Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці

Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці
Via

   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці
Via

"Бо не можуть поліцейські штрафувати порушників без масок"
   
а поява без маски це вже штраф?
   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці

"Бо не можуть поліцейські штрафувати порушників без масок"
логічно!
   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці
Via

а поява без маски це вже штраф?
Наче ще ні.
   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці

а поява без маски це вже штраф?

у транспорт не пускають без неї
   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці
Via

   
При піздєце в першу чергу забезпечуються потреби охоронців демократії зі зброєю. Бо нарід у приступі мудрості силою відбере маски, антисептики, антибіотики тощо в медиків, продукти в магазинах. Коли задовольнять потреби охоронців демократії зі зброєю, тоді дадуть маски медикам, аби відтягнути той час, коли нікому буде піклуватись про хворих і охоронці демократії зі зброєю почнуть примусово притягувати до піклування представників наріду.
   
А населению где маски брать, чтобы штраф не платить?
   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці

до речі, тестів так і немає навіть в великих інфекційних лікарнях . Станом на сьогоднішній ранок - НЕМАЄ.
Тому і маски їм непотрібні, бо вони людей не приймають.
А Аваков і ко брешуть. Нічого ніхто не доставив. В дорозі ще  ))) Менеджери , блін
   
Люби мои, знаете кому в первую очередь настаёт пиндец при эпидемии? Не знаете? А я это видел своими глазами:  в полку 200 воинов слегло с Боткина за неделю. И это было в 83-м году при жёсткой советской системе здравоохранения. 

Такова специфика службы и житья-быться в казарме и солдатской столовой. Все на куче, в строю, спят на койках рядом в 2 яруса, в бане хуями трясут по целой роте за раз...

Шо будет в ВСУ - я хз.. Как только корона доберётся до казармы - там будут вилы. Отаке от. Запомните этот твит.
   
А населению где маски брать, чтобы штраф не платить?
Ніде, нарід має сидіти вдома.
   
ВІЯ, заспокойтеся.
Ви вже перетворилися в панікерку.
Ви в СТ забули згадати ЗСУ, та НГ, і ПВ...
Тести теж туди пішли, що б не було 15-16 років з пневмонією, яка дуже схожа на цей вірус...
Я розумію, ваша команда проти ЗСУ, але потерпіть, і покиньте Україну "по добру здорову". :)
   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці
Via

ВІЯ, заспокойтеся.
Ви вже перетворилися в панікерку.
Ви в СТ забули згадати ЗСУ, та НГ, і ПВ...
Тести теж туди пішли, що б не було 15-16 років з пневмонією, яка дуже схожа на цей вірус...
Я розумію, ваша команда проти ЗСУ, але потерпіть, і покиньте Україну "по добру здорову". :)
Я про ЗСУ не сказала жодного слова, не переводь стрілки. На фронт можуть везти все і всього побільше.
Я про паскудний вибір між ментами і медиками на користь ментів.
   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці

Хм, мародьори на масках?

Лікарів в бій без засобів захисту?
   
Я про ЗСУ не сказала жодного слова, не переводь стрілки. На фронт можуть везти все і всього побільше.
Я про паскудний вибір між ментами і медиками на користь ментів.

теоретично там де головні лікарі і старші мед сестри не крадії лікарні мали б мати хоч якийсь запас масок, і це мало б бути логічно, а ось для поліції маски це скоріше виняток, тому очевидно, що на складі масок не могло там бути за визначенням, і раз прийшла партія, то і розподіляються там де їх і ніколи не було, але тепер виникла портеба.
   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці
Via

теоретично там де головні лікарі і старші мед сестри не крадії лікарні мали б мати хоч якийсь запас масок, і це мало б бути логічно, а ось для поліції маски це скоріше виняток, тому очевидно, що на складі масок не могло там бути за визначенням, і раз прийшла партія, то і розподіляються там де їх і ніколи не було, але тепер виникла портеба.
При цьому в лікарнях масок нема і всі про це знають.
Хоча насправді до сраки карі очі ті маски, лікарі і в масках захворіють, а захисних костюмів нема.
   
При цьому в лікарнях масок нема і всі про це знають.
Хоча насправді до сраки карі очі ті маски, лікарі і в масках захворіють, а захисних костюмів нема.

а чому нема? це президент винен, не важливо порох чи теперішній, чи головні лікарі, які тепер мають купу автономії, але хєрили на свої обовязки і займаються казна чим замість хоча б елементарно забезпечити стратегічний запас в себе в лікарні необхідних речей на такі випадки...
   
Re: Маски роздали ментам, медикам - в іншій поставці

13% хворих в Іспанії - працівники сфери охорони здоров’я
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія