Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Демократія - ніколи не відмиється від України **(про комуністичні наративи тема)

Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Ой, не тре. Кого банити за Kyiv Chicken speech Busha? За Будапештський меморандум? За розвод Ющенка на обеззброєння? За водіння за ніс з євроінтеграцією? За 97млрд зелених хуйлостану за 100 днів війни? За безперебойне постачання через воюючу Україну хуйловської нафти мад'ярам? За газ, який невідомо коли (і якщо) припинять закуповувати?

Треба зрозуміти дві речі:

1. Демократичні декларації - розвод лохів.

2. ЄССР економічно зацікавлена в енергоносіях хуйлостану і не зацікавлена в конкуренції своїм і так дотаційним фермерам зі сторони України.

В них є свої виборці, яких потрібно тримати в теплі та накормленими. Пред’яви до чужих президентів що недостатньо подбали про Україну, виглядають чистої води хохлізмом.
   
В них є свої виборці, яких потрібно тримати в теплі та накормленими. Пред’яви до чужих президентів що недостатньо подбали про Україну, виглядають чистої води хохлізмом.

Який хохлізм, коли зараз оці жабоїди один з одним навипередки змагаюцця щоби виставити себе захисником України? Це вся ця підарасня була хоча б останні 8 років? Діпконсьорнила в два дристалища?
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Ти перестал стрелять читать, і тисячі посилань як кожен презедент, включаючи поточного, намагався зустрічі з хуйло.

Ти про американських президентів?....

Так, кожен
   
А хто вигодував хуйла? не демократичні краіни?
а хто фінансує, через нафту і газ,  ракети і бомбові удари по українських містах - НЕ ДЕМОКРАТИНІ КРАЇНИ
Україна теж це робила до 24.02.: газ, нафта/паливо, е/е. а до 2014 і багато іншого, в т.ч. мільярдами рашесегмент інтернету.
 причому європейський ринок був набагато більше диверсифікованим.
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Який хохлізм, коли зараз оці жабоїди один з одним навипередки змагаюцця щоби виставити себе захисником України? Це вся ця підарасня була хоча б останні 8 років? Діпконсьорнила в два дристалища?

Вони робили, роблять та будуть робити те що на їх користь. Інакше було би дивно.

А що робила Україна в цей час? Що було зроблено хочаб за остані місяці перед війною, коли вже великими буквами на стіні було написано що війна буде? Оскалилась на захід «не нагнітайте!»? Було таке чи ні?
   
Вони робили, роблять та будуть робити те що на їх користь. Інакше було би дивно.

А що робила Україна в цей час? Що було зроблено хочаб за остані місяці перед війною, коли вже великими буквами на стіні було написано що війна буде? Оскалилась на захід «не нагнітайте!»? Було таке чи ні?

Які два місяці? Війна йде 8 років. Що особливого могла зробити за два місяці бідна знекровлена вже воююча Україна?
   
По перше, це не кара а ціна яку платимо за минулі помилки. По друге, ті хто хотіли в ЄС, вже давно в ЄС. В той час як ми обирали «владу народу» від Кравчука, Кучми, Януковича, коли ми втомлювались від війни, коли ми на весь світ хвалились своєю корупцією і бідністью що від нас почали всі тікати як від прокажених.

А як правильно треба було робити?

З точки зору пересічного громадянина? За кого голосувати з представлених в бюлетенях списків?

Чи може вся його провина в тому що вчасно не втік за кордон?

І як правильно збагачуватися в існуючих умовах корупції щоби зберегтися чистим від неї? Може вкажете рецепт?
В тих же кацапів корупція менша?

Це згвалтована сама винна бо вдягла надто коротку спідницю?
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України
Ser

А що будуть вішати на вуха в ЄС
Після війни? Про права?
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Які два місяці? Війна йде 8 років. Що особливого могла зробити за два місяці бідна знекровлена вже воююча Україна?

Та дійсно нічого. Перші тижні війни орки іздили по Україні як в себе дома на Уралі.

Щодо бідні - то було 30 років такими не бути. Хто винуватий що більшість економіки країни було віддано у упорядкування варягам з Росії та Ізраїлю? Давайте ще звинуватимо Росії та Ізраїль що недостатньо потурбувались про украінців поки вони мали у власності всі ключові сектори економіки. Чому вже зупинятись на звинувачуваннях заходу та демократій?
   
Вони всі працювали на своїх громадян та в їх інтересах. Їх економіки росли, їх люди при роботі та грошах.

і як виявилося це було

 
30 років спроб прожити сьогодняшнім днем, 30 років компромісів

бо виростили монстра внаслідок цього який загрожує і їм.
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Та дійсно нічого. Перші тижні війни орки іздили по Україні як в себе дома на Уралі.


Брехня. Найбільші втрати вони понесли якраз в перші тижні
   
Щодо бідні - то було 30 років такими не бути.

Ага, краще бути багатим і здоровим. Чули таке.

Хто винуватий що більшість економіки країни було віддано у упорядкування варягам з Росії та Ізраїлю?

Це було якесь вольове рішення чи вони цю більшість поступово набули за прийнятими в світі правилами? Треба було закритися від світу протекціоністськими методами?
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Якщо коротко то українцям треба було менше волати які вони зубожілики і вірити казкам про газ по $50. Один раз випадково вибрали пристойного президента і самі ж його і з`іли. Ти ж друже WASQ по-моєму кондовий юльок?
   
Ага, краще бути багатим і здоровим. Чули таке.

Це було якесь вольове рішення чи вони цю більшість поступово набули за прийнятими в світі правилами? Треба було закритися від світу протекціоністськими методами?

Та дійсно, всі винуваті що ми такі бідні та нещасні. Як таких гарних людей що є фундаментальним камінцем в сучасному світі хтось міг економічно та політично обдіти?

Але реальність в світі така - для світу Україна незначна компонента. Проникливіші якось намагались заробити на ній гроші чи політичний капіта, як Ізраїль та Росія, інші просто спостерігали з такою самою зацікавленістью як українці спостерігають за розвитком подій десь в Таджікостані чи Гвінеї.

Перестаньте скиглити та заглядувати комусь в очі. Ми нікому крім самим собі не потрібні. Наша сьогоднішня ситуація це похідна від 30 років власних помилок. Ми маємо бути сильними щоб змінити ситуацію на краще. Ми будемо сильними та сміливими - нам допоможуть.

Але якщо ми будемо сцикливими та звинувачувати інших в наших проєбах як в цій гілці, то від нас всі відвернуться бо такі нікому не потрібні.
   
Один раз випадково вибрали пристойного президента і самі ж його і з`іли.


Та ще похріпує з ютубів ніби, чи я чогось незнаю?
   
Ми нікому крім самим собі не потрібні.


Так і є. Бла-бла-бла окремо, реальність окремо.

Наша сьогоднішня ситуація це похідна від 30 років власних помилок.

Ну і яка була правильна стратегія дій для конкретної пересічної людини в тих умовах? Що треба було робити, за кого зі списків голосувати? Може краще взагалі не ходити на вибори?

От я наприклад винен що на мене летять ракети.

 Просто хочу знати в чому я помилився.

Що не звалив за кордон в 90-х?

   
і вірити казкам про газ по $50.

Ну я в нульових своїм родичам мало не кричав що газ по 40 копійок доведеться тяжко і довго відкашлювати. Вони цього не сприймали, не вірили  :(  Зокрема моя мама...

Ти ж друже WASQ по-моєму кондовий юльок?

 :lol:  :weep:

Не терплю юльки і ніколи не голосував. Мене взагалі вивертає від популізму.

А що наштовхнуло Вас на таку думку?

Просто від формули "винна бо вдягнула коротку спідницю" мене вивертає ще більше.
   
Так і є. Бла-бла-бла окремо, реальність окремо.

Ну і яка була правильна стратегія дій для конкретної пересічної людини в тих умовах? Що треба було робити, за кого зі списків голосувати? Може краще взагалі не ходити на вибори?

От я наприклад винен що на мене летять ракети.

 Просто хочу знати в чому я помилився.

Що не звалив за кордон в 90-х?
ніт. валити було треба у 2014.

Я довбень теж не прорахував ситуацію, а зараз утримує жадібність.

Розумію що треба розпродатись з дисконтом 30-50% і тікати але жаба :(

І ще розумію що навіть після перемоги я можу отримати меньше ніж зараз, коли ринком ще керують довоєнні цінові орієнтири.

   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Вони робили, роблять та будуть робити те що на їх користь. Інакше було би дивно.

А що робила Україна в цей час? Що було зроблено хочаб за остані місяці перед війною, коли вже великими буквами на стіні було написано що війна буде? Оскалилась на захід «не нагнітайте!»? Було таке чи ні?

а хіба НА КОРИСТЬ німеччині залежати від кацапів?
може коришніше було б щоб кацапи злежали від німеччини?
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

ніт. валити було треба у 2014.

Я довбень теж не прорахував ситуацію, а зараз утримує жадібність.

Розумію що треба розпродатись з дисконтом 30-50% і тікати але жаба :(

І ще розумію що навіть після перемоги я можу отримати меньше ніж зараз, коли ринком ще керують довоєнні цінові орієнтири.

Після перемоги валити не буде ніякого сенсу.... В Україні буде більше можливостей чим деінде.... Син навпаки балака про те щоб поїхати в Україну після перемоги.
   
Коротше, мудило доказує, що Україна винна, бо не збудувала армію потужнішу за кацапську.
У вас було 30 років...
Щоб ти сконало, падло!
   
Після перемоги валити не буде ніякого сенсу.... В Україні буде більше можливостей чим деінде.... Син навпаки балака про те щоб поїхати в Україну після перемоги.
Вам напевно відніше.
   
В них є свої виборці, яких потрібно тримати в теплі та накормленими.


Це і є політика життя нинішнім днем  :D. Слабке місце демократії.

Просто дивно, недавно за історичними мірками обпікшися на Гітлері, "далекоглядні стратеги" знову стали на ті самі граблі  :)
   
Ну я в нульових своїм родичам мало не кричав що газ по 40 копійок доведеться тяжко і довго відкашлювати. Вони цього не сприймали, не вірили  :(  Зокрема моя мама...

:lol:  :weep:

Не терплю юльки і ніколи не голосував. Мене взагалі вивертає від популізму.

А що наштовхнуло Вас на таку думку?

Просто від формули "винна бо вдягнула коротку спідницю" мене вивертає ще більше.

Вибач. Помилився.
   
Після перемоги валити не буде ніякого сенсу.... В Україні буде більше можливостей чим деінде.... Син навпаки балака про те щоб поїхати в Україну після перемоги.

Та дай Боже...  :)
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Коротше, мудило доказує, що Україна винна, бо не збудувала армію потужнішу за кацапську.
У вас було 30 років...
Щоб ти сконало, падло!

Зрадойбе. Україні не потрібно було будувати армію сильнішу за мордовську. Все що Україні потрібно було робити, це не сидіти в розтяжці на шпагаті 30 років. І тоді Україна була би давно в ЄС та НАТО як Прибалтика, і зовсім інші умови для хуйла нападати чи ні. Був би інший світ та інша Україна.

   
То те демократія винна що Україна 30 років дуркувала? То багатовекторність, то Янукович, то ще щось.
розумний заднім числом
300 років окупації і винищення українців +30 років піід постійним тиском - газ, диверсіїї, знищення підприємств, культурна гегмонія і тд
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

розумний заднім числом
300 років окупації і винищення українців +30 років піід постійним тиском - газ, диверсіїї, знищення підприємств, культурна гегмонія і тд

Ось тут і відповідь, а не нам захід «маловато памагаєт».
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

ЩО ТО ТАКЕ ДЕМОКРАТІЯ?
...демократія, попри все, це те, що вже є в Україні, бо українці такий народ, що не потерплять узурпації влади ...
Якщо вона нікому нах не потрібна
будеш розповсюджувати ворожі наративи деінде

якщо вона не може захистити беззахистних дітей жінок людей похилого віку?
...дітей і жінок захищає Українська Армія...
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Все що Україні потрібно було робити, це не сидіти в розтяжці на шпагаті 30 років.
Власне, так, але на це були не тільки внутрішні, а й зовнішні причини. Й ці зовнішні останнім часом активно вскриваються й ще багато всього вилізе. Не було у України стільки ресурсів, щоб купляти німецьких чиновників чи організовувати перезавантаження з черговим американським презом.
   
Зрадойбе. Україні не потрібно було будувати армію сильнішу за мордовську. Все що Україні потрібно було робити, це не сидіти в розтяжці на шпагаті 30 років. І тоді Україна була би давно в ЄС та НАТО як Прибалтика, і зовсім інші умови для хуйла нападати чи ні. Був би інший світ та інша Україна.
якби тільки Україна сиділа на шпагаті то було б півбвди. Наші простигосподи партнери робили те ж саме. Хоча б ПДЧ згадати.  Та і  тепер не проти . Коли Україна похеривши свої інтереси виступила проти бульбофюрера то певно очікувала щось і від заходу в свою підтримку, але ніт - в кожного свої інтереси, де димократія Україна десь далеко предалеко. 
   
...демократія, попри все, це те, що вже є в Україні, бо українці такий народ, що не потерплять узурпації влади ...
будеш розповсюджувати ворожі наративи деінде
Показати зображення...
...дітей і жінок захищає Українська Армія...
тобто рятуватися треба самим?
лопатами захищатися?
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Ось тут і відповідь, а не нам захід «маловато памагаєт».

Не зрозумів відповідь? Без шансів? Допомагати не треба? Людям покривати себе простирадлом та йти на цвинтар?
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Не зрозумів відповідь? Без шансів? Допомагати не треба? Людям покривати себе простирадлом та йти на цвинтар?

Тобі багато хтось допоміг, коли ти приїхав в США? Мені ніхто в жодній моїй іміграціі не допомагав, крім одніє людини що дала мені притулок на перші дні, за що я їй досі дуже вдячний. І якось ти не пішов на цвинтар а забезпечив себе.

Допомога, будь яка допомога, навіть сама маленька, це бонус, це виграний лотарейний квиток і не більше. Буркати що допомога маленька, не така як хотілось би, можуть тільки невдачні люди.
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Тобі багато хтось допоміг, коли ти приїхав в США? Мені ніхто в жодній моїй іміграціі не допомагав, крім одніє людини що дала мені притулок на перші дні, за що я їй досі дуже вдячний. І якось ти не пішов на цвинтар а забезпечив себе.


Ну нам з тобою і не треба було допомагати.... На наші права ніхто ніколи не зазіхав, від голоду ми не пухли, під морозами не мерзли, від обстрілів градами не ховались.....
   
якби йшлося про сферичного коня, то ніхто не винен звісно. світ жорстокий - про це і пише ТС
але насправді винен - це прямо в інтересах країн "демократії" максимально допомагати Україні, не кажучи вже про дані обіцянки
   
Re: Демократія - ніколи не відмиється від України

Ну нам з тобою і не треба було допомагати.... На наші права ніхто ніколи не зазіхав, від голоду ми не пухли, під морозами не мерзли, від обстрілів градами не ховались.....

Ти не пух від голоду чи не був під обстрілом як в Сомалі, тому що не крутив дулі 30 років.

Нарахунок Сомалі. Вони так само мають право запитати «а что ви западніє демократіі нам не памагаєте? У вас же денег кури не клюют! Ви в ответє за нас, патаму что ми білі вашій калонієй до недавнього времені». І чи будуть вони праві?
   
Мені ніхто в жодній моїй іміграціі не допомагав, крім одніє людини що дала мені притулок на перші дні, за що я їй досі дуже вдячний. І якось ти не пішов на цвинтар а забезпечив себе.


Бля.
Воно ще й ковбасне  :facepalm1:
   
такое окуенное название темы для проукраинского форума и все еще на первой странице
фуп как всегда необьясним
его модерация на высоте
   
якби йшлося про сферичного коня, то ніхто не винен звісно. світ жорстокий - про це і пише ТС
але насправді винен - це прямо в інтересах країн "демократії" максимально допомагати Україні, не кажучи вже про дані обіцянки

США теж чинило постійно чинило тиск на Україну для роззброєння, порушуючи Б. мемерандум, наприклад:
Вивезення високозбагаченого урану з України залишалося предметом уваги і адміністрації США. "Ці дії говорять про те, що Україна, як і раніше, лідирує у прагненні не допустити потрапляння цих ядерних озброєнь до рук терористів, як і у прагненні до світу, в якому б не було ядерної зброї", - цитує телекомпанія слова Президента США Барака ОБАМИ
"По-перше, для 50 кілограмів високозбагаченого урану – такої кількості вистачило б на дві ядерні бомби

тому таки ВИННІ, ВИННІ!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія