Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 19:59
ТС то гівно.
Брехня. Wolter - гівно. Він постійно провокує конфлікти між українцями!
------------------------------------
Та який ти українець? Ти кацапська повія, ну трохи холол.
2
cьогодні в 19:57
Вольтер, на мій погляд, так емоційно реагувати міг тільки кадр, якій першу зиму війни був не в Україні. Це так? Можливо того... : валіза - потяг - Амстердам?  Тобі буде спокійніше, та й енергетикам України також...
=======================================
 У мене гроші заробляються лише в Україні! Слава Україні! Героям Слава! А ти йди нах. Доречі всі зими ми були в Запоріжжі. Гнідо. І зараз я увесь час в Запоріжжі. З користі звісно, я ж барига! :fuck:
3
cьогодні в 19:54
Статини і вправду досить небезпечні.
4
cьогодні в 13:59
Не вірю я тому Притулі. Бо в нього все в півтора рази дорожче ніж у Петра купується. Наводили масові приклади та питали його,а Притула лише матюкається. Ось в мене й питаннічко: це від незграбності так дорого, чи через прокладки все йде й тириться ?
а ЗСУ довіряєте? якщо довіряєте - донатьте.
=============================
Я постійно донатю на ЗСУ. В мене є фактично рота, та й на дрони і на всілякі  приблуди доначу. Ще на медичну складову. Кровозупиняючі... це з закордону.
6
cьогодні в 13:55
А як у нас трансгендери кваліфікуються у ТЦК чи медкомісії? B-)
7
cьогодні в 13:54
Йшов третій рік великої війни, пан вольтер помітив відключення світла
Коли з запою вийшов, тоді й помітив.  :laugh:
===============================
Пішов нах, кацапська наволоч!  Ходи під мацьковський патріархат просити милостю. Може подадуть шматок лайна.
8
cьогодні в 07:57
 Лібераська дурість. В салоні тре було не відмовляти, а казати,що для яєць у нас нема потрібної кваліХвікації. Так і відрізати ж можна раптом. :D  :facepalm:
9
cьогодні в 07:40
За світовий день сьогодні в Запоріжжі та й скрізь лише 4 години електрики. Як взагалі працювати? Там в Енергоатомі хто , взагалі, сидить? Зупинити "на ремонт та профілактику" відразу 3 (ТРИ, Карл) енергоблока. Це не можна було робити з квітня, скажимо по жовтень? Розтягнути в часі та по-черзі? А думати хто буде? Чи це взагалі якась "схема"? :facepalm:
10
24 червня 2024 09:50:09
Війна важка дуже, та й пройобів дофіга, але ці кацапськи наративи що "усе пропало" задовбали. До того ж війна це завжди бардак. Та й крадуть. Всі знають, что навіть у ІІWW  при вусатому ( "коли був порядок"  :facepalm:  ) були навіть  фейкові полки та дівізії. Деякі фактично приватні, а деякі існували лише на папері. Особливо так звана при вусатому квітнула "військова анжанерія". Це були цілком фейкові частини,сформовані з ухилянтів, та й створени по підробленим документам (навіть як це робилося писали), які щось в'ялувато колупали чи будували, але мали велике довольствіє, купу грошей та крали й жерли за п'ятьох.

 А так...ну щось, потім розберемося, а поки що не тре тут паніки.
11
24 червня 2024 09:39:00
Не вірю я тому Притулі. Бо в нього все в півтора рази дорожче ніж у Петра купується. Наводили масові приклади та питали його,а Притула лише матюкається. Ось в мене й питаннічко: це від незграбності так дорого, чи через прокладки все йде й тириться ?
13
23 червня 2024 20:31:54
Украина уже де факто в ЕС. Осталось только решить вопросы гармонизации внутреннего законодательства с законодательством ЕС.
цікавий погляд.
==============================
Та наша ЗЕлень-барани. Я по власному виробництву бачу. Ніякої бази законодавчої.
14
23 червня 2024 20:29:10
Ну не програємо, але важко. Наворотив бубочка....
16
22 червня 2024 08:49:26
17
22 червня 2024 08:35:21
Де він перевиконується?)
Так були ж недавно новини на цю тему  8-)
-------------------------------------------------
 Та ті новини були для бубочки. Бо у нього "туман в голові". :D  :gigi:
18
22 червня 2024 08:32:28
 Це просто чергова пропагандонська гра бубочки. Майже: я веду вас до ЄС!
Який там в сраці ЄС поки війна? Це довгий процес узгодження навіть у мирний час. А закінчиться війна, бубочку не переоберут. А так...нехай покалякають...чо б ні?
19
22 червня 2024 08:29:45
Одним з наслідків вступу в EU буде втеча населення і падіння цін на житло на периферії і в взагалі
Хто купуватиме хату з дерева в Карпатах коли північ Іспанії чи Португалії дешевше чи та сама ціна
===================================
Який ти наївний! B-)
20
22 червня 2024 08:19:11
Нічого, цей випадок зовсім обісрав бубочку та зермаків в очах навіть його небагатьох ще прихильників. Кажу ж...зараз кількість невдоволення переходить у якість. Не випадково бубочка сховався: я не я і котлета не моя. B-)  Військові цій зе-гопоті почали відкрито погрожувати. Так що зелупонь сама себе завжди підсира.
21
22 червня 2024 08:12:30
  Пригадую, це було ще в ті часи, коли Кара-багаз був ще не Голь, а Куль ще не Іссик. Був у нас при Кравчуку геніальний міністр фінансів Віктор Пінзеник. Ні, він таки був генієм, навіть авантюристом. Він такі кульбіти робив і вдало! Це окрема тема. Але як міністр фінансів, він відповідав за наповнення бюджету. І його теж з податками іноді заносило. Але був і міністр економіки Суслов. Теж людина дуже й дуже кваліфікована, зараз таких не виробляють. Він відповідав за зростання ВВП, але не придушення цього зростання податками. Так він на ВР казав Пінзенику: "Вітя! Тебе заносить! Тпрррру!"

 А зараз хто? Гетьманцев. Він фактично з Єрмаком стоять над Мінфіном і Мінекономіки. Ті тільки кивають і крадуть. Гетьманцев взагалі то податківець-відбирайло, та досить кваліфікований відмиватель коштів у ОПи. У нього фінконсультативна фірма на маму з філією в Парижі, і він кваліфіковано оПшорить бубочкини та зермаківські мільони, бо ті дурні б відразу попалися під міжнародний фінмоніторинг. Але він ні тямить в економіці, він не розуміє,що ці заходи не приведуть вже до зростання бюджету, ну може трохи на місяць-два,а потім все впаде і грошей буде навіть меньше. Бо по-перше, тямущі вже потікали у тінь, та навіть у чорний ринок ( є відмінності,доречі), ті що не потікали-збанкрутіють,або значно знизять активність, а інші не будуть купувати, бо дорого. Ну додайте і безробіття...та й ще якісь пособія по безробіттю,та дотації, та субсидії... Буде тільки гірше.
22
22 червня 2024 07:49:49
Що значить формально?)
Ти в курсі яким актом підвищуються податки і хто то все приймає?)
========================
Абсолютно. Як скаже Єрмак та Гетьманцев так і приймуть. Інше все формальності.
Ну ок)
Тоді - на майдан пан вольтер - я дам вам стартовий пістолет)
==========================================
Поки ще не час,ТВАРИСЧ! Но будьте готові! У нас довги руки! :K  :gigi:
23
21 червня 2024 21:17:41
Опозиція є...Але ж "ваш Порошенко..."
24
21 червня 2024 21:13:44
А до чого тут гетьманцев?
Це він податки підвищує?)
Які ж ви тупі інфантілм, тепер розумію звідки взялося 75 відсотків і хто топиться в тисі)
===============================
 Формально уряд,але фактично це він. Він там головний ідеолух цього фіскального бардаку.
Що значить формально?)
Ти в курсі яким актом підвищуються податки і хто то все приймає?)
========================
Абсолютно. Як скаже Єрмак та Гетьманцев так і приймуть. Інше все формальності.
25
21 червня 2024 21:09:51
Все вирішує АНРІ-І. Якого ніхто не обирав. Ви, зелупонь зробили це разом. Поржіть...
26
21 червня 2024 09:48:03
Пане Вольтере, в Червоних Ліхтарях часто доводиться бувати? Я не глузую. Якщо так, то чи не поділився б шановний пан своїми враженнями чи висновками?
=========================================
Звичайна сауна у нас десь у Жажкові більш розбещена повіями  чим увесь їх квартал червоних ліхтарів. Бував раз-нічого такого. Хіба що вітрини,де вони сидять якось так  нігті підпилють, іноді щось в'яжуть,ну якось стримано.... Доречі: майже будь де на пляжі у світі та й у нас люди носять плавки, ну ті що вважаються спортивними. Але в Нідерландах-зась! Чоловіки там купаються лише в таких собі шортах. Спортивні плавки- це ознака гей спільноти. На пляжах Гааги я НІКОЛИ не бачив в них чоловіків. Деякі може навіть і геї соромляться їх надівати. Після цього я на морях лише в шортах купаюся, ну невеличких,але шортах.
27
21 червня 2024 09:21:22
Чому п...дорам можна робити прайти,а проти ЗЕрмака ні? Де рівнясть Закону?
Ну, ось, навіть підхуйля відчуло утиск своїх прав і свобод...  :cray:  А твої хуйлопропагандони, що з цього приводу кажуть? :shuffle:
Цікаво - чому пан вольтер в Нідерландах не виступає проти геїв?)
Він же там буває?
===================================
А хто тобі казав що там взагалі ГЕЇ? B-)  У всьому навіть космополітичному Амстері,з Роттердамом, їх меньше ніж в кацапському Кирові. Це все брехня. Це кажуть або кацапи, де підар на підарі і їм поганяє (і це було завжди), або люди, які нічого в Нідерландах не розуміють. Нідерланди сувора протестантська країна. Там єдині в Європі ще кальвіністи залишилися. Всі міста та містечка це як вони називають "Біблійний пояс". Там ні то що геїв ганаяють, там майже негрів линчують (українців люблять,бо ми білі та христіани). Якщо в якомусь Утрехті і є якісь гей, то він там у глибокому підпіллі нишкається. В Амстері вони проводять гей паради,навіть в аєропорті Скіпхолл висить плакат з рекламою парфума, де явно два гея нюхають... :D  Але по життю ти фіг вирахуєш геїв там. Вони вміло маскуються под гетеро. Це вам не Німеччина, де у геїв особливий відомий усім дрескот і їх там багато.
 А чому згадують Нідерланди? Тому що багато є таких,які зовсім не геї,але їх задовбала сувора протестантська регламентація життя. Тому вони (маючи дружину,коханку та п'ятьох дітей) раз на рік приєднуються до гей парада, чипляють навіть на себе спідниці і протестують проти цього та прикалуються. На том параді геїв може третина. Якісь ЛГБТ+Q (- W у квадраті) себе проявляють лише в Амстері, де дим від конопель на вулицях такий що зловиш кайф без паління, трохи в Роттердамі,а в Гаазі прапорці вивішують і практично не збираються,ну мало та іноді : шмиг і пропали. :D
28
20 червня 2024 20:37:43
Звісно, що все радікально цим не закінчиться. Але якось таки щось закінчиться на певний час. Ви не забувайте: хоча кацапстан не змінюється та не залишить свої наміри, але все ж таки це буде наша певна перемога. Інакше ніяк. Далі у нас потрібно міняти владу з цих крадіїв-дурників,хоча б на крадіїв-не дурників. Ну а далі будемо дивитися. Якось в НАТу та в ЄС...ну щось таке.
29
20 червня 2024 20:27:59
Якщо корова дає мало молока треба її частіше доїти.Це ж елементарно
==========================
Але ж молока не збільшується від цього-треба тільки більше за дойки платити. :D
30
20 червня 2024 09:54:40
Буде Залужний послом, не панікуйте)
Ви ж потім язики собі в сраки засунете і будете шукати іншу зраду)
===================================
А що тут шукати? ЇЇ як лайна у зермаків.
31
20 червня 2024 09:49:56
Звісно ми давно чуємо,що Залужний буде в Британії ось-ось, что вже там хвінішна пряма, що майже чумудани відіслав, але це вже щось терміни дурні. Бо повій посліх ЗЕрмаки відсилають за пару днів як з катапульти,а тут вже пів року не в жодному оці. Тому і поставив запитання. Ба як ЗЕ-срань закаркала!
32
20 червня 2024 09:14:22
Кажуть що брешуть. Бувають перетікання, дуже незначні (але не зараз,коли блоки атомних,кажуть вже три-зупинено на ремонт),але десь у день перетікло трохи туди, а взад до нас при пікових навантаження ще більше. Рахують по балансу. По балансу ми фактично тільки беремо.
33
20 червня 2024 09:11:13
Кацапська пропаганда зможе затулити мізки цім кочевникам, навіть якщо підуть вони з Бомбасу. І не слід думати, що хуйло помре сам. Ще може подригатися, падло. Для кацапів та для хуйла буде сакральною катастрофою втрата Криму. Тут і пробекати буде нічого. Крим це голка зі смерттю для бункерного чахлика. Для перемоги України потрібно зробити 2 речі: взяти Крим до того стерелізувавши там усі пускові, нафтобази та всю військову логістіку. Друге- це хоч десь прорватися до Азовського моря. Майже будь де, краще десь на Маріуполі, чи поблизу. Тоді все південне їх угрупування буде у оперативному оточенні, де усілякими хаймарсами та атакамсами, в купі зі штормшадами знищувати їх зброю, пускові, системи РЕБ, паливо та боєприпаси. В умовах дуже важкого, обмеженого постачання буде "херсонський варіант". І не треба штурмувати лінії суровікіна. Вони почнуть тікати.
Це важко,але можливо.
 Може це єдиний вихід. А там що буде з хуйлом-питання інше. Що до Бомбасу, то там вже можна вести якісь перемовини....
34
20 червня 2024 08:38:25
Хуйло хоче зосередити на вузькому напрямку фронту мільйон зомбі з північної Кореї разом зі своїми офіцерами та технікою. Таким чином хоче переламати ситуацію та добитись такого ж результату як і при використанні ЯЗ.
======================================
Не думаю, що Північна Корея вступить у війну в Україні. Це вже для Заходу буде занадто. Зброю якусь пончик,звісно , буде надавати,ну там снаряди,але людей до кацапів не пошле. А якщо й пошле,то це вже фактично ІІІ світова. Там будуть зовсім інші реакції. Бо це буде в очах Заходу вже навіть не напад на Україну, а буде сприйматися як початок вторгнення в Європу або безумовною загрозою невідворотнього вторгнення.
35
20 червня 2024 08:30:09
Ще хтось сумнівається, що гетьмацеі - агент фсб?
А до чого тут гетьманцев?
Це він податки підвищує?)
Які ж ви тупі інфантілм, тепер розумію звідки взялося 75 відсотків і хто топиться в тисі)
===============================
 Формально уряд,але фактично це він. Він там головний ідеолух цього фіскального бардаку.
36
20 червня 2024 08:28:07
 Все зрозуміло, але  ні кацапи а ні бялоруси не усвідомлюють такий "маленький" фактор як " АТВЕТКА". Їх рознесуть вщент.
37
20 червня 2024 08:12:22
Не спроможні ці клоВани ні на що.
гірше не буде.
================================
 Хоч  пАржом!  (Під шашлики...) B-)

 Гетьманцев нічого не торопає, крім податків та як від них ухилятися та  ухиляти ЗЕрмаків в оПшорах. Це функція  міністра економіки, який у нас дурний як і всі. Бо у нас бізнес і так ледь хекає. Хоча формально вони піднімут десь 20% додачи від податків та зборів, по факту  на стільки,або навіть на більше скоротиться платників та надходжень: це і ті,хто ледь тягнуть, це і ті,для кого буде дорого купувати,корочше з цього нічого не буде. Зате зросте зубожіння та тенізація економіки. Все ми це проходили ще при АзІрові-кровосісі при Кучмі. Навіть кровосісь  певною мірою второпав. Але про що тут казати... :facepalm:
38
20 червня 2024 07:39:37
Новий посол України у Великій Британії, Валерій Залужний, майже готовий до початку своєї дипломатичної місії в Сполученому Королівстві, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю "Укрінформу".
Це підтверджує ще раз, що пан Галанський - закореніле мудло
Воно й зрозуміло
Продажі куймазі проти облисіння впали до нуля, приходиться смоктати бормотуху
Важко с похмілля думається
===============================
Навіть не надійся, гидото. Не впали, а зросли. Вішайся ЗЕ-шаріков. :fuck:
40
19 червня 2024 13:15:25
Чому п...дорам можна робити прайти,а проти ЗЕрмака ні? Де рівнясть Закону?

Повна версія