Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

У Зе в Ізраїлі були (оселились на час війни в Україні) папа й мама, правда, може вже виїхали..

Ботяра, поцікався за що банять по 4.14.  ;)
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

А що, поганий міг би вийти піар-хід з підтримкою Ізраїля?
Як на мене, чудовий. Але чому євреї забрикалися? Зе вже в такому охуїтєльному зашкварі у світі, що краще нуівонахуй?

Гебреї не гірші срачисти за нас.
Всрамся, а не здамся.
Як ото залупилися спочатку так і тримаються, хоч всі події й логіка кажуть про те, що то дурнувата позиція.
Тим більше Зе єдиний поза Ізраїлем президент-єврей.
Але ж ні, навіщо їм конкуренція.
   
Гебреї не гірші срачисти за нас.
Всрамся, а не здамся.
Як ото залупилися спочатку так і тримаються, хоч всі події й логіка кажуть про те, що то дурнувата позиція.
Тим більше Зе єдиний поза Ізраїлем президент-єврей.
Але ж ні, навіщо їм конкуренція.
Я думаю , Бібі виконує побажання хуйла ,тому і не зустрічається з Зе . Бібі кацапський агент впливу .
   
просто ізраїльтяни мають гарну пам'ять,
бо ще пару місяців тому Зеленський примудрився наїхати і на них, ну то чого тепер дивуватись

Україна просить вигнати Ізраїль з "Рамштайну" через злив інформації Москві – Kyiv Post
Видання запевняє, що Україна також готується скасувати безвізовий режим з Ізраїлем.

https://www.kyivpost.com/post/20415
То нехай тепер увімкнуть пам*ять і подякують власному прем*єру за цілування з хуйлом.
Цей дзвінок сподіваюсь допоможе довести його зраду.
Там не Ізраіль і не євреї не хочуть бачити Зеленського, а особисто Нетаньяху.
Він зараз в розпачі і я думаю до москви він дзвонив домовлятись про власні гарантіі безпеки.
Бо все йде до того, що в Ізраілі його дім тюрма.
   
То нехай тепер увімкнуть пам*ять і подякують власному прем*єру за цілування з хуйлом.
Цей дзвінок сподіваюсь допоможе довести його зраду.
Там не Ізраіль і не євреї не хочуть бачити Зеленського, а особисто Нетаньяху.
Він зараз в розпачі і я думаю до москви він дзвонив домовлятись про власні гарантіі безпеки.
Бо все йде до того, що в Ізраілі його дім тюрма.
Цілування з Хуйлом це дріб'язок .
   
Напевне, Бібі зараз розпитує, чи є в Ростові місце і для нього  :gigi:
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

Цілування з Хуйлом це дріб'язок .
Це дивлячись що саме ти маєш на увазі під цілуванням і наскільки великий для тебе дріб*язок.
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

Ботяра, поцікався за що банять по 4.14.  ;)
Дай посилання в кого поцікавитись.
Бо твое банЯть в множині нема чим підтвердити.
І щось ти більше схожий на ОПшного бота ніж твій опонент.
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

Я ще десь місяці три тому постив, що бібі це йобане лайно, яке приведе Ізраїль до великого горя, так воно і сталося, на жаль...
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

Це такий самий цинічний виблядок як і Трамп. Не шукайте ніяеих людських рис в цьому гівні. Це купа лайна, іі ніяких діамантів там нема.

Це 100%.

   
Читав, що ізраїльтяни готові його з гімном змішати за відмову Зеленському і шашні з хуйлом. Міг би й не робити цього хоча б з міркувань самозбереження.
   
Читав, що ізраїльтяни готові його з гімном змішати за відмову Зеленському і шашні з хуйлом. Міг би й не робити цього хоча б з міркувань самозбереження.
Його треба посадити за саботаж .
   
Його треба посадити за саботаж .

Зараз, я так розумію, не на часі?
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

Читав, що ізраїльтяни готові його з гімном змішати за відмову Зеленському і шашні з хуйлом. Міг би й не робити цього хоча б з міркувань самозбереження.

ніби завтра Байден прилітає -  прийняти Зелю раніше старшого якось воно не тейво...
Е?
   
ніби завтра Байден прилітає -  прийняти Зелю раніше старшого якось воно не тейво...
Е?

Не знаю, а шо такого?
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

Не знаю, а шо такого?

ну типу як версія..
   
ну типу як версія..

Хз, можливо...
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

   
просто ізраїльтяни мають гарну пам'ять,
бо ще пару місяців тому Зеленський примудрився наїхати і на них, ну то чого тепер дивуватись
американцы уж так на Израиль наезжали
и ничего - утерлись и дальше дружат
от приезда Зеленского Израилю никакой пользы,
поэтому не дивно, что отказали
   
просто ізраїльтяни мають гарну пам'ять,
бо ще пару місяців тому Зеленський примудрився наїхати і на них, ну то чого тепер дивуватись

Україна просить вигнати Ізраїль з "Рамштайну" через злив інформації Москві – Kyiv Post
Видання запевняє, що Україна також готується скасувати безвізовий режим з Ізраїлем.

https://www.kyivpost.com/post/20415

А що тут не так сказано?
   
ні, вони з расією розсварилися після нападу хамасу

так "розсваоилися", що Бібі одразу ж зателефонував хуйлу...
   
Я ще десь місяці три тому постив, що бібі це йобане лайно, яке приведе Ізраїль до великого горя, так воно і сталося, на жаль...

 (tu)
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

от приезда Зеленского Израилю никакой пользы,
поэтому не дивно, что отказали
Як не дивно, але така демонстративна відмова може зіграти й на нашому боці. Подивимось на рейтинг біби найближчим часом. Там й так справи не дуже...
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

Як не дивно, але така демонстративна відмова може зіграти й на нашому боці. Подивимось на рейтинг біби найближчим часом. Там й так справи не дуже...

та в нього після нападу і так рейтинг нижче плінтуса, тому що ізраїльтяни саме його звинувачують в том, що влада прогавила наступ хамасу,
Нетаньяху залишились лічені тижні при владі,
без будь-якого нашого впливу 
   
То нехай тепер увімкнуть пам*ять і подякують власному прем*єру за цілування з хуйлом.
Цей дзвінок сподіваюсь допоможе довести його зраду.
Там не Ізраіль і не євреї не хочуть бачити Зеленського, а особисто Нетаньяху.
Він зараз в розпачі і я думаю до москви він дзвонив домовлятись про власні гарантіі безпеки.
Бо все йде до того, що в Ізраілі його дім тюрма.

 (tu)
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

Дай посилання в кого поцікавитись.
Бо твое банЯть в множині нема чим підтвердити.
І щось ти більше схожий на ОПшного бота ніж твій опонент.

 :facepalm1:

Вибач, що відволік від трапези. Тільки дивися смакуй по-тихеньку, щоб ненароком не подавитися хуйлятиною.

Ти правий! Не може притягнути поганого радіо, яке обслуговувало обох медведчуківських сучок та овоча. А от "зелена пліснява" йому так само як і криголаму показала де рука в лікті згинається. (tu)

Також маєш рацію ти і щодо мене. Як ніяк кілька зайвих лимонів на день на дорозі не валяються. Я спеціалізуюся на "українських гнидах", а також на "розумниках" які час від часу несуть всяку метафізичну маячню типу теорії ефіру.  ;)
   
Re: Бібі посьорбав чудової та наварістої ухи...

просто ізраїльтяни мають гарну пам'ять,
бо ще пару місяців тому Зеленський примудрився наїхати і на них, ну то чого тепер дивуватись

Україна просить вигнати Ізраїль з "Рамштайну" через злив інформації Москві – Kyiv Post
Видання запевняє, що Україна також готується скасувати безвізовий режим з Ізраїлем.

https://www.kyivpost.com/post/20415

 :facepalm1:  :weep:

Скільки запитував у сектантів, ніхто ще не відповів: чи вибачився він/вона перед євреями за злочин своїх предків, як наказував бозя  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія