Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

а тим часом в австралійському рейху нарешті почали насильно переселяти громадян в концтабори (tu)

Слова "правдивого ваксьора".
Правдивого вакшиста.
Треба називати речі своїми іменами.
   
Правдивого вакшиста.
Треба називати речі своїми іменами.
Взяв до уваги. B-)
   
Вообще, как тут уже писали, указанный лагерь функционирует еще с прошлого года. Он действительно окружен высокой оградой и охраняется полицией. У них есть закон, по которому все, кто приезжает из-за границы, должны две недели просидеть в этом лагере в карантине. Условия там не фонтан, к тому же за пребывание там еще и нужно платить. За выход за периметр штраф тысячи четыре. Более того, оштрафовать могут, даже если ты отошел на 2 метра от своего домика. Это точно так же, как у нас в начале эпидемии показательно повезли автобус на карантин  - в него потом еще кирпичи кидали. То есть это, несомненно, ограничения, но в соответствии с законом и для всех, а не только для аборигенов. Через две недели их выпустят, в печах сжигать не будут.
   
У світі антивакси є непритомна агресивна мікроменьшисть, на яку зважати не слід, або робити як австралюги :)

Омікрон прийде, порядок наведе. Коли вшмурдячені почнуть дохнути пачками, то їм буде вже не до концтаборів :D
   
Омікрон прийде, порядок наведе. Коли вшмурдячені почнуть дохнути пачками, то їм буде вже не до концтаборів :D
так і буде, але подивитеся: в омікроні звинуватять антиваксів і ще сильніше їх дегуманізують в очах решти. в підсумку може дійти й до спроб геноциду антиваксів, якщо уряди та змі добре промиють мізки ваксерам :(
   
Кенгуру, готуйтесі!!!  :lol:

На медицинском форуме в Техасе представитель Австралии заявил, что страна ЗАКУПИЛА вакцину против COVID-19 на 7 ЛЕТ вперёд.

По 14 вакцин на гражданина, исходя из одной прививки в 6 месяцев.
   
У світі антивакси є непритомна агресивна мікроменьшисть, на яку зважати не слід, або робити як австралюги :)

Австралюги в людей зпочатку зброю позабирали. а з отарою овець що залишилась можна робити що хочеш.
   
31 річну жінку яку закрили з двома дітьми на карантин підпалила свій номер  :love:



   
жесть :( а скільки суїцидів вже вчинили і скільки ще вчинять по всьому світу люди, яких немов худобу позакривали в сараях…
   
Между тем в Китае последняя смерть от КОвид -19 была зарегистрирована 10 месяцев назад!
   
Между тем в Китае последняя смерть от КОвид -19 была зарегистрирована 10 месяцев назад!
а в сєвєрной корєє вабщє нє била сміртєй!
   
Между тем в Китае последняя смерть от КОвид -19 была зарегистрирована 10 месяцев назад!
главное не как голосуют а как считают (с)  Сталин
   
Между тем в Китае последняя смерть от КОвид -19 была зарегистрирована 10 месяцев назад!

там величезна щільність населення - якби корона гуляла то це неможливо було б тримати в таємниці. Секрет простий - жорстокий санітарний контроль в аеропортах (навіть в жопу лізуть).
   
там величезна щільність населення - якби корона гуляла то це неможливо було б тримати в таємниці. Секрет простий - жорстокий санітарний контроль в аеропортах (навіть в жопу лізуть).

секрет простий - жорсткий контроль телебачення
   
три хоробрі герої, підлітки які належать до спільноти аборигенів в Біньярі, втекли із концентраційного табору Говард-Спрінгс, але шість годин пізніше їх зловили та арештували

місцевий хфюрєр та наглядач Північної території від Нового світового порядку головний міністр Майкл Ґаннер повідомив що:

"We are dealing with a pretty complicated cohort ... with complex needs," he said.

"They are not positive for COVID-19 and they all took their latest tests yesterday and all returned negative results."  ;o

їм будуть пред'явленні звинувачення і вони будуть наказані по всій тяжкості їхніх ковидних законах


https://www.bluemountainsgazette.com.au/story/7533131/nt-cases-grow-quarantine-runaways-found/

   
пля, це як якийсь перманентний нічний кошмар :)
   
Я відмовляюся від свободи, переїжджаючи до Австралії зі Сполучених Штатів?

А подумай сам:

Я жив у Каліфорнії з 1978 по 1995 рік. Потім через втрату опіки над дітьми, будинка, бізнеса і банкрутом Сімейним судом Санта-Крус я повернувся до Австралії, де австралійський сімейний суд пішов за мене і отримав мені справедливу угоду. Я зміг сплатити аліменти з Австралії.

Багато років я був злий на США за те, що вони так погано зі мною ставилися.
Але одного разу у мене стало просвітлення: – це було не про мене, США погано до всіх ставляться.
До своїх громадян, своїх сусідів, інших країн, світу.
США байдуже на все і на всіх, крім прибутку для еліти.
Після цілого життя, коли я слухав, як американці говорять про свободу, я повинен сказати, що ви навіть не знаєте, що таке свобода.

США — це ференгі.

Повірте, ви будете жити вільніше в Австралії.
Звільнений від страху захворіти, вільний від медичного банкрутства, свободи від життя на вулиці, вільний від «за бажанням» зайнятості, менше елітізму, більше можливостей, більше рівності, свобода від уколу та свобода від турботи про те, що тебе не уколять.


   
Я відмовляюся від свободи, переїжджаючи до Австралії зі Сполучених Штатів?

А подумай сам:

Я жив у Каліфорнії з 1978 по 1995 рік. Потім через втрату опіки над дітьми, будинка, бізнеса і банкрутом Сімейним судом Санта-Крус я повернувся до Австралії, де австралійський сімейний суд пішов за мене і отримав мені справедливу угоду. Я зміг сплатити аліменти з Австралії.

Багато років я був злий на США за те, що вони так погано зі мною ставилися.
Але одного разу у мене стало просвітлення: – це було не про мене, США погано до всіх ставляться.
До своїх громадян, своїх сусідів, інших країн, світу.
США байдуже на все і на всіх, крім прибутку для еліти.
Після цілого життя, коли я слухав, як американці говорять про свободу, я повинен сказати, що ви навіть не знаєте, що таке свобода.

США — це ференгі.

Повірте, ви будете жити вільніше в Австралії.
Звільнений від страху захворіти, вільний від медичного банкрутства, свободи від життя на вулиці, вільний від «за бажанням» зайнятості, менше елітізму, більше можливостей, більше рівності, свобода від уколу та свобода від турботи про те, що тебе не уколять.

"більше можливостей" не ври тут. в сша у тебя больше возможностей и свободы. если ты не знаешь что делать со свободой и возможностями то конечно да - дуй в Австралию.
   
--------------
"більше можливостей" не ври тут. в сша у тебя больше возможностей и свободы. если ты не знаешь что делать со свободой и возможностями то конечно да - дуй в Австралию.

США — це ференгі.
"більше можливостей" в США належить еліті
Такій як Епштейн і Гілейн Максвелл, яку зараз судять
https://www.zerohedge.com/markets/ghislaine-maxwell-trial-starting-today-will-not-be-livestreamed


Кількість випадків COVID-19, пов’язаних із нещодавніми протестами в Мельбурні, зросла до 29, причому майже всі вони у не вакцинованиx людей.
У випадках 18 чоловіків і 11 жінок у віці від 14 до 73 років, з яких лише один був повністю вакцинований, а троє отримали одну дозу вакцини.
Двох із цих людей зараз госпіталізували.

https://www.abc.net.au/news/2021-12-02/victoria-records-new-covid-cases-and-deaths/100668150
   
 :D

Перестаньте називати це концентраційним табором

це просто австралійська державна установа, де вас утримують без суду,
переміщують військові, не можете виїхати, коли захочете,
і вас будуть переслідувати та заарештовувати за спробу втечі, в ім’я безпеки.

   
як там поживають ті кляті та невдячні австраліякі у своїх "мотелях", як люблять писати деякі хфупчикі

подруга не тільки незаражена (та й ще, судячи з її ноги, якась зовсім біла аборигенка 8-:....не знав шо такі існують  :gigi:  )

а співробітник шуцстаффель їй відповідає: "так, ти незаражена, але можеш бути"  :buba:



p.s. значить, це зовсім не карантинний табір, а табір для невакцинованих...хм мм
скоро у кожній країні цієї проклятої землі 
   
як там поживають ті кляті та невдячні австраліякі у своїх "мотелях", як люблять писати деякі хфупчикі

подруга не тільки незаражена (та й ще, судячи з її ноги, якась зовсім біла аборигенка 8-:....не знав шо такі існують  :gigi:  )

а співробітник шуцстаффель їй відповідає: "так, ти незаражена, але можеш бути"  :buba:


https://twitter.com/view/status/1466608045941657605p.s. значить, це зовсім не карантинний табір, а табір для невакцинованих...хм мм
скоро у кожній країні цієї проклятої землі

значить, здала три ПЛР тести, всі негативні,
ковидом ніколи не хворіла,
просто контактувала з кимось у кого запідозрили ковид

штазі її оперативненько вичислили, мусара за хвилини оточили,
насильно забрали в табір де змусили просидіти в одиночному ув'язненні 14 днів без суду, апеляції чи навіть будь-якого права на протест...інакше погрожували закрити на довше 

 ;o

наші дні, австралійський рейх......

   
насильно забрали в табір де змусили просидіти в одиночному ув'язненні 14 днів
Не спалили і то вже добре.
   
Не спалили і то вже добре.

надіюся це невдала спроба пожартувати,

інакше починаю розуміти чому без таких "волелюбних" укрАінцов СеРеСеРе не міг існувати
   
Австралія заселялась зеками із Британії
Першими доставили їх туди 11 парусних суден із First Fleet в січні 1788 року
Це були 732 зека (43 померли за час рейсу в вісім місяців)
В 2005 році цим зекам поставили памятник - з іменами і біографіями
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_convicts_on_the_First_Fleet
Дуже важкі були ті часи....
Не так, як в кацапському ГУЛАГ, де ніхто не знає і половини імен замучених

Тому австралійці можуть відслідити свою генеалогію аж до першого прибуття в Сідней 235 років тому назад
А наскільки давня генеалогія графінів і козаченьок аля Wolter, Олєчкі Тейлор, гіанні, Вовчари, Валентина, Івана-Укр, Алі?
Dick-headed  parvenu....
   
А яких зеків відправляли із Британії в Австралію?
---мєлкоє воровство - таких була абслолютна більшість
---грабіж хат
---розбій на дорогах (робінгуди)
---вкрала одежу
---вкрав вівцю чи корову
---дезертирство, заколот чи невиконання приказу фельдфенбеля
---проституція (не дала ленд-лорду - бітте-дрітте до матросів на First Fleet, на цілих вісім місяців)
---поддєлка валюти чи документів (антиваксам з липовими справками заціпеніти
---політзеки - луддіти, ірландці, і всі незгодні з her/his majesty
   
Так давно пора Невакцинированых в концлагеря, они ж не евреи,  они агрессивные, ходят без масок и заражают всех подряд! (tu)
   
Так давно пора Невакцинированых в концлагеря, они ж не евреи,  они агрессивные, ходят без масок и заражают всех подряд! (tu)
   
Так давно пора Невакцинированых в концлагеря, они ж не евреи,  они агрессивные, ходят без масок и заражают всех подряд! (tu)

вакціновані теж розповсюджують ковід
   
:D

Перестаньте називати це концентраційним табором

це просто австралійська державна установа, де вас утримують без суду,
переміщують військові, не можете виїхати, коли захочете,
і вас будуть переслідувати та заарештовувати за спробу втечі, в ім’я безпеки.

Показати зображення...

Да и пулемётчики на вышках а так же патрули с собаками выполняют задачу защиты вашей безопасности.
   
А наскільки давня генеалогія графінів і козаченьок аля Wolter, Олєчкі Тейлор, гіанні, Вовчари, Валентина, Івана-Укр, Алі?

 :fuck: Для спеців горизонтального буріння:

   
 :D

Щурі тікають з корабля у штаті Вікторія (Мельбурн, Австралія).

Щось жареним запахло напевно.

Уряд Дена Ендрюса в хаосі, оскільки ШОСТИЙ депутат подав у відставку менш ніж за тиждень.

   
:D

Щурі тікають з корабля у штаті Вікторія (Мельбурн, Австралія).

Щось жареним запахло напевно.

Уряд Дена Ендрюса в хаосі, оскільки ШОСТИЙ депутат подав у відставку менш ніж за тиждень.
https://twitter.com/view/status/1466542771678887941

Хаосу немає, пан Вовчара, як би тобі цього не хотілось
Прийняли Закон по пандемії, який дав більше прав премєр-міністру і міністру здоровя
Закон почне діяти з 16 грудня 2021
---7 днів карантин
---штраф макс $45000 за порушення карантину або 2 роки тюрми (це правильно, антиваксів треба душити)

Ісход парламентарів (по різним причинам) викликав побоювання, що лейбористи можуть втратити свою комфортну більшість - незважаючи на нещодавній полл агентства Newspoll, яке передбачає, що пан Ендрюс продовжує вигравати третій термін на посаді прем'єр-міністра.
Населення Вікторії підтримує свого премєра
У опитуванні Roy Morgan, опублікованому наприкінці минулого місяця, лейбористи лідирують у Ліберально-національній коаліції: 59,5 на 40,5 на основі переваги двох партій, тоді як минулого тижня Newspoll дав результат 58 проти 42.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10267331/SIXTH-Dan-Andrews-Government-MP-quits-days-Labor-government-lost-five-MPs-three-days.html
   
Хаосу немає, пан Вовчара, як би тобі цього не хотілось
Прийняли Закон по пандемії, який дав більше прав премєр-міністру і міністру здоровя
Закон почне діяти з 16 грудня 2021
---7 днів карантин
---штраф макс $45000 за порушення карантину або 2 роки тюрми (це правильно, антиваксів треба душити)

Ісход парламентарів (по різним причинам) викликав побоювання, що лейбористи можуть втратити свою комфортну більшість - незважаючи на нещодавній полл агентства Newspoll, яке передбачає, що пан Ендрюс продовжує вигравати третій термін на посаді прем'єр-міністра.
Населення Вікторії підтримує свого премєра
У опитуванні Roy Morgan, опублікованому наприкінці минулого місяця, лейбористи лідирують у Ліберально-національній коаліції: 59,5 на 40,5 на основі переваги двох партій, тоді як минулого тижня Newspoll дав результат 58 проти 42.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10267331/SIXTH-Dan-Andrews-Government-MP-quits-days-Labor-government-lost-five-MPs-three-days.html


Якщо ти пітримуєш цей фашизм-комунізм, - ти кОнчений!
   
А де гнізда коронавірусу в Вікторії?
Поголовно в школах і коледжах, а також в домах для людей похилого віку
Дані - на 04 грудня 2021
[/img]https://pbs.twimg.com/media/FFy7Kp7VcAIUGCD?format=png&name=medium[/img]
   
А де гнізда коронавірусу в Вікторії?
Поголовно в школах і коледжах, а також в домах для людей похилого віку
Дані - на 04 грудня 2021
   
це правильно, антиваксів треба душити
Шаріков дітектід
   
Якщо ти пітримуєш цей фашизм-комунізм, - ти кОнчений!

Це не фашизм
Це повага до своїх близьких і сусідів, а не заражати їх і плювати на їх здоровя, як це багато разів робив пан Графін, який двічі хворів на Ковід, з його слів
$45000 штраф - це дуже врозумяючий аргумент для місцевих графінов

До речі, багато антиваксів в Мельбурні ведуть себе дуже нахабно, коли їх хазяїн ресторану просить показати пруф про вакцинацію, -- починають хамити, погрожувати
А хазяїн боїться загубити свою ліцензію - в нього теж діти, сім'я
   
Це не фашизм
Це повага до своїх близьких і сусідів, а не заражати їх і плювати на їх здоровя, як це багато разів робив пан Графін, який двічі хворів на Ковід, з його слів
$45000 штраф - це дуже врозумяючий аргумент для місцевих графінов

До речі, багато антиваксів в Мельбурні ведуть себе дуже нахабно, коли їх хазяїн ресторану просить показати пруф про вакцинацію, -- починають хамити, погрожувати
А хазяїн боїться загубити свою ліцензію - в нього теж діти, сім'я
Це звичайний фашизм. За модусом мислення та системою морально-етичних координат - Ви теж звичайний фашист.
І аргументація Ваша невимовно ідіотична. (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія