Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський вважає, що Медведчук і Порошенко спільно заробляли на війні

Президент Володимир Зеленський прокоментував так звані "плівки Медведчука", заявивши, що кум хуйло спільно із тодішнім президентом Петром Порошенка заробляли на війні.

Джерело: Зеленський в інтерв’ю для програми "VIP з Наталією Мосейчук"

Пряма мова: "Я чув декілька фрагментів цих плівок. Щодо ситуації, то мені здається, що ми показали свою реакцію. Для мене не новина те, що відбулось. Ми всі про це знали, ми не мали плівок, але багато різної було інформації від СБУ, розвідки. Ми розуміємо, як це відбувалось, ми розуміємо, що із терористами, сепаратистами пан Медведчук торгував, заробляв разом і 5-м президентом чи з його людьми. Ми прекрасно це розуміємо, що українське вугілля, яке через окупацію було захоплено на Донбасі, що вугілля це купувала Україна через Росією. Воно вивозилось".

Деталі: Зеленський сказав, що його впевненість на зароблянні з вугілля Медведчука і Порошенка базується на інформації, яку він має. Також про причетність кума хуйло до оборудок свідчить та реакція, яку наразі дали правоохоронні органи і  те, де зараз знаходиться Медведчук.

За словами президента, факт того, що Порошенко дав Медведчуку повноваження вести перемовини якраз і свідчить про те, що ніхто не хотів закінчення війни. Водночас, Зеленський вважає, що Порошенко досі не може усвідомити, що він вже "не є кимось у політиці".

Пряма мова: "Він мені не цікавий. Він мені був не цікавий, навіть коли він був президентом. Спочатку ми його підтримували, бажали змін в Україні. Він вже не є кимось у політиці, але, на жаль, він не готовий цього усвідомити. І всі ці страшні записи, я вважаю, що ці телефонні дзвінки – це державна зрада, і те, що він зробив, коли всі повноваження по перемовина надав Медведчуку – це говорить про те, що ніхто не був зацікавлений в закінченні війни. Люди робили гроші.

Я хотів сказати різко, коли вони говорять про червоні лінії. Так от вони перейшли не червоні, а криваві лінії. Тобто вони заробляли на смерті військових. Це моя думка, це не вирок суду". https://www.pravda.com.ua/news/2021/06/24/7298371/
   
Що вважає партнер вагнеровських терориств нам неважливо. 
 Його зізнання - справа про держзраду та праця на московських терористів.

Це питання часу, трибунал буде.

зеленський: Слава богу, что мы проявили субъектность в этом важном вопросе и предупредили наших партнеров Вагнеровцев"
   
а де свині?! 8-:
ти і є свиня як і партнер вагнеровців свиня.
   
Що вважає партнер вагнеровських терориств нам неважливо. 
 Його зізнання - справа про держзраду та праця на московських терористів.

Це питання часу, трибунал буде.

зеленський: Слава богу, что мы проявили субъектность в этом важном вопросе и предупредили наших партнеров Вагнеровцев"
брехлива свиня
   
брехлива свиня
прикольний у тебе підпис. Зе партнер вагнеровців, і гроші москви йому милі. Дача у Ялті  фінансуеться зе для чого, не дмав7 А для чого він будує в Бат- Ямі будинок? Для того щоби щасливими зробити кого і що саме він зробить що побіжить як гадаеш аж в сраїль?
   
хрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрю
8-)
   
зе зрадник. це давно відомо. тому і саме тому партія єс симпатична людям, у бат ям так у бат ям, але грабувати і тікати - це кодло януковича робило, тепер їхній шут корпоративний робить. партнер вагнеровців - це дніще.
   
хрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрю
8-)
   
8-)
ти у шабат з зекланом теж святкуєш крадівництво тарифами ? Вони регочуть у сінагогах кланом, а ти?
   
8-)
став тим хто хрюкає? Бугогаааааа
   тебе навіть зеклан вважає за нечистого.
   
хрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрю
8-)
   
Вкусное про чесного воришку зеленского
   
Що вважає партнер вагнеровських терориств нам неважливо. 
 Його зізнання - справа про держзраду та праця на московських терористів.

Це питання часу, трибунал буде.

зеленський: Слава богу, что мы проявили субъектность в этом важном вопросе и предупредили наших партнеров Вагнеровцев"

А також тирана хуйла і тирана бацька  :pooh_lol:
   
Вкусное про чесного воришку зеленского
https://twitter.com/view/status/1408125322063667201
:facepalm1:
з творчості імбецилів
   
Зе партнер вагнеровців
ти шо, поросебіт, з криші липецької фабрики наіпнувся?
   
Спільники вагнеровців, ось хто зе. Трибунал, нова влада забезпечить. Доляпався язиком агент клоун
   
хрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрю
8-)
   
ти шо, поросебіт, з криші липецької фабрики наіпнувся?


Теж партренам зе, а саме терориста симпатизуеш?
Ми завше знали, що зеклан працю на кремль, а тут зе сам себе здав. Ви огидні, Москви раби.
   
Теж партренам зе, а саме терориста симпатизуеш?
Ми завше знали, що зеклан працю на кремль, а тут зе сам себе здав. Ви огидні, Москви раби.
Поросеботи - люди з діагнозом :D


Ви тіки подивіться, людоньки: бубубу терористи, бубубу кремль, бубубу здав, бубубу раби...
Уй який тарарам у поросебітних бошках, іпаааать  :facepalm:

Останнє редагування: 25 червня 2021 01:05:56 від Ельф
   
Політична партія "Європейська солідарність" відреагувала на заяви Зеленського, що Медведчук і Порошенко спільно заробляли на війні, назвавши ці заяви неправдою.

Джерело: сайт "Європейської солідарності"

Дослівно: "Європейська Солідарність" офіційно заявляє, що всі звинувачення, які сьогодні Зеленський  озвучив на каналі Коломойського-Медведчука, є неправдою від першого і до останнього слова, і лише президентський імунітет захищає його від кримінальної відповідальності".

"…Зеленський вчергове допустив хамські випади на адресу лідера опозиції і п’ятого Президента і поширив російський наратив "війна тому, що на ній Порошенко заробляє".

Деталі: У "Європейській Солідарності" зазначили, що "Порошенко вже понад два роки не Президент. Війна триває".

Крім того, у партії "ЄС" нагадали президенту України Володимиру Зеленському про "час відповідати… за розграбований "антиковідний фонд" та велике крадівництво. За зруйновану міжнародну коаліцію на підтримку  України".

Крім того, "За те, що "епоху бідності" ви (Зеленський – ред.) перетворили на епоху злиднів, а замість обіцяного вами рік тому зниження тарифів на ЖКП удвічі Уряд сьогодні оприлюднив план їх постійного та невпинного збільшення".

Також у "Європейській Солідарності" прокоментували заяву Зеленського щодо "справи вагнерівців": "Cам (Зеленський – ред.) подзвонив шістці хуйло Лукашенку і все розповів. В інтерв’ю ви багато говорили про державну зраду – і у цьому геніальному розслідуванні вийшли самі на себе". https://www.pravda.com.ua/news/2021/06/25/7298380/
   

>> зеленський: Слава богу, что мы проявили субъектность в этом важном вопросе и предупредили наших партнеров Вагнеровцев"
   
Що вважає партнер вагнеровських терориств нам неважливо. 
 Його зізнання - справа про держзраду та праця на московських терористів.

Це питання часу, трибунал буде.

зеленський: Слава богу, что мы проявили субъектность в этом важном вопросе и предупредили наших партнеров Вагнеровцев"


не бреши, такого не казав
   
не бреши, такого не казав
Це трибунал. Нова влада влаштує. Клан КАЛоМойши проколовся.
   
влаштуэ, влаштуэ  :laugh:


Ім'я користувача:Rbzyby
Дата реєстрації:12 червня 2021 06:19:34
Повідомлень:152 (~13 в день)
   
Що вважає партнер вагнеровських терориств нам неважливо. 
 Його зізнання - справа про держзраду та праця на московських терористів.

Це питання часу, трибунал буде.

зеленський: Слава богу, что мы проявили субъектность в этом важном вопросе и предупредили наших партнеров Вагнеровцев"

ПЄСдюче, ти вже другий раз кнурячу методичну цитуєш.
Ось що насправді.  :punish:

"Слава богу, что мы проявили субъектность в этом важном вопросе", - сказал он.

По словам Зеленского, в последний раз он общался с Александром Лукашенко, обсуждая вопрос задержанных вагнеровцев. "Когда "вагнеровцы" были на территории Беларуси, я позвонил Александру Григорьевичу, предупредил его, сказал, что мы готовы передать полную информацию об этих людях", - сказал он.

По словам Зеленского, Лукашенко сказал ему, что "не подведет" и "разберется". "Я был уверен, что он передаст нам этих убийц. Но потом произошло то, что произошло им это был последний наш разговор", - сказал Зеленский.
   
Побачимо. Ніхто його за язик не тягнув, сам зізнався.
   
Президент Украины Владимир Зеленский отверг причастность главы Офиса президента Андрея Ермака к срыву так называемой операции по захвату "вагнеровцев", назвав идею такой операции "идеей других стран".

"К господину Ермаку у СБУ ноль вопросов. Мы с вами видели, что произошло в Беларуси, как посадили самолет, чем это закончилось. Чем заканчиваются такие случаи, к какой изоляции страны приводят такие спецоперации. Это точно не была наша операция. Я точно понимаю, что идея такой операции – это была идея других стран", -  сказал он в интервью журналистке Наталье Мосейчук, которое вышло в четверг на телеканале 1+1.
   

Владимир Зеленский отверг причастность главы Офиса президента Андрея Ермака к срыву операции по захвату "вагнеровцев".

"К господину Ермаку у СБУ ноль вопросов. Мы с вами видели, что произошло в Беларуси, как посадили самолет, чем это закончилось. Чем заканчиваются такие случаи, к какой изоляции страны приводят такие спецоперации. Это точно не была наша операция. Я точно понимаю, что идея такой операции – это была идея других стран. Слава богу, что мы проявили субъектность в этом важном вопросе и предупредили наших партнеров", - сказал он в интервью на телеканале 1+1.

Какие такие страны подталкивали Украину к захвату самолета с вагнеровцами президент не сказал.

Но стоит напомнить, что по сообщениям СМИ в планировании данной спецоперации принимали участие американские  спецслужбы.
   
Партнери вагнеровці.
   
хрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрюхрю
8-)
   
 :malyas: давай давай, наяривай
   
К господину Ермаку у СБУ ноль вопросов.

это не интервью,  а очередной сборник перлов бубочки
 
Иван Геннадьевич Баканов
Председатель Службы безопасности Украины

Родился в городе Кривой Рог. Друг детства Владимира Зеленского, с которым вместе учился, а впоследствии вместе работал над разными проектами, в том числе «Студии Квартал-95»[3].

Окончил Киевский национальный экономический университет им. Гетьмана (1997) и Академию труда, социальных отношений и туризма (2006) (специальность — «Суд, адвокатура и прокуратура»)[4].

С 25 января 2013 года Баканов являлся руководителем ООО «Квартал 95», а с 27 декабря 2013 — руководителем ООО «Студия Квартал-95».

С 2 декабря 2017 по 27 мая 2019 года И. Баканов был председателем созданной сторонниками Зеленского партии «Слуга народа». Во время предвыборной кампании руководил штабом Зеленского[5].

------------------------------------------------
ога ...
ждите компромата от друга детства
на кореша преза ...
щаз ))
   
ОПГ "СИНАГОГА"

Ти про Порохатого?   :-)o

   
Також про причетність кума хуйло до оборудок свідчить та реакція, яку наразі дали правоохоронні органи і  те, де зараз знаходиться Медведчук.

член тройки НКВД:
да, доказательством вини обвиняемых
являются вынесенные нами вчера приговоры и аресты
поэтому мы абсолютно уверены , что последующие посадки и все наши подозрения
обоснованы ранее вынесенными решениями. Ведь это все не просто так.
-----------------------------------------------
говорите, у бубочки есть юридическое образование ?
ну ну ...





 
   
член тройки НКВД
сцикотно? Це правильно
   
Президент Володимир Зеленський прокоментував так звані "плівки Медведчука", заявивши, що кум хуйло спільно із тодішнім президентом Петром Порошенка заробляли на війні.

Джерело: Зеленський в інтерв’ю для програми "VIP з Наталією Мосейчук"

Пряма мова: "Я чув декілька фрагментів цих плівок. Щодо ситуації, то мені здається, що ми показали свою реакцію. Для мене не новина те, що відбулось. Ми всі про це знали, ми не мали плівок, але багато різної було інформації від СБУ, розвідки. Ми розуміємо, як це відбувалось, ми розуміємо, що із терористами, сепаратистами пан Медведчук торгував, заробляв разом і 5-м президентом чи з його людьми. Ми прекрасно це розуміємо, що українське вугілля, яке через окупацію було захоплено на Донбасі, що вугілля це купувала Україна через Росією. Воно вивозилось".

Деталі: Зеленський сказав, що його впевненість на зароблянні з вугілля Медведчука і Порошенка базується на інформації, яку він має. Також про причетність кума хуйло до оборудок свідчить та реакція, яку наразі дали правоохоронні органи і  те, де зараз знаходиться Медведчук.

За словами президента, факт того, що Порошенко дав Медведчуку повноваження вести перемовини якраз і свідчить про те, що ніхто не хотів закінчення війни. Водночас, Зеленський вважає, що Порошенко досі не може усвідомити, що він вже "не є кимось у політиці".

Пряма мова: "Він мені не цікавий. Він мені був не цікавий, навіть коли він був президентом. Спочатку ми його підтримували, бажали змін в Україні. Він вже не є кимось у політиці, але, на жаль, він не готовий цього усвідомити. І всі ці страшні записи, я вважаю, що ці телефонні дзвінки – це державна зрада, і те, що він зробив, коли всі повноваження по перемовина надав Медведчуку – це говорить про те, що ніхто не був зацікавлений в закінченні війни. Люди робили гроші.

Я хотів сказати різко, коли вони говорять про червоні лінії. Так от вони перейшли не червоні, а криваві лінії. Тобто вони заробляли на смерті військових. Це моя думка, це не вирок суду". https://www.pravda.com.ua/news/2021/06/24/7298371/

А хто зараз заробляє, він не сказав, часом?  :S
   
сцикотно? Це правильно

смешно ))  повторы истории как фарс
бубочко  и там же:

на демократию у нас нет времени (с)

охренеть ..
надеюсь, потом и для него на демократию не будет времени.
   
смешно ))  повторы истории как фарс
бубочко  и там же:

на демократию у нас нет времени (с)

охренеть ..
надеюсь, потом и для него на демократию не будет времени.
хочеш сказати, що ти поборник демократії? може ще й ліберальної? :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія