Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну все, проблему вичерпано.... залишилось їм випустити заручників, скласти зброю, здатись та вибачитись за ту помилку

І видати тих, хто різали дітей і стріляли жінок та старих.

Вони на таке підуть?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

І видати тих, хто різали дітей і стріляли жінок та старих.

Вони на таке підуть?

Ну якщо не підуть то Ізраіль має це зробити самотужки.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Якщо хтось обирає владу яка обіцяє знищити всіх євреїв. Він мабуть розуміє, що та влада свої обіцянки буде виконувати його руками, чи ні?
Також Хамас терористична організація, а голос за них, це підтримка тероризму. Що тут може бути незрозумілого?

Ну... В Ізраїлі якась кількість людей обрала Бен-Гвіра, який пов'язаний із організацією Ках, що у США під забороною як расистська, неонацистська і терористична. Члені цієї організації розстрілювали палестинців під час молитв в мечетях, погрожували євреям, які брали шлюб (або просто мали інтимні стосунки) із неєвреями. Здається, Іцхака Рабіна теж вбив член Ках, і Бен-Гвір був якось пов'язаний із вбивцею (якщо не помиляюсь). Якась кількість людей обрала Смотрича, який закликав не пускати палестинських жінок народжувати у ізраїльські пологові будинки. Сьогодні обидва ці персонажі працюють міністрами в уряді Нетаньягу. Сам Нетаньягу цілувався із хуйлом та завішав весь Ізраїль портретами із тип поцілунком.
Зрештою, в Ізраїлі є такий собі Яків Кедмі, який називає себе співробітником спецслужб і регулярно дає коментарі  російським пропагандоном, де закликає бомбити українські міста, переселити всіх українців "у три області", а решту українських земель доєднати до росії. А коли він зовсім "в ударі" - то закликає бомбити Європу ("бо там хвашисти недобиті") і Америку.
То чим нинішній ізраїльський правлячий режим відрізняється від ХАМАСу? Та нічим по суті - лише формою.

Тоді чому у вас таке бажання накласти колективну відповідальність на цілий палестинський народ?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

це приклад наявності у людей честі і гідності

наведіть подібне в Україні.

Хуйня це, а не приклад. Ну взяли відповідальність, вигородили Бібу, а далі що ?

Євреї просрали не тільки це, вони все просрали. Вони дійсно виявились готовими тільки бомби кидати по кишлаках.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Нападение ХАМАС на Израиль: подтверждена гибель 13 украинцев (УНIАН) 
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну якщо не підуть то Ізраіль має це зробити самотужки.

Так Ізраїль же цього не робить - він зносить ракетами під нуль цілі квартали, звинувативши в злочинах весь народ!
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну якщо не підуть то Ізраіль має це зробити самотужки.

Що робити ? Шукати пелестинців, які готові різати евреїв ?

Та... хай беруть будь яких. Може це й цинічно, але я не думаю, що це якісь особливі кримінальні елємєнти, а решта палестинців євреїв люблять.

Ну а після цих бомбардуваль кишлаків, то взагалі уже не помиляться в будь якому випадку.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Єврейські військові виявились звичайнісінькими дристунами, які не можуть провести нормальну наземну оепарцію, а тільки готові бомбити кишлаки.

Когось це мені нагадує...
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Що робити ? Шукати пелестинців, які готові різати евреїв ?

Які брали участь в погромі

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Знов прилетіло по лікарні .ХАМАС каже 500 загиблих.Є відео але навіть не хочу це постити.І ще є інфа що ХАМАС погрожував запустити нову потужну ракету і ніби через хвилину стався вибух у лікарні
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Які брали участь в погромі

Та як вни їх знайдуть, якщо вони бояться в Газу заходити ?

 Тут один дурачок бігав весь минулий тиждень обіцяв, що протягом тижня все закінчиться. Ага.

Воно уже й не почнеться.

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Та як вни їх знайдуть, якщо вони бояться в Газу заходити ?

 Тут один дурачок бігав весь минулий тиждень обіцяв, що протягом тижня все закінчиться. Ага.

Воно уже й не почнеться.

для всіх було б краще якби не почалося
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Єврейські військові виявились звичайнісінькими дристунами, які не можуть провести нормальну наземну оепарцію, а тільки готові бомбити кишлаки.

Когось це мені нагадує...

А що, їм треба організувати фільтраційні табори?

А жителі Гази вже покарані - відсутністю води та руйнуванням житла, яким би воно не було.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну... В Ізраїлі якась кількість людей обрала Бен-Гвіра, який пов'язаний із організацією Ках, що у США під забороною як расистська, неонацистська і терористична. Члені цієї організації розстрілювали палестинців під час молитв в мечетях, погрожували євреям, які брали шлюб (або просто мали інтимні стосунки) із неєвреями. Здається, Іцхака Рабіна теж вбив член Ках, і Бен-Гвір був якось пов'язаний із вбивцею (якщо не помиляюсь). Якась кількість людей обрала Смотрича, який закликав не пускати палестинських жінок народжувати у ізраїльські пологові будинки. Сьогодні обидва ці персонажі працюють міністрами в уряді Нетаньягу. Сам Нетаньягу цілувався із хуйлом та завішав весь Ізраїль портретами із тип поцілунком.
Зрештою, в Ізраїлі є такий собі Яків Кедмі, який називає себе співробітником спецслужб і регулярно дає коментарі  російським пропагандоном, де закликає бомбити українські міста, переселити всіх українців "у три області", а решту українських земель доєднати до росії. А коли він зовсім "в ударі" - то закликає бомбити Європу ("бо там хвашисти недобиті") і Америку.
То чим нинішній ізраїльський правлячий режим відрізняється від ХАМАСу? Та нічим по суті - лише формою.

Тоді чому у вас таке бажання накласти колективну відповідальність на цілий палестинський народ?
Ках выиграв вибори в Ізраіл(а не був заборонений)і як Хамас в Палестіні ? Ви просто перебільшуєте там де вам потрібно і навпаки тобто маніпулюєте.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Сьогодні Іран відкрив сайт, де починає набір добровольців на війну з Ізраєлем.

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Єврейські військові виявились звичайнісінькими дристунами, які не можуть провести нормальну наземну оепарцію, а тільки готові бомбити кишлаки.

Когось це мені нагадує...
так, виявилися. ще на кордонах, де ховалися під ліжками, замість відстрілюватися.
бо, плть, не мали зброї і наказів.
а без наказів - вони просто вимкнені роботи.

таке склалося враження.

АЛЕ, я б не зловтішалася цими фактами.

Бо ця ситуація, нажаль, дуже на руку хуйлу і його втішає. це погано.

п.с. наземна операція - це бої в міських джунглях. великі втрати особистого склада. лише це і стримує.

Не готов ізраїль на такі втрати. Тому і слабкі.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

так, виявилися. ще на кордонах, де ховалися під ліжками, замість відстрілюватися.
бо, плть, не мали зброї і наказів.
а без наказів - вони просто вимкнені роботи.

таке склалося враження.

АЛЕ, я б не зловтішалася цими фактами.

Бо ця ситуація, нажаль, дуже на руку хуйлу і його втішає. це погано.

п.с. наземна операція - це бої в міських джунглях. великі втрати особистого склада. лише це і стримує.

Не готов ізраїль на такі втрати. Тому і слабкі.

Так ніхто й не втішається. Просто коли починають одні писати про "2-3 нєдєлі", а інші "тиждень і Газа в морі", то таке враження, що люди живуть у якомусь придуманому світ.

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ках выиграв вибори в Ізраіл(а не був заборонений)і як Хамас в Палестіні ? Ви просто перебільшуєте там де вам потрібно і навпаки тобто маніпулюєте.

Бен-Гвір і його партія потрапили у кнесет і беруть участь у створенні коаліції. Його партія - це певною мірою відгалуження організації Ках. Так само, як ХАМАС це певною мірою відгалуження організації Брати-мусульмани.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Тут ще одну лінію накреслили.

«Ізраїль повинен усвідомити, що вторгнення в Газу — це червона лінія, що Палестина чекає, поки Ізраїль зробить цю грубу помилку. Якщо ізраїльський режим піде на такий крок і не припинить ракетні удари по сектору Газа  йому доведеться чекати прояву бойових дій нових фронтів проти нього, а не тільки одного, як зараз», — заявив перший заступник голови парламентської комісії Ірану з національної безпеки та зовнішньої політики Ебрахім Азізі.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

так, виявилися. ще на кордонах, де ховалися під ліжками, замість відстрілюватися.
бо, плть, не мали зброї і наказів.
а без наказів - вони просто вимкнені роботи.

таке склалося враження.

Есть много кадров, где погибшие израильские солдаты лежат в трусах и бронниках с отстреляными магазинами… Там разное было
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Коли я говорю про військових, я маю на увазі керівництво, але аж ніяк не сумніваюсь в тому, що в ЦАХАЛІ достойні бійці.

Зрештою, як мені здається самі єверїв в шоці від вдасного керівництва.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

В телике был включен 9-й канал Израиля. Часа два работал. За это время раза три была объявлена тревога в разных городов, в три места летели ракеты из Газы. Как-то так.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

До речі Анегбі признав, що вони за декілька годин знали про напад. А я думаю знали раніше, просто їх було пофігу.

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Сьогодні Іран відкрив сайт, де починає набір добровольців на війну з Ізраєлем.

Главное не попасть в ту же ловушку, что и с ХАМАСом — понимают последствия, поэтому не будут ничего серьезного предпринимать.
Ошиблись, оценивая намерения, а оценивать нужно возможности.
Они у «Хезболлы» куда серьезнее, чем у ХАМАСа.

Впрочем, не забываем про фактор США.
Они твердо пообещали, что воевать «Хезболла» будет с ними.
В этом случае, как ни звучало бы это жутко, Ливан прекратит свое существование.
Второй авианосец со своей группой уже входит в район выполнения задачи.
TG
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Одразу після "безглуздої" атаки хамасу, я написав, що весь зміст полягає в тому, що євреї почнуть бомбити Газу, а араби на хвилі ненависті мобілізувати армію палестинців на боротьбу з Ізраєлем.

От Іран і починає формувати цю армію палестинців.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
PAL

Я не зрозумів що ти хотів сказати цими мультиками? Що відповідальність за те що коїться в Україні лежить на всих кацапах? Так я з цим згоден на 100%.

Тут дискусія про інше: за конкретну юридичну провину та покарання.

я хотів сказать, що кацапи винуваті. Як й палестинці винуваті. Усі, гамузом винуваті.
Бо конкретно гвалтував конкретну дівчину та конкретно вбивав конкретну дитину не абстрактний хуйло чи (хто зараз там у лідерах хамасу?)
це робили кацапи та палестинці
причому тут же було відео щодо палестинців - навіть цивільні бігли на територію Ізраїлю вбивати та грабувати

тому й відповідальніть нестимуть усі. Як политичну та економічну, так й кримінальну та військову (у сенсі, коли прилетить на голову, питання "нас за що?" задавать не треба)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Главное не попасть в ту же ловушку, что и с ХАМАСом — понимают последствия, поэтому не будут ничего серьезного предпринимать.
Ошиблись, оценивая намерения, а оценивать нужно возможности.
Они у «Хезболлы» куда серьезнее, чем у ХАМАСа.

Впрочем, не забываем про фактор США.
Они твердо пообещали, что воевать «Хезболла» будет с ними.
В этом случае, как ни звучало бы это жутко, Ливан прекратит свое существование.
Второй авианосец со своей группой уже входит в район выполнения задачи.
TG
Можливо і  тому тягнуть з тим сектором газою і не зачищають під нуль, чекають американців. Раз знищуть  тих терористів і ніхто рипатись не буде, а якщо дадуть слабину то це лише відтягне немучий новий напад.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

я хотів сказать, що кацапи винуваті. Як й палестинці винуваті. Усі, гамузом винуваті.
Бо конкретно гвалтував конкретну дівчину та конкретно вбивав конкретну дитину не абстрактний хуйло чи (хто зараз там у лідерах хамасу?)
це робили кацапи та палестинці
причому тут же було відео щодо палестинців - навіть цивільні бігли на територію Ізраїлю вбивати та грабувати

тому й відповідальніть нестимуть усі. Як политичну та економічну, так й кримінальну та військову (у сенсі, коли прилетить на голову, питання "нас за що?" задавать не треба)


Ну так і євреї всі винуваті, що сьогодні єбанули 500 мирних жителів у лікарні.

Всі винуваті. Зрештою тепер уже пофігу...
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну так і євреї всі винуваті, що сьогодні єбанули 500 мирних жителів у лікарні.

Всі винуваті. Зрештою тепер уже пофігу...
Ти там сидів і свічку тримав,? Раз такий обізнаний в тому скільки там було і хто запустив ту ракету, чи не так?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну... В Ізраїлі якась кількість людей обрала Бен-Гвіра, який пов'язаний із організацією Ках, що у США під забороною як расистська, неонацистська і терористична. Члені цієї організації розстрілювали палестинців під час молитв в мечетях, погрожували євреям, які брали шлюб (або просто мали інтимні стосунки) із неєвреями. Здається, Іцхака Рабіна теж вбив член Ках, і Бен-Гвір був якось пов'язаний із вбивцею (якщо не помиляюсь). Якась кількість людей обрала Смотрича, який закликав не пускати палестинських жінок народжувати у ізраїльські пологові будинки. Сьогодні обидва ці персонажі працюють міністрами в уряді Нетаньягу. Сам Нетаньягу цілувався із хуйлом та завішав весь Ізраїль портретами із тип поцілунком.
Зрештою, в Ізраїлі є такий собі Яків Кедмі, який називає себе співробітником спецслужб і регулярно дає коментарі  російським пропагандоном, де закликає бомбити українські міста, переселити всіх українців "у три області", а решту українських земель доєднати до росії. А коли він зовсім "в ударі" - то закликає бомбити Європу ("бо там хвашисти недобиті") і Америку.
То чим нинішній ізраїльський правлячий режим відрізняється від ХАМАСу? Та нічим по суті - лише формою.

Тоді чому у вас таке бажання накласти колективну відповідальність на цілий палестинський народ?
Я цю всю вашу маячню коментувати не буду. Чим відрізняються? Ну добре.  Тоді дайте відповідь на два простих питання.
-скільки арабів проживає в Ізраїлі?
-скільки євреїв проживає в Палестині?
І все.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ти там сидів і свічку тримав,? Раз такий обізнаний в тому скільки там було і хто запустив ту ракету, чи не так?

А тобі не похуй де сидів ? Ти хто такий щоб мене питати ?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну так і євреї всі винуваті, що сьогодні єбанули 500 мирних жителів у лікарні.

Всі винуваті. Зрештою тепер уже пофігу...


8 лєт бамбілі Данбас.Кацапи зараз це ж саме говорять коли прилітає по нам,але вони забувають що сами це почали і ми обороняємось.Так і Ізраїль цих дикунів не чіпав багато років і намагався побудувати з ними нормальні стосунки але вони обрали терор і почав це не Ізраїль.Тому ці порівняння для мене не працюють
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

⚡️Совет национальной безопасности Израиля призвал всех израильтян как можно скорее покинуть Турцию после обвинения Эрдогана в ударе по баптистской больнице.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А тобі не похуй де сидів ? Ти хто такий щоб мене питати ?
Де ти сидиш, абсолютно насрати.  Бісить що вилазять знатоки перечитавши телеги  і пишуть тут повну херню.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

8 лєт бамбілі Данбас.Кацапи зараз це ж саме говорять коли прилітає по нам,але вони забувають що сами це почали і ми обороняємось.Так і Ізраїль цих дикунів не чіпав багато років і намагався побудувати з ними нормальні стосунки але вони обрали терор і почав це не Ізраїль.Тому ці порівняння для мене не працюють

Порівнянння чого ?  Я взагалі написав, що для палестинців також винуваті всі євреї.

Для мене весь їх конфлікт, це їхня справа. Хочуть хай живуть мирно, не хочуть хай одні одних роз'єбашать.


   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Де ти сидиш, абсолютно насрати.  Бісить що вилазять знатоки перечитавши телеги  і пишуть тут повну херню.

Якщо тебе щось бісить, то випий заспокійливе.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

⚡️Совет национальной безопасности Израиля призвал всех израильтян как можно скорее покинуть Турцию после обвинения Эрдогана в ударе по баптистской больнице.

А що за звинувачення ?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Высокопоставленный представитель ХАМАСа сообщил о готовности немедленно освободить всех гражданских заложников, как иностранных, так и израильских, «если Израиль прекратит авиаудары по Газе».

В обмен на освобождение на находящихся в плену израильских солдат, представитель ХАМАСа заявил, что «Израиль должен освободить всех палестинцев, содержащихся в израильских тюрьмах»
https://www.nbcnews.com/news/world/live-blog/israel-hamas-war-live-updates-rcna120747#rcrd21826
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія