйозніше ніж лише російська пропаганда і російська агресія.
2. з українського боку ситуація не на багато краще

ось прямо тут на фупі ціла фабрика по поширенню фейків про росію. дрібних і велких. відверто тупих і досить майстерних. але кожен день і дуже багато.

коли заперечуєш, отримуєш агресію: чому ти захищаєш Росію?

так а як же правда?
   
панімаш, якби кацапи нікуди не лізли, то не було би і українців ні в Криму, ні на Донбасі, ні в Одесі тій же

всьо сложно
а то хіба кацапи лізли, кацапи на колінах перед паном протестували.
звідти і повелося встать з калєн.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

а то хіба кацапи лізли, кацапи на колінах перед паном протестували.
звідти і повелося встать з калєн.


а хто ліз?

чий Крим?
на це питання треба широко відкрити рота і басом волати : українськиииииииййй й!  священна україська земля.

тільки от коли Крим був без кацапів, то там жило близько 400 тисяч татар, і близько 900 тисяч словянських рабів, у переважній більшості українських. Такий собі хаб работоргівлі був. Отам дійсно на колінах стояли. При чому уже без яєць.

а потім прийшли кацапи і армія імперії захопила Таврію, нинішній Донбас, Крим.

і так Крим став у тому числі українським....  на якийсь час.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

саме так
я абсолютно не хочу виправдовувати перший канал, чи хто там поширив
там достатньо розумні люди, і вони прекрасно розуміли що це брехня, але їм саме такі новини і потрібні були тоді

тому що війна потребує від пропаганди двох основних речей:

1. дегуманізація ворога
2. подання своєї позиції як захисту


проблема в тому, що:

1. це значно глибше і серйозніше ніж лише російська пропаганда і російська агресія.
2. з українського боку ситуація не на багато краще

ось прямо тут на фупі ціла фабрика по поширенню фейків про росію. дрібних і велких. відверто тупих і досить майстерних. але кожен день і дуже багато.

коли заперечуєш, отримуєш агресію: чому ти захищаєш Росію?

так а як же правда?
Манкурт

Приведи в пример фейк, аналогичный распятому мальчику

Манкурт, приведи в пример фейк, аналогичный убитому с беспилотника мальчику

Манкурт, приведи в пример фейк, аналогичный  об ущемлении русскоязычных в Украине


   
а хто ліз?

чий Крим?
на це питання треба широко відкрити рота і басом волати : українськиииииииййй й!  священна україська земля.

тільки от коли Крим був без кацапів, то там жило близько 400 тисяч татар, і близько 900 тисяч словянських рабів, у переважній більшості українських. Такий собі хаб работоргівлі був. Отам дійсно на колінах стояли. При чому уже без яєць.

а потім прийшли кацапи і армія імперії захопила Таврію, нинішній Донбас, Крим.

і так Крим став у тому числі українським....  на якийсь час.
які 900 тис рабів, звідки ти цю маячню взяв?  ;o
ти млять, хоч вікіпедію почитай, перш ніж хєрню пороти, а ще дохтор.
там більше мільйона населення стало тільки з 1939 році, а в 1795 році проживало 156 тис. із них 87,6% кримських татар.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Манкурт

Приведи в пример фейк, аналогичный распятому мальчику

Манкурт, приведи в пример фейк, аналогичный убитому с беспилотника мальчику

Манкурт, приведи в пример фейк, аналогичный  об ущемлении русскоязычных в Украине



ти не кидайся не знайомими словами, дурачок

манкурт це термін із російської літератури, вигадане совком киргизом Айтматовим слово для позначення божевільного мученика, який забув своє минуле.


якби я подібно тобі писав російською і видавав себе за жертву радянських репресій, дисидента і нащадка січових стрільців, то можна би було мене манкуртом назвати. Хоча продажна шкура по контексту значно ближче.
Але якраз я все добре памятаю і не брешу на догоду конюнктурі.

а фейків навалом. Он у Шарія їх ціла колекція.
якщо хочеш, можу запостити декілька найбільш комічних.

не хочу цього робити тільки тому, що Шарій цілком очевидно працює на російську пропаганду розбираючи на атоми виключно українські фейки та ігноруючи російські.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

які 900 тис рабів, звідки ти цю маячню взяв?  ;o
ти млять, хоч вікіпедію почитай, перш ніж хєрню пороти, а ще дохтор.
там більше мільйона населення стало тільки з 1939 році, а в 1795 році проживало 156 тис. із них 87,6% кримських татар.


 :facepalm:

раби це не початок ХХ ст, це я тобі як доктор точно кажу  :laugh:

Османські хроніки яскраво змалювали татарський промисел на українських землях у межах польських володінь після Жванецької угоди 1653 року. Турецький мандрівник Евлія Челебі у своїй «Книзі мандрів» також наголошує, як розбагатів Крим завдяки участі в козацько-польських війнах.

За словами Челебі, хан Іслам Ґерей відбув із козаками 71 похід проти Польщі та 8 разів привів із собою по 100 тисяч бранців. Мандрівник розповідав, що завдяки війнам неабияк розбагатіли й самі козаки. Через 10 років по завершенні війни Хмельницького, Челебі наводив не менш приголомшливі цифри й щодо населення Криму: мусульман там було всього 187 тисяч осіб, натомість слов’янських невільників — 921 тисяча. Деякі історики вважають останню цифру завищеною, але вона дає зрозуміти, що бранців у Криму тоді було більше за місцеве населення.

Отже, ясир був однією з головних умов підтримки Хмельницького зі сторони ханату. Якщо чимало українських істориків цнотливо оминають цю тему, то пізні османські джерела приголомшують своїми свідченнями. Ось як описував початок козацької війни 1648 року літописець 18 століття Шемданізаде Сулейман-ефенді:

«Прийшла до столиці радісна вістка, що [козацьке плем’я] разом із татарами здійснило набіг на ляхів, і вивело сорок тисяч руських бранців…».

Раніше османський хроніст Мустафа Наїма подає ту ж новину дещо інакше — в нього невільників виводять лише татари. Натомість Сулейман-ефенді навіть уточнює своє повідомлення, пояснюючи поведінку козаків:

«І козак нам піддався лише заради набігу. І сто тисяч татарів набігами живуть. Якби не набіги, то сто тисяч татарів разом із вісімдесятьма тисячами козаків від нас порозбігалися б».
   
:facepalm:

раби це не початок ХХ ст, це я тобі як доктор точно кажу  :laugh:

Османські хроніки яскраво змалювали татарський промисел на українських землях у межах польських володінь після Жванецької угоди 1653 року. Турецький мандрівник Евлія Челебі у своїй «Книзі мандрів» також наголошує, як розбагатів Крим завдяки участі в козацько-польських війнах.

За словами Челебі, хан Іслам Ґерей відбув із козаками 71 похід проти Польщі та 8 разів привів із собою по 100 тисяч бранців. Мандрівник розповідав, що завдяки війнам неабияк розбагатіли й самі козаки. Через 10 років по завершенні війни Хмельницького, Челебі наводив не менш приголомшливі цифри й щодо населення Криму: мусульман там було всього 187 тисяч осіб, натомість слов’янських невільників — 921 тисяча. Деякі історики вважають останню цифру завищеною, але вона дає зрозуміти, що бранців у Криму тоді було більше за місцеве населення.

Отже, ясир був однією з головних умов підтримки Хмельницького зі сторони ханату. Якщо чимало українських істориків цнотливо оминають цю тему, то пізні османські джерела приголомшують своїми свідченнями. Ось як описував початок козацької війни 1648 року літописець 18 століття Шемданізаде Сулейман-ефенді:

«Прийшла до столиці радісна вістка, що [козацьке плем’я] разом із татарами здійснило набіг на ляхів, і вивело сорок тисяч руських бранців…».

Раніше османський хроніст Мустафа Наїма подає ту ж новину дещо інакше — в нього невільників виводять лише татари. Натомість Сулейман-ефенді навіть уточнює своє повідомлення, пояснюючи поведінку козаків:

«І козак нам піддався лише заради набігу. І сто тисяч татарів набігами живуть. Якби не набіги, то сто тисяч татарів разом із вісімдесятьма тисячами козаків від нас порозбігалися б».

якийсь мадрівник поров полнєйшу маячню, а тим нам це видаєш як історичний факт.
які 900 тис бранців, чим в криму тоді можна було прогодувати таку ораву ротів.
сам подумай, це все казки одного села і не більше, всі цифри завищені як мінімум на порядок.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

З цього сюжету Нассреддину треба зрозуміти одне - навіть якшо ти переметнеся до кацапів, ти все одно будеш для них хохлом їбучим.
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

З цього сюжету Нассреддину треба зрозуміти одне - навіть якшо ти переметнеся до кацапів, ти все одно будеш для них хохлом їбучим.


Сєрьоня, ти Астрахань на фб у профілі вже потер чи і досі висить?  :laugh:
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

якийсь мадрівник поров полнєйшу маячню, а тим нам це видаєш як історичний факт.
які 900 тис бранців, чим в криму тоді можна було прогодувати таку ораву ротів.
сам подумай, це все казки одного села і не більше, всі цифри завищені як мінімум на порядок.


інших фактів у мене для тебе немає

якщо маєш інші, там переписи якісь, можеш викласти як аргумент.

для початку корисно уже те, що ти узнав про до якого історичного періоду належить історія Криму як рабовласницького хабу.
   
інших фактів у мене для тебе немає

якщо маєш інші, там переписи якісь, можеш викласти як аргумент.

для початку корисно уже те, що ти узнав про до якого історичного періоду належить історія Криму як рабовласницького хабу.

Я тобі дав дані перепису з вікіпедії, а ти нам фантазії якогось мандрівника.
Не могло в ті часи мешкати в криму стільки народу і близько, їм тупо нічого було б їсти, та і жити ніде.

    1795 — 156 400 осіб (87,6 % кримських татар, 4,3 % росіян, 1,9 % греків, 1,7 % циган, 1,5 % караїмів, 1,3 % українців, 0,8 % євреїв, 0,6 % вірменів, 0,1 % німців, 0,1 % болгар)

    1816 — 212 600 осіб (85,9 % кримських татар, 4,8 % росіян, 3,7 % українців, 1,4 % караїмів, 1,3 % вірменів, 0,9 % євреїв, 0, 8 % греків, 0,7 % німців, 0,4 % болгар)

    1835 — 279 400 осіб (83,5 % кримських татар, 4,4 % росіян, 3,1 % українців, 2,4 % циган, 2 % греків, 1,5 % вірменів, 1,1 % караїмів, 0,9 % євреїв, 0,7 % німців, 0,4 % болгар)

    1850 — 343 500 осіб (77,8 % кримських татар, 7 % українців, 6,6 % росіян, 2 % греків, 1,9 % циган, 1,3 % караїмів, 1 % вірмен, 1 % німців, 0,9 % євреїв, 0,5 % болгар)
   
Re: нашлася сука (про распятого мальчика) :X

Я тобі дав дані перепису з вікіпедії, а ти нам фантазії якогось мандрівника.
Не могло в ті часи мешкати в криму стільки народу і близько, їм тупо нічого було б їсти, та і жити ніде.

    1795 — 156 400 осіб (87,6 % кримських татар, 4,3 % росіян, 1,9 % греків, 1,7 % циган, 1,5 % караїмів, 1,3 % українців, 0,8 % євреїв, 0,6 % вірменів, 0,1 % німців, 0,1 % болгар)

    1816 — 212 600 осіб (85,9 % кримських татар, 4,8 % росіян, 3,7 % українців, 1,4 % караїмів, 1,3 % вірменів, 0,9 % євреїв, 0, 8 % греків, 0,7 % німців, 0,4 % болгар)

    1835 — 279 400 осіб (83,5 % кримських татар, 4,4 % росіян, 3,1 % українців, 2,4 % циган, 2 % греків, 1,5 % вірменів, 1,1 % караїмів, 0,9 % євреїв, 0,7 % німців, 0,4 % болгар)

    1850 — 343 500 осіб (77,8 % кримських татар, 7 % українців, 6,6 % росіян, 2 % греків, 1,9 % циган, 1,3 % караїмів, 1 % вірмен, 1 % німців, 0,9 % євреїв, 0,5 % болгар)


сідай, два
анексія Росією це 1783 рік
   
сідай, два
анексія Росією це 1783 рік
не треба ототожнювати російську імперію з кацапами, в ній навіть царі не були кацапами.
і в Росі́йсько-туре́цька війна́ 1768—1774 рокі́в брали участь тільки окремі кацапи.

Хід війни

Загін українських козаків-повстанців, що підпорядковувалися Максимові Залізняку, переслідуючи поляків, увійшов до міста Балта, вторгаючись таким чином на територію Османської імперії. Та, у свою чергу, не забарилася звинуватити в нападі Росію, через те, що окремі повстанці були підданими Катерини ІІ. Звинувачення було знехтуване російською стороною. Використовуючи інцидент, султан Мустафа III оголосив Росії війну 25 вересня 1768. Османи уклали союз з барськими конфедератами, тоді як Росію підтримала Велика Британія, виславши російському флоту військових радників. Барські конфедерати були вщент розбиті Олександром Суворовим, після чого він перебрався на театр воєнних дій проти Османської імперії.

Воєнні дії проходили на Дунаї, в Криму і в Закавказзі. Росіяни перемогли у битвах при Хотині, Ясах, річках Ларги і Кагул. Російський флот знищив османський у Чесменській битві. Росія повністю заволоділа Кримом.

Із самого початку і до кінця війни активну участь у ній взяло козацтво України. Так, у листопаді 1769 р., козаки завдали поразки татарському загону біля р. Вовчої, взяли участь у битві при Кінбурзі, під Очаковом, та Хаджибеєм. Ходили козаки під Тулогу, Ізмаїл, штурмували Перекоп, захопили Кафу.

У липні-серпні 1773 року запорожці стояли біля Гірсово під командою генерал-майора Милорадовича.

На початку кампанії 1774 року Росія організувала дунайську розвідувальну експедицію, експедиція складалась з запорізьких козаків і була поділена на дві команди. Першу команду очолював Іван Мандро, другу — полковник Кіндрат Гук. Ці загони забезпечували переправу російських військ на правий берег Дунаю.
Стефано Тореллі. «Перемога Катерини II над турками» (1772)

Всього в російсько-турецькій війні брали участь від 5 до 10 тис. козаків.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія