Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих дописувати на ФУПі

Redis12, заспокойся :kez_04:
крокі скоро небуде.
він буде показово знищений.
лише питання - на рік чи на три?..
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Для мене це ідеальний ФУП:

1) Психічно хворі міські божевільні совки на шляху до деменції генерують люту дичину на кшталт, що придбати ОВДП то, виявляється, "наживатись на ЗСУ".

2) Ми активно пориваємо з низовою російською в'язничною культурою. Тому ми можемо часом забуватись, за що йде протистояння в ідеологічному вимірі. Що ми не пускаємо в країну по дротах та супутниках. І періодичні бухі виходи з "на клык", "вафлер/ка" тощо завжди мені нагадує, чим є повсякденна росія - деградантська уроча трясина гомосексуальних зґвалтувань на зоні.

Я обожнюю абсолютне дно та цирк уродів.
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Redis12, заспокойся :kez_04:
крокі скоро небуде.
він буде показово знищений.
лише питання - на рік чи на три?..
Не сци! усі отвори дмхз сверблять від очковання тебе (tu)
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Чи очікування...
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

придбати ОВДП то, виявляється, "наживатись на ЗСУ".
та ні
але і ПіаРитися на купівлі ОВДП, типу "дивіться, який я незрівнянний герой, бо придбав ОВДП" - це виглядає кумедно по-ідіотському
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

От ковбасників, які так переймаються війною, здриснувши з України - оцих педдротських сук та сучок точно треба банити.
   
поки війна нєхуй лишнє пиз дякати
   
Не сци! усі отвори дмхз сверблять від очковання тебе (tu)

поперше, ти є дуже пошлий
подруге, дмхз якраз дуже нелюбить крокодила і завжди на нього ругаєцця
   
поки війна нєхуй лишнє пиз дякати

крокодил після початку війни дуже полюбив суворого бубочку
а йому тепер недають создавать йому славні :sad:  :-G
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Топові гілки ФУП:

Все менше охочих дописувати на ФУПі Нове
Все менше охочих повертатись
що раз більше ригів та сєпарів при владі ...

:facepalm:

А ви про Юльку хочете?

Десь там є, проти мобілізації поліціянтів.
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Користувачів он-лайн: 100
Гостей: 1151
Данні на: 13:07, 20.04.2024

заголовок це брехня. бажаючих дописувати аж 1151 людина, а ось дописувати можуть не всі. ги. якщо хтось вважає що 1151 людина це мало, то ви не сиділи на якомусь СУПі, Фупологіку або ДД, де он-лайн півтори каліки був. і нічого. їх все влаштовувало. і про модерацію: так, вона може і не демократична, але яка демократія під час війни? ви на кацапських форумах спілкувались? я, так. там і до війни могли забанити за одне слово українською мовою, а зараз, напевно, якщо щось що розбігаєтся з політикою хуйла написати, то вас на підвал посадять  :-)o
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Redis12, заспокойся :kez_04:
крокі скоро небуде.
він буде показово знищений.
лише питання - на рік чи на три?..

 (tu)

зелені будуть знищені ізумрудними
ізумрідні коричневими,
а коричневі чорними
це все вже було
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

бажаючих дописувати аж 1151 людина
То все роботи-спамери намагаються зареєструватись та спамити.

Зараз зайшов на один форум. Останнє повідомлення - вересень 2023 року, реєстрація відкрита. Так форум дохлий років 5-7. Зараз 30 "гостей" на сайті. То все спам-боти, які легасі-кодом входять до сучасних вірусів, що шукають уразливі компи для створення ботнетів.
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

На СУП зараз 264 "гостей", мабуть, теж бажаючі писати, але чомусь соромляться :lol:
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

ви на кацапських форумах спілкувались? я, так. там і до війни могли забанити за одне слово українською мовою, а зараз, напевно, якщо щось що розбігаєтся з політикою хуйла написати, то вас на підвал посадять  :-)o

Всегда радовали отсылки на кацапские ресурсы, как на передовой опыт :)
   
Гостей: 1151

це все неживі робати.
подивись, скільки їх уночі - ненабагато менше.
   
Основна проблема непереходу на інші ресурси - ЗОРОВА КОНСЕРВАТИВНІСТЬ.
Ми шалено звикли до формату ФУП (до останнього сіренького оттєнка) і тому дуже ніхочимо переходить на шось навіть трохи інше.

Але, мабуть рано чи піздно УСІМ ТАКИ ДОВЕДЕЦЦЯ((
Бо виходу НЄТ.
ХТО зможде прогнать бєспрєдєльщіка з кнопки?
Більш ніхто.
ФУП кинули як котят, він нікому з верхівки непотрібен, а біля кнопки вже зі старой команди немає НІКОГО...
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Основна проблема непереходу на інші ресурси - ЗОРОВА КОНСЕРВАТИВНІСТЬ.
Ми шалено звикли до формату ФУП (до останнього сіренького оттєнка) і тому дуже ніхочимо переходить на шось навіть трохи інше.

Але, мабуть рано чи піздно УСІМ ТАКИ ДОВЕДЕЦЦЯ((
Бо виходу НЄТ.
ХТО зможде прогнать бєспрєдєльщіка з кнопки?
Більш ніхто.
ФУП кинули як котят, він нікому з верхівки непотрібен, а біля кнопки вже зі старой команди немає НІКОГО...

ріторичне питання.
20.‎04.‎2024   786 доба війни, дев'ятнадцята   доба неконституційної пролонгації правління режиму Зеленського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.

Конституційний термін передбачений Конституцією для  перебування при владі обраного президента України вичерпано.
Конституційний статус діючого президента України переходить в статус  виконання повноважень передбачених ст 106 Конституції України  до моменту вступу на пост новообраного президента (ст. 108). 
Даний статус не передбачає ПРАВА на видачу нормативних актів які є обов'язковими до виконання на території України.
Конституція України не містить прямої заборони на проведення виборів президента України в період дії воєнного стану.
Невиконання президентом України і Верховною Радою своїх обов'язків щодо забезпечення конституційних прав громадян обирати і бути обраними є неконституційною пролонгацією правління режиму Зеленського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.

   
ріторичне питання.
20.‎04.‎2024   786 доба війни, дев'ятнадцята   доба неконституційної пролонгації правління режиму Зеленського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.

Конституційний термін передбачений Конституцією для  перебування при владі обраного президента України вичерпано.
Конституційний статус діючого президента України переходить в статус  виконання повноважень передбачених ст 106 Конституції України  до моменту вступу на пост новообраного президента (ст. 108). 
Даний статус не передбачає ПРАВА на видачу нормативних актів які є обов'язковими до виконання на території України.
Конституція України не містить прямої заборони на проведення виборів президента України в період дії воєнного стану.
Невиконання президентом України і Верховною Радою своїх обов'язків щодо забезпечення конституційних прав громадян обирати і бути обраними є неконституційною пролонгацією правління режиму Зеленського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.

ти є справжня буквоєдська СРАКА.
В нас не просто воєннрий стан - ВІЙНА.
Про те, шо під час війни - НІЯКИХ ПЕРЕВИБОРІВ не здуру придумали.
Бо перевибори - це ВНУТРІШНЯ ВІЙНА.
Ти хочеш москалям допомогти, гівно сране?
Вбийся.
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Вот добьем последних педдротов на ФУП, Петька, и заживём!
постійно банять педдротів, а вони все є в більшості, і все серуть і серуть.
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Я охоче дописую на фупі але часу на це жалко
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

ріторичне питання.
20.‎04.‎2024   786 доба війни, дев'ятнадцята   доба неконституційної пролонгації правління режиму Зеленського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.

Конституційний термін передбачений Конституцією для  перебування при владі обраного президента України вичерпано.
Конституційний статус діючого президента України переходить в статус  виконання повноважень передбачених ст 106 Конституції України  до моменту вступу на пост новообраного президента (ст. 108). 
Даний статус не передбачає ПРАВА на видачу нормативних актів які є обов'язковими до виконання на території України.
Конституція України не містить прямої заборони на проведення виборів президента України в період дії воєнного стану.
Невиконання президентом України і Верховною Радою своїх обов'язків щодо забезпечення конституційних прав громадян обирати і бути обраними є неконституційною пролонгацією правління режиму Зеленського з елементами позаконституційного обмеження конституційних прав і свобод українського народу.
підри, цього гандона теж не треба банити?
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі
slp

І скоро їх небуде ЗОВСІМ...

Чому - читайте повідомлення МОДЕРАТОРА внизу цієї теми в Адмінфорумі: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139909.120

Мдя
Получается один бан и ГОД нельзя создавать темы
Но
Кто же тогда будет писать на форуме ?
Ведь бан получают почти все
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Ну не знаю.....буду дописувати тут, звісно - бо мені завжди буде приємно доводити до сказу миросьок інформацією про те, що можна отримати в Канаді 3000 cad  :pooh_lol:
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Треба банити всіх, хто скаже хоч одне криве слово на президента, голову ОП, його заступника і взагалі працівників ОП, депутатів СН, керівників ОВА, працівників ТЦК. Але дати можливість покаятись - якщо напише 100 разів "Пєдрота на нари", "всіх ПЕСів підарешт", "Червінському довічне", "Кличка на нари", "Залужного під трибунал" тощо, то перший раз не банити.
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

невже цю кунсткамеру таки прикриють? тримаю кулачки :)
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі
slp

невже цю кунсткамеру таки прикриють? тримаю кулачки :)

А где нам (60+) общаться ?
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Ну не знаю.....буду дописувати тут, звісно - бо мені завжди буде приємно доводити до сказу миросьок інформацією про те, що можна отримати в Канаді 3000 cad  :pooh_lol:
ти якась зовсім нєумная
каюся, раніше я тебе переоцінювала
така собі Кадра-2
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Треба банити всіх, хто скаже хоч одне криве слово на президента, голову ОП, його заступника і взагалі працівників ОП, депутатів СН, керівників ОВА, працівників ТЦК.
О! Це ж саме у 2015 розтягували поширенням по своїх ФБ-сторінках порохоботи зі сторінки однієї там своєї бандерші, якоїсь Ксенки Секвойї. Щось типу "Якщо хтось хоч слово криве скаже на адресу Петра Олексійовича, Володимира Борисовича, далі йде перелік усіх гєрасімових-гонтарєвих-ірокгеращенок - буду бити нещадно і всьо такоє". Пам"ятаю, ще тоді Марсер з неабиякою погордою процитував мені цю срань. Типу - "дивися, яка велич, яка висота громадянської відповідальності!"
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Дуже багато неадекватних і просто психічно хворих. Велику частину з них забанили ( на жаль за компанію і декого з адекватних) . Однак якщо в загальному то психічно хворих з маяченнями які вони тут викладали стало менше. Читати ФУП стало приємніше. Щодо заборони створення тем. Тут дійсно дурість. Або баньте якщо є за що або давайте повноцінний доступ. Крім того дуже поблажливо відношення до простих і класичних тролів. Нафіга їм дозволяють місяцями безкарно спамити і тролити? От це напрягає набагато більше ніж менше дописів. А дописи то таке,хай менше але не маячню
(tu)
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Звичайно якщо банити і банити на три місяці - рік - то менше дописувати буде, проста математика
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

От ковбасників, які так переймаються війною, здриснувши з України - оцих педдротських сук та сучок точно треба банити.
(tu)
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Скоро реєстрацію нових відкриємо, не скигліьть.
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

ти якась зовсім нєумная
каюся, раніше я тебе переоцінювала
така собі Кадра-2

Проблема в тому, Мироська, що ти і до 0,5 Кадри не дотягуєш  :D
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Скоро реєстрацію нових відкриємо, не скигліьть.

Ну нарешті !
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Топові гілки ФУП:

Все менше охочих дописувати на ФУПі Нове
Все менше охочих повертатись
що раз більше ригів та сєпарів при владі ...

:facepalm:
Уявіть собі, дідусю, хвуп, на якому всі користувачі такі ж, як ви. Такі ж за рівнем інтелекту, такі ж патріоти, такі ж за світоглядом. Уявили?
Отож, і я здригнувся.
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

Скоро реєстрацію нових відкриємо, не скигліьть.
рішення запізніле на ~10 років,
але краще пізно ніж ніколи.

не те що можна а навіть треба! бо якщо побанити всіх старих юзерів на 1 рік, і заборонити їм створювати теми,
то хто ж буде генерувати контент??  :gigi:
   
Re: Все менше охочих дописувати на ФУПі

хто ж буде генерувати контент??
Ну... Сподівались, що ельгуідер, серога, тартосетто, дімєк, антонау, вело справляться. Чогось не сталось.
   
Скоро реєстрацію нових відкриємо, не скигліьть.
ото буде кого банити  :beach:
   
хто ж буде генерувати контент??
контента на фупі вже кілька років нема, білий шум
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія