Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Щоб всі диванні борці мали собі на увазі що на кожне українське відео зі скидом десь гуляють 10 кацапських
гнида, з якою метою ти тут брешеш?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Гілка - свято зрадойобів, які намагаються переконати в тому, що "сопротівлєніє бєсполєзно".
Тільки  :fuck: вам, кацапчики.
саме так, тому ці слуги підарів ідуть  :K
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

6 шт  :facepalm1:

местние форумние дятли почему-то счітают, что кацапам нечем сбівать те ф16. Агіль, летчік, давно говоріт — это для кацапского ПВО легкая цель, никакая не вандервафля. С-400 будет их щелкать как орехи.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

а что будет?
в 2022 хуйло орало если кто вмешается то писец тому будет
а сейчас когда франция заявила что вмешивается хуйло ответило пускай вмешиваются.

Самолет потеряется и ни тактического, ни стратегического смысла в этом нет... Хуйло всем до сраки.

ПыСы. Наши сушки и миги тоже туда не летают.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

местние форумние дятли почему-то счітают, что кацапам нечем сбівать те ф16. Агіль, летчік, давно говоріт — это для кацапского ПВО легкая цель, никакая не вандервафля. С-400 будет их щелкать как орехи.
Я їбу, як горіхи
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

местние форумние дятли почему-то счітают, что кацапам нечем сбівать те ф16. Агіль, летчік, давно говоріт — это для кацапского ПВО легкая цель, никакая не вандервафля. С-400 будет их щелкать как орехи.

Они будут использоваться как платформа пуска ракет. Вне зоны эффективной досягаемости для кацапского ПВО.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

щелкать как орехи.
дуже знайомий вислів...
від кого ми це вже чули?
невже сам Володимир Володимірович зареєстрований на ФУПі? :)
я б не дуже здивувався :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

українська правда, вона така українська... :(
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

местние форумние дятли почему-то счітают, что кацапам нечем сбівать те ф16. Агіль, летчік, давно говоріт — это для кацапского ПВО легкая цель, никакая не вандервафля. С-400 будет их щелкать как орехи.
Скільки вже було випадків збиття ф16 кацапським сками, арєхащєлкатєль?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

местние форумние дятли почему-то счітают, что кацапам нечем сбівать те ф16. Агіль, летчік, давно говоріт — это для кацапского ПВО легкая цель, никакая не вандервафля. С-400 будет их щелкать как орехи.

Ти давай все по списку, не соромся

Починай:

"Когда на фронте перед ВСУ появится российская армия, это легко будет понять...
Первый признак — отказ всех средств связи, полная разрядка аккумуляторов в автомобилях танках и прочей технике,....." і далі по нєтлєнкє
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Ти давай все по списку, не соромся

Починай:

"Когда на фронте перед ВСУ появится российская армия, это легко будет понять...
Первый признак — отказ всех средств связи, полная разрядка аккумуляторов в автомобилях танках и прочей технике,....." і далі по нєтлєнкє
Ну поперше
Цапи вже всі фе 16 збили
До одного , всі
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

местние форумние дятли почему-то счітают, что кацапам нечем сбівать те ф16. Агіль, летчік, давно говоріт — это для кацапского ПВО легкая цель, никакая не вандервафля. С-400 будет их щелкать как орехи.

Бля
Ти вже хуйла цитуєш :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

полная разрядка аккумуляторов
Цікаво, а як вони взагалі це технічно собі уявляли? Як дистанційно розрядити акум?)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Ну не як горіхи, але все ж таки це не є такий суперсучасний літак, як Ф-35, тому залітати аж на їх території все одно наразі не варто.
Так що обмеження в цілому і не впливає ні на що.

Зараз кацапи не залітають на нашу, а ми - на їхню.
Це ж не означає, що не можна знищувати цілі на їх території з літака
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

пишут шо только в єнгельсе есть возможность тех обслуживания бомбардировщиком.
по этой причине 11 машин вернули в энгельс.
2 из них сегодня повредили. им теперь еще нужен и ремонт
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Це ж не означає, що не можна знищувати цілі на їх території з літака
саме в цьому і питання щодо цієї фрази: "використання літаків". це саме польоти літаків чи і ракет з них
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Бля
Ти вже хуйла цитуєш :facepalm1:

Наши "Буки", "Торы", "Панцири" работают в высшей степени эффективно. (с)  :lol:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Гілка - свято зрадойобів, які намагаються переконати в тому, що "сопротівлєніє бєсполєзно".
Тільки  :fuck: вам, кацапчики.
ти тягаєш ту тєлєгу де завжди було свято зрадолюбів
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

https://t.me/ukrpravda_news/42589
Очамчира , Очамчира - для меня ты жопа мира  :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

пишут шо только в єнгельсе есть возможность тех обслуживания бомбардировщиком.
по этой причине 11 машин вернули в энгельс.
2 из них сегодня повредили. им теперь еще нужен и ремонт

"2 пошкодили" - це з одного джерела, яке завжди розповідає казки
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Бля
Ти вже хуйла цитуєш :facepalm1:

Я нікого не цитую! Я передаю близько до змісту те, ще неодноразово говорив Агіль (не пам'ятаю прізвище).

Саме цікаве, що виявляється всі ви тут в заглот дивитеся хуйла, росТВ, що навіть всі цитати знаєте.  :D  Он воно як всі підірвалися пердаками! Цитата! Цитата! Ату його! Які ж ви всі двосракі!
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

местние форумние дятли почему-то счітают, что кацапам нечем сбівать те ф16. Агіль, летчік, давно говоріт — это для кацапского ПВО легкая цель, никакая не вандервафля. С-400 будет их щелкать как орехи.
Не буде
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я нікого не цитую! Я передаю близько до змісту те, ще неодноразово говорив Агіль (не пам'ятаю прізвище).

Саме цікаве, що виявляється всі ви тут в заглот дивитеся хуйла, росТВ, що навіть всі цитати знаєте.  :D  Он воно як всі підірвалися пердаками! Цитата! Цитата! Ату його! Які ж ви всі двосракі!


я не дивлюся кацапські ЗМІ, але це відео з його "орєшками" гуляло по усіх наших ЗМІ
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
Ale

Бля
Ти вже хуйла цитуєш :facepalm1:
Я вже писав що більшість емігів - то хуєсоси, які виправдають своє нікчемне буття за кордоном бажанням піднасрати своїй батьківщині - щоб не так обідно на чужбині драіти туалети)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Цікаво, а як вони взагалі це технічно собі уявляли? Як дистанційно розрядити акум?

то кац знайшли старий журнал "закермом". Була стаття, років 20-30 тому. Нібито деякі амер.. поліцейські автомобілі оснащують спец. випромінювачем (типу "тарілка"). Це для зупинки двигуна автомобіля порушника, що переслідується. Створює потужний спрямований електромагнітний імпульс. У потоці імпульсу створюється високо-іонізований шар. Розряджається акумулятор, і частково виходять з ладу деякі елементи схем ебк. Типу конденсатори, польові транзистори тощо. ...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Они будут использоваться как платформа пуска ракет. Вне зоны эффективной досягаемости для кацапского ПВО.

Это только если такие ракеты воздух-земля дадут. Там от 350 км разные модификации. Думаю, что более дальнобойные не дадут ни под каким соусом, а может даже этих не дадут. Если же таки дадут — чтоб нанести ими удар по Крымскому мосту например, уже надо залететь в зону действия росПВО.

А ракеты воздух-воздух еще более короткобойные — всего до 150 км. Т.е. тоже, чтоб охотиться за бомбардировщиками с КАБами, надо подлетать в зону рашистской ПВО.

Агиль это когда-то разжевывал и предупреждал
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

я не дивлюся кацапські ЗМІ, але це відео з його "орєшками" гуляло по усіх наших ЗМІ

Я не знаю ничего про это видео, а фраза эта в моем лексиконе с детства, как и многие другие. При желании, в том, что я пишу, можно найти "цитаты" от Ленина до Брежнева с Хуйлом. Ну, уж простите, товарищи замполиты! Это не по политическим мотивам, а исключительно по причине богатого словарного запаса.  :D
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Наступні пакети військової допомоги Україні включатимуть літаки F-16 і ракети з дальністю ураження цілей у 300-500 кілометрів, повідомив командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв.

https://interfax.com.ua/news/general/964934.html
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Я не знаю ничего про это видео, а фраза эта в моем лексиконе с детства, как и многие другие. При желании, в том, что я пишу, можно найти "цитаты" от Ленина до Брежнева с Хуйлом. Ну, уж простите, товарищи замполиты! Это не по политическим мотивам, а исключительно по причине богатого словарного запаса.  :D

ох і помотало тебе життя  ;o

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Наступні пакети військової допомоги Україні включатимуть літаки F-16 і ракети з дальністю ураження цілей у 300-500 кілометрів, повідомив командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв.

https://interfax.com.ua/news/general/964934.html

А пулять тільки в кордонах України
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

А пулять тільки в кордонах України

Була новина що Україна запустила власне виробництво таких ракет.

Може ці ракети будуть поступати в розібраному виді а ми їх тут будемо збирати як власне виробництво
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Наступні пакети військової допомоги Україні включатимуть літаки F-16 і ракети з дальністю ураження цілей у 300-500 кілометрів, повідомив командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв.

https://interfax.com.ua/news/general/964934.html

Что это за 300-500 км? Командующему разве неизвестно, что там есть ракеты до 370 км, до 910 км и до 1900 км?  Коню понятно, что до 910 и выше никто не даст. Остается только та, что до 370 км. Зачем говорить ерунду про какие-то 500 км?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
HSM

Стоп
Так Наєва ж звільнили , нє ?
Чи це в нього нова посада ?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Зачем говорить ерунду про какие-то 500 км?

Taurus... Не?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5

Это только если такие ракеты воздух-земля дадут. Там от 350 км разные модификации. Думаю, что более дальнобойные не дадут ни под каким соусом, а может даже этих не дадут. Если же таки дадут — чтоб нанести ими удар по Крымскому мосту например, уже надо залететь в зону действия росПВО.

А ракеты воздух-воздух еще более короткобойные — всего до 150 км. Т.е. тоже, чтоб охотиться за бомбардировщиками с КАБами, надо подлетать в зону рашистской ПВО.

Агиль это когда-то разжевывал и предупреждал
Я хз хто такий агиль, але просте питання на якій відстані від нуля наразі працюють наші сушки та міги?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 5
PAL

Стоп
Так Наєва ж звільнили , нє ?
Чи це в нього нова посада ?

"новина" ще за перші числа лютого  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія