Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорить Київ. Якою мовою?

Re: Говорить Київ. Якою мовою?

І де це все ви знайшли у констатації факту, що:
Столиця України говорить переважно державною мовою расєї.
? :S

Швидше, це у вас підсвідоме.)
Тому що там, в підсвідомості, розумієте, що це не нормально: розмовляти державною мовою країни-агресора.

А где я написал, что это относится к Вашему изложению и отношению факту.
Это факт и я тоже негативно отношусь к тому, что в Киеве большинство говорит на улице и дома на русском языке.
Надеюсь, что через 10-20 лет большинство будет говорить на украинском.

Согласен, что говорить на языке агрессора хуже, чем на языке обороняющегося. Но вот незадача. Украина полиэтническая огромная  страна. И притеснять, угрожать, запрещать гражданам Украины, если ими не нарушается Конституция Украины  - запрещается.

Запрещается запрещать!

С этим лозунгом полвека назад построили современную западную цивилизацию. Куда якобы вы хотите попасть.

Останнє редагування: 23 червня 2022 15:36:02 від oleg kievsky
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А где я написал, что это относится к Вашему изложению и отношению факту.
Это факт и я тоже негативно отношусь к тому, что в Киеве большинство говорит на улице и дома на русском языке.
Надеюсь, что через 10-20 лет большинство будет говорить на украинском.
Тоді питання знято.  :)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Звісно, існуєш. Як людина, громадянин України, але з поганою звичкою тягнути нечистоту до рота
навпаки, так виглядаєш саме ти і твої однодумці,
через зміст вами написаного -
презирство до співгромадян через їх рідну мову..
це дикунство і підігрування агентам хуйло
які настирливо намагаються розколоти українське суспільство
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Україна велика і розмовляють по різному Чернігів і Дніпро, Житомир і Пологи але ми всі Українці і любимо свою Батьківщину, яку будемо боронить.
(tu) і цей факт серпом по яйцях хуйло і його агенту фаріонці
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

навпаки, так виглядаєш саме ти і твої однодумці,
через зміст вами написаного -
презирство до співгромадян через їх рідну мову..
це дикунство і підігрування агентам хуйло
які настирливо намагаються розколоти українське суспільство

Отож.

З Вами приємно спілкуватися українською, бо Ви розподіляєте мій погляд на здорове суспільство.

Коли бачу дикунство, та щє й українською, то в мене українських слов не вистачає на довбнів.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

(tu) і цей факт серпом по яйцях хуйло і його агенту фаріонці
А также тем, кто делит граждан Украины  на сорта в зависимости от  какой они национальности и на каком языке общаются!
 Такие есть и на ФУПе!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Отож.

З Вами приємно спілкуватися українською, бо Ви розподіляєте мій погляд на здорове суспільство.
дякую за добрі слова :drinks:
для мене головне що людина проти хуйло і його політики,
а якою мовою це висловлено - мені байдуже,
хоч на суахілі, у мене є гугл-перекладач,
а російську я прекрасно розумію,
як і всі без виключення українці.

п.с. змушування людини до чогось вважаю гвалтуванням.

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А также тем, кто делит граждан Украины  на сорта в зависимости от  какой они национальности и на каком языке общаются!
однозначно, ідея янучари і фаріонки жива.

Такие есть и на ФУПе!
так, і на жаль їх тут багато.. :sad:
значно більше ніж притомних доброзичливих українців.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

И притеснять, угрожать, запрещать гражданам Украины
свідомо чи несвідомо, але ви зараз ретранслюєте рашенпропаганду, яка призвела до відомих наслідків (більша частина коцапні волає "Да канчять нада с етімі українцамі!")
Казки про якісь погрози, утиски, заборони згодяться хіба що для тупих коцабських вух
а для тих, хто постійно мешкає в Україні, це очевидно зайве : кожен тутешній знає, що ніхто нікого тут не утискає
але виключно до межі, що КОЖЕН громадянин України повинен володіти державною мовою з необхідністю застосовувати її там де цього вимагає закон
причому не тільки України
От ви там вище написали "я - рускоязичний". Очевидно ж, що з неозвученою вимогою забезпечити вам право на цю "рускоязичність" в Україні.
А чи стали би чіпляти на своє знамено це гасло, мешкаючи в Німеччині, Чехії чи Великій Британії?
Напевно, що ні. Бо тим країнам щиро пох який ви там -язичний.
Сидите на касі в супермаркеті, працюєте двірником або в держустанові - будь ласка, спілкування виключно державною мовою.
приходите образно кажучи на свою кухню - ніхто не забороняє вам згадати про свою рускоязичність. Ні у Німеччині, ні в Україні.
Звикайте, Україна за всіма канонами і ознаками віднині така ж країна зі своєю державною мовою, як і будь-яка інша європейська країна.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

однозначно, ідея янучари і фаріонки жива.

так, і на жаль їх тут багато.. :sad:
значно більше ніж притомних доброзичливих українців.
Нет,нас, притомних та свідомих,  БОЛЬШЕ!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Это ты выкинь из головы что русскоязычныз не сушествует и не надо будет выкручиваться как маленькому дурачку.
От смішной...
Якщо мене покине здоровий глузд і самоповага, і я почну в Україні послуговуватись московським нарєчієм, відмовлюсь від рідної мови - я матиму якийсь новий статус, імєнуємий "рускоязичний"?
Чи все простіше - буду банальним меншовартісним хохлом? :facepalm1:
Як тобі ще пояснювати - рускоязичний це набута ознака, те ж саме, що "немитий", або "носій бороди". Хочеш - носиш бороду і не вмиваєшся, а ні - поголився і в баню сходив.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Когда я вижу и слышу человеконенавистнич еские высказывания о поголовном уничтожении, устранении и ликвидации по национальному, языковому, классовому, расовому,  религиозному признакам, то понимаю
А де це ти таке бачиш і чуєш? Мабуть на кацапському тв? Чи й просто з кацапами спілкуєшся.
Це правда, вони не соромляться, чітко заявляють про необхідність анігіляції України.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Украина полиэтническая огромная  страна. И притеснять, угрожать, запрещать гражданам Украины, если ими не нарушается Конституция Украины  - запрещается.
Нехай говорить Україна всіма мовами світу! Крім кацапської. Бо всі мови світу - це мови.
А кацапська - носій ментальної отрути.
через зміст вами написаного -
презирство до співгромадян через їх рідну мову..
Яку вхера ще рідну? :lol:
Більшість київських "какающіх" - понаєхавшиє рагулі, які з діда-прадіда україномовні.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

свідомо чи несвідомо, але ви зараз ретранслюєте рашенпропаганду, яка призвела до відомих наслідків (більша частина коцапні волає "Да канчять нада с етімі українцамі!")
Казки про якісь погрози, утиски, заборони згодяться хіба що для тупих коцабських вух
а для тих, хто постійно мешкає в Україні, це очевидно зайве : кожен тутешній знає, що ніхто нікого тут не утискає
але виключно до межі, що КОЖЕН громадянин України повинен володіти державною мовою з необхідністю застосовувати її там де цього вимагає закон
причому не тільки України
От ви там вище написали "я - рускоязичний". Очевидно ж, що з неозвученою вимогою забезпечити вам право на цю "рускоязичність" в Україні.
А чи стали би чіпляти на своє знамено це гасло, мешкаючи в Німеччині, Чехії чи Великій Британії?
Напевно, що ні. Бо тим країнам щиро пох який ви там -язичний.
Сидите на касі в супермаркеті, працюєте двірником або в держустанові - будь ласка, спілкування виключно державною мовою.
приходите образно кажучи на свою кухню - ніхто не забороняє вам згадати про свою рускоязичність. Ні у Німеччині, ні в Україні.
Звикайте, Україна за всіма канонами і ознаками віднині така ж країна зі своєю державною мовою, як і будь-яка інша європейська країна.
Вы валите всё в одну кучу. а свершироко применяемое обобщение есть демагогия! Тем более. что по вашей хотелке вы мечтаете о вообще удалении русского языка как такового из социума .кроме как "на кухне".
 А это есть ДИСКРИМИНАЦИЯ по лингвистическим предпочтениям  гражданина Украины!
 Если я не госслужащий, не из сферы услуги др, где Государство налагает обязанность общаться с другими гражданами на украинском языке, то у меня есть обязанность понимать украинский язык полностью, но нет обязанности обязательно отвечать всем на украинском языке. Где-либо и кому-либо на территории Украины
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?
AI

У Києві штокати-какати досі вважається круто, і то що нижча соціальна верства, то штокають активніше і з колоритнішим гиканням.

Тут без володіння (хоча б на рівні розуміння) двома мовами комфортно жити не вийде, хіба сяк-так.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

У Києві штокати-какати досі вважається круто, і то що нижча соціальна верства, то штокають активніше і з колоритнішим гиканням.

Тут без володіння (хоча б на рівні розуміння) двома мовами комфортно жити не вийде, хіба сяк-так.
Саме так.  (tu)
В останнє була в столиці восени минулого року.
Помітила, що бомжі дуже активно гаварять па-уски. А от українську мову чула від гарної молоді та інтелігентних людей середнього віку.)
От це приємна тенденція: розумні люди намагаються говорити гарною українською мовою.)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Кадра, cьогодні в 15:40
через зміст вами написаного -
презирство до співгромадян через їх рідну мову..

Яку вхера ще рідну? :lol:
Більшість київських "какающіх" - понаєхавшиє рагулі, які з діда-прадіда україномовні.

 У русских по происхождению граждан Украины родной язык- русский! Ион для них родной и никакой не " какающий".
 "Какающий" русский язык только для нациствующих крайних украинских националистов. которые многие году пропагандируют на ФУПе свою нацистскую идеологию и фактически на 100 % сходятся в крайностях с российскими нацистами и всей  хуйловской имперской идеологией.   
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Вы валите всё в одну кучу. а свершироко применяемое обобщение есть демагогия! Тем более. что по вашей хотелке вы мечтаете о вообще удалении русского языка как такового из социума .кроме как "на кухне".
 А это есть ДИСКРИМИНАЦИЯ по лингвистическим предпочтениям  гражданина Украины!
 Если я не госслужащий, не из сферы услуги др, где Государство налагает обязанность общаться с другими гражданами на украинском языке, то у меня есть обязанность понимать украинский язык полностью, но нет обязанности обязательно отвечать всем на украинском языке. Где-либо и кому-либо на территории Украины
Але той, кому ви ВІДПОВІСТЕ неукраїнською (на запитання вам, поставлене очевидно державною мовою) - він ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ вас розуміти? Я вірно вас зрозуміла?
Вам всього лише потрібно прийняти той беззаперечний факт, що на теренах України її державна мова є головною і превалюючою (знову ж таки як у будь-якій іншій європейській країні, і не тільки європейській, до речі) - і все відразу встане на свої місця, зникнуть всі диссонанси і нерозуміння.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

У русских по происхождению граждан Украины родной язык- русский!
та на здоров"я
але на запитання поставлені вам українською - на вулиці, в держустанові, на роботі, деінде - ви ПОВИННІ відповідати українською
і всіх ділов
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

та на здоров"я
але на запитання поставлені вам українською - на вулиці, в держустанові, на роботі, деінде - ви ПОВИННІ відповідати українською
і всіх ділов
ніхто нічого подібного не повинен, згідно ст.10 Конституції України.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

та на здоров"я
але на запитання поставлені вам українською - на вулиці, в держустанові, на роботі, деінде - ви ПОВИННІ відповідати українською
і всіх ділов

Не обязан...нет такой обязанности  в Конституции.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Але той, кому ви ВІДПОВІСТЕ неукраїнською (на запитання вам, поставлене очевидно державною мовою) - він ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ вас розуміти?
він її розуміє прекрасно, як і кожен українець,
тому додатково його зобов"язувати до цього нема жодного сенсу.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Не обязан...нет такой обязанности  в Конституции.
однозначно, як і нема в Конституції обов"язку дихати кожній живій людині.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

однозначно, як і нема в Конституції обов"язку дихати кожній живій людині.
И что интересно, одни и те же ники, не обращая внимания на полное опровержение их заявлений и хотелок, раз за разом будут повторять и повторять   фактически враждебные украинскому социуму и Государству Украина свои заявления! Как они неоднократно делали это в прошлом. часто слово в слово или весьма близко по смыслу.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

От ви там вище написали "я - рускоязичний". Очевидно ж, що з неозвученою вимогою забезпечити вам право на цю "рускоязичність" в Україні.
А чи стали би чіпляти на своє знамено це гасло, мешкаючи в Німеччині, Чехії чи Великій Британії?
Напевно, що ні. Бо тим країнам щиро пох який ви там -язичний.
тупа дешева маніпуляція - у мовному питанні
прирівнювати Україну до Німеччини чи Британії,
адже вони не були в одній державі з іншими країнами
як Україна в СРСР з багатьма республіками,
які кожна мали свою мову і тому російська
довго була міжнаціональною, і попри розвал СРСР
вона досі залишається такою.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

И что интересно, одни и те же ники, не обращая внимания на полное опровержение их заявлений и хотелок, раз за разом будут повторять и повторять   фактически враждебные украинскому социуму и Государству Украина свои заявления! Как они неоднократно делали это в прошлом. часто слово в слово или весьма близко по смыслу.
таке враження що вони вимушені талдичити ту маячню,
хоча добре розуміють що пишуть дурниці.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Не обязан...нет такой обязанности  в Конституции.
Всі громадяни зобов"язані володіти українською мовою. Якщо вони мають намір вчитися або працювати в Україні, як обійтися без знання державної мови?
Ніяка інша мова не має в Україні статусу обов"язковості.
заперечьте.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

У русских по происхождению граждан Украины родной язык- русский!
Тут, діду, суперечка не про москалів, хер з вами, балакайте собі в приватній обстановці, як забажаєте, можете й дітей вчити рідною мовою за власний кошт.
Мова про споконвічних суто українських рагулів, котрі записались в "рускоязичниє" і ще чогось там вимагають, трясця.. :laugh:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

С какого хера???

Я говорю на русском языке, но являюсь противником идеологии "русского мира"

  :weep:  :weep:  пчьоли протів мьода  :gigi:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

  :weep:  :weep:  пчьоли протів мьода  :gigi:
це тупа маніпуляція - ототожнювати політику хуйло з російською мовою.
і приємно що є притомні дописувачі які не ведуться на цю маячню.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Всі громадяни зобов"язані володіти українською мовою. Якщо вони мають намір вчитися або працювати в Україні, як обійтися без знання державної мови?
Ніяка інша мова не має в Україні статусу обов"язковості.
так, але ти борешся з вітряками
бо всі без виключення громадяни України
володіють державною мовою, адже вивчають її в школі,
але спілкуються тією яку вважають рідною,
і це їхнє право, гарантоване Конституцією.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Тут, діду, суперечка не про москалів, хер з вами, балакайте собі в приватній обстановці, як забажаєте, можете й дітей вчити рідною мовою за власний кошт.
Мова про споконвічних суто українських рагулів, котрі записались в "рускоязичниє" і ще чогось там вимагають, трясця.. :laugh:
Напоминаю тебе, чтобы я отвечал тебе на твои обращения ко мне, тебе надлежит предварительно публично извиниться за  грубое хамство в мой адрес!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Всі громадяни зобов"язані володіти українською мовою.
Как минимум полностью понимать украинский язык. Как максимум полностью им владеть для особого перечня выполняемой работы на рабочем месте..

Якщо вони мають намір вчитися або працювати в Україні, як обійтися без знання державної мови?
 Обязаны или не обязаны в зависимости от выполняемой работы.

Ніяка інша мова не має в Україні статусу обов"язковості.
Полное владение украинским языком есть обязанность и обязательность для  госслужащих на рабочих местах, а также для выполнения конечного перечня видов работ, где вменена обязанность обращаться к клиентам на украинском языке в рабочее время.
заперечьте.
 Скорее я с вами согласился. чем возражал.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Скорее я с вами согласился. чем возражал.
от бачите)))
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

от бачите)))
ще напиши що вода мокра, то навіть я погоджусь з цим.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

ще напиши що вода мокра, то навіть я погоджусь з цим.
йди у ж.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

от бачите)))
А вы полностью согласны с моими тезисами- ответами на ваши утверждения?
Например с тем.что обязанность общаться на украинском языке распространяется только на рабочее время и на рабочем месте для конечного перечня выполняемой работы.
 А после выхода за двери этой обязанности не существует и человек имеет право общаться с кем угодно на любом языке по его выбору и хотению.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Тут, діду, суперечка не про москалів, хер з вами, балакайте собі в приватній обстановці, як забажаєте, можете й дітей вчити рідною мовою за власний кошт.
Мова про споконвічних суто українських рагулів, котрі записались в "рускоязичниє" і ще чогось там вимагають, трясця.. :laugh:
і як це практично зробити, як розділити ці дві категорії, якісь нашивки треба.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А после выхода за двери этой обязанности не существует и человек имеет право общаться с кем угодно на любом языке по его выбору и хотению.
Хто конкретно вам з олегом кієвским це забороняє. Хто і де порушує ваші права?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія