Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вятрович...

Re: Вятрович...

Ты обо мне? Сходи лучше помолись за уволенного. может боженька отзовется :)

Что мне лучше делать - я уже как-то без тебя решу  :D
   
Re: Вятрович...

Похоже христу насрать на уволенного. Кары небесной не предвидится? :)

Чо там сионизм - непокабелим ?  :D
   
Re: Вятрович...

Что мне лучше делать - я уже как-то без тебя решу  :D

я знаю, ты решаешь сама. но в церковь сходи. может искренняя молитва поможет. чудеса ведь случаются :)
   
Недопойняв....для вас однакові довбні європейські держави та кацапстан? Однако! B-)
Уряди окремих європейських країн не кращі за кацапстан.
   
Re: Вятрович...

Чо там сионизм - непокабелим ?  :D


не знаю. жду господню кару. покарает ли боженька за увольнение или нет :laugh:
   
Re: Володимир В’ятрович іде з посади Голови УІНП

ставлю шо Табачника поставят.

Навіщо ти пишеш це?
Ти ж знаєш що ніякого табачника не може бути
   
Re: Вятрович...

не знаю. жду господню кару. покарает ли боженька за увольнение или нет :laugh:

Ну так вот жди  и не дергайся  :D
   
Re: Вятрович...

Ну так вот жди  и не дергайся  :D

дык я и не дергаюсь. дергаешься ты. и у братанов твоих по разуму пуканы порвало.  :)
   
Навіщо ти пишеш це?
Ти ж знаєш що ніякого табачника не може бути

Так, нажаль: табачник хоч і крав все, що бачив, хоч і був затятим українофобом, але хоча б був освіченою людиною.
А зараз такееееее прийде, що сабачніка будемо згадувати як луч свєта  :facepalm1:
   
Re: Володимир В’ятрович іде з посади Голови УІНП
DVB

Цитата: Vyacheslav
Уряди окремих європейських країн не кращі за кацапстан.
для мене, однозначно кращі! Я європеєць! (tu)
   
Re: Вятрович...

він звичяйна бандюга, а всі бандюги в нас - чомусь(?) завжди виступали проти України

+1
   
Re: Вятрович...

дык я и не дергаюсь. дергаешься ты. и у братанов твоих по разуму пуканы порвало.  :)

тото ты в этой ветке скачешь от радости - украинцев щемят, у нацмена праздник :)) можешь не оправдываться - с тобой и так все ясно.
   
Re: Вятрович...

тото ты в этой ветке скачешь от радости - украинцев щемят, у нацмена праздник :)) можешь не оправдываться - с тобой и так все ясно.

ха ха.. не я смеюсь над дуростью :pooh_lol:
   
Re: Вятрович...

не знаю. жду господню кару. покарает ли боженька за увольнение или нет :laugh:

Друже, Бог ніколи не дає вірним щось матеріальне тільки пораду і наснагу. Так, різанина ляхів і жидів не сама славна сторінка. Так ніхто цим і не хвалиться. З іншого боку така була Європа 30-х і 40-х. Всі різали всіх. Ти ж в курсі про Бен Гуріона. Теж славно різав.
   
Re: Вятрович...

ха ха.. не я смеюсь над дуростью :pooh_lol:

Злився, дурко  :laugh:
ну святкуй - поки що на вашій, з кацапами вулиці свято.
   
Re: Вятрович...

Друже, Бог ніколи не дає вірним щось матеріальне тільки пораду і наснагу. Так, різанина ляхів і жидів не сама славна сторінка. Так ніхто цим і не хвалиться. З іншого боку така була Європа 30-х і 40-х. Всі різали всіх. Ти ж в курсі про Бен Гуріона. Теж славно різав.

ноно! йому можна - він єврей.
   
Re: Вятрович...

Институт национальной памяти вятровича к исторической науке имеет такое же отношение, как институты истории кпсс. и те и другие занимались пропагандонством. и те и другие малювали картинки. только коммуняки своих собратьев выставляли героями. вятрович же отбеливал нацистских колаборантов из оун упа.  научился у советских товарищей...
що ти забув на цьому форумі? мало тобі кацапських? йде до однодумців
   
Re: Володимир В’ятрович іде з посади Голови УІНП

Щас точно табачника припрут - ненуачо: проверенный кадр.
І Кровосісю на допомогу, знаного ікіноміста

   
для мене, однозначно кращі! Я європеєць! (tu)
То коли збираєтесь руйнувати пам'ятники українцям, європейцю?
   
Re: Вятрович...

ноно! йому можна - він єврей.
----------------

Они еще за Сабру и Шатилу ответят!  B-)
   
Re: Вятрович...

https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/18/7226648/


В'ятрович також оприлюднив відкрите звернення, де перерахував свої досягнення на посаді та зазначив, що отримав запевнення від прем’єр-міністра про збереження статусу Інституту та продовження його формату та напрямків роботи


Мразоту послали нах
якщо він мразота, то недоукраїнець, швидше пародія
   
Нормально. Зеленые последовательно избавляются от пердушкиных обсосов, что обсели бюджет со всех сторон. Свынячуки, вятровычи, мыцци заракультного пошиба, ЦВК и прочее. На помойку гнид.
   
Re: Володимир В’ятрович іде з посади Голови УІНП
van

Я подозреваю Вятровича что он московский агент ,то что делал в отношении наших союзников и соседей  полностью вписываеся в подрывную деятельность врага.СБУ должно его проверить .
   
Re: Володимир В’ятрович іде з посади Голови УІНП

по результатах візиту ЗЕ у Польщу - таки домовились.
Що там далі, з йоббіками домовитись?
   
Re: Володимир В’ятрович іде з посади Голови УІНП
DVB

Цитата: Vyacheslav
То коли збираєтесь руйнувати пам'ятники українцям, європейцю?
Коли замовник цієї роботи перерахує мені гроші за цю роботу.
   
Ну, може сидори і відсмоктали, а по результатах візиту ЗЕ у Польщу - таки домовились.

що тепер уже українцю, який назве Бандеру героєм три роки не дадуть?
   
и то верно - нахера нам национальная память?

нужно жрать, смотреть квартал и сватов и любить "мышебратьев" с Кацапстана. даже если тебя будут пинать по почкам на подвалах.

Сьогодні стало відомо, що Кабінет міністрів звільнив очільника Українського інституту національної пам’яті. На цій посаді Володимир В’ятрович перебував із 2014 року.

В'ятрович - це той, кого шоколадний кум Медведчука вважає гірше за Ірку куму 3000 та Ірку Г?  :shuffle:
   
Re: Вятрович...

-------------------
я сатрю у тебя тоже национальная память заговорила, с каких хуев упа колаборанті нацистские, евро- канадец?

ask them.  :)

Schutzmannschaft Battalion 201 leaders, with Roman Shukhevych (sitting, second from left), 1942
   
Re: Вятрович...

----------------

Они еще за Сабру и Шатилу ответят!  B-)

Are you sure? :pooh_lol:
   
Re: Вятрович...

А що про звыльнення В'ятровича наші "псевдоукраїнки" Мирослава і Світлана скажуть? Мирослава злиняла в бан,  так  само як Юлька у Раду не ходила. Нічого, потримаємо гілку до 21-го.  :shuffle:
   
Re: Вятрович...

А що про звыльнення В'ятровича наші "псевдоукраїнки" Мирослава і Світлана скажуть? Мирослава злиняла в бан,  так  само як Юлька у Раду не ходила.  Потримаємо гілку до 21-го.  :shuffle:

Да їм насрать....я Вас благаю....
   
Re: Вятрович...

Да їм насрать....я Вас благаю....
Я то знаю, але мова про їхнє прикидання українками.
   
Re: Вятрович...

Я то знаю, але мова про їхнє прикидання українками.

"Наша служба і апасна і труднааа"  - надтреснутыми голосами подтягивают анє :)
   
Re: Вятрович...

ask them.  :)
Показати зображення...
Schutzmannschaft Battalion 201 leaders, with Roman Shukhevych (sitting, second from left), 1942

А почему бы не этих вот спросить?



Neville Chamberlain and Adolf Hitler meet for the "talk over the teacups" at Berchtesgaden, Germany, on September 24, 1938.



French Prime Minister Daladier signs the Munich Agreement

https://www.rferl.org/a/25118344.html



New allies Guderian and Krivoshein celebrated their victory in the Polish city of Brest

https://www.dw.com/en/molotov-ribbentrop-pact-a-honeymoon-for-two-dictators/a-17873179



Polish troops occupy the Czech village Jörgov during the operation on the annexation of the Czechoslovak land Spiš.

А то, понятно, все потом такие принципиальные... В десна с Гитлером целоваться, и делить с ним Восточную Европу - так это ни разу не коллаборационизм и не сотрудничество на нацизмом, ага... Хотя прекрасно знали, что он делает и что собирается делать.

А когда местным надо что то решать, когда Гитлер уже здесь из-за этих "западных миротворцев" - "ах вы какие негодяи".

Опять же - "цивилизованые колонизаторы" помолчали бы же.
   
Re: Вятрович...

Ставлення до Вятровича - 100% тест на українофобство.

Негативне ставлення до Вятровича - можна бути абсолютно впевненим, що це україноненависник, під якими б прапорами і в якій би "партії" він не був.
   
Re: Вятрович...

Ставлення до Вятровича - 100% тест на українофобство.

Негативне ставлення до Вятровича - можна бути абсолютно впевненим, що це україноненависник, під якими б прапорами і в якій би "партії" він не був.

 (tu)
"цих" від Вятровича крючить як вампірів від світла.
   
Re: Вятрович...

Це да. От здавалось би що тому фантомасу Вятрович. А корчить приймака не по дитячому. Ясна річ що справа не в ляхах, справа в кацапах.
   
Re: Вятрович...

Ставлення до Вятровича - 100% тест на українофобство.
(tu)
Так. Тут вже відзначилися і діти аслабадітєлів, і инчі кацапи відкриті і прикриті. Бракує тільки Мирослави і Світлани. Ех, шкода.
   
Re: Вятрович...

​В Интернете появилась неожиданная информация об увольнении Владимира Вятровича: Владимира Зеленского попросил лично глава Польши Анджей Дуда. Об этом сообщил телеграм-канал "Легитимный" со ссылкой на свой источник в Офисе президента, передает Диалог.UA. Согласно опубликованной информации, во время встречи в столице Польши Зеленский и Дуда обсуждали этот вопрос. При этом в связи с увольнением на главу государства Зеленского может быть оказано сильное давление из-за возможного переназначения его на эту должность. "Наш источник из Офиса президента сообщает, что об увольнении Владимира Вятровича просил лично президент Польши Анджей Дуда. 31 августа у Зеленского и Дуды была встреча в Варшаве, там обсуждали это. Также источник дополняет, что на Зеленского сейчас будет огромное "внутреннее" давление и Вятровича могут переназначить обратно на эту должность", - отмечено в сообщен (С)

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/ukraine/189719_1568809286?utm_campaign=%D0%94%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3.UA&utm_medium=twitter&utm_source=socialnetwork
   
Re: Вятрович...

Тут і з Дудою і без Дуди все зрозуміло.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія