Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Луцьку зрада

Re: У Луцьку зрада
van

В Луцьку є райони заселені російськомовним населенням. В основному це колишні радянські військові. Також багато російськомовних яких направили в радянські часи працювати на авіа і підшипникові заводи. От вже більше 30 років живуть і розмовляють російською і ніхто їх не чіпає

А если коммунка говорит на мове тот что  охранял патриотов в лагерях и туда оправлял их  так это уже свои чуваки ? Судя по фарион это уже  свои"настоящие патриоты "
   
Re: У Луцьку зрада
van

ван що, замінив забаненого навічно ескобара? за двох тепер строчить, бідолага.

  Если кажется креститься  нужно  меньше пить надо
   
Re: У Луцьку зрада

Нужно ждать  выездную группу провокаторов   те кто ломает   гитары у уличных музыкантов, видно у людей нет в жизни иных проблем  чем читать вывески    и  осуждать владельцев кафе и магазинов   . (td)  Страна превращается  в страну   дебилизма  и законченных придурков  осталось пустить патруль  по нашим городам " разбивателей "гитар   во главе  с оберштурмбаннфюрер  ГКБ  Фарион .

ну открой в германии кафе не на немецком или еще лучше во франции не на французком...
и я посмотрю сколько оно просуществует и его никто не будет ломать..
просто прийдет чиновник и въебет штраф штук 5 тысяч евро...и мы посмотрим через сколько они стилистику сделают французкую или немецкую!!!

   
Re: У Луцьку зрада

менi ні, бо в нас так говорять. це я з дитинства чула.
у нас буряк завжди був буряком
   
Re: У Луцьку зрада

ван що, замінив забаненого навічно ескобара? за двох тепер строчить, бідолага.
поперло с чувака..
 :D
скоро пойдет за эскобаром наверное.. :D
   
Re: У Луцьку зрада

Сбітень, то дуже смачно насправді. Не певен, що саме кацапське пойло. Надто смачний. Спробуйте. Кацапами не станете.

"Почему тихо? Почему подозрительно?" - спрашивает участковый.
"Сбитень варим!" -  И помешивает, и помешивает...   (м. Жванецкий)  :-)o 
   
Re: У Луцьку зрада
van

ну открой в германии кафе не на немецком или еще лучше во франции не на французком...
и я посмотрю сколько оно просуществует и его никто не будет ломать..
просто прийдет чиновник и въебет штраф штук 5 тысяч евро...и мы посмотрим через сколько они стилистику сделают французкую или немецкую!!!
К нас не Германия ,  у нас  война ,у нас   Африка  с беззаконием и тотальной коррупции с  видимостью и признаками государства . 
   
Re: У Луцьку зрада

Тоді не дивно...

Сбитень - це в них зелені шмарклі!
   
Re: У Луцьку зрада

у нас буряк завжди був буряком
бо в вас польського впливу на мову не було. burAki (pl).
   
Re: У Луцьку зрада

А если коммунка говорит на мове тот что  охранял патриотов в лагерях и туда оправлял их  так это уже свои чуваки ? Судя по фарион это уже  свои"настоящие патриоты "

Не зрозумів ваш вербальний посил.
   
Re: У Луцьку зрада

Цитувати
Зби́тень — старовинний східно-слов'янський напій, який готують з меду, прянощів та запашних трав. Є типовим компонентом російської кухні, це єдиний гарячий напій, винайдений росіянами, а не запозичений ними в інших народів. Окрім Росії збитень був відомий в Білорусі.
   
Re: У Луцьку зрада

К нас не Германия ,  у нас  война ,у нас   Африка  с беззаконием и тотальной коррупции с  видимостью и признаками государства . 
тоесть у нас если не гемания то можно закон не исполнять?

шо там закон гласит о вывесках и общщественных заведениях и на каком языке должно присутствовать основное МЕНЮ например?
   
Re: У Луцьку зрада
van

Не зрозумів ваш вербальний посил.
Ты Хач ?
   
Re: У Луцьку зрада
van

тоесть у нас если не гемания то можно закон не исполнять?

шо там закон гласит о вывесках и общщественных заведениях и на каком языке должно присутствовать основное МЕНЮ например?

       Этот закон для вас  для тех кому он нужен, меня по закону лишили много чего  так что  пусть исполняются основные законы а не законы парубия  и его    шоколадной преступной банды .Я не собираюсь танцевать под законы мародеров и воров.
   
Re: У Луцьку зрада

Это кафе не для идиотов помешанных  на разном фетише

Ті, хто хочуть в своїй країні спілкуватись мовою країни - ідіоти? Нічого так...
   
Re: У Луцьку зрада

студєнь, кулічікі, свьокла :gigi:

сачєльнік, кутьйя
   
Re: У Луцьку зрада

Тут писали про російськомовні райони Луцька. Це брехня. У Луцьку уже кілька років немає ні одного російськомовного класу.
Звичайно є старі відставники, якихвистачає в різних містах :pooh_on_b:
   
Re: У Луцьку зрада

Не дивлячись на те що я не підтримую мовосрач і розпалювання ворожнечі на грунті мови——
Все ж таки вивіски мали би бути на державній мові——
Є закон——виконуйте його. Не подобається закон——добивайтеся його відміни.
В Чернівцях вже на слідуючий день прийшов би Обшанський——чиновник що цим опікується і за два дні змінили би всі вивіски.

пс. Нормальний лайфхак для співіснування різномовних громадян——
Відповідай тією мовою якою до тебе звертаються, або тією якою тобі зручно.( якщо не знаєш інших мов крім украінськоі))

ппс. Мене більше напрягає вивіска у формі закресленноі  свині з російськими кольорами——нагадує такі ж вивіски часів Рейху коли євреям дозволялося ходити тільки в межах гетто((
Десь в Штатах власника тих закладів з такою вивіскою вже би засудили до мільйонних штрафів((
   
Re: У Луцьку зрада

що таке - сбитень?  ;o
Що щось на кшталт холодця?
гаряча вода з медом і спеції, гвоздики там всякі імбир перець...   ще горілку можна)
   
Re: У Луцьку зрада

Ты Хач ?

Якщо ви сформулюйте своє питання нлрмально мовою то я зможу дати відповідь, тому що буде зрозуміле нормальним людям а не таким, як ви.
   
Re: У Луцьку зрада

Тут писали про російськомовні райони Луцька. Це брехня. У Луцьку уже кілька років немає ні одного російськомовного класу.
Звичайно є старі відставники, якихвистачає в різних містах :pooh_on_b:

Яких кілька років? Вперше перестали набирати в російськомовні класи в  2018 р. 

https://www.volynnews.com/news/society/tsohorich-u-lutsku-vpershe-ne-nabyratymut-rosiyskomovni-klasy/

В Луцьку р-н. Привокзальний і вул. Стрілецька це райони де багато російськомовних. Я сам там колись жив і ходив в російськомовну школу. І хоч я з західної України я не знав українську мову до 12 років. Бо жив в російськомовному районі і ходив в російськомовну школу.

Так що брехні немає.
   
Re: У Луцьку зрада
LSD

в побуті можуть навіть єбсти один одного у сраку
(tu)  :D
   
Re: У Луцьку зрада
LSD

К нас не Германия ,  у нас  война ,у нас   Африка  с беззаконием и тотальной коррупции с  видимостью и признаками государства . 
Що і дальше корупція?
   
Re: У Луцьку зрада
LSD

Не дивлячись на те що я не підтримую мовосрач і розпалювання ворожнечі на грунті мови——
Все ж таки вивіски мали би бути на державній мові——
Є закон——виконуйте його. Не подобається закон——добивайтеся його відміни.
В Чернівцях вже на слідуючий день прийшов би Обшанський——чиновник що цим опікується і за два дні змінили би всі вивіски.

пс. Нормальний лайфхак для співіснування різномовних громадян——
Відповідай тією мовою якою до тебе звертаються, або тією якою тобі зручно.( якщо не знаєш інших мов крім украінськоі))

ппс. Мене більше напрягає вивіска у формі закресленноі  свині з російськими кольорами——нагадує такі ж вивіски часів Рейху коли євреям дозволялося ходити тільки в межах гетто((
Десь в Штатах власника тих закладів з такою вивіскою вже би засудили до мільйонних штрафів((
Почав за здравіє, закінчив за упокой (с)
   
Re: У Луцьку зрада
van

Тут писали про російськомовні райони Луцька. Це брехня. У Луцьку уже кілька років немає ні одного російськомовного класу.
Звичайно є старі відставники, якихвистачає в різних містах :pooh_on_b:
А куда делись местные бильшовыкы  работники обкомов и райкомов  ?   В "настоящие патриоты "  записались ?  :D
   
Re: У Луцьку зрада

що таке - сбитень?  ;o
Що щось на кшталт холодця?
слабоалкоголка с медом. Отдаленно спаленой карамелью напоминает темное пиво но совсем не то. Я иногда беру Золотоніський Сидр, и пару раз брал их Збитень.
   
Re: У Луцьку зрада

і шо там черга стоїть ?
у томі сбітні ?  :D
   
Re: У Луцьку зрада

сачєльнік, кутьйя

сачєльнік саіпась і офуйеть  (tu)
ахуляй ?
   
Re: У Луцьку зрада

Сам старий фанат меду. Хочь солодкого не люблю.а сбітень бува взагалі без алкоголю. Друзі, це не кацапське,  воно частина людської культури.
   
Re: У Луцьку зрада

Сам старий фанат меду. Хочь солодкого не люблю.а сбітень бува взагалі без алкоголю. Друзі, це не кацапське,  воно частина людської культури.
Ну чого ж не кацапське, " сбітєнь" ото чисто кацапське, а не якесь невідомо чиє " людське"
   
Re: У Луцьку зрада

Ну чого ж не кацапське, " сбітєнь" ото чисто кацапське, а не якесь невідомо чиє " людське"
сперечатися не буду з вами. Нех кацапське. Смачне.

Кацапам меньше років, ніж цьому напою.
   
Re: У Луцьку зрада

Правильніше "Збитень". Неграмотно написали. Ну а назва в ангомові то вже дно. Скоро латаною почнуть говорити.
   
Re: У Луцьку зрада

Яких кілька років? Вперше перестали набирати в російськомовні класи в  2018 р. 

https://www.volynnews.com/news/society/tsohorich-u-lutsku-vpershe-ne-nabyratymut-rosiyskomovni-klasy/

В Луцьку р-н. Привокзальний і вул. Стрілецька це райони де багато російськомовних. Я сам там колись жив і ходив в російськомовну школу. І хоч я з західної України я не знав українську мову до 12 років. Бо жив в російськомовному районі і ходив в російськомовну школу.

Так що брехні немає.

Там доживають залишки російськомовних. Радянські охфіцери, як і раніше збираються в наливайку біля авангарду, але з року в рік все меншими кількостями.

Натомість здається купа квартир для студентів, наприклад.

Так що, мінімально брехня у ваших словах про *багато російськомовних* присутня. Залишки.
   
Re: У Луцьку зрада

Нужно ждать  выездную группу провокаторов   те кто ломает   гитары у уличных музыкантов, видно у людей нет в жизни иных проблем  чем читать вывески    и  осуждать владельцев кафе и магазинов   . (td)  Страна превращается  в страну   дебилизма  и законченных придурков  осталось пустить патруль  по нашим городам " разбивателей "гитар   во главе  с оберштурмбаннфюрер  ГКБ  Фарион .
це коловорот поваги. Випробовують терпіння. І та відкривати на Заході на рос. мові нічим не поясниш, бо тут укрмовний ринок послуг. А бізнесмен  дибіл який не вміє пристосовуватися до реалій. Бізнес має бути відкритий до клієнта і поважати хоча би  базові закони країни.

Останнє редагування: 3 грудня 2019 00:47:06 від Raindrop
   
Re: У Луцьку зрада

Там доживають залишки російськомовних. Радянські охфіцери, як і раніше збираються в наливайку біля авангарду, але з року в рік все меншими кількостями.

Натомість здається купа квартир для студентів, наприклад.

Так що, мінімально брехня у ваших словах про *багато російськомовних* присутня. Залишки.

Мінімально брехні не буває. Буває або правда або брехня. Ви підтримуєте думку що у Луцьку немає російськомовних я розказав, що є. Ви самі підтвердили що є. Так хто з нас бреше?
   
Re: У Луцьку зрада

К нас не Германия ,  у нас  война ,у нас   Африка  с беззаконием и тотальной коррупции с  видимостью и признаками государства . 
так от коли такому кацу вломлять за ПОРУШЕННЯ закону то ти будеш аплодувати.Тебе ж болить БЕЗЗАКОННЯ. Чи не так ваня? B-)
   
Re: У Луцьку зрада

сачєльнік, кутьйя
Пляаааа
 :bueee:  :bueee:  :bueee:
   
Re: У Луцьку зрада

Мінімально брехні не буває. Буває або правда або брехня. Ви підтримуєте думку що у Луцьку немає російськомовних я розказав, що є. Ви самі підтвердили що є. Так хто з нас бреше?

Бреше той, хто стверджує що в привокзальному районі багато російськомовних. Я стверджую, що це не так.
   
Re: У Луцьку зрада

у меня вопрос?

вот каким надо быть идиотом(хозяином завидения) открывать заведение на западе Украины полностью с русским языком ..серавно же заставят поменять вывески ? а это рассходы ?

это долбоебизм или за этим что то другое кроется??

кстати сбитень?? 
первый раз вижу вариант коктейля -сбитень. :D

На западе хватает такой целевой, а в Закарпатской обл русский вообще на равне с украинским, Киев более украинизирован.
   
Re: У Луцьку зрада

у нас буряк завжди був буряком

У вас в кацапстані?
Ой, не п***а!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія