Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Мені щось дивно, що Крокодил в цій темі ще не з'явився. Крокі, агов!

шотакоє
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

чи щось таке, що вдома можна

крокодил совєтує міні-стєппєр. Кращ - поворотний, хочя і класичний підтягуе все тіло, включая морду, нєсмотря на те, шо вродєби вроботі задєйствовани лише мязи ніг та сракі.
Цей хвеномєн пояснив якийсь качок: "коли навіть працюеш на одну групу мязів, параллєльно розвиваються інші".
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ролік в СТ - фрагмент дипломної роботи.
В кадрі актори.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У меня была соседка. 34-35 лет. Разведенка. Маленькая спортивная блондинка. Попа как две боксерские перчатки. Кошечка. Ротик полуоткрыт. Носила легкие платки и очки как во времена черно-белых Битлз. Потом она "сошлась" с кем-то. Года через полтора ей давали 50 ( Не знаю. что ее мужик с ней делал. Но видно жизни стала не сахар.
Образ жизни, то, что происходит с нами каждый день, по-любому проступает сквозь лицо. Мужчина может железо в зале тягать, женщина тушь на глаза грузить ведрами, все равно проступает.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

шотакоє

Так... той... цей... Асті тут свої хвоткє прямо з тренажерки викладає... Чи вже охолов Крокі до Асті?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У меня была соседка. 34-35 лет. Разведенка. Маленькая спортивная блондинка. Попа как две боксерские перчатки. Кошечка. Ротик полуоткрыт. Носила легкие платки и очки как во времена черно-белых Битлз. Потом она "сошлась" с кем-то. Года через полтора ей давали 50 ( Не знаю. что ее мужик с ней делал. Но видно жизни стала не сахар.
Образ жизни, то, что происходит с нами каждый день, по-любому проступает сквозь лицо. Мужчина может железо в зале тягать, женщина тушь на глаза грузить ведрами, все равно проступает.

А якою вона була до того, як розлучилася в перший раз? І чи розлучилася вона з тим, не побоюсь цього слова, гадом, який її занапастив?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А якою вона була до того, як розлучилася в перший раз? І чи розлучилася вона з тим, не побоюсь цього слова, гадом, який її занапастив?

не знаю. она съехала от нас. те, кто ее потом встречал обалдевали от метаморфозы
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У меня была соседка. 34-35 лет. Разведенка. Маленькая спортивная блондинка. Попа как две боксерские перчатки. Кошечка. Ротик полуоткрыт. Носила легкие платки и очки как во времена черно-белых Битлз. Потом она "сошлась" с кем-то. Года через полтора ей давали 50 ( Не знаю. что ее мужик с ней делал.

 8-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Так... той... цей... Асті тут свої хвоткє прямо з тренажерки викладає... Чи вже охолов Крокі до Асті?



Asti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shout:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

дякую. спорт це не про мене. а вона саме в спортзалі на тренажерах впахувала, чи щось таке, що вдома можна. наприклад з вправ, які учасники "зважених і щасливих" практикували?
вибачаюсь, що дістаю. а здорове харчування, то якась певна дієта, чи просто щось виключала з раціону?
я щось останні півтора року теж набрала (на солодке присіла).
Когда вес дошел до критической отметки было принято волевое решение. Спортзал три раза в неделю.
Орбитрек по часу. С тренером ( дабы избежать травм и овладеть техникой). К тому же назначенное
время с тренером исключает 25000 отмазок не идти в зал. Отказ от хлеба, сахара, картошки и всего
прочего, но вкусного. Диета, как таковая, может быть временным явлением. Все равно организм
вернет утраченное и добавит ещё на всякий случай. В итоге - пахота, пахота и пахота в зале.
Плюс лишения "вкусной" еды. Другого не дано. У нас по крайней мере.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Когда вес дошел до критической отметки было принято волевое решение. Спортзал три раза в неделю.
Орбитрек по часу. С тренером ( дабы избежать травм и овладеть техникой). К тому же назначенное
время с тренером исключает 25000 отмазок не идти в зал. Отказ от хлеба, сахара, картошки и всего
прочего, но вкусного. Диета, как таковая, может быть временным явлением. Все равно организм
вернет утраченное и добавит ещё на всякий случай. В итоге - пахота, пахота и пахота в зале.
Плюс лишения "вкусной" еды. Другого не дано. У нас по крайней мере.

все це правильно для схуднення, але задоволення від їжі і смачненького теж мусить бути. ато нашо тоді жити? треба давати собі також насолоджуватися приємними речами, а тим більш солоденьким. раз десь у якийсь період.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Когда вес дошел до критической отметки было принято волевое решение. Спортзал три раза в неделю.
Орбитрек по часу. С тренером ( дабы избежать травм и овладеть техникой). К тому же назначенное
время с тренером исключает 25000 отмазок не идти в зал. Отказ от хлеба, сахара, картошки и всего
прочего, но вкусного. Диета, как таковая, может быть временным явлением. Все равно организм
вернет утраченное и добавит ещё на всякий случай. В итоге - пахота, пахота и пахота в зале.
Плюс лишения "вкусной" еды. Другого не дано. У нас по крайней мере.

 :(
т.е. сейчас вы приходите домой с работы. и вы не ставите на жадный огонь чугунную сковородку. огромную как мишень для парашютистов. не режете на нее тонкими, почти прозрачными ломтиками, картошечку, не бьете сверху 4-ре яйца, не укрываете ее широкими, со взрослую ладонь, листами сала с двумя прожилками мяса. не крошите в трехлитровую миску помидорчики, огурчики и лучок. не льете в нее полбутылки пахучего "базарного" масла. не колете штопором пробку, выпуская на волю, к людям, красное крепленое. холодное и дерзкое. не тянетесь после картошки в подвесной шкаф, где всегда заранее выставлена банка тушонки... а потом под сигаретку не пьете чай с бисквитом, облитым кремом и ореховой крошкой?   
док, примите мои искренние  и так далее...   ;)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

шо потрібно, шоби гарно виглядяти? тримати баланс. після важкої праці - гарний відпочинок. в кого сидяча робота - більше руху. краще за все - на свіжому повітрі!
гарні друзі і рідні теж надають більше позитивних емоцій, які роблять наше життя приємнішим і труднощі подоланими поруч з ними.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Цей масовий уход в спорт і в мандри світом - біг в нікуди. Юрби спортивних асексуальних туристів. Гидота.
Справжності немає.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:(
т.е. сейчас вы приходите домой с работы. и вы не ставите на жадный огонь чугунную сковородку. огромную как мишень для парашютистов. не режете на нее тонкими, почти прозрачными ломтиками, картошечку, не бьете сверху 4-ре яйца, не укрываете ее широкими, со взрослую ладонь, листами сала с двумя прожилками мяса. не крошите в трехлитровую миску помидорчики, огурчики и лучок. не льете в нее полбутылки пахучего "базарного" масла. не колете штопором пробку, выпуская на волю, к людям, красное крепленое. холодное и дерзкое. не тянетесь после картошки в подвесной шкаф, где всегда заранее выставлена банка тушонки... а потом под сигаретку не пьете чай с бисквитом, облитым кремом и ореховой крошкой?  
док, примите мои искренние  и так далее...   ;)
я таке вже років 15 не їла  :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:(
т.е. сейчас вы приходите домой с работы. и вы не ставите на жадный огонь чугунную сковородку. огромную как мишень для парашютистов. не режете на нее тонкими, почти прозрачными ломтиками, картошечку, не бьете сверху 4-ре яйца, не укрываете ее широкими, со взрослую ладонь, листами сала с двумя прожилками мяса. не крошите в трехлитровую миску помидорчики, огурчики и лучок. не льете в нее полбутылки пахучего "базарного" масла. не колете штопором пробку, выпуская на волю, к людям, красное крепленое. холодное и дерзкое. не тянетесь после картошки в подвесной шкаф, где всегда заранее выставлена банка тушонки... а потом под сигаретку не пьете чай с бисквитом, облитым кремом и ореховой крошкой?  
док, примите мои искренние  и так далее...   ;)

так кожного дня жерти - то у двері не пролізеш. або мусиш ті калорії якось витрачати. на стадіоні кіл десять може, ато і більше.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я таке вже років 15 не їла  :weep:

а хочется?  :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а хочется?  :weep:
смаженої картоплі з салом та яйцями - так!!!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

смаженої картоплі з салом та яйцями - так!!!

 (tu)
и винца домашнего. и копченую курочку. и буженинки кусочек  )
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(tu)
и винца домашнего. и копченую курочку. и буженинки кусочек  )
і в цей час, саме зараз, я крокую до спортзалу :weep:
А повечеряла я запеченими овочами та шматочком запеченої курки

Останнє редагування: 12 червня 2019 18:38:08 від Asti
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

і в цей час, саме зараз, я крокую до спортзалу :weep:

еще не поздно передумать и вернуться  :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Асті——норм))
Розумію захопленність нею крокодилом))
Стравінські—— теж молодці))

пс. Я більш—менш теж притримуюсь здорового способу життя.( та й роботка тримає у формі)——
Але від задоволення раз на тиждень нажарити картоплі з яйцями я собі відмовити не можу та й не хочу))

ппс. На днях піду робити "комплекс Мерфі" з друзями——Людьми—Конями з мєнтовськіх спєцназів)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

асти, ты наверно и после 6-ти не ешь?
и муж твой если после шести хлопнет холодильником получает от тебя залп дробью? ))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Цей масовий уход в спорт і в мандри світом - біг в нікуди. Юрби спортивних асексуальних туристів. Гидота.
Справжності немає.

масовий уход у спорт називають ще "новою релігією". як на мене - все ж краща, аніж конвенційні. головне тут знову ж таки - тримати баланс і не робити з цього культа.
цікаво, шо масовий культ тіла був якраз популярний в період перед другою світовою. і в бувшому срср - дєвушка з вєслом, і в фашистській німеччині також було повальне фанатіння "арійськими" натренованими тілами.
ясна річ, шо всякі інваліди і інші "меншини" в цю картину не вписувалися, і тому їх або знищували, або перетворювали у рабів в концтаборах, або ставили експерименти над ними.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет





Один год между фото.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

і в цей час, саме зараз, я крокую до спортзалу :weep:
А повечеряла я запеченими овочами та шматочком запеченої курки

ну ти себе вже давно рекламуєш, а твоїх справжніх фотів ми все ще не бачили. бо тут вже такі дівчата були. вияснилося, шо з поганими звичками і зайвою вагою на повірку.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

асти, ты наверно и после 6-ти не ешь?
и муж твой если после шести хлопнет холодильником получает от тебя залп дробью? ))
він примушує мене гриміти холодильником для нього))))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Показати зображення...
Показати зображення...
Один год между фото.

молодець і подальших успіхів жінці!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ну ти себе вже давно рекламуєш, а твоїх справжніх фотів ми все ще не бачили. бо тут вже такі дівчата були. вияснилося, шо з поганими звичками і зайвою вагою на повірку.
твої проблеми))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

піду, піццу підігрію

прочитав, їсти захотілося
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(tu)
и винца домашнего. и копченую курочку. и буженинки кусочек  )

ось як дуже захочеться, то можна і треба. значить, організму чогось не вистачає. наїстися отого всього, чого душа бажає, від пуза - і забути. бо так у звичку вийде і знову тоді буде розбалансування у сторону набирання зайвої ваги.
тобто мізки нам на те і дані природою, шоби їх підключати. а не тільки живота слухатися.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

твої проблеми))

та де там. це ти виглядаєш похвальком себе красивої і без усяких доказів. типо інет все стерпить.
без доказів я, наприклад, не вірю в твою саморекламу.
може тобі просто уваги не вистачає, і ти так уявляєш себе красунею. є і такий метод компенсації.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

піду, піццу підігрію

прочитав, їсти захотілося

 :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:D

піцу часто теж краще не жерти. якщо є така любов до неї, то краще самому навчитися її готувати. тоненьку таку, як італійці її роблять.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

та де там. це ти виглядаєш похвальком себе красивої і без усяких доказів. типо інет все стерпить.
без доказів я, наприклад, не вірю в твою саморекламу.
може тобі просто уваги не вистачає, і ти так уявляєш себе красунею. є і такий метод компенсації.
і це все одно твоя проблема))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:(
т.е. сейчас вы приходите домой с работы. и вы не ставите на жадный огонь чугунную сковородку.
док, примите мои искренние  и так далее...   ;)
пффф,  вообще-то на свете масса нормальной, здоровой еды, кррме базарной олии ,жаркартохи и пр хрючева.
Рыба хорошая,  морепродукты,  масса салатов, орехи и т п

Я вон тож без каКлет и фри жив уже 5 лет)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

піцу часто теж краще не жерти. якщо є така любов до неї, то краще самому навчитися її готувати. тоненьку таку, як італійці її роблять.
піцу нах, оскільки неможливо з нашого борошна та "совусу" при7отувати справжню піцу.
Мовчу вже що вона готується виключно в "форно ді леньо" ( дров, яній печі).

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я вон тож без каКлет и фри жив уже 5 лет)

но пільмєні тиж, хочяб, їсиш?.. 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія