Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Можливо буде новий ГОЛ Шеви !!! [ua]

Можливо буде новий ГОЛ Шеви !!!  [ua]

Головним тренером збірної Польщі може стати Андрій Шевченко. За словами колишнього прес-секретаря українського тренера, він уже домовився з легендарним гравцем Мілана про контракт. Тепер лише Генуя має погодитися.

Andrij Szewczenko może zostać selekcjonerem reprezentacji Polski. Według byłego rzecznika prasowego ukraińskiego szkoleniowca PZPN porozumiał się już z legendarnym piłkarzem Milanu w sprawie kontraktu. Teraz tylko zgodzić musi się Genoa.

https://sport.wprost.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/10604776/andrij-szewczenko-coraz-blizej-reprezentacji-polski-donosi-o-tym-kolejne-zrodlo.html
   
Re: Можливо буде новий ГОЛ Шеви !!!  [ua]

Мій чоловік вчора сказав : Все! Закінчилося моє багаторічне вболівання за НІмеччину.  :weep:
   
Re: Можливо буде новий ГОЛ Шеви !!!  [ua]

Договор с "Дженоа" действует до мая 2024 года. Серьезный контракт и серьезные деньги. "Дженоа" должна сейчас сделать предложение Шевченко: либо продолжить с ним сотрудничество (т. е. дальше продолжать выплачивать деньги в том объеме, как прописано в контракте), либо попытаться расторгнуть соглашение и предложить компенсацию. На сегодняшний момент у Шевченко нет возможности расторгнуть контракт с "Дженоа" самовольно. "Дженоа" должна сделать шаг, чтобы нарисовать дорожную карту, как они будут расходиться с Шевченко. Сейчас, на данном этапе, мяч на стороне "Дженоа".
Поляки не собираются платить компенсацию за нашего тренера. Поэтому я даю не слишком много процентов на то, что Шевченко может возглавить сборную Польши. Все остальное – просто разговоры", – сказал Цыганык в программе "Цыганык Live".
   
Re: Можливо буде новий ГОЛ Шеви !!!  [ua]

Мій чоловік вчора сказав : Все! Закінчилося моє багаторічне вболівання за НІмеччину.  :weep:

а Шева туд до чого?
   
Re: Можливо буде новий ГОЛ Шеви !!!  [ua]

Договор с "Дженоа" действует до мая 2024 года. Серьезный контракт и серьезные деньги. "Дженоа" должна сейчас сделать предложение Шевченко: либо продолжить с ним сотрудничество (т. е. дальше продолжать выплачивать деньги в том объеме, как прописано в контракте), либо попытаться расторгнуть соглашение и предложить компенсацию. На сегодняшний момент у Шевченко нет возможности расторгнуть контракт с "Дженоа" самовольно. "Дженоа" должна сделать шаг, чтобы нарисовать дорожную карту, как они будут расходиться с Шевченко. Сейчас, на данном этапе, мяч на стороне "Дженоа".
Поляки не собираются платить компенсацию за нашего тренера. Поэтому я даю не слишком много процентов на то, что Шевченко может возглавить сборную Польши. Все остальное – просто разговоры", – сказал Цыганык в программе "Цыганык Live".

і наступний понеділок 31.01 все буде ясно...
поки що, якщо підпишеться контракт з Шевченко, це буде найбільша виплата за роботу тренерам збірної Польщі !!!
   
Re: Можливо буде новий ГОЛ Шеви !!!  [ua]

а Шева туд до чого?
До того, що зараз всі пристрасті (далеко не футбольні) навколо відбіркового матчу ЧС поляків з коцабами у березні, і звісно багато що залежить від тренера
Уявляєте, на скільки за останні роки змінився процент вболівальників за коцабів в Україні?
А за Німеччину лише за останній місяць?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія