Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Ділимось враженнями, історіями, слухами, новинами, тощо.
Забью тему....

Останнє редагування: 23 квітня 2024 19:42:02 від МирнийКиев
   
Трохи не в тему. Товариш мій. 7 років тому інфаркт. Дали третю групу. Рік тому інсульт. Трошки права рука не своя. Група без змін. В цьому році МСЕК, групу зняли. Зараз лежить в неврології - 2-й інсульт.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Зараз лежить в неврології - 2-й інсульт.
і... шо? Мобілізували? Чи до чого це?
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

і... шо? Мобілізували? Чи до чого це?
лежить щоб не мобілізували, людина питає чи можна якось дешевше

Нашо вам інторнет як читати не вмієте?
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Ділимось враженнями, історіями, слухами, новинами, тощо.
Забью тему....

підніміть тему коли той наказ оновлять де всі хвороби і за яким будуть визначати годний/не годний.
   
Скажу так, лікарі різні, сам свідок - психіатр ставить "здоровий" хлопчині у якого "кукушка" з шпаками у вирій  полетіла і забула вернутися. Іншому чуваку " -7" на оба ока - офтальмолог ставить "придатний"  По першому навіть інші лікарі з комісії були в ауті. Воєнком правда молодець, зразу бідаку завернув. По тому другому не знаю. "Бусіки" привозять повний шлак - п'яниці, цигани (кожний другий з відкритою формою туберкульозу їх також зразу за двері).  Нормальні зазвичай самі приходять - поновлення даних з обліку, багато з організацій групами.  "Двіжуха" ще та...
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

лежить щоб не мобілізували, людина питає чи можна якось дешевше

Нашо вам інторнет як читати не вмієте?
Дешевше що?)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

У Львові (Шевченківський ТЦК), якщо є якісь підстави (історія хвороби тощо), відправляють на дообстеження без проблем. А якщо привезли на бусіку та вже засвітився, що не прийшов за повісткою, за годину вийдеш придатний.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Дешевше що?)
моя бідося :(
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

лежить щоб не мобілізували, людина питає чи можна якось дешевше

Нашо вам інторнет як читати не вмієте?

Йому і так групу дадуть після курсу лікування
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Дешевше що?)
відкосити  :gigi:
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

У Львові (Шевченківський ТЦК), якщо є якісь підстави (історія хвороби тощо), відправляють на дообстеження без проблем. А якщо привезли на бусіку та вже засвітився, що не прийшов за повісткою, за годину вийдеш придатний.
куда вийдеш? В учєбку)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

Скажу так, лікарі різні, сам свідок - психіатр ставить "здоровий" хлопчині у якого "кукушка" з шпаками у вирій  полетіла і забула вернутися. Іншому чуваку " -7" на оба ока - офтальмолог ставить "придатний"  По першому навіть інші лікарі з комісії були в ауті. Воєнком правда молодець, зразу бідаку завернув. По тому другому не знаю. "Бусіки" привозять повний шлак - п'яниці, цигани (кожний другий з відкритою формою туберкульозу їх також зразу за двері).  Нормальні зазвичай самі приходять - поновлення даних з обліку, багато з організацій групами.  "Двіжуха" ще та...
А що не так?)
По постанові мінус сім це обмежено придатний у військовий час - що їм ставити?)
   
лежить щоб не мобілізували, людина питає чи можна якось дешевше

Нашо вам інторнет як читати не вмієте?
Коли помотаєшься по МСЕК за 150 км. понервуєш, не так накриє. Його не мобілізуваи і до того не йшло. Ви між строк читаєте. Був інфаркт 7 рок. тому. Потім інсульт. З вашої сторони дуже не красиво таке казати.
   
А що не так?)
По постанові мінус сім це обмежено придатний у військовий час - ,що їм ставити?)
То може хай пишуть "придатний, за винятком десанту і флоту"?
   
І тут зразу таке: По дорозі в навчальний центр помер військовозобов’язаний: У ТЦК кажуть про напад епілепсії
https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/23/7452573/index.amp
   
І тут зразу таке: По дорозі в навчальний центр помер військовозобов’язаний: У ТЦК кажуть про напад епілепсії
https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/23/7452573/index.amp
або аватар неопохмелений. Абстинентнтй синдром - напад судом. Бо не повірю, що зі справжньою епілепсією в анамнезі визнали б придатним.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Трохи не в тему. Товариш мій. 7 років тому інфаркт. Дали третю групу. Рік тому інсульт. Трошки права рука не своя. Група без змін. В цьому році МСЕК, групу зняли. Зараз лежить в неврології - 2-й інсульт.

На мсек хотіли бабла за продовження групи?
   
На мсек хотіли бабла за продовження групи?
Ні, такого не було. Я до того написав, що на ВЛК можливо не краща сітиація.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Ні, такого не було. Я до того написав, що на ВЛК можливо не краща сітиація.

Дивно, чого тоді групу не продовжили?  Чим вони керувались?
   
Дивно, чого тоді групу не продовжили?  Чим вони керувались?
а з такими діагнозами дають пожиттєво?
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Вам однієї гілки мало ?.......
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Вам однієї гілки мало ?.......

профільна гілка.

ТЦК, закони, тощо = не цікаво.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

а з такими діагнозами дають пожиттєво?

Я хз. В моєму випадку казали на два роки
   
Я хз. В моєму випадку казали на два роки
а тут 8 років тягнули
   
а тут 8 років тягнули
А шо, інсульт рік тому добавив здоров'я?
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

А куди 3-й групі спочатку йти?
ВЛК?
МСЕК?
Чи чекати повістки?
   
А шо, інсульт рік тому добавив здоров'я?
не добавив, але й стійких порушень не викликав
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Я буквально пару тижнів назад закінчив ВЛК у Черкасах. Пішов сам, планував влаштуватись на роботу з бронюванням. Можу сказати, все було абсолютно адекватно. Є скарги - направляють а обласну лікарню до профільного спеціаліста, який дає висновок про ступінь порушення функцій організму. На основі таких висновків приймається рішення, про придатність/обмежену придатність/непридатність. З усіма дообстеженнями в мене це зайняло біля 10 днів часу. Але цирк почався в ТЦК, коли сказали за квитком прийти через 2 місяці, бо в них черга. По факту, схоже, на офіційну роботу я зараз не попаду :)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

То може хай пишуть "придатний, за винятком десанту і флоту"?
Ну і так зрозуміло що у снайпери не візьмуть)
З зором взагалі цирк - там радянська норма - «вирішується індивідуально» - тобто якщо людей дофіга то робили б непридатними а якщо так як зараз - то зрозуміло що це простір для хабарів)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

І тут зразу таке: По дорозі в навчальний центр помер військовозобов’язаний: У ТЦК кажуть про напад епілепсії
https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/23/7452573/index.amp
Треба трусити ту але яка придатність поставила
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

або аватар неопохмелений. Абстинентнтй синдром - напад судом. Бо не повірю, що зі справжньою епілепсією в анамнезі визнали б придатним.
Епілепсія може проявитися і в дорослому віці - але в основному до 15 років, тобто якби він був нпілептиком - у нього був би стос документів від лікарів ще з дитинства - дивна історія
   
не добавив, але й стійких порушень не викликав
Можливо ви праві. Я нюансів МСЕК не знаю. Просто так співпало, після резонансних подій по ТЦК таке враження, що всі очкують брати на себе відповідальність.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Я буквально пару тижнів назад закінчив ВЛК у Черкасах. Пішов сам, планував влаштуватись на роботу з бронюванням. Можу сказати, все було абсолютно адекватно. Є скарги - направляють а обласну лікарню до профільного спеціаліста, який дає висновок про ступінь порушення функцій організму. На основі таких висновків приймається рішення, про придатність/обмежену придатність/непридатність. З усіма дообстеженнями в мене це зайняло біля 10 днів часу. Але цирк почався в ТЦК, коли сказали за квитком прийти через 2 місяці, бо в них черга. По факту, схоже, на офіційну роботу я зараз не попаду :)

проходжу влк зараз.
Київ.
не тільки на скарги закривають очі, а і на документи, які підтверджують проблеми.
хірург направив на дообстеження, але оформив його як поц, з помилками у прописаному діагнозі, та навіть назву, куди направив, написав не вірно.
терапевт тільки після кіпішу написала заключення з категорією "г", хоча у 90-их проходив по "б", а у 2000-их по "а".
скаргу не прийняли, бо поки не закінчив влк по хірургії.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

проходжу влк зараз.
Київ.
не тільки на скарги закривають очі, а і на документи, які підтверджують проблеми.
хірург направив на дообстеження, але оформив його як поц, з помилками у прописаному діагнозі, та навіть назву, куди направив, написав не вірно.
терапевт тільки після кіпішу написала заключення з категорією "г", хоча у 90-их проходив по "б", а у 2000-их по "а".
скаргу не прийняли, бо поки не закінчив влк по хірургії.

Категорія г це і так придатні
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Категорія г це і так придатні
так, я розумію )
тому я зразу сказав - я не приймаю такий "вирок", коли ніхто не приймає мої підтверджуючі документи, а у разі питань не готовий відправити на дообстеження.
дообстеження і без того всі за власний рахунок.
тре пройти мрт, але навіть по направленню влк у державний інститут просто у якому дають інше направлення на мрт я заплатив 350 грн.
а терапевт зразу позначила позицію - моя родичка у війську і ви всі там будете.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

проходжу влк зараз.
Київ.
не тільки на скарги закривають очі, а і на документи, які підтверджують проблеми.
хірург направив на дообстеження, але оформив його як поц, з помилками у прописаному діагнозі, та навіть назву, куди направив, написав не вірно.
терапевт тільки після кіпішу написала заключення з категорією "г", хоча у 90-их проходив по "б", а у 2000-их по "а".
скаргу не прийняли, бо поки не закінчив влк по хірургії.
Мабуть це від міста залежить і конкретних людей. В мене всі скарги прийняли, навіть питали, що турбує. Звісно, краще всього, коли є "історія хвороби" (записи у мед. карті, попередні обстеження, діагнози)
Мені, щоб підтвердити диагноз, по якому мене визнали обмежено придатним у 2002, довелось робити запит у архів лікарні, де я тоді проходив обстеження, правда, знайшли виписку.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

так, я розумію )
тому я зразу сказав - я не приймаю такий "вирок", коли ніхто не приймає мої підтверджуючі документи, а у разі питань не готовий відправити на дообстеження.
дообстеження і без того всі за власний рахунок.
тре пройти мрт, але навіть по направленню влк у державний інститут просто у якому дають інше направлення на мрт я заплатив 350 грн.
а терапевт зразу позначила позицію - моя родичка у війську і ви всі там будете.
ті доопстеження до пзди, потріюбно мати два стаціонара за рік у лікарні
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

проходжу влк зараз.
Київ.
не тільки на скарги закривають очі, а і на документи, які підтверджують проблеми.
хірург направив на дообстеження, але оформив його як поц, з помилками у прописаному діагнозі, та навіть назву, куди направив, написав не вірно.
терапевт тільки після кіпішу написала заключення з категорією "г", хоча у 90-их проходив по "б", а у 2000-их по "а".
скаргу не прийняли, бо поки не закінчив влк по хірургії.
Нема людей - тому і гребуть усіх - така хєрня
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Мабуть це від міста залежить і конкретних людей. В мене всі скарги прийняли, навіть питали, що турбує. Звісно, краще всього, коли є "історія хвороби" (записи у мед. карті, попередні обстеження, діагнози)
Мені, щоб підтвердити диагноз, по якому мене визнали обмежено придатним у 2002, довелось робити запит у архів лікарні, де я тоді проходив обстеження, правда, знайшли виписку.
застаріла травма (с)  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія