Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Елон Маск...

Re: Елон Маск...

ви погано розуміється на реднеках. там просто немає ідейних активістів. все інше вони не проти. як буде більш економічно вигідно юзати електро трак будуть юзати електро трак
та ні я пркрасно розумію реднеків і теж по молодісті був консерватором перш ніж збагнув що світ набагато складніше ніж я міг собі навіть уявити  B-)
   
Re: Елон Маск...

Непотрібно було Маску вступати в гру з Твітером та робити заяви, що гарантовано викличуть обурення як не з однієі, так з іншої сторони. В цій грі немає виграшу.

Він чудово вів бізнес Tesla, SpaceX, Starlink тощо, варто там було і залишатись і не виходити за межі бізнесу.
   
Re: Елон Маск...

ви погано розуміється на реднеках. там просто немає ідейних активістів. все інше вони не проти. як буде більш економічно вигідно юзати електро трак будуть юзати електро трак
реднек це типовий білий нижчої соціальної ланки з певним спектром мас культовський штампів поведінки, певними уявленнями про статус, мислєформи та культ продукти що людина має споживати, певним набором речових атрибутів що вписуються в мас культовський стереотип.

Реднек і економічна вигода, ну насмішив. Статусний об'єкт реднека - пікап це за межами понять вигоди, це маст хев, і не просто пікап а пікап певного бренду, побільше і прожерливіше. Реднеки за таку цяцю зуби на полку кладуть хоч з практичної точки зору вона їм не потрібна. Інша риса реднека та середньоамериканця це  призирство до екології та ресурсозберігання, чи навіть відсутність елементарного поняття про них, це також маст хев фіча. Якщо електрика буде набагато екологічніша, статус символами будуть прожерливі машини.

Маск почав окучувати право трамповську поляну, один символічний жест з баном журналістів змусив реднеків-трампонів обісцяти свої штанці декілька раз від радості. Якщо продовжить в цьому ж дусі маск має всі шанси змінити уяву про статусність брендів.
   
Re: Елон Маск...

реднек це типовий білий нижчої соціальної ланки з певним спектром мас культовський штампів поведінки, певними уявленнями про статус, мислєформи та культ продукти що людина має споживати, певним набором речових атрибутів що вписуються в мас культовський стереотип.

Реднек і економічна вигода, ну насмішив. Статусний об'єкт реднека - пікап це за межами понять вигоди, це маст хев, і не просто пікап а пікап певного бренду, побільше і прожерливіше. Реднеки за таку цяцю зуби на полку кладуть хоч з практичної точки зору вона їм не потрібна. Інша риса реднека та середньоамериканця це  призирство до екології та ресурсозберігання, чи навіть відсутність елементарного поняття про них, це також маст хев фіча. Якщо електрика буде набагато екологічніша, статус символами будуть прожерливі машини.

Маск почав окучувати право трамповську поляну, один символічний жест з баном журналістів змусив реднеків-трампонів обісцяти свої штанці декілька раз від радості. Якщо продовжить в цьому ж дусі маск має всі шанси змінити уяву про статусність брендів.

оця міфологія і уявлення про редгеків абсолютно хибне. як тут сказали реднек це працюючий руками люд зовсім небідний. той люд що не ходить в офіси та працює сам на себе. є звісно фермери, але мова в даному випадку йде про тракерів.
так от тракери що я знаю мають гольф карти (електро) і пересядуть на електро траки як буде вигідно на раз два три.
   
Re: Елон Маск...

Непотрібно було Маску вступати в гру з Твітером та робити заяви, що гарантовано викличуть обурення як не з однієі, так з іншої сторони. В цій грі немає виграшу.

Він чудово вів бізнес Tesla, SpaceX, Starlink тощо, варто там було і залишатись і не виходити за межі бізнесу.
+100. цим твітером він угандошує свій бізнес.
виглядає так наче він bored і хоче розважитися.
   
Re: Елон Маск...

Маск почав окучувати право трамповську поляну, один символічний жест з баном журналістів змусив реднеків-трампонів обісцяти свої штанці декілька раз від радості. Якщо продовжить в цьому ж дусі маск має всі шанси змінити уяву про статусність брендів.

Проблема в тому що у більшості реднеків немає грошей купувати продукцію та підтримувати його бізнеси. Традиційне поле де його клієнтура пасеться - це заможні ліберально центристські манюпаси що живуть на узбережжях, а не в центрі країни. Ті хто часто може дозволити собі вибір між Range Rover та Tesla Model X і обирає теслу тому що вона краща для довкілля.

Зараз граючись з Твітером в політика з «баченням», він зумів обісцяти головну групу своіх клієнтів.
   
Re: Елон Маск...

+100. цим твітером він угандошує свій бізнес.
виглядає так наче він bored і хоче розважитися.
він хоче зробити такий вигляд що йому все пох,а на справді справи  з.старшипом не дуже ризик невдачі дійсно великий все ж таки йому було потрібно відкатати раптори на менш масштабному ракетоносії а тут 33 двигуна і всі мають працювати синхронно може вийти повторення історіїї як з Н-1 і це може поховати Маска
   
Re: Елон Маск...

Проблема в тому що у більшості реднеків немає грошей купувати продукцію та підтримувати його бізнеси. Традиційне поле де його клієнтура пасеться - це заможні ліберально центристські манюпаси що живуть на узбережжях, а не в центрі країни. Ті хто часто може дозволити собі вибір між Range Rover та Tesla Model X і обирає теслу тому що вона краща для довкілля.

він цей ринок вже освоїв.... тепер шукає нові
   
Re: Елон Маск...

оця міфологія і уявлення про редгеків абсолютно хибне. як тут сказали реднек це працюючий руками люд зовсім небідний. той люд що не ходить в офіси та працює сам на себе. є звісно фермери, але мова в даному випадку йде про тракерів.
так от тракери що я знаю мають гольф карти (електро) і пересядуть на електро траки як буде вигідно на раз два три.
в середньому тракери це одна з найбільш знедолених категорій американських пролетарів, тому серед тракерів як і на каліфорнійських полях так багато емігрантів. Там де ситно , комфортно і безпечно емігранти не домінують. Так деякий % їх відносно забезпечений, але в середньому це лютий жах і це при тому що тракери це легко  викидувані робітники що 24/7 за 1 секунду від втрати і грошей і самої можливості займатись водінням за гроші.

Але так типаж реднека, тобто людини що імітує певний маск культовський образ в поведінці, образі і споживаємих товарах є досить розповсюджений серед тракерів, але лише автохонних, іммігрант як не буде намагатись 100% реднеком ніколи не стане.
   
Re: Елон Маск...

в середньому тракери це одна з найбільш знедолених категорій американських пролетарів, тому серед тракерів як і на каліфорнійських полях так багато емігрантів. Там де ситно , комфортно і безпечно емігранти не домінують. Так деякий % їх відносно забезпечений, але в середньому це лютий жах і це при тому що тракери це легко  викидувані робітники що 24/7 за 1 секунду від втрати і грошей і самої можливості займатись водінням за гроші.

Але так типаж реднека, тобто людини що імітує певний маск культовський образ в поведінці, образі і споживаємих товарах є досить розповсюджений серед тракерів, але лише автохонних, іммігрант як не буде намагатись 100% реднеком ніколи не стане.
ну я би не сказав що тракери то знедолений люд особливо в останні роки екоммерс рітейл буму. тисяч 80-100 на рік вони мають а то й більше. так робота нелегка але гроші в них є.
я б не сказав що всі тракери є імігрантами. реднеки це поняття більш глобальне , різні люди вписують туди різні категорії. скажемо так тракери !=фермери і навпаки, хоча і тих і тих вписують в реднеки. так як і інших сервісменів, що володіють малими бізнесами констракшин, дамперз, джанк ярдз тощо. У всіх у них є гроші і часто більше ніж у яйцеголових науковців з універів які вважають себе білою кісткою тощо.
   
Re: Елон Маск...

На ціну акцій впливає що завгодно.

От Пепсі кілька днів тому оголосила, що з Tesla Semi будуть возити тільки чіпси (тобто повітря). Водичку будуть возити на короткі дистанції.
Інвестори зробили висновок, що Semi не може возити більше вантажу і кинулись продавати акції.
   
Re: Елон Маск...

ну я би не сказав що тракери то знедолений люд особливо в останні роки екоммерс рітейл буму. тисяч 80-100 на рік вони мають а то й більше. так робота нелегка але гроші в них є.
я б не сказав що всі тракери є імігрантами. реднеки це поняття більш глобальне , різні люди вписують туди різні категорії. скажемо так тракери !=фермери і навпаки, хоча і тих і тих вписують в реднеки. так як і інших сервісменів, що володіють малими бізнесами констракшин, дамперз, джанк ярдз тощо. У всіх у них є гроші і часто більше ніж у яйцеголових науковців з універів які вважають себе білою кісткою тощо.
80-100 тисяч це замануха, це далеко не середній дохід. Так як тракер є легко викидуваний а чи й сам не захоче/зможе, в індустрії перевезень є завдання утворити карусель/конвеєр з нових робітників, нереалістичні обіцянки доходу це є елементом каруселі, як не дивно вона діє на деякий оголодавший сегмент синіх комірців.

США це цивілізація статуса, так відносно забеспечених фермерів та малих бізнесменів з сільської місцевості бісить що їх навіть негри з міського гетто сприймають за нижчий сорт, неймовірно але факт, що вже говорити про бідних сільских білих що живуть в дешевих трейлерах, це дно пираміди  на насмішки над яким ніяка політкоректність не впливає. Реднек це не лише гроші в банку, це образ, світосприйняття і манера говорити, свої жарти, своє лінго, ну і свої товари з пікапами. Навіть досить підковані в плані англійської іноземці не протикнуть жарти з яких бородаті дядьки з пузом і в бейсболках сраки рвуть, що вже говорити про розмову на їх мові з акцентом, лінго і таке інше. Це їх виділяє навіть якщо в банку мульйон лежить, і вони з якоїсь причини не в пікапі їдуть.
 
   
Re: Елон Маск...

він цей ринок вже освоїв.... тепер шукає нові

На моїй вулиці в кожному крім мого та ще 4 будинків гаражі або Мерседес або Ленд Ровер, або BMW, або Audi чи Лексус. Ще є над чим працювати.

Не туди Маск побіг.
   
Re: Елон Маск...

На моїй вулиці в кожному крім мого та ще 4 будинків гаражі або Мерседес або Ленд Ровер, або BMW, або Audi чи Лексус. Ще є над чим працювати.

Не туди Маск побіг.

хто хотів вже купив..... а хто не хотів то його навряд чи вдасться переконати
   
Re: Елон Маск...

хто хотів вже купив..... а хто не хотів то його навряд чи вдасться переконати

Купують нові авто тоді коли час настає або ліз закінчується а не тоді коли захотілось мати нове авто. Навіть люди в яких є гроші. Так на моїй вулиці з часом накопилось Тесл десь в кожному 4му будинку. В інших підійде час міняти теж. Ось мій сусід сказав що шукає заміну свому БМВ.

В Маска тут ще роботи непочатий край.
   
Re: Елон Маск...

Купують нові авто тоді коли час настає або ліз закінчується а не тоді коли захотілось мати нове авто. Навіть люди в яких є гроші. Так на моїй вулиці з часом накопилось Тесл десь в кожному 4му будинку. В інших підійде час міняти теж. Ось мій сусід сказав що шукає заміну свому БМВ.

В Маска тут ще роботи непочатий край.

І шо якось вплине на його вибір твітерне п***а маска ?
   
Re: Елон Маск...

Ось мій сусід сказав що шукає заміну свому БМВ.
Ти так кажеш, наче ти прчетний до БМВ сусіда.
Або в тебе є гроші на БМВ.
   
Re: Елон Маск...

І шо якось вплине на його вибір твітерне п***а маска ?

Абсолютно вплине. Я точно знаю що вони не прихильники Трампа, а будь які рухи Маска по зближенню з Трампом це крапка. Крім того, навіщо було зачіпати LGBT в свому твіті? Що це йому дало крім того що зараз ніхто з LGBT навіть не розглядатиме Теслу. Це якийсь бізнес суіцид
   
Re: Елон Маск...

І шо якось вплине на його вибір твітерне п***а маска ?

Так само як виступи Майкла Ліндела вплинули на продажі Mypillow.
   
Re: Елон Маск...

Маск, після останніх прогнозів пияка-медведа, мав би порадити останньому звернутись в найближчий психоневрологічний диспансер Москви, і на цьому припинити це віртуальне спілкування.
«В московську психіатричну лікарню ім Кащенко - кроком руш!»
Не пасує поважному чоловіку з московським гімном навіть переписуватись

Останнє редагування: 29 грудня 2022 05:49:19 від Vovchik
   
Re: Елон Маск...

в середньому тракери це одна з найбільш знедолених категорій американських пролетарів, тому серед тракерів як і на каліфорнійських полях так багато емігрантів. Там де ситно , комфортно і безпечно емігранти не домінують. Так деякий % їх відносно забезпечений, але в середньому це лютий жах і це при тому що тракери це легко  викидувані робітники що 24/7 за 1 секунду від втрати і грошей і самої можливості займатись водінням за гроші.

Але так типаж реднека, тобто людини що імітує певний маск культовський образ в поведінці, образі і споживаємих товарах є досить розповсюджений серед тракерів, але лише автохонних, іммігрант як не буде намагатись 100% реднеком ніколи не стане.
:lol:
   
Re: Елон Маск...

   
Re: Елон Маск...


отак... Елон Маск показав свої пріоритети
   
Re: Елон Маск...

оця міфологія і уявлення про редгеків абсолютно хибне. як тут сказали реднек це працюючий руками люд зовсім небідний. той люд що не ходить в офіси та працює сам на себе. є звісно фермери, але мова в даному випадку йде про тракерів.
так от тракери що я знаю мають гольф карти (електро) і пересядуть на електро траки як буде вигідно на раз два три.

Wally is Australian slang for idiot but is often used to describe rednecks. It originated in Britain in the 1960s, but the exact meaning is unknown.
Example:
That wally will believe anything you say!

Wanker is a word used in Britain to refer to people we dislike for whatever reason. In Australia, it is a common slang word for rednecks.
Example:
Those wankers are drinking beer in front of the store again!

Derived from the British word ‘yob’, which people use to describe uncultured people, yobbo is a common term for rednecks in Australia.

https://letslearnslang.com/australian-slang-for-redneck/
   
Re: Елон Маск...

https://twitter.com/view/status/1649376627254611968отак... Елон Маск показав свої пріоритети

твітер зняв цю позначку «фінансується державою» зі всіх, включаючи BBC та Голос Америки. Наскільки я знаю історію, це сталось після того як NPR запротестувала проти того щоб її позначали як «фінансується державою».
   
Re: Елон Маск...

твітер зняв цю позначку «фінансується державою» зі всіх, включаючи BBC та Голос Америки. Наскільки я знаю історію, це сталось після того як NPR запротестувала проти того щоб її позначали як «фінансується державою».

 NPR запротестував що їм маск поставив таке ж клеймо як у RT. То маск взагалі вирішив урівняти їх зняттям цього клейма з усих.....
   
Re: Елон Маск...

https://twitter.com/view/status/1649376627254611968отак... Елон Маск показав свої пріоритети

ти ж репетував за свободу слова  :laugh:
   
Re: Елон Маск...

Тесла от-от випускає на ринок траки та кібертраки... Для реднека досить привабливо

Ага, щас… пока что даже в центральной Пенсильвании на эту хуиту кладут с прибором. Народ научен опытом Three Mile Island.
   
Re: Елон Маск...

:lol:

А в чем он не прав?
   
Re: Елон Маск...

ти ж репетував за свободу слова  :laugh:
ти підтримуєш Симоньян? чи не маєш різниці між свободою і вседозволеністью?
   
Re: Елон Маск...

ти підтримуєш Симоньян? чи не маєш різниці між свободою і вседозволеністью?

Ти пропонуєш Твітер зайнятись цензурою? Тоді де межа де вони мають зупинитись? Якщо по RT думка більшості досить однозначна, то що робити з тими на Твітер, що викликають неоднозначну реакцію в суспільстві, наприклад NRA? Їх теж загнати в куток бо вони комусь неподобаються?
   
Re: Елон Маск...

ти підтримуєш Симоньян? чи не маєш різниці між свободою і вседозволеністью?

Ага тут читаю , а там сільодку завертаю.....  :facepalm:
   
Re: Елон Маск...

Ти пропонуєш Твітер зайнятись цензурою? Тоді де межа де вони мають зупинитись? Якщо по RT думка більшості досить однозначна, то що робити з тими на Твітер, що викликають неоднозначну реакцію в суспільстві, наприклад NRA? Їх теж загнати в куток бо вони комусь неподобаються?
ну для початку можна не гасити теми про Україну ... хоча б.
   
Re: Елон Маск...



17 апреля 2023 года основатель компании-производителя Tesla Илон Маск заявил о желании создать новый чат-бот на базе искусственного интеллекта (ИИ). Разработку бизнесмен планирует назвать TruthGPT.

Разберем имя чат-бота на составляющие:
Truth, в переводе с английского — правда.

GPT — сокращение от Generative Pre-training Transformer — тип нейронных языковых моделей, разработанных компанией OpenAI.

Слово «правда» в названии должно символизировать цель проекта — выдачу информации без цензуры.

По словам Маска, TruthGPT поможет людям понять природу Вселенной. При этом ИИ, уверен бизнесмен, не навредит людям, так как человечество — важная часть его главного объекта исследований.

Интервью Илона Маска для Fox News, в котором он рассказывает о планах создания TruthGPT:
Когда именно появится TruthGPT, бизнесмен не уточнил.

Ранее в Financial Times появилась информация о том, что Маск планирует создать ИИ-компанию.
   
Re: Елон Маск...

Ти пропонуєш Твітер зайнятись цензурою? Тоді де межа де вони мають зупинитись? Якщо по RT думка більшості досить однозначна, то що робити з тими на Твітер, що викликають неоднозначну реакцію в суспільстві, наприклад NRA? Їх теж загнати в куток бо вони комусь неподобаються?

Он с нял с рашатудэй лейбу шо они финансируются государством, при это одновременно навесив такую лейбу на Би-Би-Си. Последнюю позже он снял. При этом все знают, что рашатудэй финансируется государством а Би-Би-Си НЕТ.
   
Re: Елон Маск...

Пише  за задонатив на Україну 100 лямів через свої сторінки. Але Україна оплачує підписку??
   
Re: Елон Маск...

Кінг майстер викликати емоції своїми текстами.
   
Re: Елон Маск...

https://twitter.com/view/status/1650008972865224704Пише  за задонатив на Україну 100 лямів через свої сторінки. Але Україна оплачує підписку??

Україна не оплачує підписку на Старлінки. Ті декілька десятків тисяч терміналів Старлінк - з власної кишені SpaceX, як залізо так і сервіс.
Де факто, Space X та особисто Ілон Маск є самими великими приватними донорами України.
   
Re: Елон Маск...

Україна не оплачує підписку на Старлінки. Ті декілька десятків тисяч терміналів Старлінк - з власної кишені SpaceX, як залізо так і сервіс.
Де факто, Space X та особисто Ілон Маск є самими великими приватними донорами України.
Все не так. Є термінали куплені держустановами України. Інші США, Польща, Європа.
Форбс пише : Загалом близько 85% з 20 000 оплатили США, Польща та інші сторони. Ще є 5000 закуплених всілякими волонтерами.
Щось мені здається, що і з оплатою терміналів та сама історія.
   
Re: Елон Маск...

Все не так. Є термінали куплені держустановами України. Інші США, Польща, Європа.
Форбс пише : Загалом близько 85% з 20 000 оплатили США, Польща та інші сторони. Ще є 5000 закуплених всілякими волонтерами.
Щось мені здається, що і з оплатою терміналів та сама історія.

До всіх інших каналів, Space X надали Украні 25 тисяч терміналів на стан жовтень-листопад минулого року. Це окремо від поставок через фонди як USAID, волонтерів, та таких як я що замовили та проплачують з власної кишені.

Space X та Маску особисто тут велика подяка.

Останнє редагування: 23 квітня 2023 17:06:14 від Dobre
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія