Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Збір грошей на операцію nativi

Re: Збір грошей на операцію nativi

Купив воду, мокрою рукою краще пух з одежи збиваєтся в такі собі валікі.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi


я вас фсех хором не осилю, помилуйте) у меня ж полпуза зашито, как у чудовища Франкенштейна

зроби татуху.
буде гарно .
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

зроби татуху.
буде гарно .
навіть знаю яку. Дракон, що лізе із черева. А на голові - порядковий номер та група крові
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

навіть знаю яку. Дракон, що лізе із черева. А на голові - порядковий номер та група крові
ему тогда или из пупка, или из ... лезть придется) по крайней мере мне так кажется)
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

ему тогда или из пупка, или из ... лезть придется) по крайней мере мне так кажется)

ідея з татухою зайшла ? ;)
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

ідея з татухою зайшла ? ;)
так, так.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

ідея з татухою зайшла ? ;)
я подумаю) 
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Ноташко, старий друзяка є. Що тату робить. Він раніше за мене пішов, має свій салон
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

зроби татуху.
буде гарно .

+1

Якусь пантеру))
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

+1

Якусь пантеру))
визуализировала: дракон или пантера из трусов.)))
может, тогда грибы? или цветочки?)
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

визуализировала: дракон или пантера из трусов.)))
может, тогда грибы? или цветочки?)
:lol: знак "вхід у смокінгах заборонено"
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

:lol: знак "вхід у смокінгах заборонено"
Показати зображення...
мне один остроумец хуйок присоветовал вытатуировать))
вот думаю - то ли обидеться, то ли посмеяться)
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

мне один остроумец хуйок присоветовал вытатуировать))
вот думаю - то ли обидеться, то ли посмеяться)
ну так ми ж на позитиві  ;)
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Я не знаю. Можливо, для Ноташкі можна жетона замовити, без ПН, а де цепочку брати, того не знаю.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Вибачте, але мушу це написати: я краще здохну ніж візьму брудні гроші від олігарха
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Вибачте, але мушу це написати: я краще здохну ніж візьму брудні гроші від олігарха

попуститесь.

мне жизнь фактически спасли, и это просто не красивая фраза. вам это, конечно, трудно понять, но лучше не гневите Бога.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Я не знаю. Можливо, для Ноташкі можна жетона замовити, без ПН, а де цепочку брати, того не знаю.
Бегги, даже не думай. мне эти пистоватые пафосы и понты не нужны. это все от лукавого.
какой нах жетон? я что - военнослужащая?!

и не ду-май. вот за ситечко серебряное в заварник узнай, за это буду благодарна, а куплю его сама)
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Вибачте, але мушу це написати: я краще здохну ніж візьму брудні гроші від олігарха
Шикарный наброс лайна на вентилятор.
А я бы никогда не смылась а Канаду. У каждого свои заморочки.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Бегги, даже не думай. мне эти пистоватые пафосы и понты не нужны. это все от лукавого.
какой нах жетон? я что - военнослужащая?!

и не ду-май. вот за ситечко серебряное в заварник узнай, за это буду благодарна, а куплю его сама)
ви не праві. Ваш айді, ПІП, ну без ПН, група крові, то завжди будуть з вами. То може врятувати життя. Наш світ не самий безпечний.

А сітечко я для вас зпитаю.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

ви не праві. Ваш айді, ПІП, ну без ПН, група крові, то завжди будуть з вами. То може врятувати життя. Наш світ не самий безпечний.

А сітечко я для вас зпитаю.
тогда ладно. пусть будет.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

тогда ладно. пусть будет.
група крові точно не зашкодить
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Я, то через треті руки, знаю де іх штампують. Там, де колись працював.  Не знаю, якій доступ до того. Та я настирний. Як знайду як, мені будуть потрібні ваши данні, Ноташко. Не раніше.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Вівальді вам у стрічку !

   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Вівальді вам у стрічку !

https://www.facebook.com/100050120211887/videos/4113607072094638
ахуенно, пане. Це як до вісельника, на помин, запросити хор ім. Верьовки.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

ахуенно, пане. Це як до вісельника, на помин, запросити хор ім. Верьовки.

Гарно малий лабає на баяні. Респект йому.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Гарно малий лабає на баяні. Респект йому.
в свій час відмазався. А брата моего рокі з чотире акордеоном сношали.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Треба було ноту відтворити голосом.
- ЛЯЯЯЯ!!!!!
Сказали, нехай живе.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Ноташко. Це не трівіальна задача, виявилося. Як вирішу, то хочь в тканину завернеш. Маленький худенький беггі, то зробить для тебе. Просто так.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Ноташко. Це не трівіальна задача, виявилося. Як вирішу, то хочь в тканину завернеш. Маленький худенький беггі, то зробить для тебе. Просто так.
:first_mov:
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Зараз смайла відшукаю. :superman2:
Він единий синій.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

попуститесь.

мне жизнь фактически спасли, и это просто не красивая фраза. вам это, конечно, трудно понять, но лучше не гневите Бога.

Смерть це справа років, і бога нема. Цікавилися звідки ті гроші, що вас врятували? Так, трудно понять.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Смерть це справа років, і бога нема. Цікавилися звідки ті гроші, що вас врятували? Так, трудно понять.
ну, вы мне 100 тыс не предложили.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

ну, вы мне 100 тыс не предложили.

Не маю таких грошей.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Не маю таких грошей.
потому не свистите и не давайте ненужных советов, как кому своей жизнью распоряжаться. я вас о том не просила.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

потому не свистите и не давайте ненужных советов, как кому своей жизнью распоряжаться. я вас о том не просила.
+
совершенно верно!
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Вас не турбує, що дані вам гроші могли бути зароблені проституцією малолітніх, чи торгівлею героїном? Ваше життя проти сотень інших?
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Вас не турбує, що дані вам гроші могли бути зароблені проституцією малолітніх, чи торгівлею героїном? Ваше життя проти сотень інших?
не уводите меня в полемику. любые деньги, которые вы держите в руках или на своем счёте, могут иметь такое происхождение. также как и любые деньги, которые мне перечислили фупчеги. даже деньги на наши зарплаты могут быть такими.

и давайте обсудим это, когдаесли у вас случится ситуация, подобная моей, когда все надо решать срочно и быстро. потому что к новому году мы бы говорили о другом диагнозе.

насколько я понимаю, вы мне предложили просто сдохнуть.

и насчет Бога - в больничных палатах и военных окопах количество атеистов минимально.
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Смерть це справа років, і бога нема. Цікавилися звідки ті гроші, що вас врятували? Так, трудно понять.

 (td)
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

и насчет Бога - в больничных палатах и военных окопах количество атеистов минимально.

в меморіз. золоті цитати фупу  (tu)
   
Re: Збір грошей на операцію nativi

Вас не турбує, що дані вам гроші могли бути зароблені проституцією малолітніх, чи торгівлею героїном? Ваше життя проти сотень інших?
:facepalm1:  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія