Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Таємна роль клітора



Для чого природа наділила жінок клітором?

Це питання не давало спокою медикам і вченим протягом століть. І лише тепер вони з'ясували справжню роль цієї частини жіночого тіла, пише газета Times.

Поважне британське видання розповідає, що загадку намагалися розв'язати ще у XVI столітті.

У 1545 році французький лікар Чарльз Ест'єн стверджував, що клітор має сечовивідну функцію. У 1559 році венеціанський анатом Реалдо Коломбо висловив припущення, що це "місце приємного у жінки", а у 1564-му падуанський хірург Андреас Везалій наполягав, що цей орган не виконує жодних функцій й існує лише у хворих жінок.

Лише з 1949 року вчені почали повторювати мантру, що клітор - це єдиний орган людини, єдиною функцією якого є сексуальне задоволення, пише Times.

І от нещодавно Рой Левін, експерт з питань сексуального здоров'я, довів, що стимуляція клітора під час прелюдії у статевому акті відіграє ключову роль не лише у забезпеченні задоволення, а й у розмноженні. Вона викликає внутрішні зміни, що полегшують запліднення яйцеклітини спермою.

Доктор Левін переконаний, що стимуляція клітора "активізує мозок, щоб викликати зміни" у репродуктивних органах жінки, зокрема посилення кровотоку та зволоження піхви.

Це також "притримує" сперму і не дозволяє їй потрапляти в матку занадто швидко, що дає сперматозоїдам час активізуватися та стати мобільними.

Відтак доктор Левін стверджує: "Часто повторювана мантра про те, що єдиною функцією клітора є сексуальне задоволення, тепер застаріла".

Він резюмує, що "фізіологічні докази" доводять його теорію про головну роль клітора.
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Хтось казав що це недоразвитий член
   
За таки заголовки треба в довічний бан.  :laugh:
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Хтось казав що це недоразвитий член

Это хорошо, что природа остановилась на таком этапе его развития  :-)o
   
Власне чоловіки фізіологічнo це перерозвинуті жінки.
   
тидищ 8-)
   
Набагато цікавіше питання це яким чином яйця опинилися у мошонці. Я серйозно.

От бігла собі яказ ящірко-жаба і тут - бац! і яйця вивалися назовні.  :laugh:
   
Исследования клитора показали, что...
 :lol:
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Набагато цікавіше питання це яким чином яйця опинилися у мошонці. Я серйозно.

От бігла собі яказ ящірко-жаба і тут - бац! і яйця вивалися назовні.  :laugh:

птиці стоять на вищому щаблі розвитку відносно рептилій
   
птиці стоять на вищому щаблі розвитку відносно рептилій

А молодиці ще вище. А мошоночні сволочі ще вище і саме цікаве яким чином виникла така еволюційна перевага. Тупо в механічному сенсі. От випало щастя з брюшної порожнини - яким хрєном?!

   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

птиці стоять на вищому щаблі розвитку відносно рептилій
то есть летел альбатрос и выпали яйца?)
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

А молодиці ще вище. А мошоночні сволочі ще вище і саме цікаве яким чином виникла така еволюційна перевага. Тупо в механічному сенсі. От випало щастя з брюшної порожнини - яким хрєном?!

перевага в ЧОМУ?
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

то есть летел альбатрос и выпали яйца?)

взагалі то у птиць яйця випадають у САМОК
   
то есть летел альбатрос и выпали яйца?)

От нормально собі спєрматогенезують при 40+ градусах і нічо. А тут прижало так, що вистрибнули назовні. Оце питання!
   
перевага в ЧОМУ?

От ти пілять завжди на своїй хвилі. В районі нище плінтуса.  :gigi:
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

що ви бачите на цьому фото?

   
що ви бачите на цьому фото?

Показати зображення...

Баба обожнює прасувальну дошку.
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)



в тему, оригинальное применение ин зе фьюча. :shuffle:
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Набагато цікавіше питання це яким чином яйця опинилися у мошонці. Я серйозно.

От бігла собі яказ ящірко-жаба і тут - бац! і яйця вивалися назовні.  :laugh:

-Марьиванна, главный орган человека - кожа.
-Почему, Вовочка?
-Если бы не кожа, яйца пришлось бы носить в руках. X(
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Кваліфіковану відповідь на це запитання могло б дати таке медичне світло як Уляна Супрун.
Тільки вона могла б все пояснити детально і грунтовно. І ще й дати поради жінкам не старого віку, що робити з тим клітором, якщо чоловік вийшов в тираж, або часто їздить в відрядження.

Хто-хто, а Уляна це точно має знати.
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

я вам складніше питання задам: навіщо жінкам оргазм?

люди - фактично єдині ссавці, у яких самки мають оргазм

у самців оргазм виконує роль стимулятора до участі в шлюбних турнірах, котрі відіграють еволюційну роль з точки зору відбору якісного генетичного матеріалу
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

я вам складніше питання задам: навіщо жінкам оргазм?

люди - фактично єдині ссавці, у яких самки мають оргазм

у самців оргазм виконує роль стимулятора до участі в шлюбних турнірах, котрі відіграють еволюційну роль з точки зору відбору якісного генетичного матеріалу
та ладна -єдині.
то поширенний фейковий штамп, заблуждєніє.

знатоки кажуть, що оргазм є у деяких мавп, дельфінів і в касаток.
а у касаток ще й є клімакс, ойптвоюмаць  :facepalm1:  :laugh:

хоча, може мова йшла про оргазм у самців серед тварин...тут хз...
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

я вам складніше питання задам: навіщо жінкам оргазм?

люди - фактично єдині ссавці, у яких самки мають оргазм

у самців оргазм виконує роль стимулятора до участі в шлюбних турнірах, котрі відіграють еволюційну роль з точки зору відбору якісного генетичного матеріалу

а звідки про оргазм знають самці які ще не спарювалися?
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

оргазм у жінок саме для того, чого в самців -аби було бажання спарюватися і продовжувати рід.

а так херасдва вона б хтивого самця до себе підпустила добровільно  )))))

тут потрібна помощь клюба
в лице Денак.

)
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

а звідки про оргазм знають самці які ще не спарювалися?


 :S

стимул завжди передує результату, про що питання?
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

оргазм у жінок саме для того, чого в самців -аби було бажання спарюватися і продовжувати рід.



пздц :facepalm1:
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

оргазм у жінок саме для того, чого в самців -аби було бажання спарюватися і продовжувати рід.

а так херасдва вона б хтивого самця до себе підпустила добровільно  )))))

тут потрібна помощь клюба
в лице Денак.

)


але поза "деякими видами мавп" самки не мають оргазму  8-)
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

та і значна частина жінок не знає що таке оргазм і це не патологія
дуже новонабуте явище, тому в процесі еволюції частина жінок його набули, а частина ні
деякі жінки все життя імітують оргазм, щоб було "як у всіх"
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

нагадало


Через три минуты я изобразила ему оргазм.

Он просиял, промурчал что-то вроде «ну вот, хорошо же» — и продолжил на мне наяривать, периодически останавливаясь, чтобы не кончить. (Ой, ну как я эти мансы не люблю!)

Еще через пять минут я поняла, что пора изображать второй, а то он не успокоится, и скорчила оргазменную судорогу.

Дядя засветился, но кончать сам, судя по всему, не собирался. Точнее, кончать он совершенно точно не собирался. Он останавливался поминутно, и я видела — всячески держится.

Все, лишь бы мне было хорошо.

Я с тоской подумала, что у меня закончились огурцы с помидорами, салат на ужин сделать не из чего и надо бы сходить в магазин.

И изобразила третий.

На моем третьем обычно кончают все.

Только не этот террорист.

Он вертел меня во все стороны.

Он трахал меня раком, боком и с подскоком, дергал за грудь (очевидно, это изображало изысканные ласки), каждые полминуты спрашивал: «Ну что, хорошо тебе?» — и приговаривал: «Ну же, девочка, да, да, кончай! Давай!»

Я мычала, что мне неимоверно офигенно. И давала.

Через полчаса я намекнула ему, что я и так уже три раза и что если все это счастье для меня, то больше не надо и пора бы ему таки закончить самому и покурить.

А он сказал: «Это пока три! Со мной недавно одна, твоя коллега, шесть раз кончила! Ты же тоже так хочешь, я знаю…»

Коллега! Если ты это читаешь, я хочу тебе сказать — это ты зря!

Ну почему, почему ты не изобразила ему всего лишь два?

Ну почему шесть?!

У него же мировоззрение в клочья порвалось! Он же теперь всех на своем пути затрахает до смерти.

Короче… пока я не выдала ему на гора шесть оргазмов, он, зараза, с меня не слез.

После седьмого, бонусного, он позволил себе закончить, и еще долго лежал с неимоверно довольным лицом, и все спрашивал: «Ну что, хорошо тебе было? Видишь, тебя же наверняка не часто так хорошо трахают! А я всегда думаю о женщине в первую очередь!»

Альтруист, блин.

Дверь я за ним закрывала с чувством бооольшооого облегчения. Где-то в глубине сознания шевелилась мысль, что неплохо бы ему на прощание забить в спину осиновый кол.

Он ушел довольный, аки слон, и пообещал заходить еще.

Я знаю точно — для него меня не будет дома.


   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

згідно однією із теорій, жінки (самки) набули оргазм як еволюційну властивість, на етапі проміскуїтету в людській сексуальності
і це підтверджується спостереженнями за "деякими видами мавп"
оргазм у самки різко підвищує  імовірність запліднення
таким чином якщо сексуальних партнерів декілька, то оргазм сприяє знову ж таки відбору більш якісного генетичного матеріалу, запліднювачем виявляється той, хто довів до оргазму
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

згідно однією із теорій, жінки (самки) набули оргазм як еволюційну властивість, на етапі проміскуїтету в людській сексуальності
і це підтверджується спостереженнями за "деякими видами мавп"
оргазм у самки різко підвищує  імовірність запліднення
таким чином якщо сексуальних партнерів декілька, то оргазм сприяє знову ж таки відбору більш якісного генетичного матеріалу, запліднювачем виявляється той, хто довів до оргазму
пляцтво какое    :(
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

«Всеми́рный орга́зм» (англ. Global Orgasm или сокращённо GORG) — акция, проводимая в день зимнего солнцестояния (21 или 22 декабря), начиная с 2006 года, оканчивая (планировалось) «концом света» в день зимнего солнцестояния 2012 года[1]. Суть акции состоит в том, чтобы все люди на Земле в один день (а лучше — в один час и даже минуту) тем или иным образом испытали оргазм. При этом они должны думать о мире, чтобы передать «положительную энергию» Земле. Позже было решено не привязывать акцию к конкретной минуте или часу из-за различия часовых поясов.

Цель акции — сведение к минимуму вероятности возникновения войн[3], социальное и половое равенство, борьба с глобальным потеплением[4].

Местом проведения акции указывалось любое место на Земле, но особенно в странах, обладающих оружием массового поражения. Толчком к началу акции послужил вход двух военных кораблей США в Персидский залив[3].

-------------------------------------------------------

утомленным войной зеленым надо подкинуть идею ))
и отмечать сей праздник как государственный
   
таким чином якщо сексуальних партнерів декілька, то оргазм сприяє знову ж таки відбору більш якісного генетичного матеріалу, запліднювачем виявляється той, хто довів до оргазму

Хто трахав останнім має на порядок більший шанс запліднити. Дизайн прутня панімаєтє!
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Исследования клитора показали, что...
 :lol:

и шо тебе исследования показали? нашел у себя?
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

нагадало


Через три минуты я изобразила ему оргазм.

Он просиял, промурчал что-то вроде «ну вот, хорошо же» — и продолжил на мне наяривать, периодически останавливаясь, чтобы не кончить. (Ой, ну как я эти мансы не люблю!)

Еще через пять минут я поняла, что пора изображать второй, а то он не успокоится, и скорчила оргазменную судорогу.

Дядя засветился, но кончать сам, судя по всему, не собирался. Точнее, кончать он совершенно точно не собирался. Он останавливался поминутно, и я видела — всячески держится.

Все, лишь бы мне было хорошо.

Я с тоской подумала, что у меня закончились огурцы с помидорами, салат на ужин сделать не из чего и надо бы сходить в магазин.

И изобразила третий.

На моем третьем обычно кончают все.

Только не этот террорист.

Он вертел меня во все стороны.

Он трахал меня раком, боком и с подскоком, дергал за грудь (очевидно, это изображало изысканные ласки), каждые полминуты спрашивал: «Ну что, хорошо тебе?» — и приговаривал: «Ну же, девочка, да, да, кончай! Давай!»

Я мычала, что мне неимоверно офигенно. И давала.

Через полчаса я намекнула ему, что я и так уже три раза и что если все это счастье для меня, то больше не надо и пора бы ему таки закончить самому и покурить.

А он сказал: «Это пока три! Со мной недавно одна, твоя коллега, шесть раз кончила! Ты же тоже так хочешь, я знаю…»

Коллега! Если ты это читаешь, я хочу тебе сказать — это ты зря!

Ну почему, почему ты не изобразила ему всего лишь два?

Ну почему шесть?!

У него же мировоззрение в клочья порвалось! Он же теперь всех на своем пути затрахает до смерти.

Короче… пока я не выдала ему на гора шесть оргазмов, он, зараза, с меня не слез.

После седьмого, бонусного, он позволил себе закончить, и еще долго лежал с неимоверно довольным лицом, и все спрашивал: «Ну что, хорошо тебе было? Видишь, тебя же наверняка не часто так хорошо трахают! А я всегда думаю о женщине в первую очередь!»

Альтруист, блин.

Дверь я за ним закрывала с чувством бооольшооого облегчения. Где-то в глубине сознания шевелилась мысль, что неплохо бы ему на прощание забить в спину осиновый кол.

Он ушел довольный, аки слон, и пообещал заходить еще.

Я знаю точно — для него меня не будет дома.



Уявила собі ситуацію : поробила всю роботу, лежиш собі спокійно в ліжечку ввечері з планшетом,  читаєш якусь цікаву тему на ФУПі чи ще краще,  в'язалася в якусь запеклу дискусію на тому ж ФУПі і  потрібно обов'язково ж щось написати у відповідь  і тут....       відчиняються двері в спальню і заходить такий самець з кухликом вина, який висить у нього на прутні  ;) ...        і що робить?  ;o   вечір пропав  :weep:



Останнє редагування: 8 листопада 2019 20:32:51 від ценительница алей
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

і що робить?  ;o   вечір пропав  :weep:

и тут его целюлитом, негодяя такого ...
и в три шеи по алее
а вино как трофей
не ?
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

що ви бачите на цьому фото?

Показати зображення...
Купила омріяний сноуборд на розпродажу, але зима скінчилась.
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Уявила собі ситуацію : поробила всю роботу, лежиш собі спокійно в ліжечку ввечері з планшетом,  читаєш якусь цікаву тему на ФУПі чи ще краще,  в'язалася в якусь запеклу дискусію на тому ж ФУПі і  потрібно обов'язково ж щось написати у відповідь  і тут....       відчиняються двері в спальню і заходить такий самець з кухликом вина, який висить у нього на прутні  ;) ...        і що робить?  ;o   вечір пропав  :weep:

Цінувати... :super:
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Уявила собі ситуацію : поробила всю роботу, лежиш собі спокійно в ліжечку ввечері з планшетом,  читаєш якусь цікаву тему на ФУПі чи ще краще,  в'язалася в якусь запеклу дискусію на тому ж ФУПі і  потрібно обов'язково ж щось написати у відповідь  і тут....       відчиняються двері в спальню і заходить такий самець з кухликом вина, який висить у нього на прутні  ;) ...        і що робить?  ;o   вечір пропав  :weep:

циля, покаж фотку. а то самец может зайти, тебя увидеть... и кухоль упадет и разобьется. потом ведь стекла придется собирать :)
   
Re: П'ятничне. Навіщо жінкам клітор? (ФОТО)

Цінувати... :super:

та х там.
на кожну більшменш прийстойну діваху приходиться в середньому штук двадцять хуїв. У всякому разі на сайтах знайомств десь так.
А якшо діваха симпатична  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія