Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський «був упевнений», що Лукашенко видасть Україні «вагнерівців»

Президент України Володимир Зеленський порівняв ймовірні плани захопити членів приватної військової компанії «Вагнер» із затриманням опозиційного білоруського журналіста Романа Протасевича. Таке порівняння він навів у розмові з ведучою «ТСН» Наталією Мосейчук, яка була оприлюднена 25 червня.

Далі: ТИЦЬ
   
Казковий ... Президент!
   
Що з дурного візьмеш? Він і в очах хуйла бачив бажання миру.
   
Вовочка, ты почему на урок опоздал?
Марь Ивановна, я бабушку через дорогу переводил

Дол6оеб

Прежде всего потому, что уверен - в его враньё поверят
   
Я не дивився виступ Зе і не збираюсь, але хотів уточнити:
Зе сказав "я був впевнений", чи "Лукашенко пообіцяв"?
   
Президент України Володимир Зеленський порівняв ймовірні плани захопити членів приватної військової компанії «Вагнер» із затриманням опозиційного білоруського журналіста Романа Протасевича. Таке порівняння він навів у розмові з ведучою «ТСН» Наталією Мосейчук, яка була оприлюднена 25 червня.

Далі: ТИЦЬ

Як лоха..
   
ничо страшного.. зато Лука показал кому он друг
   
Наркоманам свойственно неадекватно оценивать окружающую их реальность.
   
Многие пишут, что это Зе слил. Но насколько я понял, он позвонил Лукашенко после слива, и предложил передать террористов Украине. Хотя это не умаляет тот факт, что он вообще постоянно "морозился" по этому вопросу.
   
Зараз у блазня один аргумент: подивіться, що вийшло, коли Лука посадив літак. Це визнання провини.
   
Чим відрізняється захоплення Протасевича від захоплення вагнерівців?
   
Чим відрізняється захоплення Протасевича від захоплення вагнерівців?
Протасевич - дисидент, а вагнерівці - терористи-убивці.
   
Чим відрізняється захоплення Протасевича від захоплення вагнерівців?
Тим, що Протасевич і вагнерівці – непорівнянні речі.
   
 У Ялті, в хоромах зе на столі вже свіженька медалька лежить від МО РФ.
   
Протасевич - дисидент, а вагнерівці - терористи-убивці.

І якщо б в вони вбили декілька пасажирів літака, то хто був би винний?
   
Вовочка, ты почему на урок опоздал?
Марь Ивановна, я бабушку через дорогу переводил
Но бабушка сопротивлялась и кричала, что ей туда не надо ;)
   
Протасевич - дисидент, а вагнерівці - терористи-убивці.
тим самим чим від Сноудена.
   
І якщо б в вони вбили декілька пасажирів літака, то хто був би винний?
"а якби" вони перегризли собі вени? :idea:
   
"а якби" вони перегризли собі вени? :idea:

Тренованому вбивці зламати шию жінці або дитині, то долі секунд, а там їх було не 1 і не 2...
   
Тренованому вбивці зламати шию жінці або дитині, то долі секунд, а там їх було не 1 і не 2...
в такому разі треба було про ці побоювання сказати "другим странам" і дати відбій нашим спецслужбам по операції. "партнерів" можна було взагалі не турбувати.
   
в такому разі треба було про ці побоювання сказати "другим странам" і дати відбій нашим спецслужбам по операції. "партнерів" можна було взагалі не турбувати.

Я не спеціаліст по спецопераціям і хто і як там віддає накази не знаю.
Але кожній притомній людині зрозуміло, що знешкоджувати велику групу вбивць в замкнутому просторі серед купи жінок і дітей - то ідея так собі.
Там навіть було достатньо просто паніки серед пасажирів, щоб накоїти біди...
   
Що з дурного візьмеш? Він і в очах хуйла бачив бажання миру.

не токо он  :facepalm1:

еще вашингтоновский яструб :laugh:
   
свиноботи, мало тем, замутіть ще десяток про те ж саме
   
Я не спеціаліст по спецопераціям і хто і як там віддає накази не знаю.
Але кожній притомній людині зрозуміло, що знешкоджувати велику групу вбивць в замкнутому просторі серед купи жінок і дітей - то ідея так собі.
Там навіть було достатньо просто паніки серед пасажирів, щоб накоїти біди...


А чого там мали бути жінки і діти? Деталей поки що немає.
   
не токо он  :facepalm1:

еще вашингтоновский яструб :laugh:
Ви про Маккейна? :)
   
Явка с повинной! Оно и НЕ понимает
   
А чого там мали бути жінки і діти? Деталей поки що немає.

То ж був звичайний пасажирський рейс...
   
Я не спеціаліст по спецопераціям і хто і як там віддає накази не знаю.
Але кожній притомній людині зрозуміло, що знешкоджувати велику групу вбивць в замкнутому просторі серед купи жінок і дітей - то ідея так собі.
Там навіть було достатньо просто паніки серед пасажирів, щоб накоїти біди...
ну так отож. я теж не спеціаліст, але планували це спеціалісти.

ну і факт, що ОПа пішла в жорсткий відказ - "ви всьо врьотє!".
не знали, що воно рано чи пізно вилізе?
прямо як хуйло спочатку на голубом глазу "нас там нє било" в Криму, а потім "нас там било".

Останнє редагування: 25 червня 2021 12:49:06 від myshka naruzhka
   
Протасевич - дисидент, а вагнерівці - терористи-убивці.
Це все емоції. З огляду міжнародного права це все внутрішні конфлікти, а захват іноземного повітряного судна це піратство. І ніякі благі наміри цього не виправдають. Ми називаємо вагнерівців мразотою, хтось називає їх героями, так само і Протасевича, для когось він мразота, для когось герой, але всьому світу пох на одних і на інших, світ керується міжнародними домовленостями. Тож якщо ми порушили б ці домовленості то стали б такі самі як Лукашенко.
   
ну так отож. я теж не спеціаліст, але планували це спеціалісти.

ну і факт, що ОПа пішла в жорсткий відказ - "ви всьо врьотє!".

Спеціалісти - це спеціалісти. Їм дали завдання розробити, вони розробили з деякою вірогідністю втрат.
А от той, хто дає кінцевий наказ повинет вже зважати на ту вірогідність і реакцію світу на те.
   
Це все емоції. З огляду міжнародного права це все внутрішні конфлікти, а захват іноземного повітряного судна це піратство. І ніякі благі наміри цього не виправдають. Ми називаємо вагнерівців мразотою, хтось називає їх героями, так само і Протасевича, для когось він мразота, для когось герой, але всьому світу пох на одних і на інших, світ керується міжнародними домовленостями. Тож якщо ми порушили б ці домовленості то стали б такі самі як Лукашенко.
ну так
Ізраїльтяни, котрі викрали Ейхмана, теж порушили міжнародне право...
   
Спеціалісти - це спеціалісти. Їм дали завдання розробити, вони розробили з деякою вірогідністю втрат.
А от той, хто дає кінцевий наказ повинет вже зважати на ту вірогідність і реакцію світу на те.
але ж зробили все по підкацапному. ще й нагло брехали прямим текстом. а потім такий ні з того ні з сього камінг аут. чи тут не було несподіванки, і мусійчучкіне шоу саме для цього і робилося.
   
корисних плющить....  :facepalm1:
   
але ж зробили все по підкацапному. ще й нагло брехали прямим текстом. а потім такий ні з того ні з сього камінг аут. чи тут не було несподіванки, і мусійчучкіне шоу саме для цього і робилося.

Всіх фактів пересічний не знає, а ті шоу для довірливого лохторату.
Брешуть всі політики, без винятку...
   
 У Ялті, в хоромах зе на столі вже свіженька медалька лежить від МО РФ. Цемех та Журавель. Це робота зе.
   
ну так
Ізраїльтяни, котрі викрали Ейхмана, теж порушили міжнародне право...
Ізраїльтяни клали на усіх, завжди. У них для цього є фінансові можливості. До того ж, жоден політичний діяч цивілізованого світу не захоче отримати ярлик антисиміта. :laugh:
   
Всіх фактів пересічний не знає, а ті шоу для довірливого лохторату.
Брешуть всі політики, без винятку...
питання "несектантам": це нормально для перших облич держави, не проінформувавши СВОЇ спецслужби, що готували операцію, втихушку злити її хуйловському вассалу(читай хуйлу), а потім йти в жорсткий відказ "нічого не було, ви всьо врьотє"?
   
Ізраїльтяни клали на усіх, завжди. У них для цього є фінансові можливості. До того ж, жоден політичний діяч цивілізованого світу не захоче отримати ярлик антисиміта. :laugh:
Ну не знаю...
Як на мене, то на поточний момент жоден "політичний діяч цивілізованого світу" не захоче отримати ярлик сіоніста:
Палестина - форева, Ізраїль - сакс

Останнє редагування: 25 червня 2021 13:15:18 від Ламер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія