Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На крадіях і Рябошапка горить

На крадіях і Рябошапка горить

професійний громадський активіст Рябошапка замість того, щоби виявляти реальні злочини, вчинені попередньою владою, знюхався з оточенням Януковича й під машкарою «розслідування справ проти Порошенка» налагодив продаж кримінальних проваджень, які не тільки не стосуються Порошенка, але вже кілька років як направлені Генеральною прокуратурою України до суду.

Про те, як Рябошапка «розслідує» злочини, скоєні Порошенком, розповідається в черговому відеосюжеті на каналі «Коза Ностра».

   
Re: На крадіях і Рябошапка горить

Не может быть, клевета агентов ФСБ  :laugh:
   
Re: На крадіях і Рябошапка горить

Я дуже мало дивлюсь подібних матеріалів. Та практично ніколи не дивлюсь, незалежно від того, "на чью мєльніцу воду льюд" в них.
А зараз кепсько почуваюсь, спати не вдається, от і глянув знічев'я. Краще б цього не робив, бо тепер дійсно в а*уї.
Народ, це не держава, це справжній трешак, це отой само failed state, котрим тролили нас кацапи. Хтось скаже - подумаєш, відкрив гамерику.
Так це не оригінальна думка, в матеріалі - просто один з десятків і сотень епізодів. Але мене щось вштирило.
І що особо за межею, нижче рівня дна - обов'язково знайдеться на хвупі якийсь пітар, що звично, рефлекторно почне відгавкуватись, якщо не виправдовуючи оце все,
то тупо рефлекторно переводячи стрілки на мародьорів-свинірчуків-пєдрілок-вотетовотвсьо.
Хз, можливо попало під настрій і погане самопочуття, але чітко вимальовується думка - я єбав то всьо, я не хочу мати нічого спільного з такою державою і таким суспільством.
Сорі за дуркуватий наївний пост.
   
Re: На крадіях і Рябошапка горить

Я дуже мало дивлюсь подібних матеріалів. Та практично ніколи не дивлюсь, незалежно від того, "на чью мєльніцу воду льюд" в них.
А зараз кепсько почуваюсь, спати не вдається, от і глянув знічев'я. Краще б цього не робив, бо тепер дійсно в а*уї.
Народ, це не держава, це справжній трешак, це отой само failed state, котрим тролили нас кацапи. Хтось скаже - подумаєш, відкрив гамерику.
Так це не оригінальна думка, в матеріалі - просто один з десятків і сотень епізодів. Але мене щось вштирило.
І що особо за межею, нижче рівня дна - обов'язково знайдеться на хвупі якийсь пітар, що звично, рефлекторно почне відгавкуватись, якщо не виправдовуючи оце все,
то тупо рефлекторно переводячи стрілки на мародьорів-свинірчуків-пєдрілок-вотетовотвсьо.
Хз, можливо попало під настрій і погане самопочуття, але чітко вимальовується думка - я єбав то всьо, я не хочу мати нічого спільного з такою державою і таким суспільством.
Сорі за дуркуватий наївний пост.

 (tu)
   
Re: На крадіях і Рябошапка горить

Я дуже мало дивлюсь подібних матеріалів. Та практично ніколи не дивлюсь, незалежно від того, "на чью мєльніцу воду льюд" в них.
А зараз кепсько почуваюсь, спати не вдається, от і глянув знічев'я. Краще б цього не робив, бо тепер дійсно в а*уї.
Народ, це не держава, це справжній трешак, це отой само failed state, котрим тролили нас кацапи. Хтось скаже - подумаєш, відкрив гамерику.
Так це не оригінальна думка, в матеріалі - просто один з десятків і сотень епізодів. Але мене щось вштирило.
І що особо за межею, нижче рівня дна - обов'язково знайдеться на хвупі якийсь пітар, що звично, рефлекторно почне відгавкуватись, якщо не виправдовуючи оце все,
то тупо рефлекторно переводячи стрілки на мародьорів-свинірчуків-пєдрілок-вотетовотвсьо.
Хз, можливо попало під настрій і погане самопочуття, але чітко вимальовується думка - я єбав то всьо, я не хочу мати нічого спільного з такою державою і таким суспільством.
Сорі за дуркуватий наївний пост.
(tu)
   
Re: На крадіях і Рябошапка горить

Я дуже мало дивлюсь подібних матеріалів. Та практично ніколи не дивлюсь, незалежно від того, "на чью мєльніцу воду льюд" в них.
А зараз кепсько почуваюсь, спати не вдається, от і глянув знічев'я. Краще б цього не робив, бо тепер дійсно в а*уї.
Народ, це не держава, це справжній трешак, це отой само failed state, котрим тролили нас кацапи. Хтось скаже - подумаєш, відкрив гамерику.
Так це не оригінальна думка, в матеріалі - просто один з десятків і сотень епізодів. Але мене щось вштирило.
І що особо за межею, нижче рівня дна - обов'язково знайдеться на хвупі якийсь пітар, що звично, рефлекторно почне відгавкуватись, якщо не виправдовуючи оце все,
то тупо рефлекторно переводячи стрілки на мародьорів-свинірчуків-пєдрілок-вотетовотвсьо.
Хз, можливо попало під настрій і погане самопочуття, але чітко вимальовується думка - я єбав то всьо, я не хочу мати нічого спільного з такою державою і таким суспільством.
Сорі за дуркуватий наївний пост.
ваші висновки і так і ні - з одного боку ваш настрій саме те чого хочуть кацапи - щоб манюпас відмовився від своєї держави, з іншого боку - "патріоти" від подібних місцевих "заробітчан" із закликом до вічної боротьби за справедливу країну але щоб щось їсти то тре одночасно виробляти додаткову вартість продукту на користь їх же
   
Re: На крадіях і Рябошапка горить

ваш настрій саме те чого хочуть кацапи - щоб манюпас відмовився від своєї держави
Невже оте все, про що йде мова - зрежисовано й виконано кацапами?
Та врешті, головне не це, головне, як на мене, те, що суспільство про це знає, піпл це хаває і ніяк не реагує.
Та в художніх фільмах, де зазвичай все гіперболізовано і "фарби згущені", не знайти такого концентрату цинізму, беззаконня, сваволі і впевненості в своїй безкарності. І - нічого. Навіть на хвупі, освіченому та досвідченому, свідомому та закальонному в політичних баталіях, найбільш очікувана реакція - це хіба що в'ялий вскукарєк про яку-небудь ліпєцку фабрику, умовно кажучи.
   
Re: На крадіях і Рябошапка горить

заказуха від земельної мафії , яка наживається на безкоштовній землі. І суцільні вигадки журнашліста про теорію змови. Насправді кримінальні справи не розслідуються, бо зруйнована правоохоронна система. Ким зруйнована, навіщо? Та просто зруйнували, забрали повноваження та інструменти, щоб "побороти хабарництво ". Їм не дають хабарі, бо нема за що давати . Оце і була мета. Ну зробили - радійте тепер. Тепер найнята тітушня рулить . 
   
Re: На крадіях і Рябошапка горить

Невже оте все, про що йде мова - зрежисовано й виконано кацапами?
Та врешті, головне не це, головне, як на мене, те, що суспільство про це знає, піпл це хаває і ніяк не реагує.
Та в художніх фільмах, де зазвичай все гіперболізовано і "фарби згущені", не знайти такого концентрату цинізму, беззаконня, сваволі і впевненості в своїй безкарності. І - нічого. Навіть на хвупі, освіченому та досвідченому, свідомому та закальонному в політичних баталіях, найбільш очікувана реакція - це хіба що в'ялий вскукарєк про яку-небудь ліпєцку фабрику, умовно кажучи.
ніякої режисури - звичайні справи
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія