Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так что-таки нападёт? Названа по-сути дата нападения Рашки в Украину.

  прихильники певної політсили, ви хоч спробуєте підірвати кримський міст чи буде як в Грузії з тунелем?

Дуже правильне питання.
Я пам'ятаю яку помилку зробив Саакашвілі.

Також пам'ятаю як готувалася Росія з кінця 2007 року до війни з Грузією, зганяли війська в Абхазію, ремонтували залізниці там та прокладали дороги. Ніби гуманітарна допомога Абхазії.
А потім - розвідгрупи на кордоні між абхазією та Грузією, обстріли та провокації з боку північної осетії
   
Я пам'ятаю яку помилку зробив Саакашвілі.
Намагання підірвати той тонель були, але кацапи також не дурики й постійно були на стрьомі
   
Вальтер прав. Эта информация идёт с западных источников, и я так понимаю они получили её от агентуры.  Я такого кипежа по украинскому вопросу не помню даже в 2014. Тогда илловайск москалей немного отрезвил. И они поняли , что нужно больше сил. Кулак для вторжения готов, резервистов призваны. Что его может остановить? Сильно он завяз на Донбассе? Как там с партизанами? Не дают продыху оккупантами?
Только вопрос экономической блокады , но не факт  что она будет.
   
прихильники певної політсили не  впораються, треба кликати Петра.
У нього офуєнний досвід  успішних спроб операцій в Керченській протоці. :K

  десь так - при Петрі створювали Нептуни та Сапсани для таких цілей,

  натомість, при прихильники певної політсили, замість них, створюють відеоролики і бояться самої назви "Керченська протока"...
   
десь так - при Петрі створювали Нептуни та Сапсани для таких цілей,
А ще міжгалактичну зірку смерті майже створили, але наркоман-клован все похєрив. :(
   
Вы понимаете, что у Хуйла нет самого главного. Нет лояльного населения как в Крыму. Можно зайти сюда, разгромить наши войска, подписать капитуляцию. Но что делать дальше?
Все равно, какой флаг ты тут не повесь это останется Украиной.
Сколько лет прошло при СССР, а все равно Украина вернулась, как только власть в Москве ослабла.
Как русские не брали Париж, Берлин, а все равно это осталась в конечном итоге Франция и Германия. Польша осталась Польшей, Чехия Чехией.
Такой трюк можно было прокрутить только с Крымом, тщательно готовив его к этому 30 лет. Донбасс и тот начал уже буксовать.
Дальше внутрь Украины мутить кровавую бойню при нелояльном населении - геополитического смысла НОЛЬ!
Поэтому только блеф и только под этот блеф выторговать бамажку о невступлении УКРАИНЫ В НАТО.
Хуйло уже сам готов выйти из этой аферы за бумажку от Запада, которому он якобы не доверят
   
Буде невеликий конфлікт, а потім повна капітуляція з боку зелених (ніякого НАТО, подвійне громадянство з Росією, дві державні мови, митний союз,.....)
   
А ще міжгалактичну зірку смерті майже створили, але наркоман-клован все похєрив. :(

  ось вона - петрова ракета,

  а "наркоман-кловун" все похерив" як ти це правильно зауважив:



   
Буде невеликий конфлікт, а потім повна капітуляція з боку зелених (ніякого НАТО, подвійне громадянство з Росією, дві державні мови, митний союз,.....)
болукан, ти ніколи не пробував відспівувати небіжчиків? :weep:
   
Кулеба все готує до капітуляції: каже, нас не хочуть приймати в НАТО, чого ж туди пертися?
   
ось вона - петрова ракета,
Так в одному екземплярі, чи хоча б сотня була? :gigi:
   
болукан, ти ніколи не пробував відспівувати небіжчиків? :weep:

Не на часі.
   
Пруф. Разведка США. https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/4/7316237/
Численностью 175 000 человек. Это вааще-то дофига.
 Показати зображення...
Интересно, что будет с казусом Бейли...ну с поводом? Или ПРОСТАТАК? И что там сотворит ЗЕля? Или с ЗЕлей,ермаками, татаровыми в такой ситуации.... а к власти придёт хунта? Ну типо: згорел забор-гори и хата?


Треба спитати Бейлі. Що в нього з казусом.


https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%25D0%259A%25D0%25B0%25D0%25B7%25D1%2583%25D1%2581_%25D0%25B1%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25BB%25D1%2596&ved=2ahUKEwjg97f-zcn0AhX3q5UCHYDKAg0QFnoECAcQAQ&sqi=2&usg=AOvVaw034Dvs3j8VDYY1mfjg4yCa
   
Треба спитати Бейлі. Що в нього з казусом.
Брайля. а краще Грааля
   
Буде невеликий конфлікт, а потім повна капітуляція з боку зелених (ніякого НАТО, подвійне громадянство з Росією, дві державні мови, митний союз,.....)

не болукань херні
   
нас не хочуть приймати в НАТО, чого ж туди пертися?


2021 рік? Ні, березень 2008:

Цитувати
https://www.dw.com/ru/%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B5%D0%BB%D1%8C-%D0%BD%D0%B5-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D1%82-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%B7%D0%B8%D1%8E-%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%83-%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE/a-3182680

Выступая 10 марта на совещании высшего командного состава бундесвера, канцлер ФРГ Ангела Меркель (Angela Merkel) заявила о своем отрицательном отношении к идее вступления в НАТО Грузии и Украины.

"Я считаю, что государства, которые в данный момент замешаны во внутренние и региональные конфликты, не могут претендовать на членство в НАТО, - цитирует главу немецкого правительства агентство AFP. - НАТО - это союз государств, объединенных общими интересами безопасности, а не государств, занятых своими внутренними проблемами".

Кроме того, подчеркнула Меркель, правительствам этих стран необходимо заручиться поддержкой "значительной части местного населения, а не только политической верхушки". Ранее о своем скептическом отношении к идее принятия Грузии и Украины в Североатлантический альянс заявил министр иностранных дел Германии Франк-Вальтер Штайнмайер (Frank-Walter Steinmeier). (тп)

А за кілька місяців плятіна Меркель так стримала Хуйла, шо той поліз до Грузії.
   
Брайля. а краще Грааля


Цікава тема. Я про цього Бейлі не знав. Тим більше про його казус. Дякую ТС за нові знання.
   
На карті США кількість військовослужбовців РФ становить 70 тисяч, але при цьому прогнозується їх нарощування до 175 тисяч  :laugh:
   
Так в одному екземплярі, чи хоча б сотня була? :gigi:

   прихильники певної політсили не хочуть їх виготовляти - зірвали оборонне замовлення,

  але навіть скільки б їх не було в наявності прихильники певної політсили не дадуть команду їх застосувати...

   хіба що самі військовослужбовці застосують, як це було під час Карибської кризи,

  ось ще одна петрова ракета, це саме те на що чекає хуйлячий міст:

   
Цікава тема. Я про цього Бейлі не знав. Тим більше про його казус. Дякую ТС за нові знання.
бачиш, як замєталась стрєлка осцилографа? отож
   
2021 рік? Ні, березень 2008:



Все правильно зробило НАТО в 2008. Вже б в 2010му мали повне НАТО російських шпигунів від Януковича.

Реформи треба проводити, а не нести херню як антизахідна Кулеба.
   
Давайте объективно..кацапы в +- этом количестве постоянно находятся вдоль границ Украины с 2014 и особо ничего не менялось, периодически проводя ротации и заводя-выводя уепков с донбабве..я надеюсь исходя из этого что амеры "нагнетают" тоже с каким то прицелом..например для оправдания расширения своего присутствия в Украине, а если просто констатировать и подипконсьернить, то они просто играют на руку кацапам усугубляя в Украине соответствующие настроения и панику..нах?
   
Вже б в 2010му мали повне НАТО російських шпигунів від Януковича.
Ага, наскрізь ватні Болгарія та Чорногорія не  здатні постачати шпигунів до НАТО аж ніяк )))

самі військовослужбовці застосують, як це було під час Карибської кризи,
Шо-шо? Можна якось детально взнати, хто там тоді  ракету заюзав балістичну?

а если просто констатировать и подипконсьернить, то они просто играют на руку кацапам усугубляя в Украине соответствующие настроения и панику..нах?
Так це вигідно всім, й амерам, й кацапам, й нашому політикуму.
А на настрої манюпаса  насрати.
   
Тривожні дзвіночки: бойовикам на Донбасі підняли оклад та відправили на навчання

Наприклад, за службу в одному з артилерійських підрозділів обіцяють винагороду до 60 000 рублів на місяць (близько 22 тисяч гривень). Справа у тому, що ще нещодавно така платня не перевищувала 17 тисяч рублів (трохи більше від 6 тисяч гривень).
   
це підготовка до зустрічі хуйло і Байдена

кацапи тіпа піднімають ставки. це чисто для шантажа, вони хочуть ділити сфери впливу і показують, що як ні, то готові воювати.

а Байдену на фіга цей головняк?

більше ніж впевнений що це блеф.
   
Пруф. Разведка США. https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/4/7316237/
Численностью 175 000 человек. Это вааще-то дофига.
 Показати зображення...
Интересно, что будет с казусом Бейли...ну с поводом? Или ПРОСТАТАК? И что там сотворит ЗЕля? Или с ЗЕлей,ермаками, татаровыми в такой ситуации.... а к власти придёт хунта? Ну типо: згорел забор-гори и хата?
----------------------

Казус Бейли - это сильно, это новое слово в военной историографии, может Бейлис? :beach:

Последний раз автор поиздевался над геликоптером - солнечным летуном(с).
   
прихильники певної політсили не  впораються, треба кликати Петра.
У нього офуєнний досвід  успішних спроб операцій в Керченській протоці. :K

П'єтро - камікадзе?
Чи не про нього:
"Я почувствовал, как у меня кровь отхлынула от лица. Я был напуган. Я не хотел умирать. Я потерял отца за год до этого, так что зарабатывали на семью только моя мать и старшая сестра. Я посылал им деньги из зарплаты. Я подумал: а что произойдет, если я умру? Как моя семья выживет?"

https://www.bbc.com/russian/features-41858833

До речі - японців, які на таке відважились, вважаю героями.
   
Вы понимаете, что у Хуйла нет самого главного. Нет лояльного населения как в Крыму. Можно зайти сюда, разгромить наши войска, подписать капитуляцию. Но что делать дальше?
Все равно, какой флаг ты тут не повесь это останется Украиной.
Сколько лет прошло при СССР, а все равно Украина вернулась, как только власть в Москве ослабла.
Как русские не брали Париж, Берлин, а все равно это осталась в конечном итоге Франция и Германия. Польша осталась Польшей, Чехия Чехией.
Такой трюк можно было прокрутить только с Крымом, тщательно готовив его к этому 30 лет. Донбасс и тот начал уже буксовать.
Дальше внутрь Украины мутить кровавую бойню при нелояльном населении - геополитического смысла НОЛЬ!
Поэтому только блеф и только под этот блеф выторговать бамажку о невступлении УКРАИНЫ В НАТО.
Хуйло уже сам готов выйти из этой аферы за бумажку от Запада, которому он якобы не доверят

Дядько ти мислиш категоріями другої світової, воно і не дивно бо тебе так вчили.
Зараз інші реалії: або демонстрація сили і вплив на підписання політичних документів або операції по типу війни в грузії.

Бліцкріг і загроза Києву шоб змусити підписати хотєлки.
Зупинити це може увязання в позиційну війну.
   
хуйло мешают минские .. ему надо их отменить .. Порошенко на самом деле совержил подвиг в условиях военного поражения подписав документы которые дипломатичеки нивелирвоали победу РФ в 15-м году .. да - мы устояли но потеряли большую часть боеспособных частей и резервы были на исходе.

Минские это не акт капитуляции РФ - поэтому там сложно нати перемогу но они и не зрада ибо написаны так, что хуйло де-факто не смог конвертировать военную победу  в политическу.

За это петра собственный народ облил говном и послал в йух.

Теперь хуйло решил завязывать с минскими и вторжение кроме всего прочего будет их разрывом и новые соглашения будет подписывать Зеленский - Ермак .. это те люди, которые уничтожили украинскую разведку .. это те люди которые уничтожили энергетичекую независимоть от россии .. это те люди, которые хотят заглыдыват хуйло в глаза и договариваться посередине.

Т.е. не существует вариантов что новые "минские" будут написаты так хорошо в пользу Украины как сделал это порошенко.

А значит в этот раз хуйло конвертирует военную победу в политческую и это станет крахом украинско государственности.

поэтому происходящее не блеф а реальные приготовления к войне.
   
я надеюсь исходя из этого что амеры "нагнетают" тоже с каким то прицелом.

А якщо з метою "принуждения к миру"?
   
хуйло мешают минские ..
Як конкретно Хуйлу вони заважають, коли Раша не вважає себе їхнім підписантом?
   
Ага, наскрізь ватні Болгарія та Чорногорія не  здатні постачати шпигунів до НАТО аж ніяк )))

Шо-шо? Можна якось детально взнати, хто там тоді  ракету заюзав балістичну?

Так це вигідно всім, й амерам, й кацапам, й нашому політикуму.
А на настрої манюпаса  насрати.

  ППО збило американця, як сказали лапті "без команди з маааскви", що ледь не почало третю світову

  а тобі треба щоб то була ракета ще й з ядерною боєголовкою?

  інакше - "не рахується"?
   
а тобі треба щоб то була ракета ще й з ядерною боєголовкою?
Ти ж про ракети казав, а вже злився.
Так америкосів часто збивали й ніякої третьої світової не оголошував ніхто.
   

Т.е. не существует вариантов что новые "минские" будут написаты так хорошо в пользу Украины как сделал это порошенко.




але ж Мінськ2 був гірше ніж Мінськ1

що ж тут не логічного, що Мінськ 3 буде гірше ніж Мінськ2?


який план у Петра був, коли він мінські підписував, час уже розкрити деталі
   
Ти ж про ракети казав, а вже злився.
Так америкосів часто збивали й ніякої третьої світової не оголошував ніхто.

  як часто збивали американців над Кубою?

   ППО то і є ракета

 
   
який план у Петра був, коли він мінські підписував, час уже розкрити деталі
туз в рукавє у нього був, тому й залупався.
   
як часто збивали американців над Кубою?
Один раз усього розвідника збили.
Так й над срср збили розвідника, і шо? -  де світова війна?
   
нагадаю, коли підписали Мінськ 2, то російські війська іще 2 доби наступали після того як Петро урочисто оголосив про припинення вогню і початок пєрємірія

Петро пообіцяв що другу щоку підставляти не буде і....  підставив жопу  :(
   
нагадаю, коли підписали Мінськ 2, то російські війська іще 2 доби наступали після того як Петро урочисто оголосив про припинення вогню і початок пєрємірія

Петро пообіцяв що другу щоку підставляти не буде і....  підставив жопу  :(
   
А якщо з метою "принуждения к миру"?

то надо брать, бо наступни умови будуть ще гиршими  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія