Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Харасмент і Брехня про Дописувачів

Харасмент і Брехня про Дописувачів

Чому на форумі окремим дописувачам дозволяється поширювати відверту брехню про інших та харасити інших?

***************************

У неё тоже ковид
Відповісти Цитувати   Повідомити модератору      
Re: Юлія Тимошенко у важкому стані. Covid.
rst [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 18:31
IP/Host: 188.166.78.---
Inanna, cьогодні в 18:26

    Розгорнути попередні цитати...
    У, юлькозебіл нарешті зрозумів, що ковід існує.

    А як хорохорився, ковідіот  :facepalm1: .

    А як твоя Юлька вакцину прийме? як ти після цього жити будеш?  :laugh:


Ты продрала глазки и снова бегаешь за мной?
Я буду вынужден указать модератору на харрасмент с твоей стороны.
Найди себе другой объект. Ты не в моем вкусе.
А пока семьей займись в воскресенье.

И прекрати спамить мне в приват. Утомила.

************************************

Дописувач РСТ відверто збрехав, нібито я неодноразово писала йому в приват. Це неправда. Я жодного разу не написала йому, не кажучи вже багаторазово.

Разом з тим я написала в приват 1 раз Турчинову - послала інформацію з університету Калгарі про іноземних студентів. Це там, де буде вчитися його син.


1) Якщо РСТ - це Турчинов, то чому адміністрація дозволяє дописувачам під лівими ніками харасити інших?

2) Якщо РСТ - не Турчинов, то чому адміністрація дозволяє дописувачам відверто брехати про інших, постійно обзивати та називати лайном дописувачів у систематичний та цілеспрямований спосіб? просто подивіться на історію дописів цього персонажу. 90 відсотків - хамство, грубощі та безпідставні особисті образи.

Сподіваюсь, що відповідні висновки будуть зроблені.
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Викладаю копію повідомлення Турчинову. Більш ніколи нічого йому не посилала:


University of Calgary Info     
14 серпня 2020 08:16:03
Кому: Турчинофф
Від: Inanna
Привіт!

Десь була тема, де Ви питали, які новини по в"їзду іноземних студентів в Канаду. Я була в бані і не могла відповісти. Думаю, найкраще зв"язатися напряму з університетом і вони роз"яснять. Ось інфа:

Імейл спеціально для запитань по ковіду: covid19comms@ucalgary.ca

Для міжнародних студентів поки така інфа:

https://www.ucalgary.ca/student-services/iss

Update for international students planning to come to Canada

Travel restrictions are still in effect. Students who have a valid study permit or had a study permit application approved before March 18, 2020 may be able to enter Canada. For students who received a study permit approval after March 18, 2020, the Government of Canada will let you know when you can travel to Canada.

Найостанніше урядове повідомлення тут:  https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2020/07/minister-mendicino-announces-changes-to-facilitate-online-learning-for-international-students.htmlhttps://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2020/07/minister-mendicino-announces-changes-to-facilitate-online-learning-for-international-students.html

Все дуже заплутано, краще зв"язатися з універом напряму.
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

безперспективно
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Принаймі набуде широкого розголосу. Якщо цього рст не забанять або 1) за брехню, або 2) за другий нік, я зроблю для себе відповідні висновки.
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Ще декілька запитань власниці форуму:

1) чи має Турчинов доступ до модерації форуму?

2) чи допомагає Турчинов фінансово форуму?

Дякую наперед.
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Викладаю копію повідомлення Турчинову. Більш ніколи нічого йому не посилала:
Можно просто выложит скрин почты профиля - Отправленные  .
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Можно просто выложит скрин почты профиля - Отправленные  .

Хай сучечка РСТ викладе "мої" повідомлення до нього. Бо таких не існує в природі.

Є одне (!) повідомлення до Турчинова.
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Можно просто выложит скрин почты профиля - Отправленные  .
там можна видаляти
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Хай сучечка РСТ викладе "мої" повідомлення до нього. Бо таких не існує в природі.

Є одне (!) повідомлення до Турчинова.
:umnik2: та не варто витрачати час і нерви на неадекватів.
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

:umnik2: та не варто витрачати час і нерви на неадекватів.

Ні, варто. Тому що хто знає, що ще тут відбувається?

   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Ні, варто. Тому що хто знає, що ще тут відбувається?
Добре, якщо ти наполягаєш, то підтримую тебе.
Я теж колись на ДД намагалася ставити на місце мерзоту,
але там у них довгі роки були ручні модери,
то мене банили за те, сподіваюсь тут все інакше
і тобі вдасться захистити себе.
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Я теж колись на ДД намагалася ставити на місце мерзоту
розкажи Інанні, як ти сама з собою вела бесіди з двох ніків
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Добре, якщо ти наполягаєш, то підтримую тебе.
Я теж колись на ДД намагалася ставити на місце мерзоту,
але там у них довгі роки були ручні модери,
то мене банили за те, сподіваюсь тут все інакше
і тобі вдасться захистити себе.

Що мені себе захищати? піду назад в самобан, якщо тут таке твориться.

Більше часу на інші речі буде  :laugh:




Останнє редагування: 23 серпня 2020 23:55:13 від Inanna
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Що мені себе захищати? піду назад в самобан, якщо тут таке твориться.

Більше часу на інші речі буде  :laugh:
теж варіант! :D
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

розкажи Інанні, як ти сама з собою вела бесіди з двох ніків
:laugh: "бесіди"....там один нік іншому мало не морду збирався набити  :gigi:
Пам"ятаєш, як VVV_VVV - коли запізнювався на початок потоку - щоразу питав : "Про ставляння на місце вже було?"  :D
і щоразу одне й те саме, і одними й тими ж словами...
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

:laugh: "бесіди"....там один нік іншому мало не морду збирався набити  :gigi:
може знайти це на ДД? хоча ліньки, принаймні зараз
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

може знайти це на ДД? хоча ліньки, принаймні зараз
та да, і ліньки, і сенсу нема
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів
rst

Что тут? Вор кричит держите вора?  :D

Это что?
Не брехня про дописувачив и не харрасмент?

Re: 18+ Сьогодні Міжнародний день жіночого оргазму
Inanna
   13 серпня 2020 08:13:57
IP/Host: ---.abhsia.telus.net
 

Зате я замужем і на лексусі, а ти з своєю ідеальною фігуркою - ні  :rotate: Та й обличчя ми не бачили - може, ти double-bagger with hot ass?

ПС. Асті, що ти так незграбно підколола? поменше вір Тролобульці і зберігай вірність свому бойфренду, а не посилай потайки від нього фотки по приватах  :facepalm1:


та, которая врет на каждом шагу кого-то обвиняет в брехне?  :D

Ты врешь, не краснея: rst- цуговчанин.  Я даже там не регистрировался, когда все настоящий патриоты туда убежали и гадили отттуда на ФУП
rst- второй ник. Турчиноффа, Шниперсона, еще кого-то. Ложь, придуманная одним обиженным и растиражированная остальными.
 Ну про "замужем на лексуси"  это хоть ржачно)))).
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Это что?
у вас є єдиний шанс заперечити твердження Інанни - опублікувати скрін вашої папки пошти, де видно листи від неї
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Что тут? Вор кричит держите вора?  :D

Это что?
Не брехня про дописувачив и не харрасмент?

Re: 18+ Сьогодні Міжнародний день жіночого оргазму
Inanna
13 серпня 2020 08:13:57
IP/Host: ---.abhsia.telus.net
 

Зате я замужем і на лексусі, а ти з своєю ідеальною фігуркою - ні  :rotate: Та й обличчя ми не бачили - може, ти double-bagger with hot ass?

ПС. Асті, що ти так незграбно підколола? поменше вір Тролобульці і зберігай вірність свому бойфренду, а не посилай потайки від нього фотки по приватах  :facepalm1:


та, которая врет на каждом шагу кого-то обвиняет в брехне?  :D

Ты врешь, не краснея: rst- цуговчанин.  Я даже там не регистрировался, когда все настоящий патриоты туда убежали и гадили отттуда на ФУП
rst- второй ник. Турчиноффа, Шниперсона, еще кого-то. Ложь, придуманная одним обиженным и растиражированная остальными.
 Ну про "замужем на лексуси"  это хоть ржачно)))).

Дядя, тут розмова не про Асті, а про тебе і як ти збрехав, що нібито я тобі не тільки писала, а писала багато. Це неправда, цього не було.

Я відповідаю за свої слова. Відкрий окрему темку про Асті і я надам цитати (якщо тебе не забанять, ЛОЛ!). Так само як і що ти інтимно знайомий з контентом цужика і ще й дурдомчика.

Тебе безпосередньо зловлено за руку на брехні. А раз ти збрехав раз, то значить, здатний збрехати багато раз.

Чому ти брешеш, заперечуючи власні ж слова - що брехня це вибір слабких?

Психічно хворий?

   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Дядя, тут розмова не про Асті, а про тебе і як ти збрехав, що нібито я тобі не тільки писала, а писала багато. Це неправда, цього не було.

Я відповідаю за свої слова. Відкрий окрему темку про Асті і я надам цитати (якщо тебе не забанять, ЛОЛ!). Так само як і що ти інтимно знайомий з контентом цужика і ще й дурдомчика.

Тебе безпосередньо зловлено за руку на брехні. А раз ти збрехав раз, то значить, здатний збрехати багато раз.

Чому ти брешеш, заперечуючи власні ж слова - що брехня це вибір слабких?

Психічно хворий?
ти людську мову розумієш? Кожного разу як ти будеш писати про мене свої вигадки, підеш в бан.
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

ти людську мову розумієш? Кожного разу як ти будеш писати про мене свої вигадки, підеш в бан.

Це не я писала, а рст. А ти краще поясни, нащо збрехала про мої фотки. Мої фотки ти могла побачити, тільки зламавши мій комп. Що є протизаконним і порушує законодавство України та Канади як мінімум.

Бо їх ніде більше не існує в природі, так само як і моїх "листів" до рст.

ПС. В бан за цитати твоїх постів та інших дописувачів, які існують тут для всіх у вільному доступі??
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Це не я писала, а рст. А ти краще поясни, нащо збрехала про мої фотки. Мої фотки ти могла побачити, тільки зламавши мій комп. Що є протизаконним і порушує законодавство України та Канади як мінімум.

Бо їх ніде більше не існує в природі, так само як і моїх "листів" до рст.

ПС. В бан за цитати твоїх постів та інших дописувачів, які існують тут для всіх у вільному доступі??
я не буду з тобою водити хороводи. Будеш брехати, або цитивуати наклепи таких як ти, підеш в бан. Ти своєю хворобою дістала пів фупу, пора пройти лікування в стаціонарі.
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Інанна, вам особисто Асті надсилала у приват свої фотки?
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Інанна, вам особисто Асті надсилала у приват свої фотки?

Боже, нащо?  ;o ні, звичайно. А яке це має відношення до теми цього топіку, присвяченій конкретно РСТ?
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Боже, нащо?  ;o ні, звичайно. А яке це має відношення до теми цього топіку, присвяченій конкретно РСТ?
тоді на підставі чого у процитованому вище вашому пості ви це стверджуєте?
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів


Повторю ще раз для не хворої:

В бан за цитати твоїх постів та інших дописувачів, які існують тут для всіх у вільному доступі??

Назви пункт правил, за яким цитати на дописи, що не витерті, караються баном  :K . Тим більше якщо це ТВОЇ ВЛАСНІ дописи  :facepalm1:



Останнє редагування: 25 серпня 2020 07:17:54 від Inanna
   
Re: Харасмент і Брехня про Дописувачів

Oh, and for the record:

Начхати мені на твої погрози бану, на сам бан і навіть на вічний бан  :K Якщо мій акаунт забанять, це навіть краще для мене  :laugh:

Якщо знову будеш топтатися на могилах чужих чоловіків (і не треба про газлайтити про "вигадки", ти за це вже відсиділа в бані), кепкувати над чужою зовнішністю, квакаючи про відвислі цицьки та плаття-парашути і брехати, то тут і без мене є особи, що will keep you accountable.

А тобі і без мене "поставили діагноз" і вже давно (прямі цитати не даю із міркувань гуманізму, але бажаючі знайдуть за 5 секунд, включаючи відповідні visual aids :facepalm1:).




   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія