Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сегодня через несколько часов будет попытка запуска вертолётика на Марсе.

Репортажи с Марса и не только о Марсе, я буду публиковать  в теме " На тему Космоса". В ней каждый может выкладывать интересную на его взгляд информацию о Космосе .
   
Ого

Теоретично, якщо захотіти, можна у вічній ночі жити, поки Меркурій перекрутиться, машиною або гелікоптером в інше місце переміститися.
Так. Був проект такої "кочуючої" меркуріанської бази. Вона повинна була весь час триматись біля лініїї термнатору, щоб від сонця забезпечувати себе електроенергією і в той же час не перегріватись. От тільки гелікоптером перелітати на Меркурії не вийде. В нього відсутня атмосфера. Та й переміщуватись по поверхні теж досить складно. Дуже вона в нього нерівна.
   
Оце цікаво

Що надає і визначає напрямок обертання?
Зіткнення з метеоритами?
Є теорія, що на етапі свого формування Венера зіштовхнулася з якимось масивним тілом, яке не тільки зупинило її обертання, а й закрутило її в інший бік.
   
Все, злітав і примарсився  (tu)
   
?s=21
   
Репортажи с Марса и не только о Марсе, я буду публиковать  в теме " На тему Космоса". В ней каждый может выкладывать интересную на его взгляд информацию о Космосе .

 (tu)
   
Скачали відосік з ровера

   
Клас
ти справді політех закінчив? Чи забув уже усе?
   
Чесно кажучи, не вірилося що при такому тиску гелікоптер може літати.  (tu)
   
Чесно кажучи, не вірилося що при такому тиску гелікоптер може літати.  (tu)
Так, там без півлітра не розібратись. Треба мабуть оце покурити. :).

   
ти справді політех закінчив? Чи забув уже усе?
Предмету Астрономія на політехніці не було.
   
Предмету Астрономія на політехніці не було.
Ок. Пролетіли.
   
Это сравнимо с высадкой человека на Луне  (tu)
   
Это сравнимо с высадкой человека на Луне  (tu)
Значить через деякий час з'явиться купа обмежених дурників що будуть впевнено доводити що той марсокоптер було знято Кубриком в павільоні Камероном в  CGI  :-)o
   
Предмету Астрономія на політехніці не було.

 :facepalm1:

Что ж ты такой тупой - то? Это уже четвертый американский ровер на Марсе, а ты до сих пор не знаешь марсианские сутки и атмосферу.
Динозавере він і є Динозавере  :laugh:
   
Це як у нас на висоті 40-50км.


Саме цікаве, на марсі ще бувають хмарки. Пір‘їсті. Питання поо наявність води вже більше не задають :)


Тиск 718 Па, вітер - 8 м/с...  Сонячно.


Останнє редагування: 20 квітня 2021 00:03:29 від Islander
   
Зі звуком в 4к



Упд - нажаль, звук штучний

Останнє редагування: 21 квітня 2021 15:16:23 від rastych
   
Сьогодні ще раз запускали - пролетів 2 метри вбік

?s=20
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія