Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Укропоезда.

Re: Укропоезда.

В поезде Берлин-Амстердам веловагон был.
   
Re: Укропоезда.

Гиперлуп для Турчиноффа :)

С 8:00 до 9:00 смотреть обязательно!

   
Re: Укропоезда.

я їздив недавно нічними львів-київ.
ніхто не їв.
мінералочку чи півас і спатки.
вранці кава-чай оплачено у квитку.

вагони чисті. поремонтовані.
постіль чиста і пахуча і суха.

вже майже цивілізація.
   
Re: Укропоезда.

   
Re: Укропоезда.

https://youtu.be/aJPLPP9L6jU

Ригу не нагадуй - в них на вокзалі - найдорожча камера схову у світі - я аж охрінів (6 Є за одиницю за півдоби  8-) ... Але певна ностальгія за тим вокзалом є, і з радянського часу, і з 19 року...

А твій поїзд - один з найкращих. Ресторану там немає, бо ресторанів немає ніде, УЗ іх скасувало з 2005 року. Якщо бажаєш, щоб твої продукти до ранку не зіпсувались, - найдешевше рішення - заморозити у морозильній камері літрову пляшку води і сунути серед продуктів - там так до ранку і буде 0 градусів  :-B 
   
Re: Укропоезда.

Ригу не нагадуй - в них на вокзалі - найдорожча камера схову у світі - я аж охрінів (6 Є за одиницю за півдоби  8-) ... Але певна ностальгія за тим вокзалом є, і з радянського часу, і з 19 року...

А твій поїзд - один з найкращих. Ресторану там немає, бо ресторанів немає ніде, УЗ іх скасувало з 2005 року. Якщо бажаєш, щоб твої продукти до ранку не зіпсувались, - найдешевше рішення - заморозити у морозильній камері літрову пляшку води і сунути серед продуктів - там так до ранку і буде 0 градусів  :-B 

Спасибо Серега. Я всего лишь хотел узнать как там есть ли вагон ресторан или нет. Уже выяснили) но тема развилась.
А ж.д. Стран Балтии без РЖД конечно же жалкое зрелище - тупиковая ветка. Таки РЖД это ядро всех ж.д. Системы в этой части света
   
Re: Укропоезда.

Спасибо Серега. Я всего лишь хотел узнать как там есть ли вагон ресторан или нет. Уже выяснили) но тема развилась.
А ж.д. Стран Балтии без РЖД конечно же жалкое зрелище - тупиковая ветка. Таки РЖД это ядро всех ж.д. Системы в этой части света

Нормальний зробили було Київ-(Мінськ-Вільнюс)-Рига... (Власне, у 80-ті роки він називася"Рига-Симферополь", і ресторан там був). Якраз їм їздив у 19му, але придурок Лукашенко то похєрів :(   
   
Re: Укропоезда.

Нормальний зробили було Київ-(Мінськ-Вільнюс)-Рига... (Власне, у 80-ті роки він називася"Рига-Симферополь", і ресторан там був). Якраз їм їздив у 19му, але придурок Лукашенко то похєрів :(   


Это единично. Так же как и у нас - ж.д. Стоит по сути. Траф должен быть такой что бы мест не было на запасных путях, а диспетчера с ума сходили.
Сам знаешь

Останнє редагування: 15 червня 2021 15:42:25 від Турчинофф
   
Re: Укропоезда.

Графф, ты еще здесь? Я уж думал ты ускакал на вечернем дилижансе с курицей в саквояже.. :gigi:
   
Re: Укропоезда.

Графф, ты еще здесь? Я уж думал ты ускакал на вечернем дилижансе с курицей в саквояже.. :gigi:

Ща поеду
   
Re: Укропоезда.

Ща поеду

причепись ременями
   
Re: Укропоезда.

Ща поеду
Ну тогда - счастливой дороги и хороших соседей в купе. ;)
   
Re: Укропоезда.

Дорожный паёк офицерского корпуса!

   
Re: Укропоезда.

Вот

   
Re: Укропоезда.

Ну нормальненько. Нарезка, овощи, печеньки, паштетик.
   
Re: Укропоезда.

фляжки не вистачає
   
Re: Укропоезда.

фляжки не вистачає

Спорт, нельзя…
   
Re: Укропоезда.

Спорт, нельзя…

   
Re: Укропоезда.

Спорт, нельзя…
50 гр. конины сам Вольтметр рекомендовал для высоких спортивных достижений. ;)
   
Re: Укропоезда.

50 гр. конины сам Вольтметр рекомендовал для высоких спортивных достижений. ;)

50 нет таких емкостей. Возмешь 100, захочется 150. Выпешь 150, поцдешь за второй   :laugh:
   
Re: Укропоезда.

50 нет таких емкостей. Возмешь 100, захочется 150. Выпешь 150, поцдешь за второй   :laugh:
любой каприз..

https://winestyle.com.ua/cognac/50ml/
   
Re: Укропоезда.

50 нет таких емкостей. Возмешь 100, захочется 150. Выпешь 150, поцдешь за второй   :laugh:
Потоп вирубишся в сон обідній.
Єпало ржачно згорить
Пітьврєдно
   
Re: Укропоезда.

Потоп вирубишся в сон обідній.
Єпало ржачно згорить
Пітьврєдно

В первый день и так нагрузка велика, если еще перед этим накатить тяжело
   
Re: Укропоезда.

Ща поеду

куда поставил велосипед?
   
Re: Укропоезда.
krd

удачной дороги!
   
Re: Укропоезда.

пару пачек мивины, пластиковую кружку и ложку, пару огурцов и колбасу в нарезке. Чай или каву у проводника купите, граф :)
   
Re: Укропоезда.

Хе-хе ребята...еле успел. Впрыгнул и через 3 мин поехали. В Киеве жопа. 1,5 часа ехал из Козина

   
Re: Укропоезда.

Душно блеац

   
Re: Укропоезда.

1,5 часа ехал из Козина
Треба було на лісапєті і їхати

Купе, еліта! Нам так не жити ніколи!
   
Re: Укропоезда.

   
Re: Укропоезда.

По фото не понятно где стоит лисапет,  но удачи что ты тронулся :)
   
Re: Укропоезда.

   
Re: Укропоезда.

   
Re: Укропоезда.

   
Re: Укропоезда.

Показати зображення...
Соседские ласты цивильнее. :gigi: Повезло с соседкой?
   
Re: Укропоезда.

Re: Укропоезда.

   
Re: Укропоезда.

50 нет таких емкостей. Возмешь 100, захочется 150. Выпешь 150, поцдешь за второй   :laugh:

 (tu)
   
Re: Укропоезда.

Показати зображення...
Графф, ты представился?? Продемонстрировал свой статус на ФУПе? Хай барышня потом гордится, детям рассказывает. ;)
   
Re: Укропоезда.

Блеац...wtf???

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія