Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос наш

Re: Томос наш

в 2005, отуди де так любиме вами не просто сосєдство а тєсная дружба і флотам дружить
без окупації, розрухи, втрачених років і тисяч загиблих
у щасливе 23 січня, коли ми за святковими столами посередині з апельсином, наколотим шприцом, спостерігали по телевізору за інавгурацією і беззаперечним переконанням, що от тепер - тільки вперед!
   
Re: Томос наш

Ги   :K

   
Re: Томос наш

та я тебя умоляю, ты ж повелась.
а ти хіба не повівся?  :lol:
   
Re: Томос наш

нет. От вас слишком много шума и ноль кпд. Один пі здеж.
   
Re: Томос наш

щас еще про собачу будку напишу.
   
Re: Томос наш

тримай

 :facepalm:
   
Re: Томос наш

Тому що я не знаю так це чи ні. На знаю хто саме підписав. І ти не знаєш.

Філарет може знає, але не каже.

Симеон схоже підписував все що попало, а може й нічого ніколи не підписував... Сьогодні він піп МП, святить школу разам з депутатом сином Президента - ось факти. Хто з цих трьох скоріше перевзується і в яке взуття - побачимо.

со своей стороны президент Порошенко делает все возможное, чтобы Украина получила Томос и избавилась от духовного рабства веками  насаждаемого московией.
В свою очередь Тимошенко не только пальцем не пошевелила, чтобы вложить в общее дело свою толику участия, но и посредством подконтрольного окружения  всячески препятствует исполнению освобождения. В очередной раз это свидетельствует, что Тимошенко отрабатывает кремлевские задания в ущерб интересам Украины.
И, это есть непреложные факты красноречиво говорящие кто есть кто.

   
Re: Томос наш

у щасливе 23 січня, коли ми за святковими столами посередині з апельсином, наколотим шприцом, спостерігали по телевізору за інавгурацією і беззаперечним переконанням, що от тепер - тільки вперед!
           
Потом еще было назначение Тимошенко  премьер- министром.  праздновали ?
   
Re: Томос наш

Вселенский Патриарх - Московскому:

1. Никаких наших экзархов в Украине нет!
2. Епископы Даниил (США) и Иларион (Канада) еще вчера уволились из церкви и заблудились в Украине!
3. Томос в Украине можно купить в любой церковной лавке!
4. Украинская церковь возвращается в родную гавань - в Константинополь!
(с) кураев
   
Re: Томос наш

Вселенский Патриарх - Московскому:

1. Никаких наших экзархов в Украине нет!
2. Епископы Даниил (США) и Иларион (Канада) еще вчера уволились из церкви и заблудились в Украине!
3. Томос в Украине можно купить в любой церковной лавке!
4. Украинская церковь возвращается в родную гавань - в Константинополь!
(с) кураев

храбриться   :laugh:
   
Re: Томос наш

вибір невеселий тепер у Гундяєва
або гімна наїстись і робити вигляд що все нормально
або розкол і статус неканонічних розкольників
   
Re: Томос наш

вибір невеселий тепер у Гундяєва
або гімна наїстись і робити вигляд що все нормально
або розкол і статус неканонічних розкольників

+

Але схоже гундяй цего ще не усвідомив.
   
Re: Томос наш

+

Але схоже гундяй цего ще не усвідомив.
нам же лучше чтоб и дальше не осознавал. меньше гадостей будет.
   
Re: Томос наш

вибір невеселий тепер у Гундяєва
або гімна наїстись і робити вигляд що все нормально
або розкол і статус неканонічних розкольників
там не так гундяю, як Кремлю з Куйлом, з їхніми геополітичними много_ходов_очками.
   
Re: Томос наш

нет. От вас слишком много шума и ноль кпд. Один пі здеж.
не пригадую жодного змістовного поста вашого авторства

:facepalm:
Фейспалм?
Прошу надати змістовне обгрунтування ось цьому
Если бы безвиз и томос УКраина получила бы при Тимошенко, все её адепты горячо рассказывали бы нам, что только великая и мудрая Тимошенко смогла сделать то, что не удавалось никому из украинских Президентов.
Ви ж не ляпало віртуальним язиком якесь порожнє, чи не так? І напевно зможете надати підтвердження своїм словам, адже не буде солідна юзерка ляпати абищо? ПрОшу.
   
Re: Томос наш

          
Потом еще было назначение Тимошенко  премьер- министром.  праздновали ?
ні, її призначення було цілком прогнозованим
особливо з огляду на те, що саме вона провела передвиборчу кампанію дрища, коли він по австріях боровся з наслідками омолоджування
   
Re: Томос наш

ні, її призначення було цілком прогнозованим
особливо з огляду на те, що саме вона провела передвиборчу кампанію дрища, коли він по австріях боровся з наслідками омолоджування


я тоді навіть не знав, що там такі пристрасті навколо призначення були
це сприймалось як логічний і очікуваний крок
   
Re: Томос наш

я тоді навіть не знав, що там такі пристрасті навколо призначення були
це сприймалось як логічний і очікуваний крок
ну загалом можна було здогадатися, що коїться щось невидиме, бо Дрищ надто довго за тими вимірами зволікав з начебто очевидним призначенням
   
Re: Томос наш

ні, її призначення було цілком прогнозованим
особливо з огляду на те, що саме вона провела передвиборчу кампанію дрища, коли він по австріях боровся з наслідками омолоджування

Бусинка, его "наслідки омолоджування", конечно, не идут ни в какое сравнение с Юлиной "грыжей Шморля" и её последующим внезапным чудесным выздоровлением.
 Думаю, тут юлькам лучше было промолчать. Или опять будете доказывать, что лабутены - это самая ортопедическая обувь на свете?

Да и Юлькин перформанс на Майдане никто не забыл, однако. B-)

Ой, забыла. Ты ж теперь доказательства требуешь. Фото примешь за доказательство?  :lol:
Вот не вспоминала бы, Мирося, и никто в очередной раз в глаза вам враньё Тимошенко не тыкал бы.






Останнє редагування: 11 вересня 2018 12:12:06 від шуша
   
Re: Томос наш

Відкриваю гілку про томос - бачу Тимошенко. WTF?
   
Re: Томос наш

ну загалом можна було здогадатися, що коїться щось невидиме, бо Дрищ надто довго за тими вимірами зволікав з начебто очевидним призначенням

Что, отгавкиваться уже нечем, Дрыща решили немного пощипать?
   
Re: Томос наш

Відкриваю гілку про томос - бачу Тимошенко. WTF?

Так у юльков уже аргументов нет, чем им так томос плох, опять Юлей прикрываются. Вот и Ющенко всуе вспомнили.
   
Re: Томос наш

А тимчасом на ЦУГі обмазуються фейками про те, що начебто глави 11 помісних церков готові вищипать Варфоломію бороду - так протестують проти ідеї томосу Україні.

https://zugunder.com/index.php?topic=247807.0
   
Re: Томос наш

Бусинка, его "наслідки омолоджування", конечно, не идут ни в какое сравнение с Юлиной "грыжей Шморля" и её последующим внезапным чудесным выздоровлением.
 Думаю, тут юлькам лучше было промолчать. Или опять будете доказывать, что лабутены - это самая ортопедическая обувь на свете?

Да и Юлькин перформанс на Майдане никто не забыл, однако. B-)

Ой, забыла. Ты ж теперь доказательства требуешь. Фото примешь за доказательство?  :lol:
Вот не вспоминала бы, Мирося, и никто в очередной раз в глаза вам враньё Тимошенко не тыкал бы.



от мені просто цікавий хід думок...  враньйо Тимошенко, що мається на увазі

Тимошенко притворялась, що у неї болить спина, але таємно ходила на високих підборах, і їдучи на Майдан забула зняти туфлі, а шуша її попалила

я правильно зрозумів?
   
Re: Томос наш

от мені просто цікавий хід думок...  враньйо Тимошенко, що мається на увазі

Тимошенко притворялась, що у неї болить спина, але таємно ходила на високих підборах, і їдучи на Майдан забула зняти туфлі, а шуша її попалила

я правильно зрозумів?


А це ти у Тимошенко спитай, чи правильно ти зрозумів. B-)
   
Re: Томос наш

Российская пропаганда муссирует и визжит от удовольствия от заявления  Патриарха Иерусалимского Феофила и ещё 10 глав и иерархов канонических поместных церквей.Всего их 15. Как против Томаса
Сильно похоже на провокативный фейк

Ссылаются на http://www.monomakhos.com/a-canon-aimed-at-moscow/
   
Re: Томос наш

Российская пропаганда муссирует и визжит от удовольствия от заявления  Патриарха Иерусалимского Феофила и ещё 10 глав и иерархов канонических поместных церквей.Всего их 15.
Нехай спочатку з'явиться томос.

Єдине, що на сьогодні офіційно підтверджене - це лист сербського патріарха Іринея Варфоломію.

Усе інше наразі - або фейк, або якісь окремі заяви у ЗМІ, які не мають офіційного значення.

Напр., приводяться слова, сказані ніби як на зустрічі з представниками УПЦ МП - так от нагадаю, що свого часу, ще, здається, у травні, Новінський з низкою ручних митрополитів УПЦ МП їздили до Варфоломея - і він з ними зустрічався.

Так от, за результатами тої зустрічі Новінський розповідав, що Варфоломій їх у всьому підтримав, ні про який томос не може бути і мови, Варфоломій визнає токмо Онуфрія, а усі інші розкольники - і т.д.

Ну і?

Думаю, це "інфа" такої ж цінності і вірогідності.
   
Re: Томос наш

А це ти у Тимошенко спитай, чи правильно ти зрозумів. B-)


нє, так попередній пост

враньйо і фото, що малось на увазі?
   
Re: Томос наш

Бусинка, его "наслідки омолоджування", конечно, не идут ни в какое сравнение с Юлиной "грыжей Шморля" и её последующим внезапным чудесным выздоровлением.
 Думаю, тут юлькам лучше было промолчать. Или опять будете доказывать, что лабутены - это самая ортопедическая обувь на свете?

Да и Юлькин перформанс на Майдане никто не забыл, однако. 

Ой, забыла. Ты ж теперь доказательства требуешь. Фото примешь за доказательство?   
Вот не вспоминала бы, Мирося, и никто в очередной раз в глаза вам враньё Тимошенко не тыкал бы.
Бусінка?  ;o
шуша, в чому конкретно полягало враньйо?
які тухлі знайшлися, ті й узула..ну, або родичі привезли на звільнення
скажи, якщо заздалегідь обумовлено що у той день людина не ризикуватиме ставати на ноги після довгого "простою", яке має значення в якому вона буде взутті?

Дивись. Я останнім часом часто буваю за кордоном. Ми їздимо приблизно на тиждень до якогось великого міста. То Рим, то Париж..Але їдемо не у складі тургрупи, а як то кажуть "своїм ходом" - орендуємо житло, вичитуємо в інтернеті що й як, намічаємо маршрут на кожен день, багато кілометрів намотуємо щодня пішки. так і дешевше, та й відчуття що ти таки потримався за ті камені віків, а не швиденько пробіг повз.
Але я не про це. Звісно, проходячи пішки значні відстані, втомлюємося, і не тільки я одна. Ну от - лавочка, давайте посидимо хоч хвилин 10-15. До того йшла нормально, наче й ще йшла би далі, тільки ступні даються взнаки. Але коли посиджу хоч хвилин 10 - все! Спина замикається - не можу кроку ступити! Хребет не пускає. Треба ще хвилин 5 йти малесенькими кроками, повільно, долаючи біль, аж поки відпустить. Мої вже звикли до такої моєї "особливості", не нарікають.
Тому я цілком можу припустити, що людина яка звикла до рухливого способу життя, але має якісь проблеми з хребтом і певний час змушена була до незвичного для неї малорухливого способу життя, цілком могла на самому початку пройти НЕ більш як 30 метрів. Потім вже "розходилася". Чи дасть тобі твоя упередженість це зрозуміти і прийняти?...
   
Re: Томос наш

нє, так попередній пост

враньйо і фото, що малось на увазі?

Повторяю - спроси у своей канцлерши, что она имела ввиду, когда обувала лабутены и брала в руки костыли. Ты же врач, в конце концов. Вот и объясни народу, как это может быть. Приведи примеры, как любит Мирослава.

И у Вершины заодно поинтересуйся, как же это так: сначала Вершина рассказывает , что священники МП - вполне приличные люди и в большинстве своем - за Украину, а тут её вдруг переклинивает, она открывает ветку и  возмущается, почему сын Порошенко посмел стоять рядом с московскими попами. И вопрошает, а точно ли эта семейка за Украину?

 Так когда Вершина настоящая, а когда врёт?

Или это у вас, юльков, от канцлерши досталась тяга к моментальному разворачиванию на 180 градусов?

Останнє редагування: 11 вересня 2018 13:19:42 від шуша
   
Re: Томос наш

что она имела ввиду, когда обувала лабутены и брала в руки костыли. Ты же врач, в конце концов. Вот и объясни народу, как это может быть. Приведи примеры, как любит Мирослава.
я вже пояснила своє бачення, на власному прикладі
донька спершу дивувалася : як це так - тільки що йшла нормально, потім ще й відпочила на лавці - і не може кроку ступити? ну, тепер вірять, що є таке діло
   
Re: Томос наш

я вже пояснила своє бачення, на власному прикладі
донька спершу дивувалася : як це так - тільки що йшла нормально, потім ще й відпочила на лавці - і не може кроку ступити? ну, тепер вірять, що є таке діло

Мирослав, у тебя просто грыжа или грыжа Шморля?
   
Re: Томос наш

Мирослав, у тебя просто грыжа или грыжа Шморля?
уявлення не маю
я до лікарів не зверталася, але напевно просто некритично
ось і зараз сиджу на фітболі - класна штука для тренування хребта
   
Re: Томос наш

Сидеть при заболеваниях позвоночника вредно, надо или стоять или лежать.
   
Re: Томос наш
LSD

со своей стороны президент Порошенко делает все возможное, чтобы Украина получила Томос и избавилась от духовного рабства веками  насаждаемого московией.
В свою очередь Тимошенко не только пальцем не пошевелила, чтобы вложить в общее дело свою толику участия, но и посредством подконтрольного окружения  всячески препятствует исполнению освобождения. В очередной раз это свидетельствует, что Тимошенко отрабатывает кремлевские задания в ущерб интересам Украины.
И, это есть непреложные факты красноречиво говорящие кто есть кто.
(tu) Почитай чого тільки не роблять макаківці тут, щоб дискредитувати отримання Томосу.
   
Re: Томос наш
LSD

Вселенский Патриарх - Московскому:

1. Никаких наших экзархов в Украине нет!
2. Епископы Даниил (США) и Иларион (Канада) еще вчера уволились из церкви и заблудились в Украине!
3. Томос в Украине можно купить в любой церковной лавке!
4. Украинская церковь возвращается в родную гавань - в Константинополь!
(с) кураев
(tu)
   
Re: Томос наш

Почитай чого тільки не роблять макаківці тут, щоб дискредитувати отримання Томосу.
Тааааааааааааааа..Хіба тільки тут? Юльки вже написали колективного листа Варфоломію не давати томоса ні за які гроші!
   
Re: Томос наш

Встань дочь моя и ходи.
   
Re: Томос наш

уявлення не маю
я до лікарів не зверталася
ось і зараз сиджу на фітболі - класна штука для тренування хребта

В лабутенах?  :rotate:

Мирося, у моей мамы, к большому сожалению,  была межпозвоночная грыжа, причинявшая ей немалые страдания, и я знаю, что это такое и как человек может передвигаться при ней. Она могла только недолго стоять, немного ходить или лежать. Ни про какую модельную обувь и речь не шла. только ортопедические, чтобы снять нагрузку.

   
Re: Томос наш

Повторяю - спроси у своей канцлерши, что она имела ввиду, когда обувала лабутены и брала в руки костыли. Ты же врач, в конце концов. Вот и объясни народу, как это может быть. Приведи примеры, как любит Мирослава.




я так думаю, що це особиста справа людини, який одяг і взуття їй носити. Немає жодного обовязку давати з цього приводу розяснення всім хто суне свій писок в такі питання. Але ж сунуть...  от зокрема пост вище, звинувачення у брехні і фото. На питання що малось на увазі: спросі у канцлерші. Ну така життєва позиція: моє діло гімно кинути, а ви вже там розбирайтесь.

Моє сприйняття цього епізоду було таке, що жінка навіть у складних умовах хоче залишатись жінкою. Зважаючи на пережите, така поведінка сентименти викликає, а у шуші викликає коліки, яд і звинувачення у брехні. Тому що шушенька у нас добрая і сєрдобольная.  Єй так профєссія вєліт   :laugh:

І, до речі, високі підбори при хворобах хребта іноді дійсно мають терапевтичне значення. Хоча не думаю, що тут саме такий мотив був.  Але який інтелект треба мати, щоб думати, що Тимошенко забула перевзутись і таким чином була піймана пильними дебілами на брехні   :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія