Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну так мова про поведінку Натаньяху нині, чи ви не читаєте а зразу даєте відповіді про що небудь рандомно?  :-)o 
А яка може бути поведінка в кацапського агента впливу ? Вона прогнозована .Підігрувати хуйлу .
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Мабуть раніше так і було, коли Ізраїль виграв кілька війн, причому навіть ту де на нього напали несподівано ... але теперішні події 7 жовтня показують що їм доволі довго розказували точно щось інше, інакше б неозброєні солдати після підриву шлагбауму на кпп військової бази по базі не шарились, та і неозброєних кібуців терористи не зустріли б.
населення точно було на максимальному разслабоні і проводило фестивалі прямо в операційній зоні терористичного угруповуваня. 
тепер звісно після "шевоше" ХАМАСу населення залякане, але до того точно ні  :-)o
Тому що в підготовці нападу були задіяні кацапські агенти ізраїльтяни .Тоді все сходиться .
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

И это, конечно, в корне меняет события прошлой недели

До чого тут минулий тиждень?
я взагалі про те, що будь-яка близькосхідна країна здатна зробити крутий розворот у своїй зовнішній політиці будь-коли.
До речі, Ізраїль був суто ситуативним союзником США. Американці підтримували його виключно тому, що він перебував у жорсткій конфронтації з СРСР та вів постійні війни із радянськими союзниками. Тобто, Ізраїль міг спокійно випробовувати американську зброю на радянській зброї. А зараз, коли ізраїльські урядовці заглядають в дупу хуйлу, який практичний сенс Америка має його підтримувати?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

До чого тут минулий тиждень?
я взагалі про те, що будь-яка близькосхідна країна здатна зробити крутий розворот у своїй зовнішній політиці будь-коли.
До речі, Ізраїль був суто ситуативним союзником США. Американці підтримували його виключно тому, що він перебував у жорсткій конфронтації з СРСР та вів постійні війни із радянськими союзниками. Тобто, Ізраїль міг спокійно випробовувати американську зброю на радянській зброї. А зараз, коли ізраїльські урядовці заглядають в дупу хуйлу, який практичний сенс Америка має його підтримувати?
Гроші на виборчу компанію з неба не падають.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Мабуть раніше так і було, коли Ізраїль виграв кілька війн

більшість з яких він сам і розпочав. А деякі програм. Наприклад, другу ліванську. Та й з першою якось не дуже красиво у підсумку вийшло.

, причому навіть ту де на нього напали несподівано ...

якщо про 1973 рік, то не несподівано (Голду Меїр попереджали, точну дату називали, але вона проігнорувала попередження). По-друге, то була дуже мутна війна, можливо, років за сто, коли американці відкриють чергові архіви, дізнаємося більше. Але й зараз ось нещодавно Кісінджер проговорився, що принаймні Єгипет не ставив перед собою мету перемогти Ізраїль, і то була якась гра, аби піти від Кремля до Америки.

але теперішні події 7 жовтня показують що їм доволі довго розказували точно щось інше, інакше б неозброєні солдати після підриву шлагбауму на кпп військової бази по базі не шарились, та і неозброєних кібуців терористи не зустріли б.

Ну ось ви самі про все пишете. Там в населення глобальна ідея: "Моя держава мене захистить". Тому самоорганізація, загони тероборони та подібні речі - то не для них. Всі чекають на якесь "диво порятунку" і ніхто не горить бажанням першим взяти в руки палицю і почати відбиватися від нападника. Якщо держава пошле в бій - тоді так. А самі будуть до кінця думати, що "ось зараз прилетить супермен на ґвинтокрилі і всіх поганих хлопців розкидає, а нас врятує"
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Бля ,які виборці ??? В Ізраїль нафарширований агентами кацапських спецслужб . Їх кількість величезна .
Тому і прогавили напад .

Напевне, саме в цьому головна вина Бібі. І в тому, що євреї були надто розслаблені в військовому плані, і в тому, що вони переповнені агентами кацапських спецслужб. Так що тут Бібі заслуговує на те, щоб його підвішали вгору ногами  8-)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

хуйло йому наобіцяв купу всякої херні, а потім несподівано кинув. Українці вже знають спосіб мислення хуйло, і для них таке вже не є несподіванкою. А Бібі заслуговує висіти вгору ногами за те, що для Ізраїлю спосіб мислення хуйло з його перманентним кидаловом чомусь став несподіванкою  :facepalm1:
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Щось Би-Би надував щоки, а де ж наступ на Газу?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Щось Би-Би надував щоки, а де ж наступ на Газу?

тут хфуп вже давно висрав поки бібі щось там надував.

я вже 100500 раз казав на хфупі що їх там потрібно ізмором взять а потім піти та зачистити..зараз їти туди це загубити там 1000-1500 як мінімум..і це при гарному разкладі.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ну ось ви самі про все пишете. Там в населення глобальна ідея: "Моя держава мене захистить". Тому самоорганізація, загони тероборони та подібні речі - то не для них.
щось ви якусь "дивну логіку" застосовуєте.
Населення яке покладається на  "Моя держава мене захистить"
 точно абсолютно не пугане, пуганий або біжить або озброюється.
Зараз воно пугане, до 7 жовтня було на разслабоні.   :-)o
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Мабуть раніше так і було, коли Ізраїль виграв кілька війн, причому навіть ту де на нього напали несподівано ... але теперішні події 7 жовтня показують що їм доволі довго розказували точно щось інше, інакше б неозброєні солдати після підриву шлагбауму на кпп військової бази по базі не шарились, та і неозброєних кібуців терористи не зустріли б.
населення точно було на максимальному разслабоні і проводило фестивалі прямо в операційній зоні терористичного угруповуваня. 

А що вас дивує? Ви погано знаєте їхній менталітет. Вони там саме такі - чекають, що держава їх захистить. Тим більше, що - я про це писав вище - офіційна пропаганда їм постійно вбиває в мозок думку про те, що весь світ - то небезпека, фашисти, вороги, які мріють їх знищити, але Ізраїль - то надійне укриття, захист і сила.
Тому загони тероборони, самоорганізація, думання власною головою і підготовка добре продуманих резервних варіантів - то не для них. Вони звикли, що "на горі" за них думають і їх захистять. Якщо вони не мають чіткого усвідомлення того, що процес організовано державою, яка має чіткий план, в якому знайдеться місце їм, як гвинтикам, вони просто чекатимуть на диво, бо в уряду "точно є якийсь план". А піднімати із землі палицю, аби себе захистити - кожен боятиметься. Як і проявити будь-яку ініціативу. Вони - лише гарні (часом) виконавці ідей, розроблених за них. Але не генератори цих ідей. Тому на весь Ізраїль, здається, був лише один випадок, коли жителі кібуцу змогли відбитися (і доволі легко) - там якась дівчина (!) організувала загін тероборони. І зараз з історією про подвиг цієї дівчини тягають по всьому інтернету. Хоча, вона нічого екстраординарного не зробила - лише побігала від хати до хати і вмовила своїх односельців відкрити зброярню (не чекаючи наказу з уряду) та почати відбиватися.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Дивимось на роботу штабного бота "Філолог"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=9361;area=showposts;start=0

Людина нічого не писала з 27 вересня а потім дописи лише в одній темі що говорить дали вказівку

Навряд чи здорова та освідчена цікавилась з 27 вересня по 17 жовтня лише нападом Хамасу на Ізраїль
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Гроші на виборчу компанію з неба не падають.

А хто вам сказав, що Нетаньягу бере гроші на виборчу кампанію в американців?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Дивимось на роботу штабного бота "Філолог"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=9361;area=showposts;start=0

Людина нічого не писала з 27 вересня а потім дописи лише в одній темі що говорить дали вказівку

Навряд чи здорова та освідчена цікавилась з 27 вересня по 17 жовтня лише нападом Хамасу на Ізраїль

Зауважу цей бот навіть не заходив у гілку виборів у Польщі - країни що відіграє кардинальну/вирішальну роль у теперішній ситуації.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Дивимось на роботу штабного бота "Філолог"

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=9361;area=showposts;start=0

Людина нічого не писала з 27 вересня а потім дописи лише в одній темі що говорить дали вказівку

Навряд чи здорова та освідчена цікавилась з 27 вересня по 17 жовтня лише нападом Хамасу на Ізраїль

Я взагалі кілька років не заходив на ФУП, бо забув свій пароль. Десь від 2019 чи 2020 року. Кілька тижнів тому випадково таки згадав. І тільки-тільки починаю повертатися до "активної писанини".
Можете переглянути історію.
До того ж я розбираюся далеко не у всіх питаннях, і не бачу сенсу влазити у теми, в яких не шарю. А також принципово не хочу писати свої думки у темах, що стосуються нашої війни, бо не вважаю за необхідне розводити у цих темах срач.
Не шукайте чорну кішку там, де її немає. Старожили ФУПу добре мене пам'ятають.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Гроші на виборчу компанію з неба не падають.
Ізраїль стратегічний союзник США в регіоні. Його географічне положення Пентагон багато раз використовував при проведенні своїх військових операцій, тут знаходяться склади американської армії (з яких до речі дещо, хоч і з істерикою Тель-Авіва інспірованої кацапами,  перепало Україні). не кажучи вже про аеродроми і інші ніштяки. Тому про "ситуативного союзника" це дурня  :-)o
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Зауважу цей бот навіть не заходив у гілку виборів у Польщі - країни що відіграє кардинальну/вирішальну роль у теперішній ситуації.

Я не дуже добре розбираюся у внутрішній "кухні" польської політики. До того ж Польща - наш союзник. І я не влажу в їхні внутрішні розбірки, аби не псувати українсько-польські стосунки.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я взагалі кілька років не заходив на ФУП, бо забув свій пароль. Десь від 2019 чи 2020 року. Кілька тижнів тому випадково таки згадав. І тільки-тільки починаю повертатися до "активної писанини".
Можете переглянути історію.
До того ж я розбираюся далеко не у всіх питаннях, і не бачу сенсу влазити у теми, в яких не шарю. А також принципово не хочу писати свої думки у темах, що стосуються нашої війни, бо не вважаю за необхідне розводити у цих темах срач.
Не шукайте чорну кішку там, де її немає. Старожили ФУПу добре мене пам'ятають.

Тепер виявляється кілька років не заходив на фуп і йому було байдуже
- що діється в Польщі
- смерть Матвієнко
- Будова центральної стайні у Львові
- боротьба Арестовича з Даніловим
- контрнаступ
- наші атаки кацапні
- електромобілі
- всі інші розділи

А ось 10 днів підряд несе кацапську маячню та пропаганду виключно про Ізраїль :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ізраїль стратегічний союзник США в регіоні. Його географічне положення Пентагон багато раз використовував при проведенні своїх військових операцій, тут знаходяться склади американської армії (з яких до речі дещо, хоч і з істерикою Тель-Авіва інспірованої кацапами,  перепало Україні). не кажучи вже про аеродроми і інші ніштяки. Тому про "ситуативного союзника" це дурня  :-)o

саме ситуативний. Вам нагадати про позицію США у 1956 році? або про те, як Ізраїль обстріляв американський військовий корабель у 1967?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я не дуже добре розбираюся у внутрішній "кухні" польської політики. До того ж Польща - наш союзник. І я не влажу в їхні внутрішні розбірки, аби не псувати українсько-польські стосунки.

Виявилось що з Поляками він нічого не може вигадати і не зачіпає тему бо обізнаність ФУП є на високому рівні і таку маячню як він несе про Ізраїль він не зможе постійно нести  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Тепер виявляється кілька років не заходив на фуп і йому було байдуже
- що діється в Польщі
- смерть Матвієнко
- Будова центральної стайні у Львові
- боротьба Арестовича з Даніловим
- контрнаступ
- наші атаки кацапні
- електромобілі
- всі інші розділи

А ось 10 днів підряд несе кацапську маячню та пропаганду виключно про Ізраїль :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Кацапську маячню несете ви. Я взагалі ваш нік не пригадую - на відміну від деяких інших.
Вище я писав, чому не заходив. А також пояснював, чому не даю "цінні поради" щодо контрнаступу і не займаюся зрадой...бством під час війни.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

саме ситуативний. Вам нагадати про позицію США у 1956 році? або про те, як Ізраїль обстріляв американський військовий корабель у 1967?
нагадайте ще позицію США  по Ізраїлю до Першої світової.  :D
Хто робить стратегічні, стаціонарні і багаторічні склади армії на території  "ситуативного союзника" ?  :-)o
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Виявилось що з Поляками він нічого не може вигадати і не зачіпає тему бо обізнаність ФУП є на високому рівні і таку маячню як він несе про Ізраїль він не зможе постійно нести  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

знову перекручуєш і флудиш?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

нагадайте ще позицію США  по Ізраїлю до Першої світової.  :D
Хто робить стратегічні, стаціонарні і багаторічні склади армії на території  "ситуативного союзника" ?  :-)o

хто завгодно
для Штатів і Сталін колись був ситуативним союзником. Забули?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

хто завгодно
для Штатів і Сталін колись був ситуативним союзником. Забули?
Союзницький договір між СРСР і США то звісно окрема тема (і там точно мова не про ситуативність, скорше стратегічний союз на час війни але це не для цієї теми).

Але , раз ви це вирішили пришити сюди то - і які багаторічні військові склади були на території Союзу? Так щоб рочків більше 10-20 як у Ізраїлю ?  :-)o
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

саме ситуативний. Вам нагадати про позицію США у 1956 році? або про те, як Ізраїль обстріляв американський військовий корабель у 1967?

А ну ну що там про ізраїльську воєнщину пропагувас СРСР про США  :facepalm1:
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Кацапську маячню несете ви. Я взагалі ваш нік не пригадую - на відміну від деяких інших.
Вище я писав, чому не заходив. А також пояснював, чому не даю "цінні поради" щодо контрнаступу і не займаюся зрадой...бством під час війни.

Пароль забув на кілька років а тут згадав  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Тепер виявляється кілька років не заходив на фуп і йому було байдуже
- що діється в Польщі
- смерть Матвієнко
- Будова центральної стайні у Львові
- боротьба Арестовича з Даніловим
- контрнаступ
- наші атаки кацапні
- електромобілі
- всі інші розділи
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Пароль забув на кілька років а тут згадав  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

Тепер виявляється кілька років не заходив на фуп і йому було байдуже
- що діється в Польщі
- смерть Матвієнко
- Будова центральної стайні у Львові
- боротьба Арестовича з Даніловим
- контрнаступ
- наші атаки кацапні
- електромобілі
- всі інші розділи

припиняй флудити
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

припиняй флудити

Копіпастер кацапської пропаганди вирішив на інших своє кредо злити   :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль


питання найближчого часу, в якій країні учасниці Рамштайна хуйло розв'яже проксі війну?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Израиль запросил у США военную помощь на 10 млрд долларов (DW.com)   

Здавалось би, хіба можна порівняти ХАМАС із  Рашастаном..
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

https://twitter.com/view/status/1713992036829835690

двадцять метрів не домчав до гурій, доведеться й далі гойдатись серед ослиць
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Евреи позвонили путлеру и тепло пообщались, а нашему отворот-поворот, отказали в визите. Понятно, путлер может кузькину мать устроить, как оказалось, а мы что, жертвы агрессии, от нас вообще ничего не зависит...

Останнє редагування: 17 жовтня 2023 10:21:01 від Val777
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Израиль запросил у США военную помощь на 10 млрд долларов (DW.com)   
Это путлер так сказал делать, чтоб нам меньше досталось?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Это путлер так сказал делать, чтоб нам меньше досталось?
Канєшно, ти слідкуй за руками. Завтра будуть просити зброї на хуліарди баксів відбитися від хамасу.
А післязавтра будуть топити щоб нам нічого не давали, бо євреям не вистачає.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Это путлер так сказал делать, чтоб нам меньше досталось?
Мабуть що так і є .
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Мабуть що так і є .
Вирішив допомогти ВПК США розкочегарити на повну? "Хароший план"  (tu)
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Израиль запросил у США военную помощь на 10 млрд долларов (DW.com)  

Здавалось би, хіба можна порівняти ХАМАС із  Рашастаном..

і всього 10 день...
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль


щось смутно нагадує..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія