Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак



Рашит Сафин
5 липня о 17:54 ·
Современная Европа . Я у себя на Родине такого не хочу !!!
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

У кацапов уже года с два все шо связано с натуризмом и нудизмом - жесточайшее табу. Гундяй с царем не велят. Всё в точности как в Германии после Веймара в ранние годы Ади.
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

о, нудистське весілля!  (tu)  :)
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

В каців хіба нудистів немае ?
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

В каців хіба нудистів немае ?
есть только щемят их все сильнее
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак
Svitlana Bykova

Рашит Сафин
5 липня о 17:54 ·
Современная Европа . Я у себя на Родине такого не хочу !!!

нубля
не хочеш - НЕ ХОДЬ на подібні заходи! ділов-то...

не розумію
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

залишилось шерсть назад відростити, тоді одяг буде дійсно не потріібен.  B-)
   
х.з.чомусь нічого поганого писати не хочеться
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

раніше були, а зараз мабуть никаються від православних і мусульманських дозорів)
десь на початку 2000-х ми з дружиною під Туапсе відійшли від пляжу десь на 2 км, через кам'яні обвали і незручні місця
зробили там куреня з гілляк, постелили сухі водорослі, сиділи голими і читали вголос Пруста  :shuffle:
ви б бачили: там було ціле паломництво під виглядом ловлі крабів  :D
мене тоді це здивувало, а місцеві сказали, що нудизм тут непопулярний геть))
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

уєбанство.
як це тепер розбачити :facepalm1:
   
та ладно... может, они приходили пруста послушать... :pleasantr:
   
Глянув відос...
Зрозумів, що вислів "стоїть як у молодого на весіллі" вже не актуальний :)
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

В каців хіба нудистів немае ?
Нє, там переважно зануди :)
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

Непоганий кліп в тему  :gigi:

   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

та ладно... может, они приходили пруста послушать... :pleasantr:
сумніваюсь  :D
вони проходили швидко, опустивши очі, щоб не дивитись на таке безстидство, це при тому, що ми не провокували нікого, сиділи так, щоб "не світити мудями" й іншими частинами тіла
   
Еще то удовольствие выпить коктейлик, когда рядом трясут "ушами спаниеля" ыівшего 6 размера или 3-х сантиметроыім членом из зарослей волос! Эстетично!По эвропейски.
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

3-х сантиметроыім членом
ВАс ображає розмір?)))))))))))))))))
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

Еще то удовольствие выпить коктейлик, когда рядом трясут "ушами спаниеля" ыівшего 6 размера или 3-х сантиметроыім членом из зарослей волос! Эстетично!По эвропейски.
ага в кліпі непогано обіграні ці моменти, особливо коли чувак ялдою вибиваю з рук співачки папаеровий стаканчик.  :lol:
   
уєбанство.
як це тепер розбачити :facepalm1:

людське тіло - це уєбанство?
як ти на себе в дзеркало дивишся, бідолашний?
чи ти рептилоїд?
   
Якось пофіг. Не розумію цієї фіксації на одязі чи на відсутності. Аби лишень були в міру чистими та в мішки з головою не загорталися.
   
ВАс ображає розмір?)))))))))))))))))

Не то что бы обижает, но точно не красиво, особо в волосне.
   
Якось пофіг. Не розумію цієї фіксації на одязі чи на відсутності. Аби лишень були в міру чистими та в мішки з головою не загорталися.
Когда то, что без одежды обвисшее, целюлитное, в бородавками-родинками и сместами торчашими волосками, то мой не мой все равно противно.
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

Якось пофіг. Не розумію цієї фіксації на одязі чи на відсутності. Аби лишень були в міру чистими та в мішки з головою не загорталися.

ну хз.
мабуть я консерватор.
для мене дико виглядає тряска хуями і сіськами на весільному п'єдесталі (чи як воно там зветься).


PS
може якби хоча б у сауні провели церемонію, то виглядало б ще якось пристойно
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

ну хз.
мабуть я консерватор.
для мене дико виглядає тряска хуями і сіськами на весільному п'єдесталі (чи як воно там зветься).


PS
може якби хоча б у сауні провели церемонію, то виглядало б ще якось пристойно
Понимаешь ли друже, за бугром трохи другое ко всему этому отношение. Они ж не среди города в ратуше устроили голую свадьбу, а в кемпинге для натуристов. Там по периметру ржачные такие столбики ставлять: "Внимание! Люди без одежды могут быть встречены за этой чертой!". И все. Не прочел - твоя проблема.
   
Та на пляжі практично те саме, але якось пофіг. У кого сильно висить, (якщо з головою все ок) , сам знає який одяг йому варто знімати, а який ні.
Насправді люди, зазвичай, хочуть виглядати гарно, а тим (неадекватам), хто дуже переоцінює свою красу, швидко дадуть зрозуміти, в якій мірі вони неправі.
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

Понимаешь ли друже, за бугром трохи другое ко всему этому отношение. Они ж не среди города в ратуше устроили голую свадьбу, а в кемпинге для натуристов. Там по периметру ржачные такие столбики ставлять: "Внимание! Люди без одежды могут быть встречены за этой чертой!". И все. Не прочел - твоя проблема.

та хз.
там по відео не видно, тим більше виключив його нахер на перших секундах  :D
   
а чого нудисти, як геї і лесбі, не роблять свої паради ?
Пішов би , підтримав, в смислі подивився  :D
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

а чого нудисти, як геї і лесбі, не роблять свої паради ?
Пішов би , підтримав, в смислі подивився  :D
В Англии есть ежегодный голый велопробег, в Чехии вроде есть марши нудистов, это так по памяти
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

нубля
не хочеш - НЕ ХОДЬ на подібні заходи! ділов-то...

не розумію

ОН же не себе не хочет. Он же другим, совершенно незнакомым людям такого не хочет. В этом Европа и отличается от рашки - в Европе живут, другим не мешают. А в рашке обязательно надо диктовать как кому жить.
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

молодий мiг би i прикрасити себе...якусь стрiчку намотати...квiточку вструмити... :shuffle:

Останнє редагування: 20 липня 2017 21:25:44 від Муха
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

Цнотливо, як на чехів. Далі мабуть була оргія.
   
Re: Весілля прикольне )))) у кацапів рве пердак

Ржачне весілля  :lol:
   
Маючи 100% перспективу старіння населення в Європі, якось не хочеться розвитку того руху нудистів, натуристів і пр. любителів оголюватись

В 50-ті роки нас з сестрою мама раз в тиждень водила в Троїцькі бані, це навпроти центрального стадіона.  Для мене, зовсім маленької, то був жах. Моя голова і очі були на рівні отих гидких старих і не дуже дуп, пісьок. У тьм'яному світлі 40-ватних ламп тіла людей були якимись жовтими,  сморід мокрого волосся, дешевого мила, розпарен6их тіл, слизька підлога, всюди жмути волоссі у зливних отварах...і сморід, сморід, сморід. Людей там завжди було багато, тож пройти до вільної лавки і не торкатись тих чужих бридких ніг, дуп, обвислих животів, було не можливо.
Я ненавиділа ті походи в баню саме через натовп мокрих бридких тіл.
Потім я бачила картини Гойї, фото з концтаборів і то мені завжди нагадувало ті громандські бані.

Ну і чоловіки у яких годинами нема ерекції при тісному спілкуванні, поцілунках з жінками, яких вони ніби люблять, як на тому відео з весілля, то щось ненормальне.

Нема абсолютно ніякої реальної потреби в ходінні голими в місті чи ще десь, крім пляжа, басейна чи для прийняття сонячних ванн.

Мені гидко сідати на щось, де перед тим сиділа чужа гола людина і не одна.
   
Маючи 100% перспективу старіння населення в Європі, якось не хочеться розвитку того руху нудистів, натуристів і пр. любителів оголюватись

В 50-ті роки нас з сестрою мама раз в тиждень водила в Троїцькі бані, це навпроти центрального стадіона.  Для мене, зовсім маленької, то був жах. Моя голова і очі були на рівні отих гидких старих і не дуже дуп, пісьок. У тьм'яному світлі 40-ватних ламп тіла людей були якимись жовтими,  сморід мокрого волосся, дешевого мила, розпарен6их тіл, слизька підлога, всюди жмути волоссі у зливних отварах...і сморід, сморід, сморід. Людей там завжди було багато, тож пройти до вільної лавки і не торкатись тих чужих бридких ніг, дуп, обвислих животів, було не можливо.
Я ненавиділа ті походи в баню саме через натовп мокрих бридких тіл.
Потім я бачила картини Гойї, фото з концтаборів і то мені завжди нагадувало ті громандські бані.

Ну і чоловіки у яких годинами нема ерекції при тісному спілкуванні, поцілунках з жінками, яких вони ніби люблять, як на тому відео з весілля, то щось ненормальне.

Нема абсолютно ніякої реальної потреби в ходінні голими в місті чи ще десь, крім пляжа, басейна чи для прийняття сонячних ванн.

Мені гидко сідати на щось, де перед тим сиділа чужа гола людина і не одна.
+
На Мальорке раз забрёл на такой пляж.
Ничего не встало, а упало.
Сбёг мимочасом.
   
У кацапов до "отрочества" мужики и бабы в одной бане моются. Лицемеры хуевы эти кацапы
   
У кацапов до "отрочества" мужики и бабы в одной бане моются. Лицемеры хуевы эти кацапы
А как иначе?
Строить отдельные мужскую и женскую бани на даче?  :S
Расскажите. 
   
А как иначе?
Строить отдельные мужскую и женскую бани на даче?  :S
Всё решает очередность.
Расскажите. 
   
------------
   
а помните, с чего все началось?

лет 7 назад с той уебанской кацапки, которая жила в Швеции, потом начала рассказывать по раша-тв, как развращают детей итд итп
   
Тю... Нудистів ніколи не бачили, чи що?

Я ще в ПОПЕРЕДНЬОМУ житті вдома постійно на них наштовхувався. Хоч сам аж ніяк не є прихильником подібного способу життя. Але якщо комусь подобається...

На мисі Тарханкут в Криму є, вірніше було, мабуть вже немає, нудистське лежбище. Приїздили великі групи, сім'ями, всіх поколінь, від малих дітей до прабабусь, жили там тижнями. Із одягу лише панами.

В тому числі там облюбувались і нетрадиціонали. Зокрема, там полюбляв "відпочивати" відомий гей Валерій Лєонтьєв із своїми мальчікамі. Вони також косили під нудистів.

Ми коли гуляли там біля саморобного пам'ятника втоленому дайверу, це там де знімали "Человек амфибия", я змушений був відвертати голови своїх дітей в степ. Щоб не травмувати дитячу психіку. Видовище... гм... на любителя...

Ще чув цікаву думку про нудистські пляжі. Від тих, які там побували. Які і самі були не проти себе показати і на інших подивитись. Сказали, що більше туди не підуть. Справа в тому, що там далеко не всі... гм... фотогенічні. Видовище оголеної натури, якщо тій натурі далеко за 60 і останніх років 30 та натура зовсім не доглянута, відбиває все бажання таке бачити. Говорили - от якби там були всі молоді і підтягнуті, то ще куди не йшло. А в такому вигляді... це треба дійсно бути трохи звихнутим.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія