Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гринкевичі

Гринкевичі

було вже?
   
Re: Гринкевичі

Дякую, дуже дякую... (с)
   
Re: Гринкевичі

Жах.
   
Re: Гринкевичі
HSM

ВІшАтИ
   
Re: Гринкевичі
ATF

Саме через розголос і прибрали антикорупційну раду при МО. Потрібні люди хочуть робити великі гроші в тиші.
   
Re: Гринкевичі

До речі, "корупція в Україні" - кацапське іпсо для дискредитації влади серед партнерів з метою припинення допомоги Україні. То може топікстартера в довічний бан?
   
Re: Гринкевичі

До речі, "корупція в Україні" - кацапське іпсо для дискредитації влади серед партнерів з метою припинення допомоги Україні. То може топікстартера в довічний бан?
він крав своє, українське (с)
   
Re: Гринкевичі

Покищо то просто крадіжка, корупція це коли виявлять тих чиновників, які сприяли тендерам.
   
Re: Гринкевичі

Десятки посадових осіб знали. Були долучені,чи просто ігнорували.
Це ті, від кого залежить подальша доля країни і життя військових і наступних 500 000.
   
Re: Гринкевичі

так шо там тендери були нечесні ?
   
Re: Гринкевичі

   
Re: Гринкевичі

   
Re: Гринкевичі

Ну шо, працюємо на бан ТС? Співає в унісон з кремлівською пропагандою роздуванням т.зв. "корупції в Україні"?
   
Re: Гринкевичі

Покищо то просто крадіжка, корупція це коли виявлять тих чиновників, які сприяли тендерам.
Аналіз зовнішньоекономічни х контактів та митних документів вказаних підприємств, виявив факти завищення вартості товарів, поставлених для МОУ. Перевіряється причетність до оборудок колишніх посадовців Міноборони, які не проводили жодних юридичних дій для забезпечення виконання або розірвання договорів. За попередніми оцінками сума збитків може сягати понад 1 млрд грн.
https://zaxid.net/news/
   
Re: Гринкевичі

Після таких розголосів я десь місяць не доначу. Це не якась там позиція, просто у мозку постійно крутиться - "та фулє там моя 1000, невідомо що самого попереду чекає..."
   
Re: Гринкевичі

Карл Волох

Міністерство оборони оголосило про закупівлю понад тисячі пікапів для ЗСУ ціною по 45 тисяч доларів. Відомий автодилер Долинський написав пост із пропозицію поставити виключити з угоди корупційну складову, тоді він зможе поставити ці автомобілі по 28 тисяч.
Можливо, я не звернув би уваги на цю новину (не все в реальності закупівель є таким, як спочатку здається), якби не одна деталь. Чув від друзів, яким дуже довіряю, розповідь про цей тендер і з цією самою ціною на авто.
- Прийшли люди, - запропонували  домовитися, - обурювався  мій товариш. - Ми сказали, що ціна буде, в середньому, в залежності від марки й комплектації, 28. Вони кажуть, ні, нам треба по 45 із відкатом вершка. Тоді я сказав, що тікати з країни через них не збираюся. Уяви, що вони образилися.
Схоже, новиє літса з Міноборони розмінюватися на яйця по 17 не збираються
   
Re: Гринкевичі

Що там - Свєнарчуки?
   
Re: Гринкевичі

Саме час бригаді починати серити "Порошенко", "жму руку", а якщо Дідусь зможе сьогодні пригадати де воно та в якому році і взагалі що відбувається - то і спам знятками.
   
Re: Гринкевичі

Що там - Свєнарчуки?

тихо курять в сторонці з ідіотським виразом на обличчі "а шо так можна було?"
   
Re: Гринкевичі

Після таких розголосів я десь місяць не доначу. Це не якась там позиція, просто у мозку постійно крутиться - "та фулє там моя 1000, невідомо що самого попереду чекає..."

красавчєк. Покажи пацанам в як ти борешся з корупцією, вони потерплять )
   
Re: Гринкевичі

Та беріть будь який тендер і порівнюйте ціни. Там всюди відкати. Процент просто різний....

Сьогодні влада старається то якось каналізувати і на комусь одному продемострувати боротьбу. Але то не спрацює....

   
Re: Гринкевичі

Карл Волох

Міністерство оборони оголосило про закупівлю понад тисячі пікапів для ЗСУ ціною по 45 тисяч доларів. Відомий автодилер Долинський написав пост із пропозицію поставити виключити з угоди корупційну складову, тоді він зможе поставити ці автомобілі по 28 тисяч.
Можливо, я не звернув би уваги на цю новину (не все в реальності закупівель є таким, як спочатку здається), якби не одна деталь. Чув від друзів, яким дуже довіряю, розповідь про цей тендер і з цією самою ціною на авто.
- Прийшли люди, - запропонували  домовитися, - обурювався  мій товариш. - Ми сказали, що ціна буде, в середньому, в залежності від марки й комплектації, 28. Вони кажуть, ні, нам треба по 45 із відкатом вершка. Тоді я сказав, що тікати з країни через них не збираюся. Уяви, що вони образилися.
Схоже, новиє літса з Міноборони розмінюватися на яйця по 17 не збираються

А прізвища у тих хлопців є? Посади які?
   
Re: Гринкевичі

   
Re: Гринкевичі
Ale

https://t.me/lachentyt/38115
Випорють конюха за пройоб кавалерії)
   
Re: Гринкевичі

Долбойоб питає про посадки на наступний день після оприлюднення, он тільки повідомлення про підозри почались :lol: Ну, це вам мотивація: якщо такий дегенерат влаштувався в США, то й ви зможете.
   
Re: Гринкевичі

А прізвища у тих хлопців є? Посади які?

А ти всерйоз думаєш що домовлятися за відкат приходить сам Умєров чи Єрмак?

Приходить шістка з візитівкою і не називаючи імен "Люді просілі пєрєдать..."

Як правило та шістка якийсь манагер в якийсь наближеній конторі.
   
Re: Гринкевичі

Та беріть будь який тендер і порівнюйте ціни. Там всюди відкати. Процент просто різний....

Сьогодні влада старається то якось каналізувати і на комусь одному продемострувати боротьбу. Але то не спрацює....

Тут трішки небезпечно бо є ньюанси як в анедкоті про Чапаєва та хєр в сраці

Скажу по своїй темі. Якщо спец по закупівлі бюджетника зайде на пром наприклад і побачить там ціну на умовну детальку і буде думати що він їх купить мільйон по такій самій ціні або навіть нижче - то він йолоп

Так само як роблять журналізди в погоні за хайпом

Бо та деталька може бути одна і куплена бозна де на аліекспресі або валяється сто років на складі


Якщо йде мова про те що потрібно якісно виробити, завезти і розмитнити - ціна зовсім друга, може бути вищою в рази.

Тим більше якщо це тендер на 1-2 роки, а замовляти потрібно вже і десь зберігати , брати гроші в банку під відсоток приймати ризики на курс валюти, на те що все піде по писті

Нагадаю що як правило постачання по Прозорро йде на умовах післяплати. А я бачу купу де цей строк складає до 180 днів після дати поставки. Півроку!!!!

Ні звичайно машини 45к які коштують 28 - це зашквар. Як і яйця по 17. Але все ж таки ціна в тендері в договорі  і на продавалках - різні ціни
   
Re: Гринкевичі


десь вже криком плачуть від заздрості свинарчуки
   
Re: Гринкевичі

Тут трішки небезпечно бо є ньюанси як в анедкоті про Чапаєва та хєр в сраці

Скажу по своїй темі. Якщо спец по закупівлі бюджетника зайде на пром наприклад і побачить там ціну на умовну детальку і буде думати що він їх купить мільйон по такій самій ціні або навіть нижче - то він йолоп

Так само як роблять журналізди в погоні за хайпом

Бо та деталька може бути одна і куплена бозна де на аліекспресі або валяється сто років на складі



Якщо йде мова про те що потрібно якісно виробити, завезти і розмитнити - ціна зовсім друга, може бути вищою в рази.

Тим більше якщо це тендер на 1-2 роки, а замовляти потрібно вже і десь зберігати , брати гроші в банку під відсоток приймати ризики на курс валюти, на те що все піде по писті

Нагадаю що як правило постачання по Прозорро йде на умовах післяплати. А я бачу купу де цей строк складає до 180 днів після дати поставки. Півроку!!!!

Ні звичайно машини 45к які коштують 28 - це зашквар. Як і яйця по 17. Але все ж таки ціна в тендері в договорі  і на продавалках - різні ціни

Саме так і роблять слідчі експертизи по збиткам  :lol:
   
Re: Гринкевичі

Бля, вже й ДБР з прокуратурою роздмухують за завданням кремля іпсо про "тотальну корупцію в Україні"
   
Re: Гринкевичі

Резніков рже з дебілів акі конь у Лондоні  :laugh:
   
Re: Гринкевичі

Підписаний на багато військових.Люди дуже злі і кажуть якщо це комусь зійде з рук то приїдуть до Києва і будуть жорстко вимагати припинити це блядство.а Карась днями теж казав якщо це не припиниться ,то їх будуть просто відстрілювати пачками і якщо людину затримають ,то потім будуть протестувати щоб її звільнили .Тому поки що просять не доводити ситуацію до такого
   
Re: Гринкевичі

https://t.me/bochkala_war/17075
десь вже криком плачуть від заздрості свинарчуки

Я так розумію це вже соту справу вішають на того самого заступника Рєзнікова Шаповалова який вже в СІЗО і якого призначили "сідєть" за весь пистець в закупівлях ЗСУ

Типу він один вкрав все в ЗСУ

   
Re: Гринкевичі

Резніков рже з дебілів акі конь у Лондоні  :laugh:

Плять - з 19-го року пишуть що ні один заступник міністра без благословіння Єрмака не призначається

Рєзінков там такий самий казьол отпущенскій
   
Re: Гринкевичі

Люди дуже злі і кажуть якщо це комусь зійде з рук то приїдуть до Києва і будуть жорстко вимагати припинити це блядство.
Після двох років несамовитої травлі військових тепер сподівання, що вони все ж приїдуть та розберуться з чинною владою :lol:

A.I. вже у важких роздумах: ще раз закликати катувати військових на підвалі (як с Симорозом) чи почекати сигналів з ОП, враховуючи офіційно розпочаті провадження та затримання.
   
Re: Гринкевичі

Я так розумію це вже соту справу вішають на того самого заступника Рєзнікова Шаповалова який вже в СІЗО і якого призначили "сідєть" за весь пистець в закупівлях ЗСУ

Типу він один вкрав все в ЗСУ

https://youtu.be/ecBY4wuGnX0?si=02sraUnzzD2AW4yx


В тому і справа що таких тендерів тисячі і багато зовсім засекречені а ловлять пару трійку цапів відбувайло для картинки .
   
Re: Гринкевичі

не багато поки що в цій гілці мимосралів
   
Re: Гринкевичі

От ще, тепер про полковника генштабу з івано-франківську.
Ніколов каже, що  схема, подібна до ротердаму+
Але його резюме таке, що склянка наполовину повна. Тобто, процес іде в правильному напрямку, шанс на нормалізацію є
   
Re: Гринкевичі

.
   
Re: Гринкевичі

полковника генштабу з івано-франківську.
Виділене - ключове! :facepalm1:
У Франику філія генштабу відкрилась?
Тупі скотиняки... :punish:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія