Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Горький лук RIP :(

Re: Горький лук RIP  :(

Аелітка, так ото коли ти тут соплі на кулак намотував коли в тебе бобік сдох - то теж був спектакль ?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Помітив, це цікаво. Людина, що вміє спілкуватися жестами, коли не надто себе контролює, завжди в скороченому варіанті розмовляє й руками.
   
Re: Горький лук RIP  :(

А чого ж він не посунув на Схід за хряком ?

бо увійшов в пул продажних порохоботських  ура патріотичних ломів - разом з арестовичем :laugh:

респект обом)) так красиво дурили  упоротих поцреотичних укр дебілів (tu)  [ua]
   
Re: Горький лук RIP  :(

Как из за границы перечислить деньги на карточку Луку?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Аелітка, так ото коли ти тут соплі на кулак намотував коли в тебе бобік сдох - то теж був спектакль ?

не рівняй. Собаку і гавно а не форму життя - голу брехливу мавпу - хоч і такого надтонкого троля як сабж. антимайданівець фанат расєї що 5 років сцяв укрпоцреотам в вуха ура укрпоцреотизмом :laugh:
   
Re: Горький лук RIP  :(

Аелітка, так ото коли ти тут соплі на кулак намотував коли в тебе бобік сдох - то теж був спектакль ?
то був його бобік. А тут украінській лук. Потрібен хайп.
   
Re: Горький лук RIP  :(

не рівняй. Собаку і гавно а не форму життя - голу брехливу мавпу - хоч і такого надтонкого троля як сабж. антимайданівець фанат расєї що 5 років сцяв укрпоцреотам в вуха ура укрпоцреотизмом :laugh:

Ти іпанутий  :facepalm1:
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ти іпанутий  :facepalm1:
ну, може випив надто?
   
Re: Горький лук RIP  :(

то був його бобік. У тут украінській лук. Потрібен хайп.

та який же він український)) ще брехливіший ніж арестович)) бо арестович сказав що він срати хотів на україну і українство 0 то була лиш високооплачувана робота - порохоботствувати - а антимайданівець і фанат росії горький лук грав свою ролю до кінця :laugh:
   
Re: Горький лук RIP  :(

Що не слово, то брехнія
   
Re: Горький лук RIP  :(

дада) ви всьо врьотє)))  :laugh:
   
Re: Горький лук RIP  :(

Мож яка дєнєжна Допомога треба ? Так закрепіть тєму
   
Re: Горький лук RIP  :(

Він не брат мне був. Ледь знайома людина. А тепер брат. Не ізголяйтеся надто, уйобок.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Мож яка дєнєжна Допомога треба ? Так закрепіть тєму
на другій сторінци счот є. Хтось навіть перевірив, не левий.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Він не брат мне був. Ледь знайома людина. А тепер брат. Не ізголяйтеся надто, уйобок.

то для тебе антимайданівці, фанати росії і платні лом-боти порошенка - брати))))
титаки не дебіл - ти таки з їх бригади - горький лук, арестович і беггі - беггі курірує фуп - дискредитуючи явним неймовірним дебільством українських патріотів)))

горькому луку респектую - його укр пацреото упоротість була просто вискокооплачуваною роботою -  (tu)  іантимайданівець фанат росіх 5 років успішно і красиво сцяв в вуха укра упоротим поцреотам щирим порохоботськуим свідомим  [ua]  (tu)

слава - це було красиво  (tu)  респект  (tu)
   
Re: Горький лук RIP  :(

Яке ж  ви ебануте, аеліте.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Прокльона на вас та родину, за ваши тутешні викідони не знімаю.
   
Re: Горький лук RIP  :(

друзі, сумую разом з вами за таким професійним розумним цинічним надтонким тролем ,, таки талановито  (tu)

   
Re: Горький лук RIP  :(

5168 7422 3959 2888 Дійсно - Соколюк Лада Василівна.
А вона теж глухоніма, як і батьки ?...

Останнє редагування: 20 червня 2021 01:13:22 від Бяка
   
Re: Горький лук RIP  :(

на другій сторінци счот є. Хтось навіть перевірив, не левий.

Закрєпіть
   
Re: Горький лук RIP  :(

Закрєпіть
на пост вище. Гроши туди уходять з карткі. Начебто все достойно.
   
Re: Горький лук RIP  :(

5168 7422 3959 2888 Дійсно - Соколюк Лада Василівна.
А вона теж глухоніма, як і батьки ?...
він казав, що руками більше сенсів передати можна, ніж словами. Того не розумію, та може й так, припускаю.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Re: Горький лук RIP  :(

А мені все вухі в памьяті кружляють. Я ніколи ні в кого не бачів такіх вух.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Ну мало не з долоню вухі. Я б с такими можливо літав в темряві. Сміх сміхом, хлопче з нами би посміявся, та, вже не посміеться.
Випадок, шо по дурі муху взвів, щоб ви знали, закінчівся добре. Ну як, добре, мінус муха. Та то вже не важливо.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Дуже добра, чутлива, свірепа людина він був. Мені дуже шкода, що наше знайомство було меньше 10 хвилин. Зараз про то плачу.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Там, я знаю, сам був в цьому, не просто. Як є можливість, допоможить. Як нема - ну щож. Можливо в наступному житті комусь допоможете.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Там щось трапилось у лікарні. І рахунок - то його сестри.



   
Re: Горький лук RIP  :(

Прокльона на вас та родину, за ваши тутешні викідони не знімаю.
Семью бы не трогали, она тут может быть и ни при чем. Хр..новая привычка проклинать семью.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Как из за границы перечислить деньги на карточку Луку?

PaySend, TrasferGo
   
Re: Горький лук RIP  :(

Всю дорогу тянул мазу за Аэлита,но тут...Я примерно представляю его настрой итд,но б***ь умер человек,еще остыть не успел,а ты уже его обосрал,просто потому что он порохобот.Я сам эти взгяды не разделяю,как и не поддерживаю платных-продажных,но это не тот случай.Совсем не тот
   
Re: Горький лук RIP  :(

друзі, сумую разом з вами за таким професійним розумним цинічним надтонким тролем ,, таки талановито  (tu)

https://youtu.be/IFdbolZ-6Mc

Троль - не троль, байдуже. Але він торкнувся багатьох сердець. От коли ти, наприклад, здохнеш, всім буде поxyй.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Всю дорогу тянул мазу за Аэлита,но тут...Я примерно представляю его настрой итд,но б***ь умер человек,еще остыть не успел,а ты уже его обосрал,просто потому что он порохобот.Я сам эти взгяды не разделяю,как и не поддерживаю платных-продажных,но это не тот случай.Совсем не тот

Я знав, що ти людина.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Тексты...
Они либо цепляют либо нет.
Так сложилось, что его тексты в основном меня не цепляли.
Но то, о чём он писал мне было близко.

Посты "Dana Yarovaya"

"Я могу назвать два десятка только мне известных людей, кто пытался спасти Славу, и пытался заставить его захотеть жить. Слава не захотел"
"У Славы остались родители - инвалиды. Они оба глухонемые."


ничего не проясняют, а наоборот.

R.I.P.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Очень талантливый

Бухал
   
Re: Горький лук RIP  :(


ми мудрість познаемо через страждання. Не своі, а близких. Гівнюку час пізнати мудрість.

Останнє редагування: 20 червня 2021 03:38:01 від beggy
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я знав, що ти людина.
а я не знав,  та от узнав.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Вітьку вважав розумною людиною. Виходить, шибко помилявся.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Вітьку вважав розумною людиною. Виходить, шибко помилявся.

Виправ цю помилку і зроби добро для ФУПа - втопи того уєбана у його ж гамні
Фізично
   
Re: Горький лук RIP  :(

RIP. Кращі покидають.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія