Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Майже третина українців не має заощаджень на “чорний день” на випадок втрати джерела доходу.

Про це сказано в дослідженні компанії Research & Branding Group.
Також близько 30% зможуть протриматися не більше місяця на своїх заощадженнях, місяць – 12%, і 2 місяці – 11%. На півроку вистачить заощаджень у 11% українців, а 3% розраховують на те, що їм вистачить заощаджень більше ніж на 7 місяців.

17% не змогли оцінити, на який час їм вистачить заощаджень в разі втрати наявних джерел доходів.
Основні джерела доходів:

    заробітна плата – 64%;

    пенсія – 29%;

    доходи від сільськогосподарськ ого/присадибного господарства – 10%.
   
тю....
німці оно взагалі важко розуміють таке поняття як заощадження на чорний день
що отримують, те й витрачають
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

тю....
німці оно взагалі важко розуміють таке поняття як заощадження на чорний день
що отримують, те й витрачають


Ну у них другая ситуация.Там ты даже без работы не останешься на улице,голодным без доступа к медицине.А у нас накопление капитала сравнимо с борьбой за выживание,потому что без денег любой превращается в бомжа,неспособного спасти свою жизнь или жизнь своих близких
   
німці он постановили, шо зовсім лишати без держдопомоги безробітних не можна
вони отримують по 400 з чимось євро + соцпакет
знизити можна на 30%...
   
Ну у них другая ситуация.Там ты даже без работы не останешься на улице,голодным без доступа к медицине.А у нас накопление капитала сравнимо с борьбой за выживание,потому что без денег любой превращается в бомжа,неспособного спасти свою жизнь или жизнь своих близких
ну так і я ж про це
і то навіть не хтось десь казав-розповідав, а можна сказати з безпосерднього джерела
у моєї в якійсь приватній розмові один колега нещодавно запитав : ти заощаджуєш якісь гроші щомісяця? я теж накопичив неабияку суму - аж 900 Ойро!
   
ну так і я ж про це
і то навіть не хтось десь казав-розповідав, а можна сказати з безпосерднього джерела
у моєї в якійсь приватній розмові один колега нещодавно запитав : ти заощаджуєш якісь гроші щомісяця? я теж накопичив неабияку суму - аж 900 Ойро!
на 900 ойро у нас можно протянуть 9 месяцев, более-менее прожить 3.
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Бідні німці...
   
А гранти?
У мене на 5 років грант від Великобританії (тамошній Академії наук) як молодому вченому 125 тис фунтів (25 тис. фунтів на рік, висилають раз в півроку по 12.5 тис). Якщо ділити на 6, то за місяць це приблизно 40-60% від сумарного мого доходу (в залежності ввід пори року).
Гранти отримують дуже багато людей в Україні, особливо серед  працівників держструктур, з якими я працюю безпосередньо вже років 15, і вони більше, ніж мій науковий.
   
Гранти отримують дуже багато людей в Україн
я би навіть сказала : переважна більшість українців отримує гранти з-за кордону!
   
я би навіть сказала : переважна більшість українців отримує гранти з-за кордону!

Серед керівного складу замовників, з ким я спілкуюсь зараз (а це Агенція з ДС та всі підлеглі структури), гранти отримують переважна більшість. Це так, чиста правда.
Робимо реєстр ДС, саме міграцією даних до такого реєстру з усіх інших АС займаюсь особисто я (скл-ки пишу для вивантаження та подальшого завантаження).
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"
krd

Частные накопления физических лиц в Германии  достигли рекордного уровня в 5,875 трлн евро. Об этом в пятницу, 13 июля, сообщили в Немецком федеральном банке (Bundesbank). 2017
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

на 900 ойро у нас можно протянуть 9 месяцев, более-менее прожить 3.

Я всегда думаю не о протянуть,а о том что с кем то,ни дай Бог что то случится.И ведь иногда цена жизни это относительно смешная сумма в пару десятков тысяч долларов,которых у людей без продажи недвижимости просто нет.А деньги нужны срочно и в долг такую сумму простому человеку никто не даст
   
німці оно взагалі важко розуміють таке поняття як заощадження на чорний день
Тому що усе беруть у кредит.
   
Тому що усе беруть у кредит.
і це теж
відсотки там кажуть просто смішні
   
відсотки там кажуть просто смішні
По кредитці відсотки не смішні, але житло / машину / цільові позики звісно під доступні відсотки
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Я рахував що моїх при сьогоднішніх цінах  вистачить на 20 років
   
Я рахував що моїх при сьогоднішніх цінах  вистачить на 20 років

Без снижения уровня жизни?
Тебе пора дауншифтнуться
   
німці оно взагалі важко розуміють таке поняття як заощадження на чорний день
Не кажи за всіх німців будь ласка
   
Я рахував що моїх при сьогоднішніх цінах  вистачить на 20 років

200шт дол?
непогано
   
тю....
німці оно взагалі важко розуміють таке поняття як заощадження на чорний день
що отримують, те й витрачають

Учитывая всякие страховки на то, шо украинскому манюпасу надо держать под матрасом на черный день, то заощадження там будь здоров.
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Ну це якщо продам 3 квартири + вийму все з 4х банків ))

Але що далі? Дійсно на острів можно)) до мулаток, буду давати поради козакам як деякі))
   
Я рахував що моїх при сьогоднішніх цінах  вистачить на 20 років

Так не можна рахувати.
Ось у мене як раз перед перемогою майданних вражих стрибунів у мене на всіх 7 депозитах було 1млн. 600 тис. грн.
Я вважав, що у мене грошей вистачить не на 20 років, а на 3-4 життя.
Але тут переміг прохуйловський антиконституційний майдан  (маю на увазі, що хуйло це все організував, щоб загарбати Крим), і усі мої заощадження перетворились на 68 кв. м. на 10-му поверсі 20-етажної новобудови, 3 хвилини від метро Деміївська, майже Центр, вікна виходять самісінько на Рошен, але лише 2 кімнати, на 3 навіть не вистачило. На ремонт довелось 20 тис.  доларів ще позичати в процесі, бо робив його в 2015 році, 14 місяців сумарно йшов процес ремонту..

Тобто, як до того, що усі заощадження треба відразу вкладати в нерухомість, вона вічна при будь-якій владі. Ось я знову, як тільки зберу на депозитах суму, за яку можна придбати бажану мені нерухомість, зроблю це відразу.
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

майже Центр, вікна виходять самісінько на Рошен


Це так сказать символізм епохи твойого житья по новому)))
   
Ну це якщо продам 3 квартири + вийму все з 4х банків ))

Але що далі? Дійсно на острів можно)) до мулаток, буду давати поради козакам як деякі))

спочатку нульову декларацію(оплатити постуги коломойського за скидання мародерів) , 9% віддати треба
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

спочатку нульову декларацію(оплатити постуги коломойського за скидання мародерів) , 9% віддати треба

Це поки не прийнято але навіть якщо й приймуть отримають облизня. В овдп можу завести під 2,5% амністії, але лише після девалу 40+ uah/usd а так просто роздроблю по банках.
   
Не кажи за всіх німців будь ласка
за всіх німців неможливо сказати
   
Ну це якщо продам 3 квартири + вийму все з 4х банків ))

Але що далі? Дійсно на острів можно)) до мулаток, буду давати поради козакам як деякі))

Краще не відкладати мулаток у довгу шухляду поки є здоров'я :)
   
Майже третина українців не має заощаджень на “чорний день” на випадок втрати джерела доходу.

Про це сказано в дослідженні компанії Research & Branding Group.
Також близько 30% зможуть протриматися не більше місяця на своїх заощадженнях, місяць – 12%, і 2 місяці – 11%. На півроку вистачить заощаджень у 11% українців, а 3% розраховують на те, що їм вистачить заощаджень більше ніж на 7 місяців.

17% не змогли оцінити, на який час їм вистачить заощаджень в разі втрати наявних джерел доходів.
Основні джерела доходів:

    заробітна плата – 64%;

    пенсія – 29%;

    доходи від сільськогосподарськ ого/присадибного господарства – 10%.
На черный день нужно копить не средства, а знания, умения и связи.
Средства быстро закончатся, а они никуда не денутся и будут приносить доход.
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

На черный день нужно копить не средства, а знания, умения и связи.
Средства быстро закончатся, а они никуда не денутся и будут приносить доход.

У нас дуже багато порадників без бабла, але дуже багатих знаннями. Типу сурка, гражданіна і тп

Нікому їх поради і знанія не нужні
   
На черный день нужно копить не средства, а знания, умения и связи.
Средства быстро закончатся, а они никуда не денутся и будут приносить доход.

Все відносно, знання також швидко застарівають зараз як і навички. Потрібна "корзина" розподілення ризиків
   
На черный день нужно копить не средства, а знания, умения и связи.
Средства быстро закончатся, а они никуда не денутся и будут приносить доход.

це дивлячись на те, що вкладається у визначення "чорний день"
   
У нас дуже багато порадників без бабла, але дуже багатих знаннями. Типу сурка, гражданіна і тп

Нікому їх поради і знанія не нужні
Знания и умения бывают востребоваными и нет.
Куем груши околачивать - это тоже своего рода умение, но нах никому не нужное.
   
це дивлячись на те, що вкладається у визначення "чорний день"
Ну на самый-самый черный лучше готовить бомбоубежище с запасом воды и консерв.
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

Майже третина українців не має заощаджень на “чорний день” на випадок втрати джерела доходу.
Досить пристойний рівень. Мені здається, що на заході навіть цього не буде.
   
Досить пристойний рівень. Мені здається, що на заході навіть цього не буде.
Там большинство закредитованы. Какие сбережения?
   
Майже третина українців не має заощаджень на “чорний день” на випадок втрати джерела доходу.

Про це сказано в дослідженні компанії Research & Branding Group.
Також близько 30% зможуть протриматися не більше місяця на своїх заощадженнях, місяць – 12%, і 2 місяці – 11%. На півроку вистачить заощаджень у 11% українців, а 3% розраховують на те, що їм вистачить заощаджень більше ніж на 7 місяців.

17% не змогли оцінити, на який час їм вистачить заощаджень в разі втрати наявних джерел доходів.
Основні джерела доходів:

    заробітна плата – 64%;

    пенсія – 29%;

    доходи від сільськогосподарськ ого/присадибного господарства – 10%.

xyйня повна таке опитування.
не врахували психологію людини: коли до тебе підходить на вулиці незнайомий підарас та починає придовбуватися на тєму "а багато в тебе дома грошиків наскірдовано?", то більшість людей відповість "та ви шо! я бідний як церковна криса!". і потім ще буде довго оглядатися, чи не йде за ним той опитувач.

в україні завжди було і є так, що в будь-якій родині, навіть у самотньої бабці в селі, завжди є заначка на чорний день.
   
Так не можна рахувати.
Ось у мене як раз перед перемогою майданних вражих стрибунів у мене на всіх 7 депозитах було 1млн. 600 тис. грн.
Я вважав, що у мене грошей вистачить не на 20 років, а на 3-4 життя.
Але тут переміг прохуйловський антиконституційний майдан  (маю на увазі, що хуйло це все організував, щоб загарбати Крим), і усі мої заощадження перетворились на 68 кв. м. на 10-му поверсі 20-етажної новобудови, 3 хвилини від метро Деміївська, майже Центр, вікна виходять самісінько на Рошен, але лише 2 кімнати, на 3 навіть не вистачило. На ремонт довелось 20 тис.  доларів ще позичати в процесі, бо робив його в 2015 році, 14 місяців сумарно йшов процес ремонту..

Тобто, як до того, що усі заощадження треба відразу вкладати в нерухомість, вона вічна при будь-якій владі. Ось я знову, як тільки зберу на депозитах суму, за яку можна придбати бажану мені нерухомість, зроблю це відразу.

Гнида ригівська...
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"

xyйня повна таке опитування.
не врахували психологію людини: коли до тебе підходить на вулиці незнайомий підарас та починає придовбуватися на тєму "а багато в тебе дома грошиків наскірдовано?", то більшість людей відповість "та ви шо! я бідний як церковна криса!". і потім ще буде довго оглядатися, чи не йде за ним той опитувач.

в україні завжди було і є так, що в будь-якій родині, навіть у самотньої бабці в селі, завжди є заначка на чорний день.[/b]
мішок моркви, картоплі закрутки .... )))
   
Тобто, як до того, що усі заощадження треба відразу вкладати в нерухомість, вона вічна при будь-якій владі.
Власники нерухомості на окупованому Донбасі аплодують стоячи! До тих приєднуються власники халуп куплених до 2012 році на хайпі.  Хоча ти ж теж купив гостинку і ще не вийшов у нуль за 10 років :weep:

Інвестувати в нерухомість в Україні не має жодного сенсу.
   
Re: Скільки українців мають заощадження на "чорний день"


Інвестувати в нерухомість в Україні не має жодного сенсу.

Ну це свого рода пенсійний фонд для козаченьок що отримують в конверті. Місяць здачі києвської хатинки дешевше 300 баксів не буде ніколи. Ще й нащадкам достанеться.

А ті нещасні що інвестують в уссрівський пенсіонний фонд отримають обесцінений фуй на воротнік на старості і будуть скиглити що їм всі должні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія