Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

співчуваю, видужуйте!
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Выздоравливай
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

сцукко
ото ФУпівські лікарі широкого профілю
 :facepalm1:
Ви практикуючий вірусолог? Так мені пояснювала лікарка коли в лютому лежав в лікарні з ковідом, на нашому поверсі тоді ніхто не вмер. Значить хороша лікарка.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Одужуй - пий багато води, їш м'ясо, білок. курячу грудку...

ну і витаминно-лікувальний коктейль*, про який тут вже писано-переписано. шкоди від нього -жодної. а допомогти може.

Бажано домашню курку. магазинних не брала вже більше десяти років, немає сенсу.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Бажано домашню курку. магазинних не брала вже більше десяти років, немає сенсу.
"На жор проб'є", коли виздоровіє.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Тестів роблять як завжди і навіть більше.
Бо народ закордон валить.

Є статистика - в Україні на день роблять 10-15 тисяч тестів.
У Британії - 1 мільйон. Тобто майже у 100 разів більше.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

"На жор проб'є", коли виздоровіє.
то само собою.

але якщо є голод, їсти потрібно м'ясне. саме при ковіді.

є такі рекомендації. звісно, силком в себе нічого впихувати не потрібно.

але м'ясо в приоритеті при ковіді.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Ніфуя тобі не буде,  не сси.
Але сам факт шо тебе зачепило, коли пішло на спад й по всій Україні біля 500 випадків за добу, свідчить шо ти неїпаццо фартовий.

насправді, якщо по Україні госпіталізацій з ковідом / підозрою по 400 в день,  то скільки хворих можна обрахувати помноживши цю цифру на 10  ( в середньому 10% потребує стаціонарного лікування) - щодня 4000 тисячі  будемо мати станом на кінець червня...
   
"На жор проб'є", коли виздоровіє.

в мене і зараз апетит норм :-)
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

я когда болел больше года назад (тест не делал, но нюх притуплялся сильно) лечился по протоколу Зеленка (гидроксихлорохин + азитромицин)
сейчас ивермектин рекомендуют (сам не пробывал, не заню)

ну и витамины Д3 (5000 дозировка эквивалент 125 mcg), витамин С (1-2 г) и цинк

+100500 за цю схему, як лікування з першого дня

я і найближчі родичі (8 чол від 25 до 70років ) перевірили

   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Просчай, ТС
дебил.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

то само собою.

але якщо є голод, їсти потрібно м'ясне. саме при ковіді.

є такі рекомендації. звісно, силком в себе нічого впихувати не потрібно.

але м'ясо в приоритеті при ковіді.
индейку, наверное, лучше. хотя я как Буратина луковичку грызла с салом.
и зелень ЖРИ побольше. именно ЖРИ, пучками.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Тс - ипохондрык). А рекомендации вбываты и йисты трупы тварын - безцинни)
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Ваше жыття циннишэ ниж жыття тварын?)
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

он. Тобто майже у 100 разів більше.

треба дивитись на % позитивності тестів,кількість не параметр сам по собі.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Вы святкуватымете якщо я захворию на ковид. И помру?)))
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Все будет ОК.Ты же не вудяра.У меня друг переболел у которого нету части лёгкого,который думал что не переживет.Покашлял пару недель и все норм.Так что не паникуй и выздоравливай

я синку щоб ти знав з самого початку ковіду працюю з ковідними хворими
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

А як вы дизнайетесь якщо  я помру?)
   
дружмна теж зробила тест
теж позитивна :-(
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

після того як перехворієтє ідіть швидко робіть вакцінацію не слухайте ту дурню про антітела
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Тільки що попався відосик



Якщо вірити мікробіологу-вірусологу, то сучасні вакцини від варіації епсілон і т.п. можуть не тільки не захистити, а й нашкодити?
   
після того як перехворієтє ідіть швидко робіть вакцінацію не слухайте ту дурню про антітела

тобто вакцина більш дієва чим перехворіти ?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

тобто вакцина більш дієва чим перехворіти ?

так і є
   
так і є

 це як так? обгрунтуй
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Є статистика - в Україні на день роблять 10-15 тисяч тестів.
У Британії - 1 мільйон. Тобто майже у 100 разів більше.

По-перше, пане Раднику , ви як завжди крім вашого особистого піздьожу цю ' статистику  ' нічим не підкріплюєте.
Почнемо з того, не знаю як умовах в Англії, а у нас скільки робиться тестів не знає ніхто. Навіть ваш просвєтльоний розум на далеких британських беоегах.


. По-друге. я вже писав що напевне зараз українці роблять більше тестів тому що ломанулись відпочивати закордон.

По-третє, якщо Британія кожного дня робить мільон тестів ,  в чому я особисто сумніваюсь, судячи з фото британських рагулів, які сюди регулярно викладає ваш капловухий денщик Фома, але нехай. Хай буде кожного дня мільон. Не стали робити зараз 10 млн?

А захворюваність зросла за останні тижні в десятки раз
Вчора було 35 000 .

То може, пошукаєте причини не в нас, пане Раднику?
А ці мантри, які ви тут камлаєте про' 'статистику ' причому завжди без усіляких підтвердженнь вже набридли.
Як і ваші  ' поради ' колотись Спутніком.
Ви або вижили вже з розуму або працюте проти України як типовий корисний ідіот хуйла.

Чому від вас не чути про статистику в Росії?



Останнє редагування: 13 липня 2021 14:26:47 від Людас
   
Вы святкуватымете якщо я захворию на ковид. И помру?)))
Не знаю як щодо святкування, але  сумувати точно не буду ))
   
треба дивитись на % позитивності тестів,кількість не параметр сам по собі.
Ну от дивись.

В Україні захворіло 500 людей померло 36.  В ЮК захворіло 35000 людей померло 10.  Зрозуміло що вакцина діє, але ж цифри 500/36 - це жопа. Ти віриш що 7% мруть?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

так і є


Цього ніхто не знає. Світова медицина виявилась імпотентною перед загрозою
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

це як так? обгрунтуй

спочатку вакцина цє антідот - а захворів ти через брудні рукі тому що був в людному місті
потрібно на майбутнє  не встрявати в скупчення людей і завжди дізінфікувати рукі
Вірусів тьма а ковід то інший вид бактерологічної зброї
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Вы святкуватымете якщо я захворию на ковид. И помру?)))

Звичайно ні, мив сі сумуватимемо за тобою, і будемо їсти у тебе на похоронах періжки з мясом....  :( За Української традицією.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний
dev

недалекі люди помішалися на масках, збиванні температури, ковтанні антибіотиків для профілактики. а ще вам впарюють карантини, обмеження пересування і прилади для вимірювання кисню.
ще два роки тому - ніхто б сильно і не переймався - ну підхопив грип -  ну полежав тиждень, якщо сильна слабкість.
але людям подобається самим себе гнобити.
від тих сраних масок ваші легені здорвшими не стають, але відчуття що ти щось робиш корисне - бо так тобі сказали "зверху" - перемагає здоровий глузд.
 так боїтеся померти, що не дозволяєте собі нормально жити.


Михаил Салтыков-Щедрин
ПРЕМУДРЫЙ ПИСКАРЬ

Цитувати
И прожил премудрый пискарь таким родом слишком сто лет. Все дрожал, все дрожал. Ни друзей у него, ни родных; ни он к кому, ни к нему кто. В карты не играет, вина не пьет, табаку не курит, за красными девушками не гоняется — только дрожит да одну думу думает: «Слава богу! кажется, жив!»
Даже щуки, под конец, и те стали его хвалить: «Вот, кабы все так жили — то-то бы в реке тихо было!» Да только они это нарочно говорили; думали, что он на похвалу-то отрекомендуется — вот, мол, я! тут его и хлоп! Но он и на эту штуку не поддался, а еще раз своею мудростью козни врагов победил.
Сколько прошло годов после ста лет — неизвестно, только стал премудрый пискарь помирать. Лежит в норе и думает: «Слава богу, я своею смертью помираю, так же, как умерли мать и отец». И вспомнились ему тут щучьи слова: «Вот кабы все так жили, как этот премудрый пискарь живет...» А ну-тка, в самом деле, что́ бы тогда было?
Стал он раскидывать умом, которого у него была палата, и вдруг ему словно кто шепнул: «Ведь этак, пожалуй, весь пискарий род давно перевелся бы!»
Потому что, для продолжения пискарьего рода, прежде всего нужна семья, а у него ее нет. Но этого мало: для того, чтоб пискарья семья укреплялась и процветала, чтоб члены ее были здоровы и бодры, нужно, чтоб они воспитывались в родной стихии, а не в норе, где он почти ослеп от вечных сумерек. Необходимо, чтоб пискари достаточное питание получали, чтоб не чуждались общественности, друг с другом хлеб-соль бы водили и друг от друга добродетелями и другими отличными качествами заимствовались. Ибо только такая жизнь может совершенствовать пискарью породу и не дозволит ей измельчать и выродиться в снетка.
Неправильно полагают те, кои думают, что лишь те пискари могут считаться достойными гражданами, кои, обезумев от страха, сидят в норах и дрожат. Нет, это не граждане, а по меньшей мере бесполезные пискари. Никому от них ни тепло, ни холодно, никому ни чести, ни бесчестия, ни славы, ни бесславия... живут, даром место занимают да корм едят.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Цього ніхто не знає. Світова медицина виявилась імпотентною перед загрозою

невірно. ми працювали в ковід з ковідними хворими
контакт меньше чім пів метра
головне було маска  так мити рукі та дезефікувати
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Ну от дивись.

В Україні захворіло 500 людей померло 36.  В ЮК захворіло 35000 людей померло 10.  Зрозуміло що вакцини діє
вакцини діє
АЛЕ ж брітіші не вакцинують молодняк до 18р
от він і хворіє.

маю враження що брит. політика щодо ковід ще більш похуїстична, в певних аспектах, ніж шведська.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Якщо триматися за ПЛР тестування та кількість позитивних результатів то епідемія та обмеження будуть тривати ще довгі роки.
Вже навіть занадто консервативний німецький РКІ заговорив про те, що більш вагомим маркером має стати показник госпіталізацій.
Якщо кількість хворих з важким перебігом буде незначною то час вже закінчувати цей хаос
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Тим кому не видно скільки тестів роблять в Україні той може подивитися табличку, яку публікують майже всі ЗМІ включно з УП кожен день.
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

А з доступністю швидких тестів це питання взагалі самоконтролю
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

А з доступністю швидких тестів це питання взагалі самоконтролю

Питання є з надійністю цих тестів. Ви розумієте, що тести 50/50 це те ж саме як і відсутність таких?
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Питання є з надійністю цих тестів. Ви розумієте, що тести 50/50 це те ж саме як і відсутність таких?

50 на 50 то мабуть в українському сегменті фейсбучика.
Я живу в іншій реальності
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

Хай автор подякує свому клоуну за вакцини.. цивілізований світ давно вже весь вакцинувався . Жидки в Ізраїлі    - перші в світі, а в Україні - дивись відосіки, пий зелену мочу
   
Re: Ось і мене догнало. Ковід позитивний

50 на 50 то мабуть в українському сегменті фейсбучика.
Я живу в іншій реальності

Соромлюсь спитати пан зараз з якої планети пише?
Хоча б Сонячної системи?
 :shuffle:

Це щоб ми, земляни, хоча б не дуже заздрили.
У вас вже там, мабуть,  на далеких космічних обріях , навіть, таблетку від всіх хвороб знайшли.
А в нас тут дикість. Знову вчимо застарілий грецький алфавіт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія