Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Норвегії Санта отримав бойфренда :=V

Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

це хома л.
На відміну від ноунейм бота, Хома не бреше. Діти у Європі не можуть дивитись будь-який контент. Крім того, навіть громадське телебачення повинно мати пін для трансляції. Поставив собі за мету в налаштуваннях 12+ і вуаля.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

На відміну від ноунейм бота, Хома не бреше. Діти у Європі не можуть дивитись будь-який контент. Крім того, навіть громадське телебачення повинно мати пін для трансляції. Поставив собі за мету в налаштуваннях 12+ і вуаля.
на відміну від ліпецького пенса «ноунейм бот» обізнаний про існування крім кабельного телебачення з минулого тисячоліття ще й інтернету, в якому немає жодних обмежень для сучасної дитини :facepalm1:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

на відміну від ліпецького пенса «ноунейм бот» обізнаний про існування крім кабельного телебачення з минулого тисячоліття ще й інтернету, в якому немає жодних обмежень для сучасної дитини
Ти можеш це розказати комусь іншому. Якщо на телебаченні не буде event level pin то телеканал виіпуть як Санта бойфренда.  Щодо інторнету - є інші варіанти.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Ти можеш це розказати комусь іншому. Якщо на телебаченні не буде event level pin то телеканал виіпуть як Санта бойфренда.  Щодо інторнету - є інші варіанти.
навіщо мені якісь інші, якщо це саме ти підповз до мене зі своїм дротовим телебаченням, проведеним у твою печеру? дітям пох і телебачення, і твій наскельний живопис :D
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

навіщо мені якісь інші, якщо це саме ти підповз до мене зі своїм дротовим телебаченням, проведеним у твою печеру? дітям пох і телебачення, і твій наскельний живопис
:facepalm:  ти тупе дурко, думаєш у гейропі зоопорнуха Санти з оленем не блокується?  А ота реклама шо в першому пості - для телебачення. 
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

:facepalm:  ти тупе дурко, думаєш у гейропі зоопорнуха Санти з оленем не блокується?  А ота реклама шо в першому пості - для телебачення.
це ти тупий дурнуватий пенс, бо розповідаєш мені про ролик на ютубі (це такий сайт в інтернеті), який «для телебачення» :lol:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

на відміну від ліпецького пенса «ноунейм бот» обізнаний про існування крім кабельного телебачення з минулого тисячоліття ще й інтернету, в якому немає жодних обмежень для сучасної дитини :facepalm1:

В мене, з сином, по домовленності, до десь 15 років, стояв К-9. Коли йому не відкривався якийсь сайт, я дивився і якщо все "чисто" він там грався

Кожний сам собі находить проблему, а потім бореться з тією проблемою....
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

це ти тупий дурнуватий пенс
Сміявсі з тебе  :weep:

бо розповідаєш мені про ролик на ютубі
А шо тобі сказати коли врубити тєлік у норгів щоб ти глянув із своїм чоловіком?
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

що таке к9? діти давно навчилися обходити parental control в телефонах, бо вони просто розумніші за пенсів :D  як приклад, у дитини не відкривається якийсь сайт, вона вмикає запис екрану і дає телефон тобі — діду, подивися, не відкривається :D  діду вводить пароль, дивиться — ніби все чисто, і віддає телефон дитині. щаслива дитина вимикає відеозапис екрану :lol:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

діти давно навчилися обходити parental control в телефонах
:facepalm: в яких телефонах? Як обійти фінгерпринт чи фейс айді? Які телефони у малих дітей  :K
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

:facepalm: в яких телефонах? Як обійти фінгерпринт чи фейс айді? Які телефони у малих дітей  :K
повертайся у ліпєцк, пєнс. ти щось вже геть маячню поніс, залив очі
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

повертайся у ліпєцк, пєнс. ти щось вже геть маячню поніс, залив очі
Йди поцілуй Санту чи його оленя, прогресивний ти наш трубочист
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

щось ти агресивне занадто. скломий подорожчав чи що
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

навіщо мені якісь інші, якщо це саме ти підповз до мене зі своїм дротовим телебаченням, проведеним у твою печеру? дітям пох і телебачення, і твій наскельний живопис :D

ви з яких іпєнєй пишете? про те дротове телебачення?

Хома вірно все пише
будь який канал має пін код проти доступу для дітей крім всяких там нікелодіонів
що кабель що сателіт що інтернет
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

ви з яких іпєнєй пишете? про те дротове телебачення?

Хома вірно все пише
будь який канал має пін код проти доступу для дітей крім всяких там нікелодіонів
що кабель що сателіт що інтернет
я в принципі про телебачення, як таке. дітям воно похій. є то є, нема то нема. все рівно все цікаве діти отримують не з телебачення, хоч дротове воно, хоч супутникове :D
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

я в принципі про телебачення, як таке. дітям воно похій. є то є, нема то нема. все рівно все цікаве діти отримують не з телебачення, хоч дротове воно, хоч супутникове :D

ти звідки знаєш що і як діти отримують?
сам ще "дитина" ?
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

ти звідки знаєш що і як діти отримують?
сам ще "дитина" ?
це вже моя справа. якщо ти чогось не знаєш — то це твої проблеми. можеш і далі тішитися тим, що твої 15-річні син чи донька дивляться тільки том і джері патілівізару :lol:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

п.с. з пінкодам :lol:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

це вже моя справа. якщо ти чогось не знаєш — то це твої проблеми. можеш і далі тішитися тим, що твої 15-річні син чи донька дивляться тільки том і джері патілівізару :lol:

дуже дотепно і типу смішно  (tu)
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

п.с. з пінкодам :lol:

а це взагалі - обрегочешся
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

дуже дотепно і типу смішно  (tu)
вуйку, ось як в реалі сьогодення виглядають намагання пенсів «захистити дітей від…» (розбещення, прапаганди лгбт, поганих новин, наркотиків тощо)



смікаєш?  :D
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Подобная реклама гейских отношений, как нормы отношений есть массированное пропагандистское средство для интенсивного сокращения численности населения Земли.
Наряду с Ковидом . А раньше спида и широкого распространения наркотиков.
Идёт регулированное интенсивное сокращение рождаемости во всех странах Земли. В сопровождении повышенной смертности.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Подобная реклама гейских отношений, как нормы отношений есть массированное пропагандистское средство для интенсивного сокращения численности населения
  :facepalm:  [KA]

   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Подобная реклама гейских отношений, как нормы отношений есть массированное пропагандистское средство для интенсивного сокращения численности населения Земли.
Наряду с Ковидом . А раньше спида и широкого распространения наркотиков.
Идёт регулированное интенсивное сокращение рождаемости во всех странах Земли. В сопровождении повышенной смертности.

 :laugh:   :weep:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

а це взагалі - обрегочешся
Воно не знає, що нетфлікси на айпаді працюють так само.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

та звідки нам сірим щось знати про те, що як працює. от пенси — ті знають усе :lol:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

бояра ліпєцька, ти вже розібралася, шо таке parental control в ios/ipados?
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

бояра ліпєцька, ти вже розібралася, шо таке parental control в ios/ipados?
Ононім, ти верзеш чухню.  Стрім має в собі ID3 таги, в кожному чанку, який, наприклад, 10 секунд.  ID3 таги мають інформацію про рейтинг.  Далі апа порівнює два числа і показує діалог - введіть пін.  В тебе ще є питання? Айпадос  :facepalm:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Мне немало дано
Ширь земли и равнина морская
Мне известна давно
Бескорыстная дружба мужская
В звоне каждого дня
Как я счастлив, что нет мне покоя
Есть любовь у меня
Жизнь, ты знаешь, что это такое(с)
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Ононім, ти верзеш чухню.  Стрім має в собі ID3 таги, в кожному чанку, який, наприклад, 10 секунд.  ID3 таги мають інформацію про рейтинг.  Далі апа порівнює два числа і показує діалог - введіть пін.  В тебе ще є питання? Айпадос  :facepalm:
ти шо, ідіот? :facepalm: зайди зі звичайного браузера на redtube чи xvideos і пошукай там свої теги :weep:  :lol:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

а ще пошукай їх у чатах, групах та каналах в телезі, елементі тощо :weep:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

надивляться пенси своїх телевізорів і ябуть нормальним людям мізки своєю маячнею :laugh:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

ти шо, ідіот?  зайди зі звичайного браузера на redtube чи xvideos і пошукай там свої теги
Гівно анонімне  :facepalm: В тебе провайдер колима телеком?
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

мабуть ліпецькі пєнси нічого не чули про ssl і про те що увесь траф ходить зашифрованим, а отой примарний захист пінкодам працює тільки в окремих застосунках на кшталт нетфліксу, в якому хоч із піном хоч без і так немає порнухи і розчленьонки :facepalm:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

а отой примарний захист пінкодам працює тільки в окремих застосунках на кшталт нетфліксу
Нетрадиційно ти наш пасивно орієнтований. Ми вже в курсі шо в тебе торенти і іксвідіос в пріорітеті - іди дрочи далі на осіб своєї статі.
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

злився ліпєцк. все правильно, молодим у нас вєздє дорога. вийшов на пенсію — дивися тихенько телевізора і не чіпляйся з маячнею до людей
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

молодим у нас вєздє дорога
[M]  [KA]
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

ліпєцк-ліпєцк  :malyas:
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

Бомбануло в кацапа  (tu)
   
Re: В Норвегії Санта отримав бойфренда  :=V

співчуваю, тримайся. хильни може бояри ще (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія