Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

дтп :(

дтп  :(

   
Re: дтп  :(

   
Re: дтп  :(

Міцупісі явно на червоний стартонув.
   
Re: дтп  :(

Патрульні склали адміністративні матеріали на водія автомобіля Volkswagen.


Там оба виноваты одинаково.
   
Re: дтп  :(

   
Re: дтп  :(

кермувальниця пояснила, що почула звуковий сигнал та розгубилася.

 :laugh:
   
Re: дтп  :(

А шоб їхав 120 як Зайцева, був би рокен-рол. Тому, шановні, на 15 хв. раніше виїжжаємо і їдемо 50 км/год.
   
Re: дтп  :(

Жовтий для обох то є повний абсурд. Повинна бути 2-3 секундна пауза з червоним ДЛЯ ВСІХ.

І взагалі жовтий після червоного це щось неймовірне. Навіщо той жовтий після червоного?
   
Re: дтп  :(

А шоб їхав 120 як Зайцева, був би рокен-рол. Тому, шановні, на 15 хв. раніше виїжжаємо і їдемо 50 км/год.

 (tu)

+100

   
Re: дтп  :(

https://twitter.com/view/status/1381590226812993537

Бльо....ну це вже просто цирк якийсь  :lol:
А я ще вважала, що погано кермую  :pooh_lol:
   
Re: дтп  :(

https://t.me/kyivpatrol/4662

VV не винуватий, проскакував на жовте, так, можливо було перевищення, але баран на міцубіші явно попер завчасно



   
Re: дтп  :(

Міцупісі явно на червоний стартонув.

На жовтий
   
Re: дтп  :(

Жовтий для обох то є повний абсурд. Повинна бути 2-3 секундна пауза з червоним ДЛЯ ВСІХ.

І взагалі жовтий після червоного це щось неймовірне. Навіщо той жовтий після червоного?

Жовтий забороняє рух. Просто козаченьки х на правила поклали.

Останнє редагування: 15 квітня 2021 20:40:10 від pelfor
   
Re: дтп  :(
v10

Міцупісі явно на червоний стартонув.
Міцупісі ваащето наліво повертав
   
Re: дтп  :(

VV не винуватий, проскакував на жовте, так, можливо було перевищення, але баран на міцубіші явно попер завчасно

 :facepalm1:  :facepalm1:  класика ФУПа  (tu)
   
Re: дтп  :(

Жовтий це той самий червоний. Просто козаченьки х на правила поклали.

Та ні, якщо при зупинці на жовте автівка опиниться посеред перехрестя, то не можна зупинятися. Треба їхати.
   
Re: дтп  :(

Та ні, якщо при зупинці на жовте автівка опиниться посеред перехрестя, то не можна зупинятися. Треба їхати.

Ідеться що жовтий забороняє рух. А водії болт на це забили. Наступним буде що будуть стартувати на червоне.
   
Re: дтп  :(

Митсубиши просто уступал встречным.. Митсубиши не имел для себя светофора . Решил, что уступил уже всем, но на желтый переходящий уже даже в красный решил проскочить козаченько .. вот он и виноват
   
Re: дтп  :(

Вы недолугие настолько, что даже элементарную ситуацию на дороге разобрать не в силах)) мама дорогая, где я живу))
   
Re: дтп  :(

Митсубиши просто уступал встречным.. Митсубиши не имел для себя светофора . Решил, что уступил уже всем, но на желтый переходящий уже даже в красный решил проскочить козаченько .. вот он и виноват

По відео видно що мітсубісі поїхав ще до того як переконався що зустрічний водій зупинився. Посуті поїхав влоб 7 секунда
   
Re: дтп  :(

мама дорогая, где я живу))

по києву скрізь доджі\крайслери,бьюїки,лінкольни , джипи та мустанги з корветами ---америка якась :facepalm:
   
Re: дтп  :(

Жовтий для обох то є повний абсурд. Повинна бути 2-3 секундна пауза з червоним ДЛЯ ВСІХ.

І взагалі жовтий після червоного це щось неймовірне. Навіщо той жовтий після червоного?

а вона і є. Міцубісі попер на червоне.
   
Re: дтп  :(

а вона і є. Міцубісі попер на червоне.
дурень.. у него нет вообще светофора.. он уступает встречным.. какой нах червоный?))
   
Re: дтп  :(

хоча, вибачаюсь, у міцика світлофору нема
   
Re: дтп  :(

https://t.me/kyivpatrol/4662

на Міцику чудовий водій.
аплодую як він вирулив із ситуації.  (tu)
   
Re: дтп  :(

По відео видно що мітсубісі поїхав ще до того як переконався що зустрічний водій зупинився. Посуті поїхав влоб 7 секунда
ну да .. я б так не сделал.. надо дождаться полной остановки встречных ТС.. но главная вина на козаченьке, что пытался проскочить на желтый
   
Re: дтп  :(

дурень.. у него нет вообще светофора.. он уступает встречным.. какой нах червоный?))

Слышь, идиот планокурный, ты часом не припухло?
   
Re: дтп  :(

Слышь, идиот планокурный, ты часом не припухло?



Re: дтп  :(
Serg A [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 20:54
IP/Host: ---.volia.net
хоча, вибачаюсь, у міцика світлофору нема  :laugh: Недолугий, у меня к тебе только один вопрос, как хватило ума признать помылку?))
   
Re: дтп  :(

ну да .. я б так не сделал.. надо дождаться полной остановки встречных ТС.. но главная вина на козаченьке, что пытался проскочить на желтый

помєху справа ніхто не відміняв.
Туарегу вартувало пропустити Міцика.
не по принципу "хто на головній і хто правий".
апо принципу шоб не було ДТП.  (tu)
   
Re: дтп  :(

Пэшикам пощастило, втікли
   
Re: дтп  :(

Re: дтп  :(
Serg A [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 20:54
IP/Host: ---.volia.net
хоча, вибачаюсь, у міцика світлофору нема  :laugh: Недолугий, у меня к тебе только один вопрос, как хватило ума признать помылку?))

наркоман никчемный, друх мамчура, я всегда признаю, если ошибаюсь.
потому, что не долбоеб, как ты.
и твой пост там ни при чем. просто пересмотрел повнимательней.

А вообще, тебе туда -------о
   
Re: дтп  :(

наркоман никчемный, друх мамчура, я всегда признаю, если ошибаюсь.
потому, что не долбоеб, как ты.
и твой пост там ни при чем. просто пересмотрел повнимательней.

А вообще, тебе туда -------о
я про наркомана шось совсем не понял ... и вообще, ты чего такой агрессивный?
   
Re: дтп  :(

я про наркомана шось совсем не понял ... и вообще, ты чего такой агрессивный?

а как же ты поймешь, мамчуреныш, если все время укуренный?
и это, треп свой фильтруй, виртуальный герой. потом про агрессию спрашивать будешь.
свободен.
   
Re: дтп  :(

ладно .. пойду покурю))
   
Re: дтп  :(

:facepalm1:  :facepalm1:  класика ФУПа  (tu)

вчи правила, пряма ділянка шв 50+20=70 км/год, жовтий для цього і є щоб різко не гальмувати і закінчити маневр проїзду перехрестя.
тобто ситуація, тобі за 40 метрів до перехрестя загоряється жовтий, якщо ти почнеш гальмувати, враховуючи гальмівний шлях, ти зупинишся якраз на самому перехресті, що в такому випадку повинен обрати водій, закінчити маневр чи все таки гальмувати?
   
Re: дтп  :(

за 40 метрів до перехрестя
:facepalm1:
   
Re: дтп  :(

вчи правила, пряма ділянка шв 50+20=70 км/год, жовтий для цього і є щоб різко не гальмувати і закінчити маневр проїзду перехрестя.
тобто ситуація, тобі за 40 метрів до перехрестя загоряється жовтий, якщо ти почнеш гальмувати, враховуючи гальмівний шлях, ти зупинишся якраз на самому перехресті, що в такому випадку повинен обрати водій, закінчити маневр чи все таки гальмувати?

1) +20 - це вже порушення.
2) Там добре видно, що зелений блимає, а машин, які б його закривали, немає. Від початку блимання зеленого до перетину лінії пройшло не менше 5 секунд. На швидкості 70 це біля 100 метрів. Спокійно можна гальмувати.

Хоча на мицубісі явний довбень: добре бачив й дуже повільно їхав.
   
Re: дтп  :(

:facepalm1:  :facepalm1:  класика ФУПа  (tu)
Мене колись на перехресті щосили влупили в корму, коли я зупинився на червоний. Так пан ззаду ще й претензії закидав, чого я, мовляв, не проскакував.
   
Re: дтп  :(

Мене колись на перехресті щосили влупили в корму, коли я зупинився на червоний. Так пан ззаду ще й претензії закидав, чого я, мовляв, не проскакував.

Мабуть якийсь з тутешніх хфуповців :) ти нік не спитав?
   
Re: дтп  :(

Жовтий для обох то є повний абсурд. Повинна бути 2-3 секундна пауза з червоним ДЛЯ ВСІХ.

І взагалі жовтий після червоного це щось неймовірне. Навіщо той жовтий після червоного?
І що, це когось зупинить? Справжні козаченьки їдуть не на своє світло, яке дозволяє рух, а коли іншій стороні забороняючий сигнал світофору.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія