Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грядеть очередная премия!

Грядеть очередная премия!
nik

"Нафтогаз" відсудив понад 5 мільярдів у своєї "дочки"

Господарський суд Києва стягнув з оператора газотранспортної системи Укртрансгаз 5,187 мільярдів гривень на користь його материнської компанії НАК Нафтогаз.

Про це свідчить рішення суду від 31 січня, передає Liga.net.

Згідно з матеріалами суду, позов Нафтогазу проти Укртрансгазу пов'язаний з "неналежним виконанням умов контракту з постачання газу компанії в січні-квітні 2017 року".

Нафтогаз передав Укртрансгазу 1,518 млрд кубометрів газу на суму 13,398 млрд грн, але оплату в повному обсязі не отримав. Оператор ГТС залишився винен 2,048 млрд грн.

Суд постановив стягнути з Укртрансгазу 2,048 млрд грн основного боргу, а також 1,688 млрд грн пені, 332,4 млн грн 3% річних, 1,315 млрд грн інфляційних втрат та 611,3 млн грн судового збору.
   
Re: Грядеть очередная премия!

Це мені одному здається, що це перетягування грошей з лівої кишені в праву  ?
   
Re: Грядеть очередная премия!
nik

ну и премия не помешает  :gigi:

можно мамке в америку перевести, от греха подальше. а че, пипл хавает.
   
Re: Грядеть очередная премия!

Тв обоз, прямо сейчас эксперт..
Ни когда с рф не будут получены деньги..
Будут суды суды суды и потом договорняк, за копейки..
Приводит в пример "нога" все выйграла, все суды..Хер... Договорились без суда на мизерок..
---
я тоже так думаю, с нашими юристами, любое дело похерят (синяки все получили? Еще и компенсацию получат, янукович в евро суде все отыграет..

А премия, то такое..

   
Re: Грядеть очередная премия!
van

Главный вопрос когда выгонят или посадят  этих газовых  барыг .Вспомнят им и премии и тарифы  и роттердам + и пропажу газа  и все хорошее.
   
Re: Грядеть очередная премия!

Це мені одному здається, що це перетягування грошей з лівої кишені в праву  ?

нє
в процесі стягування боргу його просто сп..здять
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія