Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

Re: поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

Як є заперечення то давай, фейспалми на з'їзді партії родіна буш показувати
  Беріть до рук Конституцію, читайте.
  Як не розумієте дух Закону, читайте його букву.
  "У ніщіх слуг нєт".  B-)
   
Будь-які ініціативи про нову формулу взаємин з Російською Федерацією неприйнятні, допоки вона не виконає взяті на себе в межах Мінських угод зобов'язання, заявляє президент України Петро Порошенко

"Росія має реалізувати свої зобов'язання за Мінськими угодами", - сказав П.Порошенко на Всесвітньому економічному форумі у швейцарському Давосі в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він наголосив, що нову формулу відносин з РФ виробити не можна, оскільки вона не дотримується своїх зобов'язань.
Джерело: https:// цензор/ua/n3108039

Тобто, будемо чекати поки Московія, яка не дотримується своїх зобов'язань, виконає свої зобов'язання

Порохоботи, поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

Допоможу прихильники певної політсили. Бо щось вони без методички зовсім ні на що не здатні.

Логіка педри тут така: укладати нові угоди з росією можна лише після того, як вона продемонструє бажання виконувати ці нові угоди тим, що виконає старі угоди.

Мені тільки не зрозуміло чому за точку відліку взяті мінські домовленості а не, скажімо, велика угода  1997 року.
   
Re: поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

  Беріть до рук Конституцію, читайте.
  Як не розумієте дух Закону, читайте його букву.
  "У ніщіх слуг нєт".  B-)

  :facepalm1:
Йулькізм
   
Re: поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

  :facepalm1:
Йулькізм
  Гасло: "або Порошенко - або хуйло" - передвиборче гасло неперевершених дегенератів.
 
 І вся риторика ППП - теж відповідного штибу.  :D

 
 
   
  Гасло: "або Порошенко - або хуйло" - передвиборче гасло неперевершених дегенератів.
 
 І вся риторика ППП - теж відповідного штибу.  :D

 
 

Їм можна не заздрити...попробуй услідкувать за "геніальними ідеями Пороха"...то армія, віра мова...то вже пора збиратись в дорогу до Брюсселя...а може він так маскується щоб спакувати свої речі...он Донецький геній тягнув до останнього, багато чого не встиг вивезти до Ростова...
   
в МУ нет конкретных обязательств РФ

Ты шо кремлевский хуйлопан?
Ты еще напиши, что это гражданская война?
Тьфу тебе в лицо два раза.
   
Ты шо кремлевский хуйлопан?
Ты еще напиши, что это гражданская война?
Тьфу тебе в лицо два раза.

Пастор ухилився від відповіді.
   
Re: поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

Радбез ООН про нікчемність папірця іншої думки.

Ви помиляєтесь . Резолюція Генеральної Ассамблеї ООН 68/262, яка була прийнята 27 березня 2014 року
стосувалася виключно Криму. Про Донбас там не йшлося.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D0%90%D1%81%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%B8_%D0%9E%D0%9E%D0%9D_68/262
   
Re: поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

Ты шо кремлевский хуйлопан?
Ты еще напиши, что это гражданская война?
Тьфу тебе в лицо два раза.

Ти можеш заплювати хоч все навколо, але це не змінить того факту , що тут
немає ніяких зобв*язаннь Москви.  Можеш шукати. Слова немає "російські війська".
І близько. А українські є. І сепари є.


 http://kremlin.ru/supplement/4804

Взагалі, тут фігурують лише дві сторони . Українські війська і сепари, яких чомусь назвали там " вооруженніми формированиями отдельных районов Донецкой и Луганской областей Украины:" Чому таке підписали ? Питання не до мене.





"2. Отвод всех тяжелых вооружений обеими сторонами на равные расстояния в целях создания зоны безопасности шириной минимум 50 км друг от друга для артиллерийских систем калибром 100 мм и более, зоны безопасности шириной 70 км для РСЗО и шириной 140 км для РСЗО «Торнадо-С», «Ураган», «Смерч» и тактических ракетных систем «Точка» («Точка У»):

— для украинских войск: от фактической линии соприкосновения;

— для вооруженных формирований отдельных районов Донецкой и Луганской областей Украины: от линии соприкосновения согласно Минскому меморандуму от 19 сентября 2014 г.


Отвод вышеперечисленных тяжелых вооружений должен начаться не позднее второго дня после прекращения огня и завершиться в течение 14 дней."
   
Re: поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

Росія в тексті цих папірців зустрічається рівно один раз ( крім підпису)

"— содействие со стороны центральных органов власти трансграничному сотрудничеству в отдельных районах Донецкой и Луганской областей с регионами Российской Федерации;"

Це все.

http://kremlin.ru/supplement/4804
   
Росія в тексті цих папірців зустрічається рівно один раз ( крім підпису)

"— содействие со стороны центральных органов власти трансграничному сотрудничеству в отдельных районах Донецкой и Луганской областей с регионами Российской Федерации;"

Це все.

http://kremlin.ru/supplement/4804

Ну ссылка на Кремлин.Ру это уже пять балов.
Но зачем делать вид, что не Россия там правит бал, я ума не приложу.
   
Re: поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

Допоможу прихильники певної політсили. Бо щось вони без методички зовсім ні на що не здатні.

Логіка педри тут така: укладати нові угоди з росією можна лише після того, як вона продемонструє бажання виконувати ці нові угоди тим, що виконає старі угоди.

Мені тільки не зрозуміло чому за точку відліку взяті мінські домовленості а не, скажімо, велика угода  1997 року.

Як має виглядати ця "демонстрація"?
   
Re: поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

Ну ссылка на Кремлин.Ру это уже пять балов.
Но зачем делать вид, что не Россия там правит бал, я ума не приложу.

Я так розумію є претензії до сайту , а не до тексту ? Це всі аргументи  ?
   
Re: поясніть, плз, глибину думки Гетьмана...

Взагалі, тут фігурують лише дві сторони . Українські війська і сепари, яких чомусь назвали там " вооруженніми формированиями отдельных районов Донецкой и Луганской областей Украины:" Чому таке підписали ? Питання не до мене.

Так Педро бреше, коли говорить про російську агресію?

Якщо не бреше, то навіщо підписали.

ПС. ТАк ніхто з прихильники певної політсили і не зміг пояснити, що мав на увазі гетьман.

Схоже, що знов почуємо "мене не так зрозуміли".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія