Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Обіцянка-цяцянка...а тим більше, коли від Зеленського.

У 2020 році армію повинні були забезпечити електронними рушницями.
І не забезпечили. Чому?
Прочекала бідна армія ті рушниці до 29 грудня і марно.
І 29 грудня головнокомандувач Хомчак не витримав і розказав про це Обозрєватєлю:

Армія ще не отримала те, чого вона очікувала у 2020 році. Я справді неодноразово говорив, що в кінці року ми повинні отримати електронні рушниці для боротьби з безпілотними комплексами. Рік уже закінчується й рушниці вже не приїдуть.

– Чому?

– Це питання не до мене, тому що забезпеченням армії, усіма цими процесами займається Міністерство оборони, але є важливий момент. Цього року МОУ вперше вийшло на закупівлю не за якимись там "схемами", а через відкритий натівський майданчик. Тобто безпосередньо, не через наших спецекспортерів. Я не проти них, але все повинно бути відкрито, прозоро і швидко.


Ще є 31 грудня. Може ще отримає, як ви кажете, ЗЕмноводні?

Останнє редагування: 30 грудня 2020 17:14:21 від ЛАРТА
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Зєпа зуб давав?
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Зєпа зуб давав?
О, якби ті зуби хто порахував йому...

Ось, з інтерв'ю
він (верховний) не раз мене питав "Що потрібно? Що нового потрібно?"  :gigi:
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

О, якби ті зуби хто порахував йому...

Ось, з інтерв'ю
він (верховний) не раз мене питав "Що потрібно? Що нового потрібно?"  :gigi:
+================================+
А нащо брехати що Зеленський обіцяв?
Ось педрило обіцяло АТО за години!
І це чули всі! І п"ять років "виконував"
свою обіцянку. Прада, безрезультатно!
Ну, як типовий педрилка!  :K  :eyes:
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

+================================+
А нащо брехати що Зеленський обіцяв?
Ось педрило обіцяло АТО за години!
І це чули всі! І п"ять років "виконував"
свою обіцянку. Прада, безрезультатно!
Ну, як типовий педрилка!  :K  :eyes:
Пока не зашли регулярные кацапские войска, обещание выполнялось

Или ты, тварь, будешь утверждать что ихтамнет?
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

«Армія ще не отримала те, чого вона очікувала у 2020 році. Я справді неодноразово говорив, що в кінці року ми повинні отримати електронні рушниці для боротьби з безпілотними комплексами. Рік уже закінчується, й рушниці вже не приїдуть», - повідомив Хомчак, додавши, що про причини такої ситуації нічого сказати не може, оскільки забезпеченням армії займається Міністерство оборони.

Водночас він звернув увагу на те, що цього року МОУ вперше вийшло на закупівлю через відкритий натівський майданчик. «Оскільки така закупівля відбулася вперше, то довелося подолати безліч бюрократичних питань – це оформлення відповідних дозволів, документів, усього іншого. Я впевнений, що наступного року все буде набагато швидше»,

Він також повідомив, що договір про закупівлю електронних рушниць з Литвою укладений, здійснена оплата, тож за кілька місяців ЗСУ їх отримають.
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Продовження інтерв'ю не надрукувала клятий Садовий вимкнув комп

Оскільки така закупівля відбулася вперше, то довелося подолати безліч бюрократичних питань – це оформлення відповідних дозволів, документів, усього іншого.
Я впевнений, що наступного року все буде набагато швидше.

– У кого ми закуповуємо електронні рушниці?

– У Литви. Договір укладено, оплата пройшла, і думаю, що через кілька місяців ми все отримаємо.

Півтора року тому, коли я прийшов на посаду, якраз зустрівся з одним своїм бойовим побратимом.
Коли ми воювали в 2014 році, він був не в Збройних силах, а в добровольчому батальйоні.

І ось він із такою електронною рушницею проти безпілотників бігає по передку і працює.
Допомагає нашим хлопцям, коли на них летить уся ця нечисть. Там усі в захваті. Що, як, дальність – розговорилися.
Він: ось, дають литовці, а ми працюємо.
Збільшити дальність можуть?
Можуть.
Дав зворотний зв'язок.
Усе те, що нам диктувала війна, що потрібно змінити, усе моментально змінювалося.
І коли ми вийшли з потрібними нам характеристиками, то виграли ті, хто це нам забезпечив.
Усе прозоро.
Але перед цим ми додатково випробували рушниці в зоні бойових дій.
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Тут, панове інше- а саме в початку статті:Міністерство оборони України придбало в Литовській Республіці партію радіоелектронних рушниць для боротьби з ворожими БПЛА.

Про це в інтерв'ю Обозревателю розповів головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.[/b]


А ось закінчення статті:Півтора року тому, коли я прийшов на посаду, якраз зустрівся з одним своїм бойовим побратимом. Коли ми воювали в 2014 році, він був не в Збройних силах, а в добровольчому батальйоні.

І ось він із такою електронною рушницею проти безпілотників бігає по передку і працює. Допомагає нашим хлопцям, коли на них летить уся ця нечисть. Там усі в захваті. Що, як, дальність – розговорилися. Він: ось, дають литовці, а ми працюємо. Збільшити дальність можуть? Можуть. Дав зворотний зв'язок. Усе те, що нам диктувала війна, що потрібно змінити, усе моментально змінювалося. І коли ми вийшли з потрібними нам характеристиками, то виграли ті, хто це нам забезпечив. Усе прозоро. Але перед цим ми додатково випробували рушниці в зоні бойових дій.

   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Пока не зашли регулярные кацапские войска, обещание выполнялось

Или ты, тварь, будешь утверждать что ихтамнет?
+=============================================================================+
КАцапська та кацапоязіка тварюка! Під "мудрим" керуванням педри і Ко в липні 2014-го загнали
найбільш боєздатні частини ЗСУ з технікою в тонку кишку завширшки 5-15 км від півдня Донецька
аж до південно-східного кута кордону з паРашкою на глибину 250 км. А таке ЗАБОРОНЕНО у всіх
оперативно-тактичних підручниках. А в результаті: ці частини були знищені, деяким вдалося
перейти до кацапії і бути інтернованими там. ВСЯ техніка була втрвчена. І головпедро виявився
переможцем! ТИ, як і твій кумир педро - є ворогами українського народу!
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

ЛАРТА- це брудний наклеп, ну як не соромно?!
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Продовження інтерв'ю не надрукувала
Так само як зелепні. Ця гілка - атвєтка на маніпулятивний заголовок Журби про Порошенка і армію. Те саме інтерв'ю Хомчака - тут Журба читає, а тут не бачить.

Йому претензію виставили?
І так буде надалі. Буде паскудний заголовок про Порошенка чи про інших українців, буде камінь у їхній город.
 (P)


Останнє редагування: 30 грудня 2020 18:16:26 від ЛАРТА
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

ЛАРТА- це брудний наклеп, ну як не соромно?!
Та ну! Невже. Так само виложила шматок інтерв'ю і не дописала нич-а нич.
Якщо Порошенко дурив армію, то і Зеленський нічим не ліпший.

Чи може ті рушниці таки отримали і Хомчак усіх надурив? Га? B-)

Останнє редагування: 30 грудня 2020 18:19:12 від ЛАРТА
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

ЛАРТА- це брудний наклеп, ну як не соромно?!

ога
и что из нового вооружения получило ВСУ в 2020 ?
чем конкретно президентство бубочки
способствовало укреплению оборонной мощи Украины за 1,5 года ?
только без фантастических душещипающих историй из будущего
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році
DVB

Так само як зелепні. Ця гілка - атвєтка на маніпулятивний заголовок Журби про Порошенка і армію. Те саме інтерв'ю - туть читаю, а тут не бачу.

Йому претензію виставили?
І так буде надалі. Буде паскудний заголовок про Порошенка чи про інших українців, буде камінь у їхній город.
 (P)
То про Садового - польського шпійона, то теж була лише ваша многоходовочка?  :(
Бо ця новина зробила мені ейфорію, а то був лише наклеп на користь брокера?
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Так само як зелепні. Ця гілка - атвєтка на маніпулятивний заголовок Журби про Порошенка і армію. Те саме інтерв'ю Хомчака - тут Журба читає, а тут не бачить.

Йому претензію виставили?
І так буде надалі. Буде паскудний заголовок про Порошенка чи про інших українців, буде камінь у їхній город.
 (P)

а, ну точно, тепер я тебе зрозумів,
якщо Содовий насцить тобі в ліфті
то ти на другий день зробиш так само, як Садовий - насциш в ліфті

   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Бо ця новина зробила мені ейфорію,
О, я за вас рада.  ;)
В наш час про таке лише мріють.
Як тільки щось дізнаюся ще, то ... про вашу ейфорію пам'ятатиму.
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

а, ну точно, тепер я тебе зрозумів,
якщо Содовий насцить тобі в ліфті
то ти на другий день зробиш так само, як Садовий - насциш в ліфті

асимметричный ответ - попросить Садового еще раз насцать

   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

ога
и что из нового вооружения получило ВСУ в 2020 ?
чем конкретно президентство бубочки
способствовало укреплению оборонной мощи Украины за 1,5 года ?
только без фантастических душещипающих историй из будущего
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1089379.0
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

якщо Содовий насцить тобі в ліфті
 
Нє, я про це відразу напишу, щоб пан чи пані DVB знову зазнав ейфорії.
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Так само як зелепні. Ця гілка - атвєтка на маніпулятивний заголовок Журби про Порошенка і армію. Те саме інтерв'ю Хомчака - тут Журба читає, а тут не бачить.

Йому претензію виставили?
І так буде надалі. Буде паскудний заголовок про Порошенка чи про інших українців, буде камінь у їхній город.
 (P)
+============================================================+
Для педрилок оббріхувати Зеленського та ганьбити Україну - це їх звитяга.
Вони за це тирені педрою гроші отримують!
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

ога
и что из нового вооружения получило ВСУ в 2020 ?
чем конкретно президентство бубочки
способствовало укреплению оборонной мощи Украины за 1,5 года ?
только без фантастических душещипающих историй из будущего
+==========================+
Хоча б нові ударні безпілотники.
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році
DVB

О, я за вас рада.  ;)
В наш час про таке лише мріють.
Як тільки щось дізнаюся ще, то ... про вашу ейфорію пам'ятатиму.
Тобто, поки ви нічого не дізналися?
перефразовуючи фупівську гілку: Я вам спизділа - призналась найвеличніша! Вибачаюсь перед панею загрубе слово.
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

+============================================================+
Для педрилок оббріхувати Зеленського та ганьбити Україну - це їх звитяга.
Вони за це тирені педрою гроші отримують!
  То ти, зескот білосердешний, ставиш знак рівності між віслюком оманськм і Україною ??? Ти вже остаточно мозок пропив ??  :X   :punish:
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1089379.0

понятно
очередное авторское фуфло у меня читать нет желания
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

+==========================+
Хоча б нові ударні безпілотники.
Які "ударні безпілотникі"? Ось ці? Так це справа не гундявої Шмарклі, чуєш, Дуремар :laugh:



   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Тобто, поки ви нічого не дізналися?
Я мала на увазі чимось новим вас побалувати. Наразі битви за Львів трохи вляглися. Та й карантин у церквах...Не маю інфи з перших рук.
А щодо матюків до жінок, то відвикайте. Самі собою запишаєтесь.
Тим більше свята йдуть.  :shuffle:
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Статистика по ітогам рока буде?

Скільки танків нових оплот, скільки нових бтр 4, скільки одиниць вільхи та Нептуна поставлено в військо?

У бубочки тепер цінні молоді кадри з новими не корумпованими обличчями як мустафа та лєщєнко, вже все повинно бути як в армії швейцарііі
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Статистика по ітогам рока буде?

Скільки танків нових оплот, скільки нових бтр 4, скільки одиниць вільхи та Нептуна поставлено в військо?

У бубочки тепер цінні молоді кадри з новими не корумпованими обличчями як мустафа та лєщєнко, вже все повинно бути як в армії швейцарііі

  прихильники певної політсили цілий рік працювали над знищенням українського суднобудування:

Приватне акціонерне товариство «Кузня на Рибальському» зупинила будівництво катерів для ВМС України.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на власні джерела в Міністерстві оборони України.

Мова йде про восьмий корпус малого броньованого артилерійського катеру проєкту 58155 та десантно-штурмового катеру проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК».

Станом на листопад 2020 року, на корпусах катерів для Військово-Морських Сил ЗС України жодних робіт не проводилось:

   ...директор ДП НДІ "Квант" В'ячеслав Положенцев у листопаді цього року повідомив, що українська суднобудівна галузь знаходиться фактично в передсмертному стані.

"Якщо ми не почнемо роботу з січня майбутнього року, потрібно знайти в собі сміливість і визнати - ми закриваємо питання вітчизняного суднобудування, і відмовляємося від цієї галузі", - наголосив він.
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

  То ти, зескот білосердешний, ставиш знак рівності між віслюком оманськм і Україною ??? Ти вже остаточно мозок пропив ??  :X   :punish:
+===================================================+
У педрил мізків ніколи й не було - тому їм пропивати нема чого!
А Зеленський - Президент, обраний народом України. І ті, хто
обсирає його - обсирають і Україну. Тобто, є ворогами українців.
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Які "ударні безпілотникі"? Ось ці? Так це справа не гундявої Шмарклі, чуєш, Дуремар :laugh:

Показати зображення...
Показати зображення...
+============================+
Дебільне! Їх не педрило закупило!
Бо це відбулося вже в цьому році!
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

Статистика по ітогам рока буде?

Скільки танків нових оплот, скільки нових бтр 4, скільки одиниць вільхи та Нептуна поставлено в військо?

У бубочки тепер цінні молоді кадри з новими не корумпованими обличчями як мустафа та лєщєнко, вже все повинно бути як в армії швейцарііі
+==============================================================+
Нещодавно я кидав інфу про 40 нових броньованих мащин, що пішли у ЗСУ.
Бреши далі...
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

  прихильники певної політсили цілий рік працювали над знищенням українського суднобудування:

Приватне акціонерне товариство «Кузня на Рибальському» зупинила будівництво катерів для ВМС України.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на власні джерела в Міністерстві оборони України.

Мова йде про восьмий корпус малого броньованого артилерійського катеру проєкту 58155 та десантно-штурмового катеру проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК».

Станом на листопад 2020 року, на корпусах катерів для Військово-Морських Сил ЗС України жодних робіт не проводилось:

   ...директор ДП НДІ "Квант" В'ячеслав Положенцев у листопаді цього року повідомив, що українська суднобудівна галузь знаходиться фактично в передсмертному стані.

"Якщо ми не почнемо роботу з січня майбутнього року, потрібно знайти в собі сміливість і визнати - ми закриваємо питання вітчизняного суднобудування, і відмовляємося від цієї галузі", - наголосив він.
На тих катерах хіба на рибалку.   Це не катери прикрили а розпил.
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

На тих катерах хіба на рибалку.   Це не катери прикрили а розпил.

  не питання, давай, для порівняння, фото "правильних" катерів, котрі побудували прихильники певної політсили цього року...
   
Re: Як Зеленський надурив армію у 2020 році

+==============================================================+
Нещодавно я кидав інфу про 40 нових броньованих мащин, що пішли у ЗСУ.
Бреши далі...

Як це порівнюється з загальною кількістю бтр в ЗСУ?

Піввідсотка хоч є?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія