Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Батько наш Бандера

Re: Батько наш Бандера

від праць донцова мусоліні пахне
казламордому говну пахнет [KA]
   
Re: Батько наш Бандера

Показати зображення...
:laugh:
ишак своего идола припер :weep:  [KA]
   
Re: Батько наш Бандера

   
Re: Батько наш Бандера

Цитата: ФУП це кладєзь єбанатів, і всі з коронами на дурних бошках

Коли читаю чи чую щось подібне- згадується анекдот:
"— Алло, коханий. Щойно по радіо передали, що якийсь псих їде по зустрічній, будь обережний.
— Один !? Та їх тут тисячі ! "
   
Re: Батько наш Бандера

Показати зображення...
:laugh:

Пропагандонський прийом - силогізм.
Ану застосуємо його ж зброю до нього:
- всі пропагандони використовують силогізм
- олдбой використовує силогізм
-олдбой = пропагандон
   
Re: Батько наш Бандера

Пропагандонський прийом - силогізм.
Ану застосуємо його ж зброю до нього:
- всі пропагандони використовують силогізм
- олдбой використовує силогізм
-олдбой = пропагандон


 :facepalm1:

я розумію, що ти не Арістотель, але не можна ж так уже прямо

якщо хотів побудувати силогізм, то він мав виглядати так:

- тільки пропагандони використовують силогізми
- ОлдБой використовує силогізми

значить ОлдБой пропагандон

мені здається базові знання по філософії навіть у ПТУ зараз дають

але у нащадків видатних людей буває і таке  :laugh:
   
Re: Батько наш Бандера

:facepalm1:

я розумію, що ти не Арістотель, але не можна ж так уже прямо

якщо хотів побудувати силогізм, то він мав виглядати так:

- тільки пропагандони використовують силогізми
- ОлдБой використовує силогізми

значить ОлдБой пропагандон

мені здається базові знання по філософії навіть у ПТУ зараз дають

але у нащадків видатних людей буває і таке  :laugh:

Як завжди, пропагандони і філософію перекрутять

Якраз мій приклад правильний, якби там було тільки то твердження виходило б одне з одного, а пропагандистський силогізм , якраз використовує  всі бо люди думають тільки

В прикладі Сталін Бандера, ти використав саме цей прийом, тому йди вчися далі, старість навчанню не заважає
   
Re: Батько наш Бандера


Як завжди, пропагандони і філософію перекрутять

Якраз мій приклад правильний


який дурак, виявляється, Арістотель був  :laugh:
   
Re: Батько наш Бандера

Мене приколює кли воін АТО зі Сходу Украіни каже :
Я русскоговорящій бандеровєц...
У цьому увесь цимес.
Бандерівці не нацисти.
Націоналізм це якраз ото ...
   
Re: Батько наш Бандера

який дурак, виявляється, Арістотель був  :laugh:

 знову робиш хибні  логічні висновки
Від пропагандонського звички важко відмовитись?
   
Re: Батько наш Бандера

який дурак, виявляється, Арістотель був  :laugh:

при чому тут арістотель взагалі?
він тебе не з арістотелем порівнює, а з пропагандоном
   
Re: Батько наш Бандера

Мене приколює кли воін АТО зі Сходу Украіни каже :
Я русскоговорящій бандеровєц...
У цьому увесь цимес.
Бандерівці не нацисти.
Націоналізм це якраз ото ...
В них горить від простої пісня, а якби запалало, якби щось на державному рівні прийняли.
А як олдбой переніс, присвоєння героя Бандері в 2010?
   
Re: Батько наш Бандера

при чому тут арістотель взагалі?
він тебе не з арістотелем порівнює, а з пропагандоном


Арістотель описав теоретичну базу силогізмів, як методів наукового пізнання
а Codename47 переконливо показав, що силогізм це повна дурня, за допомогою якої можна будь-яку сову на глобус натягнути

тут уже логічний висновок, що Арістотель дурачок  :laugh:

хоча звичайно треба почати із того, що використана мною аналогія ніяким боком до силогізму
   
Re: Батько наш Бандера

Арістотель описав теоретичну базу силогізмів, як методів наукового пізнання
а Codename47 переконливо показав, що силогізм це повна дурня, за допомогою якої можна будь-яку сову на глобус натягнути

тут уже логічний висновок, що Арістотель дурачок  :laugh:

хоча звичайно треба почати із того, що використана мною аналогія ніяким боком до силогізму

ну це зрозуміло що ніяким боком
саме тому арістотель тут ні при чому і саме тому тебе не з арістотелем порівняли а з пропагандоном
   
Re: Батько наш Бандера

   
Re: Батько наш Бандера

арістотель то фігня...
тут цікавіше було б проаналізувати творчість бандери через призму вчення платона...

ну чи навпаки, вчення платона з погляду бандери
   
Re: Батько наш Бандера

ну це зрозуміло що ніяким боком
саме тому арістотель тут ні при чому і саме тому тебе не з арістотелем порівняли а з пропагандоном


так хай себе порівняє
по тій же формулі  :laugh:
   
Re: Батько наш Бандера

Арістотель описав теоретичну базу силогізмів, як методів наукового пізнання
а Codename47 переконливо показав, що силогізм це повна дурня, за допомогою якої можна будь-яку сову на глобус натягнути

тут уже логічний висновок, що Арістотель дурачок  :laugh:

хоча звичайно треба почати із того, що використана мною аналогія ніяким боком до силогізму
Знову все перекрутив. Ну така твоя доля, зато від сніду не помреш.

Я показав що застосований тобою силогізм може привести до логічних помилок і так ти натягуєш сову на глобус, але це ніяк не означає, що силогізм це повна дурня чи що Арістотель дурачок. Це тільки показує, що ти використовуєш силогізм в своїх пропагандистських цілях.
   
Re: Батько наш Бандера

це при тому, що бандера був такий самий антидемократичний і людиноненависницьки й, а подекуди навіть не тупий...
Та ти що. Сталін ще до приходу влади комісарів був грабіжником. Захопивши владу комісари-мародери пограбували всі верстви населення. Все набуте минулими поколіннями майно було реквізовано а самі власники розстріляні або відправлені в концтабори
А тепер про Бандеру. Може є факт що він пограбував хоть одного польського бізнесмена чи землевласника, єврейського банкіра чи крамаря? Чи закликав до цього. Може в програмі ОУН заперечувалось право на привтну власність? Так що не треба ля-ля. Плодити розіп'ятих хлопчиків.
   
Re: Батько наш Бандера

Та ти що. Сталін ще до приходу влади комісарів був грабіжником. Захопивши владу комісари-мародери пограбували всі верстви населення. Все набуте минулими поколіннями майно було реквізовано а самі власники розстріляні або відправлені в концтабори
А тепер про Бандеру. Може є факт що він пограбував хоть одного польського бізнесмена чи землевласника, єврейського банкіра чи крамаря? Чи закликав до цього. Може в програмі ОУН заперечувалось право на привтну власність? Так що не треба ля-ля. Плодити розіп'ятих хлопчиків.

скажем так: які злочини вважаються небезпечнішими? проти власності чи проти життя і здоров"я? 
ПС
в комуністів була інакша доктрина, так само певною мірою за своєю структурою схожа на конгломерат позитивізму і ідеалізму, як і доктрина українства у версії грушевського, яка в принципі і дала старт доктрині донцова, яка вже абслютно грунтуваласся на ідеалістичній основі;
є звичайно липинський, але і він не уникнув модних в той час тенденцій
   
Re: Батько наш Бандера

ну може бандера міг розказати чому українцем бути добре напр. селянину, ну чи робітникові, та навіть і якомусь співакові/художнику; але йому було важко переконати в тому інженера чи адвоката
Під час судового засідання над ним у 1934 році сталася кумедна ситуація. Коли Бандеру вводили в судову залу, українські адвокати та громадськість на знак того, що це лідер українських націоналістів, вітали його стоячи. Польські судді, які не бачили, хто входить, подумали, що це хтось із високих польських чиновників і теж встали зі своїх стільців.
Коли ввели Степана Бандеру, вони побачили, що вони встали не на представника польської держави, а на підсудного, якого звинувачували у боротьбі проти польської держави.
До речі Бандера сам вчився на інженера. У 1928 році С. Бандера вступив до Львівської Політехнічної Школи на агрономічний відділ і до 1934 року пройшов повний курс за фахом інженера-агронома. Проте захистити диплом не встиг, оскільки був заарештований.
   
Re: Батько наш Бандера

Під час судового засідання над ним у 1934 році сталася кумедна ситуація. Коли Бандеру вводили в судову залу, українські адвокати та громадськість на знак того, що це лідер українських націоналістів, вітали його стоячи. Польські судді, які не бачили, хто входить, подумали, що це хтось із високих польських чиновників і теж встали зі своїх стільців.
Коли ввели Степана Бандеру, вони побачили, що вони встали не на представника польської держави, а на підсудного, якого звинувачували у боротьбі проти польської держави.
До речі Бандера сам вчився на інженера. У 1928 році С. Бандера вступив до Львівської Політехнічної Школи на агрономічний відділ і до 1934 року пройшов повний курс за фахом інженера-агронома. Проте захистити диплом не встиг, оскільки був заарештований.

і що?
то щось змінює?
   
Re: Батько наш Бандера

ну так, можна, аби не сказав, що на зелене світло дорогу переходити
а то теж будеш ігнорувати
Я не казав "робити навпаки". Я казав "ігнорувати" - тобто не брати до уваги думку саме цього кадра, а пошукати надійніші джерела
   
Re: Батько наш Бандера

скажем так: які злочини вважаються небезпечнішими? проти власності чи проти життя і здоров"я? 
ПС
в комуністів була інакша доктрина, так само певною мірою за своєю структурою схожа на конгломерат позитивізму і ідеалізму, як і доктрина українства у версії грушевського, яка в принципі і дала старт доктрині донцова, яка вже абслютно грунтуваласся на ідеалістичній основі;
є звичайно липинський, але і він не уникнув модних в той час тенденцій
Злочинасми проти людяності вважаються злочини влади чи вйськових які привели до масового знищення мирного населення. Радянська влада залишила кривавий слід в історії починаючи з червоного терору голодомору, мародерства щодо власників активів з наступною свідомою їх ліквідацією, розстрілами без суда і слєдствія, заключєнія бєз права перепіскі, примусової каральної психіатрії.
Бандерівський партизанський рух був національно визвольним. Боротьба була збройною направленою проти окупантів,непрошених зайд -мародерів.
   
Re: Батько наш Бандера

і що?
то щось змінює?
А що мало б змінити? То ти чомусь згадав тодішніх інженрів та адвокатів земляків Бандери, наче був вхожий в їхнє професійне коло і особисто знайомий з їх політичними поглядами
   
Re: Батько наш Бандера

Злочинасми проти людяності вважаються злочини влади чи вйськових які привели до масового знищення мирного населення. Радянська влада залишила кривавий слід в історії починаючи з червоного терору голодомору, мародерства щодо власників активів з наступною свідомою їх ліквідацією, розстрілами без суда і слєдствія, заключєнія бєз права перепіскі, примусової каральної психіатрії.
Бандерівський партизанський рух був національно визвольним. Боротьба була збройною направленою проти окупантів,непрошених зайд -мародерів.

а про доктрину забув...
а доктрина має дещо вищий статус в моєму розумінні, аніж національні питання
   
Re: Батько наш Бандера

А що мало б змінити? То ти чомусь згадав тодішніх інженрів та адвокатів земляків Бандери, наче був вхожий в їхнє професійне коло і особисто знайомий з їх політичними поглядами

ну адвокат полюбому гроші тянути буде...участь в такій справі для адвоката то нехила реклама за будь якого результату.  так то що адвокати встали і вітали то то ще не показник. а на тему інших..я не зовсім розумію як людина з вищою освітою може підтримувати упорото-ідеалістичний світогляд...тим більше людина з технічною освітою і відповідним складом розуму
   
Re: Батько наш Бандера

а про доктрину забув...
а доктрина має дещо вищий статус в моєму розумінні, аніж національні питання
А з першим згідний? Червоний терор, розстріли цивільного населення, масове мародерство широких верств населення, голодомор, прінудітєльная псіхіатрія- злочини проти людяності? Чи щєпкі прі строітєльствє свєтлого будущєго?
   
Re: Батько наш Бандера

А з першим згідний? Червоний терор, розстріли цивільного населення, масове мародерство широких верств населення, голодомор, прінудітєльная псіхіатрія- злочини проти людяності? Чи щєпкі прі строітєльствє свєтлого будущєго?

а я десь говорив що то добре?  я говорив, що не уявляю інакшого шляху в межах наявної доктрини досягнути тих результатів, що були досягнені. шлях денсяопіна тоді вважався як неприйнятний
   
Re: Батько наш Бандера

а я десь говорив що то добре?  я говорив, що не уявляю інакшого шляху в межах наявної доктрини досягнути тих результатів, що були досягнені. шлях денсяопіна тоді вважався як неприйнятний
Я не в дитини питаю добре це чи ні? Я запитую в політично орієнтованої дорослої людини, чи були ці злочини злочинами проти людяності на вашу думку?
   
Re: Батько наш Бандера

а про доктрину забув...
а доктрина має дещо вищий статус в моєму розумінні, аніж національні питання
Національне питання було на польських теренах за польської влади. Після пакту Молотова Рібентропа і збройної окупації Польщі обома рейхами Питання йшло про фізичне виживання жителів Західної України. Репресії та мародерство по відношенню до мирних мешканців й породило спротив. А потім і партизанську боротьбу що почалась в умовах нацистської окупації.
   
Re: Батько наш Бандера

Та ти що. Сталін ще до приходу влади комісарів був грабіжником. Захопивши владу комісари-мародери пограбували всі верстви населення. Все набуте минулими поколіннями майно було реквізовано а самі власники розстріляні або відправлені в концтабори
А тепер про Бандеру. Може є факт що він пограбував хоть одного польського бізнесмена чи землевласника, єврейського банкіра чи крамаря? Чи закликав до цього. Може в програмі ОУН заперечувалось право на привтну власність? Так що не треба ля-ля. Плодити розіп'ятих хлопчиків.


ОУН при німцях брала активну участь не тільки у знищенні євреїв, але і в дерибані майна
   
Re: Батько наш Бандера

ті ОУНівці, які розстріляні в бабиному Яру.

багато говориться, що не справедливо замовчувати злочин німців проти ОУН, мовляв не тільки євреїв розстріляли, а і українців.
Але мовчать, що євреїв розстріляли у вересні 41, і там активну участь брала ОУН, а ОУНівців розстріляли у лютому 42. присипали земелькою євреїв і на тому ж місці стратили "корисних ідіотів"
   
Re: Батько наш Бандера

ОУН при німцях брала активну участь не тільки у знищенні євреїв, але і в дерибані майна
Та невже? Факти не приведеш. Хто саме з ОУН? Бо маю протилежні приклади.

Троє членів ОУН отримали звання Праведників народів світу за порятунок євреїв на Нікопольщині
Федір Вовк, Єлизавета Шкандель і Марія Мізіна рятували євреїв у часи Голокосту

Змогла вберегтися від страти при Гітлері, була репресована за Сталіна. Це – про Марію Мізіну з міста Нікополя, що на Дніпропетровщині. Учасниця ОУН, яка в роки Другої світової війни брала участь у порятунку євреїв, вона в повоєнні роки була засуджена до 15 років радянських таборів як націоналістка. Нікопольчанка до 101 року, встигла отримати відзнаку Праведниці народів світу й пошану від держави Ізраїль. Історія цієї жінки непересічна, як і тих, з ким вона стояла пліч-о-пліч – чненів ОУН Федора Вовка та його дружини Єлизавети Штандель. Ці троє – колеги по роботі в школі – разом урятували життя цілій єврейській родині.
https://www.radiosvoboda.org/a/ounivtsi-pravednyky/31255102.html
   
Re: Батько наш Бандера

Національне питання було на польських теренах за польської влади. Після пакту Молотова Рібентропа і збройної окупації Польщі обома рейхами Питання йшло про фізичне виживання жителів Західної України. Репресії та мародерство по відношенню до мирних мешканців й породило спротив. А потім і партизанську боротьбу що почалась в умовах нацистської окупації.

ну про фызичне виживання то дуже гыперболызовано
   
Re: Батько наш Бандера

бургомістр Києва Багазій, який допомагав виявляти євреїв
Іван Рогач - головний редактор "Українського слова" де були прямі заклики видаати і вбивати євреїв
там же працювала Теліга
Яків Шевченко - особисто брав участь у розстрілі євреїв фастівського району
Олег Ольжич - організатор допоміжної поліції Києва

всі члени ОУН. можна довго продовжувати

усіх їх потім німці розстріляли

   
Re: Батько наш Бандера

до речі, дуже схоже як росіяни зачистили Захарченка і ко в ОРДЛО

гримаси історії
   
Re: Батько наш Бандера

Дуже задоволений, як ця історія рве пердаки ваті ))
Я не особливо фанат Бандери, але підспівую вже кілька днів ))
   
Re: Батько наш Бандера

Наш батько Бандера, наша маты Манька Звероеб.. Все тот же кисломольский задор, только с другим знаком. "И ленин такой молодой", "мао - солнце революции". "Ленин, партия, комсомол".
Бля одни идолы и культы у безмозглых.. B-)
Ниxyя в мире не меняется, кроме кроя галифе.
   
Re: Батько наш Бандера

бургомістр Києва Багазій, який допомагав виявляти євреїв
Іван Рогач - головний редактор "Українського слова" де були прямі заклики видаати і вбивати євреїв
там же працювала Теліга
Яків Шевченко - особисто брав участь у розстрілі євреїв фастівського району
Олег Ольжич - організатор допоміжної поліції Києва

всі члени ОУН. можна довго продовжувати

усіх їх потім німці розстріляли

Чого ж тебе від Бандери бісить, якщо ти мельниківців перераховуєш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія