Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Аха безліч справ сидіти в єдиній гілці ФУПу денно і ночно - повідомлення зразу о 3 ночі  :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:

О 3 ночі? Ну, зайшов у той час на ФУП і відповів значить. Я дійсно частенько за компом сиджу ночами. Україну ночами обстрілюють, не чули про таке? Доводиться іноді сидіти і чекати - якщо шахеди йдуть потенційним курсом в бік Києва! Доки всі не позбивають - тоді можна і спати йти.
І взагалі - я вам незабаром, напевно, буду звітувати, коли я ходжу ср...ти?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну поперше я не про мету спитав, це було б тупо. Я спитав про вашу думку, яку ви намагаєтесь донести своїми простирадлами стосовно нападу Хамазу на Ізраіль, та відповіді Ізраіля на цей напад.....

По-перше, не "Хамаз", а "ХАМАС". А по-друге, слово "Ізраїль" в родовому відмінку має закінчення "-ю", а не "-я" (якщо мова йде про назву держави). Ось ви і спалилися...
А по-третє мої коментарі - не про конкретний нарад ХАМАСу на Ізраїль, а про інше.
І по-четверте. Ви до Denak теж дой...уєтеся, коли вона тут про Іран коментує (доволі фахово, до речі!)? Чи вам лише за Ізраїль платять?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

По-перше, не "Хамаз", а "ХАМАС". А по-друге, слово "Ізраїль" в родовому відмінку має закінчення "-ю", а не "-я" (якщо мова йде про назву держави). Ось ви і спалилися...

 8-) Коли нема чого сказати, починають дойобуватись до граматики

А по-третє мої коментарі - не про конкретний нарад ХАМАСу на Ізраїль, а про інше.

Взагалі то тут дискусія саме про конкретний напад. І звичайно є ви ваші "коментарі" наводите в цьому ж контексті..... Якщо я не правий то про що інше ви тут дискутуєте? Двома словами будьласка

І по-четверте. Ви до Denak теж дой...уєтеся, коли вона тут про Іран коментує (доволі фахово, до речі!)? Чи вам лише за Ізраїль платять?

Денак зазвичай короткі коменти дає своїми словами та по суті
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

По-перше, не "Хамаз", а "ХАМАС"

КАМАЗ, б***ь...  Та да, это оправдывает расстел младенцев в памперсах.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

8-) Коли нема чого сказати, починають дойобуватись до граматики

Ні - це просто черговий шиболет (погугліть)

Взагалі то тут дискусія саме про конкретний напад. І звичайно є ви ваші "коментарі" наводите в цьому ж контексті..... Якщо я не правий то про що інше ви тут дискутуєте? Двома словами будьласка

Дискусія тут не про конкретний напад. Можливо, на початку так і було. Але коли я втрутився, то тут було про право палестинців на ідентичність і самовизначення, про історію, етнополітику, національну політику Держави Ізраїль і про геополітику у цілому. Із активним просуванням хуйловських наративів.
Так ось. Своїми коментарями до дописів деяких місцевих хуйловців я, схоже, комусь боляче наступив на хвіст. І мене почали "мочити".

Денак зазвичай короткі коменти дає своїми словами та по суті

Денак - жінка. Жінки схильні викладати свої думки простими короткими реченнями. А я - чоловік. До того ж Філолог.
(вже навіть знаю, як Pelfor це перекрутить, тому одразу відповідаю - підручник із психології у поміч.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ні - це просто черговий шиболет (погугліть)

Дискусія тут не про конкретний напад. Можливо, на початку так і було. Але коли я втрутився, то тут було про право палестинців на ідентичність і самовизначення, про історію, етнополітику, національну політику Держави Ізраїль і про геополітику у цілому. Із активним просуванням хуйловських наративів.
Так ось. Своїми коментарями до дописів деяких місцевих хуйловців я, схоже, комусь боляче наступив на хвіст. І мене почали "мочити".

Денак - жінка. Жінки схильні викладати свої думки простими короткими реченнями. А я - чоловік. До того ж Філолог.
(вже навіть знаю, як Pelfor це перекрутить, тому одразу відповідаю - підручник із психології у поміч.

Філолог, так то на відео ти з Вєрою, чи не ти ?

Останнє редагування: 17 жовтня 2023 17:08:15 від paolo
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

КАМАЗ, б***ь...  Та да, это оправдывает расстел младенцев в памперсах.

Ні, це вказує повну необізнаність дописувача у темі. Можна з таким успіхом "Хасам" написати. Завіса на івриті. Десь читав байку про одного ізраїльського рускомірця, який мав акторську освіту, але не хотів вчити іврит. Точніше, він йому не давався через внутрішній спротив. Тому грати серйозні ролі його не запрошували. Лише невеличкі епізоди з мінімумом слів. І ось в одній виставі він мав наприкінці вибігти на сцену і емоційно вигукнути - "Хасам!" ("Завіса!"). Але у підсумку він вибіг на сцену і емоційно вигукнув: "Хамас!"
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Дискусія тут не про конкретний напад. Можливо, на початку так і було. Але коли я втрутився, то тут було про право палестинців на ідентичність і самовизначення, про історію, етнополітику, національну політику Держави Ізраїль і про геополітику у цілому. Із активним просуванням хуйловських наративів.

Ну так ви перевели дискусію у це русло. Для чого?... я зрозумів так що з метою донести що "не все так однозначно"..... ви кажете що це перекручення - то я і питаю - поясніть в чому перекручення і що ви насправді намагаєтесь донести

Так ось. Своїми коментарями до дописів деяких місцевих хуйловців я, схоже, комусь боляче наступив на хвіст. І мене почали "мочити".

Ну флуд у важливій новинній темі завжди дратує багатьох


Денак - жінка. Жінки схильні викладати свої думки простими короткими реченнями. А я - чоловік. До того ж Філолог.
(вже навіть знаю, як Pelfor це перекрутить, тому одразу відповідаю - підручник із психології у поміч.

Вау ;o , я завжди чув що якраз навпаки.
З власного досвіду як жінки бувають язикаті, так і чоловіки, і навпаки
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Філолог, так то на відео ти з Вєрою, чи не ти ?

я навіть не розумію, про яке відео мова
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну так ви перевели дискусію у це русло. Для чого?... я зрозумів так що з метою донести що "не все так однозначно"..... ви кажете що це перекручення - то я і питаю - поясніть в чому перекручення і що ви насправді намагаєтесь донести

Не я переводив бесіду у це русло.

Ну флуд у важливій новинній темі завжди дратує багатьох

ну ось ви зараз і флудите. А Пелфор взагалі лише цим і займається.

Вау ;o , я завжди чув що якраз навпаки.
З власного досвіду як жінки бувають язикаті, так і чоловіки, і навпаки

Мова не про язикатість, а про стиль мовлення. Жінки зазвичай говорять простими короткими реченнями. Чоловіки частіше використовують складні, доповнені різними зворотами. Також є зв'язок між стилем мовлення і освітою, родом занять та подібними речами. Більше того - наприклад, далеко не кожен журналіст-газетяр може працювати на радіо чи телебаченні. І навпаки. Бо друковані ЗМІ - це багато складних речень зі зворотами. Аудіовізуальні - максимум простих коротких речень. Тому "класичний" газетяр в ефірі виглядатиме ботаном-занудою, а телевізійник чи радійник в газеті - примітивним аматором.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Це були не лише бійці ХАМАС.  Того дня до самосуду, викрадення та грабунку долучилися натовпи простих мирних жителів.


Иорданцы и Египтяне что-то знают:

Король Йорданії Абдалла II заявляє, що палестинські біженці - це його "червона лінія"
«Біженців в Йорданії не буде, і в Єгипті не буде біженців».



Я знаю где они будут. В Сполучених Штатах.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Не я переводив бесіду у це русло.


Ну добре, що вас тоді так заділо що ви почали постити ці простирадла не по темі?
   
Хамасівський якісь начальник на камеру сказав шо різала цивілов здебільшого газівська гопота,  що зайшла на Ізраіль прямо за бойовиками і шо це ніби била помилка долучити цивільних газівців. бо боялись шо тільки військовими силами напад на потягнуть.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну добре, що вас тоді так заділо що ви почали постити ці простирадла не по темі?

я просто коментував те, що писали інші
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Хамасівський якісь начальник на камеру сказав шо різала цивілов здебільшого газівська гопота,  що зайшла на Ізраіль прямо за бойовиками і шо це ніби била помилка долучити цивільних газівців. бо боялись шо тільки військовими силами напад на потягнуть.

Ну все, проблему вичерпано.... залишилось їм випустити заручників, скласти зброю, здатись та вибачитись за ту помилку
   
До того іде нажаль. В Кнессеті вже починають рахувати втрачений гешефт.
Тому зараз будуть пропонувати варіанти. Не те шо "понять-простить" але і не тотальне знищення хамасу, про шо ляпав кацапське Бібі на початку.

Останнє редагування: 17 жовтня 2023 18:01:01 від Вуйко_З_Онтаріо
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

До того іде нажаль.

А які інші варіанти? Геноцид палестинців?  8-)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Хамасівський якісь начальник на камеру сказав шо різала цивілов здебільшого газівська гопота,  що зайшла на Ізраіль прямо за бойовиками і шо це ніби била помилка долучити цивільних газівців. бо боялись шо тільки військовими силами напад на потягнуть.

Ну то оту гопоту винищать всю
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Хамасівський якісь начальник на камеру сказав шо різала цивілов здебільшого газівська гопота,  що зайшла на Ізраіль прямо за бойовиками і шо це ніби била помилка долучити цивільних газівців. бо боялись шо тільки військовими силами напад на потягнуть.

А хто зараз утримує заручників - Хамас чи Газівська гопота?

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Хамасівський якісь начальник на камеру сказав шо різала цивілов здебільшого газівська гопота,  що зайшла на Ізраіль прямо за бойовиками і шо це ніби била помилка долучити цивільних газівців. бо боялись шо тільки військовими силами напад на потягнуть.
Казки дідуся Панаса типу "ми хотіли на півшишечки"  :-)o
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну то оту гопоту винищать всю

Як ти вирізниш ту гопоту від решти палестинців?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Хамасівський якісь начальник на камеру сказав шо різала цивілов здебільшого газівська гопота,  що зайшла на Ізраіль прямо за бойовиками і шо це ніби била помилка долучити цивільних газівців. бо боялись шо тільки військовими силами напад на потягнуть.

угу,  це гопота штурмувала військові бази, захоплювала кібуци, розстрілювала учасників фестивалю з кулеметів на білих пікапах. А хамас просто стояв осторонь, дивувався звірству черні
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ні, це вказує повну необізнаність дописувача у темі. Можна з таким успіхом "Хасам" написати. Завіса на івриті. Десь читав байку про одного ізраїльського рускомірця, який мав акторську освіту, але не хотів вчити іврит. Точніше, він йому не давався через внутрішній спротив. Тому грати серйозні ролі його не запрошували. Лише невеличкі епізоди з мінімумом слів. І ось в одній виставі він мав наприкінці вибігти на сцену і емоційно вигукнути - "Хасам!" ("Завіса!"). Але у підсумку він вибіг на сцену і емоційно вигукнув: "Хамас!"

Да пох.. Как вся твоя нудная хуетень оправдывает расстрелы младенцев в памперсах?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Показати зображення...

У дужках головне написано ЕРЕЦ ІСРАЕЛЬ - ДЕРЖАВА ІЗРАЇЛЬ.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
угу,  це гопота шт
урмувала військові бази, захоплювала кібуци, розстрілювала учасників фестивалю з кулеметів на білих пікапах. А хамас просто стояв осторонь, дивувався звірству черні
більшіть того ололо шо бігали під камерами та хапали заручників  - тапочніки, просто тому шо іх там два мільони бігає. Бойовики мали конкретні задачі та чіткий план, куди ідти,  кого вбивати, та шо захоплювати. хаос та безлад створювали  тварини шо бігали та суєту наводили. структурні істоти працювали за планом. Тепер в мене є все більша впевненість шо той план робили кацапи через іранський канал, та уся інформація про стан захисту Ізраіля та охоронні процедури і таймінг були злиті кацапам місцевою ізраільскою ватою, якою суспільство та всі структури густо інфільтровані
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

https://t.me/voynareal/75047
Це вони вигороджують Нетаньягу?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А які інші варіанти? Геноцид палестинців?  8-)

так отож....

треба було робити постійний, але дозований і малопомітний.

а якщо хворобу запустили...
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Хамасівський якісь начальник на камеру сказав шо різала цивілов здебільшого газівська гопота,  що зайшла на Ізраіль прямо за бойовиками і шо це ніби била помилка долучити цивільних газівців. бо боялись шо тільки військовими силами напад на потягнуть.
це ще гірше
якщо на початку йшлося лише про хамас, то зараз відповідальність розмазується по всьому населенню бармалеївщіни
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

це ще гірше
якщо на початку йшлося лише про хамас, то зараз відповідальність розмазується по всьому населенню бармалеївщіни
Хамас взагалі то, не якась підпільна терористична організація, це офіційна влада в Газі. За них проголосували більшість жителів Гази. То чому вони не мають нести відповідальності?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Це вони вигороджують Нетаньягу?
Рятують сраку шефа, навряд чи допоможе.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

У дужках головне написано ЕРЕЦ ІСРАЕЛЬ - ДЕРЖАВА ІЗРАЇЛЬ.

удивительно.
1927 год. Израиль создан в 1948 году.

обратная сторона - 2 миллиона
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

так отож....

треба було робити постійний, але дозований і малопомітний.

а якщо хворобу запустили...

 :laugh: малопомітний.... ти і справді думаєш там ідіоти сидять?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

це ще гірше
якщо на початку йшлося лише про хамас, то зараз відповідальність розмазується по всьому населенню бармалеївщіни

А з якого це дива по всьому населенню? Що всі два мільйони це робили одночасно?  ;o
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Хамас взагалі то, не якась підпільна терористична організація, це офіційна влада в Газі. За них проголосували більшість жителів Гази. То чому вони не мають нести відповідальності?

А де, в якому карному кодексі віддати голос не за того - це є злочин?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

удивительно.
1927 год. Израиль создан в 1948 году.

обратная сторона - 2 миллиона
Показати зображення...

Помилився ти. Не мільона, а мілі. 2 мілі. Мілім івритом, міль інглишом
Міл був офіційним грошовим знаком при Британському мандаті. Тисячна частина ліри.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Не закохуйтесь у терористів, латунь фуфло суто номінальне, палестини не було ніколи.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А де, в якому карному кодексі віддати голос не за того - це є злочин?
Давайте почнемо з того, що декларував Хамас під час виборної компанії. Якщо ви голосуєте за тих, хто закликає до терору, ви маєте нести відповідальність чи ні?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль
N88

ви маєте нести відповідальність чи ні?

Раптом вони папріколу проголусували.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Давайте почнемо з того, що декларував Хамас під час виборної компанії. Якщо ви голосуєте за тих, хто закликає до терору, ви маєте нести відповідальність чи ні?

Ні, не маю. Нема ніяких обмежень та заборон стосовно голосу який я віддаю на виборах. А все інше - то пісні віденського лісу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія